خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Angry می خوام قبول بشم

سال سومی که دارم می رم سر جلسه کنکور دو سال رفتم سرجلسه و فقت خراب کردم امسال می خوام خراب نکنم سر جلسه همه بهم می خنندن گاهی وقت ها میگم چقدر بدبختم که فقت دارم شکست می خورم دیگه می خوام ببرم و این بار کنکور شکست بدم
      من همه چیز بلدم ولی نمی تونم سوال حل ککنم خواهش کمکم کنید

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza122 نمایش پست ها
      سال سومی که دارم می رم سر جلسه کنکور دو سال رفتم سرجلسه و فقت خراب کردم امسال می خوام خراب نکنم سر جلسه همه بهم می خنندن گاهی وقت ها میگم چقدر بدبختم که فقت دارم شکست می خورم دیگه می خوام ببرم و این بار کنکور شکست بدم
      یعنی چی همه چی بلدی ولی نمیتونی سوال حل کنی تو شاید درسنامه رو خوب بلد باشی ولی مشکل تو از کم کاری تست هست حتما اگه انواع تیپ تست رو حل کنی

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان دقت کنن فرایند درس خوندن فقط به مطالعه درسنامه و حل چن تا تست ختم نمیشه بلکه کار تازه شروع میشه
      1-ابتدا مطالع درسنامه
      2-زدن تست های اموزش
      3-حل تست های علامتدار
      4- مرور با تست
      این یه مشکله که خیال میکنن برای تسلط رسیدن خوندن درسنامه وچن تا تست دیگه کار تمومه و میرن سر جلسه از این درصد های منفی و عجیب غریب میزنن

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الانه که دوستان واقع بین بیان چنان از زندگی نا امیدت کنن ....................

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من بری پیش یه مشاور خوب و قابل اعتماد بهتره متاسفانه اینجا کسی نه تنها بهت کمکی نمیکنه بلکه میان با نظراتشون مشکلت رو هم بیشتر میکنن اینجا بیشتر انجمن نا امیدان کنکوره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو می تونی

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

نمیتونید نه ؛ دوس ندارید خودتونو با سوال درگیر کنید ، به عمق تست نمیرید سطحی حلش میکنید و میگذرید ازش !

باید انقد با سوال خو بگیرید که بفهمیدش ، دوباره جای دیگه همون تست تکرار شد بتونید براحتی حلش کنید

بجای اینکه روزی 100 تا تست مثلا برای فیزیک حل کنید 20 تا سوال رو بصورت پراکنده از هر تیپی 2/3 تست حل کنید اما دقیق و کامل یادش بگیرید

اینجوری رفته رفته دستتون میاد که قلق تست حل کردن تو دروس مختلف چجوریه

دوستم ؛ هیچ چیز نشد نداره بجای تسلیم شدن حتما روشتونو تغییر بدید تا نتیجه بگیرید

موفق باشیـــــــــــــد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مریم خانم،اتفاقا خواهر زاده کوچیکم اسمش مریمه و سه ساله از نزدیک ندیدمش.
      بگذریم
      ابتدا من باید بگم در جایگاهی نیستم که بتونم شما رو راهنمایی کنم چون اولا حقیر تجربه تحصیلی کمی نسبت به سنم دارم و دوما شما خودتون توان تجزیه و تحلیل اشتباهات یک کنکوری بهتر از من دارید و تجارب خوبی دارید
      اما روش خودم رو که بعد از کلی تحقیق بهش رسیدم و یک سالی هست جواب داده خدمتتون عرض میکنم.
      ببینید تست هیچ تفاوتی با تمرین های کتاب درسی نداره و افرادی در تست زدن موفق هستند که راه حل ها رو نه طوطی وار بلکه مفهومی یاد میگیرن،مثلا یکی از برتر های همدان تو مصاحبه ای میگفت من مشتق رو از ریشه یاد گرفتم و به خودم با تمرین ثابت کردم که چرا مشتق مثلا ایکس میشه ایگرگ و طبیعتا با تمرین روی تست ها درکم رو از اون موضوع افزایش دادم و تست های تالیفی و جدید رو براحتی حل میکردم.
      دقیقا مثل یه نوسانگیر بورس، یا یه مکانیک خودرو.یه مکانیک قطعات و کاربرد هر کدوم رو بصورت مفهومی میشناسه و اونوقته که میتونه خودش با دستگاههای کارگاهش یه موتور ماشین بسازه.
      اما شرایط اکثر بچه ها غیر از اینه ،یعنی میدونن دینام چیه،میدونن مقاومت های مختلف چی هستن اما درک نکردن که فلسفه این قطعات چیه و میشن مثل اون مکانیکی که فقط تعویض کاره و نه تعمیر کار یا بالاتر از اینا مخترع
      یعنی تست های زیادی هم حل کرده اما سر جلسه کنکور به خاطر ابداع تست جدید توسط طراح دارای خلاقیت و درک عمیق نیست و طبیعتا نمیتونه جواب بده

من حقیر توصیه میکنم دروس پایه رو از اول بخونید(مرور کنید) بعدش به ادامه مباجث اصلی بپردازید(البته وقت کمه)
      ضمن اینکه باید تلاشتون رو هم زیادتر بکنید چون بعد از سه سال دیگه راه و مسیر و مقصدتون حداقل برای خودتون مشخصه.
      گویا شما مشکلات جدی در پایه دارید(همه دارن) اما برتر ها تلاش میکنن تا برطرفش کنن.
      یکی از دوستان توصیه قشنگی کرد و گفت با ی مشاور خوب حرف بزنید تا راهکار بده.
      امیدتون به خدا باشه،شاید مسیر زندگی خیلی ها از کنکور نمیگذره
      شایدم پتانسیل تک رقمی شدن رو دارن اما تلاش نمیکنن و خدا رو نا امید کردن.
      به هر حال شما ایرادای جدی داشتید که سال اول و دوم به نتیجه نرسیدید
      یا تلاشتون کم بوده یا راه رو اشتباه رفتید و یا....
      ببخشید طولانی شد
      فقط وقت طلاست قدرشو بدونید دیگه زمانی نمونده واسه کسایی با پایه ضعیف پس لطفا و خواهشا تلاش کنید

در پناه خدا
      دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت
      پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد در (بر) گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت
      سعدی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دنبال علتش باش

استرس ؟

وسواس تو خوندن ؟

یا خودباوری زیاد ( منظورم میخونی و فک میکنی بلدی در حالی ک چیزی یاد نگرفتی بر عکس وسواس تو خوندن )

تو درسی زیست فقط یاد داشتن یک فصل ملاک نیس!
      باید مفهومو درک کنی و یاد داشته باشی موضوعات مختلفو ربط بدی ! اینجا فقط تسلط کافی نیس ! دیگ باید بری تو کسب مهارت ! تست زدن ! آشنایی با سبک سوالات ! و ....
      تو شیمی و حتی ریاضی هم تقریبا همینطور !

از نقطه قوت هات استفاده کن ! مثلا اگ تو یک بخش قوی هستی ببین چی اعث شده اینجا قوی باش ! خوندن زیاد ؟ ترکیبی خوندن ؟ تست زیاد ؟ از پایه قوی بودی ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا اینکه گور بابای حرف مردم.اگه بخاطر خنده مردم بخوای زندگی کنی بدون ک باختی.دوما که وقتی نمیتونی جواب بدی پس قطعا بلد نیستی و فک میکنی ک بلدی پس باید تو شیوه‌ خوندنت‌ تجدید نظر کنی

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه باید بگم امسال هم نمیتونی
      چون هنوز بلد نیستی ''فقط''و چجوری مینویسن
      (شوخییییییی)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من پارسال اصلا تست زیاد کار نمیکردم فقط میخوندم و همش خودم و با این حرف ها که ای بابا خارج از اینا که تست نمیارن و به جای اینکه میخوای تست بزنی همون مطلبو دوباره بخون و .... گول میزدم .و خب فقط دوران حمع بندی و تست های کنکور و زدم اونم دوبار و تمام. ازمون هم اصلا شرکت نکرده بودم. یک توهمی زده بودم که اره من همرو بلدم و دیگه فولم و ..درصورتی که اصلا خودمو ب تست محک نمیزدم که ببینم واقعا نکته ای که بلدم و میتونم توی تست پیادش کنم یا نه
      مثلا توی همه بین دوتا گزینه دائم شک داشتم. نیمدونم شاید اشکال از خوندم بوده. تا با تست کار کنی و یادگیریتو باهاش امتحان نکنی اصلااا نمیتونی بفهمی که بلدی یا نه
      مثلا ریاضی که درسنامه رو خوندی برو سریع تستشو حل کن تست اولو که بلد نبودی پاسخشو نگاه کن اشکال نداره خوب یاد بگیر دومم اگه بلد نبودی نگاه کن ...باورکن از تست 10به بعد دیگه میتونی حل کنی و قلقش دستت میاد . توی ریاضی و فیزیک باید 10الی 15 تست اولو هم همچنان اموزشی بزنی یعنی فک کنی که هنوز داری درسنامه میخونی و یاد میگیری مطمن باش بقیه رو خودت چشم بسته حل میکنی. اعتماد به نفس و روحیتو خیلیییی بالا بببر تا جرئت روبه رو شدن با صعفتو داشته باشی و ایمان داشته باش که میشه اگه بخوای ^_^
      ببخشید خیلی طولانی شد امیدورام بدرد بخور باشع

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست جنگنده
      آقاهیچ کس مثل خودت نمیتونه تحلیلت کنه زمان زیادی نمونده ببین کجای کارت میلنگه همونجا رو تقویت کن با امید و انگیزه پیش برو میتونی قطعا میتونی
      فقط بخواه مسیر خودش روشن میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      سلام دوست جنگنده
      آقاهیچ کس مثل خودت نمیتونه تحلیلت کنه زمان زیادی نمونده ببین کجای کارت میلنگه همونجا رو تقویت کن با امید و انگیزه پیش برو میتونی قطعا میتونی
      فقط بخواه مسیر خودش روشن میشه
      با کانون مشاوران آفبا تماس بگیره به صراط مستقیم هدایتش میکنن

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      با کانون مشاوران آفبا تماس بگیره به صراط مستقیم هدایتش میکنن

آفرین به ادم چیز فهم
      خوبه منو میبینی یاد آفبا میفتی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن