خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه سوال از پشت کنکوری ها

سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.<br>راستش من به تازگی با اینجا آشنا شدم ..میخوام یه توضیحی راجبه وضعیتم بدم از پشت کنکوری های عزیز خواهش میکنم چون تجربه بیشتری دارن کمک کنن!<br>من دوازدهمم و ۹۸اولین کنکور...معدل دهم و یازدهمم هردو ۲۰هستش دوازدهم بنا به دلایلی غیرحضوری میخونم...راستش یه مشکلاتی پیش اومد من تقربیا از شهریور تا آبان رو از دست دادم خودمم هنوزم تو شوکم ..<br>من پایه درسیم قویه دهم یازدهم تست کار کردم اکثر تیپ تستای پایه رو میشناسم؛یعنی دهم و یازدهم شاید خیلی جدی نه اما واقعا میخوندم...یه جور که اگه کتابای ده و یازده رو بدن راحت میتونم بگم از هر صفحه ای چجور سوالی میشه طرح کرد... حتی شهریور ماه یادمه یه آزمون با اینکه هیچی نخونده بودم ریاضی رو ۱۰۰زدم..میانگین ترازم تو سالای پایه ۶۲۰۰بود اونم چون واقعا هیچی نمیخوندم بیشتر درگیر معدل و رقابتای بچگانه بودم...وقتای که یه خرده میخوندم به ۶۶۰۰هم میرسید...<br>میانگین تابستونم دوماه اول که روزانه شاید به زور ۴ساعت میخوندم ۶۳۰۰بود...الان خیلی عقب موندم از مباحث دوازدهم فقط یک چهارم رو خوندم ....<br>من نمیخوام بگین میشه یا نه چون این موضوع رو فقط خودم میتونم مشخص کنم ولی میشه بگین در چه وضعیتیم؟خیلی وضعم خرابه؟الان دو روزه که ۱۴ساعت میخونم واسه جبران عقب موندگی هام..اینو گفتم نگین جای اینکارا درس بخون و فلان...پشت کنکوری ها اگه میشه نظرتون رو بگین!<br>#بازم ممنون از همگی!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظرم جلویی که عقب نیستی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه این جور ادامه بدی خوبه فقط اینو بگم معدل گمراهت نکنه.
      چون زیاده کنکور هم خوب میدی واقعا فرق داره تشریحی با کنکور
      من خودم چوبشو خوردم که دارم میگم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببین جلوبودن نسبت به کی نسبت به چی بهت با اطمینان میگم همون طور که توفیزیک بازدهی صددرصدخالص وجونداره توی مسیر موفقیت هم این بازدهی صددرصد نیست توفقط باید تلاش کنی روزبه روز بهتر بشی به شخصه توی کنکور دیگه به حدخاصی قانع نمیشم چون معلوم نیست کجای کارم فقط بهت توصیه میکنم تامیتونی تلاش کنی اگه بتونی این چهارده ساعت رونگه داری مطمعن باش احتمال موفقیتت خیلیییی زیاده درضمن قانونی وجودداره که میگه کمیت وساعت مطالعه ی بالا کیفیت رو هم به دنبال میاره فقط تمرکزتو ازدست نده وقتی درس میخونی تو این مسیر یه چیز خیلی مهمم باید بدونی بارها وبارها ناامید میشی باهات شرط میبندم بالای پنجاه بار شاید هم خیلی بیشتر ناامید بشی این بستگی به توداره که چطور بااین ناامیدی کنار بیای وبه خودت انگیزه بدی مطمعن باش اگه به ناامیدیت غلبه کنی خیلی خیلی جلو میوفتی ولی به شخصه وقتی به لحظه ی اعلام نتایج،لودینگ سایت سازمان سنجش،زنگ زدن فامیل که چه رتبه ای اوردی،خوشحال کردن پدرومادر،مشخص شدن مسیر زندگی،...فکر میکنم میتونم ناامیدی روازبین ببرم حالاتو هم یه سری چیزایی که بهت انگیزه میده روپیداکن واگه خواستی تودفتری یادداشتشون کن بعدا اینا میشن خاطرات شیرینی که بانگاه کردن بهشون یاد دوران سخت کوشیت میوفتی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه آبجی سه ماه عقب افتادم خیلی زیاده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بله میدونم چون اگه به معدل بود که هزاران تا معدل بیست هس..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنون بابت نظرت داداش...دیگه دارم سعیم و میکنم ای کاش همین سال اول بشه واسه سال دوم شرایطم اوکی نیس اصلا

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.<br>راستش من به تازگی با اینجا آشنا شدم ..میخوام یه توضیحی راجبه وضعیتم بدم از پشت کنکوری های عزیز خواهش میکنم چون تجربه بیشتری دارن کمک کنن!<br>من دوازدهمم و ۹۸اولین کنکور...معدل دهم و یازدهمم هردو ۲۰هستش دوازدهم بنا به دلایلی غیرحضوری میخونم...راستش یه مشکلاتی پیش اومد من تقربیا از شهریور تا آبان رو از دست دادم خودمم هنوزم تو شوکم ..<br>من پایه درسیم قویه دهم یازدهم تست کار کردم اکثر تیپ تستای پایه رو میشناسم؛یعنی دهم و یازدهم شاید خیلی جدی نه اما واقعا میخوندم...یه جور که اگه کتابای ده و یازده رو بدن راحت میتونم بگم از هر صفحه ای چجور سوالی میشه طرح کرد... حتی شهریور ماه یادمه یه آزمون با اینکه هیچی نخونده بودم ریاضی رو ۱۰۰زدم..میانگین ترازم تو سالای پایه ۶۲۰۰بود اونم چون واقعا هیچی نمیخوندم بیشتر درگیر معدل و رقابتای بچگانه بودم...وقتای که یه خرده میخوندم به ۶۶۰۰هم میرسید...<br>میانگین تابستونم دوماه اول که روزانه شاید به زور ۴ساعت میخوندم ۶۳۰۰بود...الان خیلی عقب موندم از مباحث دوازدهم فقط یک چهارم رو خوندم ....<br>من نمیخوام بگین میشه یا نه چون این موضوع رو فقط خودم میتونم مشخص کنم ولی میشه بگین در چه وضعیتیم؟خیلی وضعم خرابه؟الان دو روزه که ۱۴ساعت میخونم واسه جبران عقب موندگی هام..اینو گفتم نگین جای اینکارا درس بخون و فلان...پشت کنکوری ها اگه میشه نظرتون رو بگین!<br>#بازم ممنون از همگی!
      درود

اینکه پایه رو خوندین با تست ، کارتونو راحت کرده

از دوازدهم هم فک نکنم زیادی عقب باشین این موردی نداره تا عید میشه راحت رسید

فقط تا اخر مسیر موفقیت اینطوری جلو برید و خسته نشید

حق یارتون باشه ؛ به امید موفقیتتون

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه امسال کنکور اون رشته ای که می خواي رو قبول شدی که هیچ ولی اگه قبول نشدی و پشت کنکور موندی از الان بهت بگم دو عامل باعث شد نتونی به هدفت برسی یک مغرور شدی دوم دوازدهم رو غیر حضوری خوندي
      موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه شما هم نظر بدین؟منطقه سه هستم. @amir.hzF

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میشه شما هم نظر بدین؟منطقه سه هستم. @amir.hzF
      اولش این که لازم نیست فشار شدیدی به خودتون بیارین چون تا اخر نمیتونین روزی ۱۴ ساعت بخونین احتمالا . پس بهتره متعادل بخونین و تا اخرش بخونین . بعدش اینکه چون بنابر گفته ی خودتون پایه رو خوب خوندین الان بهتره بیشتر رو دوازدهم تمرکز کنین (البته نمیدونم در چه حد یادتون مونده پایه رو و در چه حد مسلط هستین الان ) .
      منظورتون اینه نظرمو در مورد وضعتون بگم ؟؟ قطعا وضعتون خوب نیست ولی زیادم بد نیست قابل جبرانه به شرط اینکه منطقی و به دور از جوگیری درس بخونین ( وقتی از کاظم قلمچی پرسیدم میشه بعد عید پیشرفت چشم گیری کرداین جمله رو بهم گفت )
      یه نکته ی دیگه اینکه حتما رو زیست خیلی وقت بذارین حتی اگه پایه رو خوب بستین از الان شروع کنین زیست رو .
      و هر روز منتظرتر از دیروز

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      اولش این که لازم نیست فشار شدیدی به خودتون بیارین چون تا اخر نمیتونین روزی ۱۴ ساعت بخونین احتمالا . پس بهتره متعادل بخونین و تا اخرش بخونین . بعدش اینکه چون بنابر گفته ی خودتون پایه رو خوب خوندین الان بهتره بیشتر رو دوازدهم تمرکز کنین (البته نمیدونم در چه حد یادتون مونده پایه رو و در چه حد مسلط هستین الان ) .
      منظورتون اینه نظرمو در مورد وضعتون بگم ؟؟ قطعا وضعتون خوب نیست ولی زیادم بد نیست قابل جبرانه به شرط اینکه منطقی و به دور از جوگیری درس بخونین ( وقتی از کاظم قلمچی پرسیدم میشه بعد عید پیشرفت چشم گیری کرداین جمله رو بهم گفت )
      یه نکته ی دیگه اینکه حتما رو زیست خیلی وقت بذارین حتی اگه پایه رو خوب بستین از الان شروع کنین زیست رو .
      یه سری ضعف تو پایه دارم ...متن زیست و شیمی رو مثلا کاملا یادم هس فقط مرور میخواد...خیلی ممنون چشم حتما...بنظرتون میتونم تا عید به تسلط خوبی برسم؟و اینکه ممکن هس نتیجه بگیرم در آخر؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش زیادی آدم و دلسرد میکنن ...بعد واقعا با توجه به جو خونه اصلا دیگه فرصتی ندارم ..از یه طرفم دوس ندارم تموم اون درس خوندنای دوسال قبل هدر بره...خیلی نگرانم واقعا@amir.hzf

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      درکنار این همه مشکل خداروشکر واسه دوازدهم خیلی چیزا حذف شده...مسائل ژنتیک و دوسه فصل از ریاضی و مقداری فیزیک..اینا رو نمیگم که فک کنم باز زمان زیادی دارم و باز کوتاهی فقط گفتم فک کنم یه خرده مباحث حجم کمتری داره

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سری ضعف تو پایه دارم ...متن زیست و شیمی رو مثلا کاملا یادم هس فقط مرور میخواد...خیلی ممنون چشم حتما...بنظرتون میتونم تا عید به تسلط خوبی برسم؟و اینکه ممکن هس نتیجه بگیرم در آخر؟
      میشه تا عید به تسلط رسید ولی خب باید یه جوری برنامه بچینین که مرور هم زیاد کنین یعنی مثلا فصل ۱ شیمی دوازدهم رو الان خوندین دو هفته بعد مرورش کنین نه اینکه بمونه واسه بعد عید (امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم )
      سوالم دومتون جوابش بستگی به سوال اولتون داره اگه به تسلط برسین قطعا پشتش نتیجه هم خواهین گرفت
      و هر روز منتظرتر از دیروز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن