خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مگه اون یک درصد افراد چه ویژگی هایی دارند که پزشکی قبول میشن؟؟؟

دوستان همه ی مااگه کسانی دور وبرمون داریم که تونستن رشته های خوبی قبول بشن چند تا ازمهمترین قدم هایی که برای کنکور برداشتند رواینجا بگیم تا بقیه هم استفاده کنند
      اول ازهمه خودم میگم دختر عمم اصلا ازمون مبحثی شرکت نکرد چون معتفدبود برای افرادی که ازبرنامه جا موندن اصلا خوب نیست تموم منابعی که درسه ماه میخواست بخونه روی برگه نوشته بود تا ازچندمنبعی شدن خودش جلوگیری کنه فقط چهارتا از ازمون های جامع سنجش رورفت ورتبش کمی ازازمون های سنجش بدترشد بهم گفت که ازمون های دیگه روهم توخونه بررسی میکرده وازهمه مهمتر اعتمادبه نفس خوبی داشت وهرگزبه کسایی که مسخرش میکردن ومیگفتن چراپرستاری نرفتی توپزشک بشو نیستی
      محل نمیذاشت همیشه امیدواربود وانگیزه داشت راستش فردا عصر قراره بیان خونمون اگه چیز دیگه ای بود میام اضافه میکنم
      شماهم بگین ها لازم نیست زیاد باشه هرنکته ی مهمی به ذهنتون رسید بگین
      ویرایش توسط DOCTOR SARA79 : 01 دی 1397 در ساعت 22:40

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      دوستان همه ی مااگه کسانی دور وبرمون داریم که تونستن رشته های خوبی قبول بشن چند تا ازمهمترین قدم هایی که برای کنکور برداشتند رواینجا بگیم تا بقیه هم استفاده کنند
      اول ازهمه خودم میگم دختر عمم اصلا ازمون مبحثی شرکت نکرد چون معتفدبود برای افرادی که ازبرنامه جا موندن اصلا خوب نیست تموم منابعی که درسه ماه میخواست بخونه روی برگه نوشته بود تا ازچندمنبعی شدن خودش جلوگیری کنه فقط چهارتا از ازمون های جامع سنجش رورفت ورتبش کمی ازازمون های سنجش بدترشد بهم گفت که ازمون های دیگه روهم توخونه بررسی میکرده وازهمه مهمتر اعتمادبه نفس خوبی داشت وهرگزبه کسایی که مسخرش میکردن ومیگفتن چراپرستاری نرفتی توپزشک بشو نیستی
      محل نمیذاشت همیشه امیدواربود وانگیزه داشت راستش فردا عصر قراره بیان خونمون اگه چیز دیگه ای بود میام اضافه میکنم
      شماهم بگین ها لازم نیست زیاد باشه هرنکته ی مهمی به ذهنتون رسید بگین
      میتونم بگم جلوتر از همه ی اینا ؛ اون یک درصد هدف دارن

آدمی که هدف داره تمام سختیای مسیر پیش روش رو به جون میخره تا بالاخره موفقیت حاصل بشه

پشتکار و اراده ی قوی هم تو موفقیت خیلی مهمه !

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به نظرم مهم ترین ویژگیشون ، بی حاشیه بودنشونه .
      دوستها ، فامیل ، خانواده ، این انجمن ها و درحالت کلی دنبال مخاطب بودن و درس خوندن و کنکور رو به چشم یه نمایش دیدن برای اطرافیان یعنی حاشیه !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی ازموارددیگه که به نظرم مهمه عدم تعلل وایجادوقفه بین مطالعه ست اکثراوقات شایدبین مطالعه برای استراحت میخوایم یه کاری روانجام بدیم بعدمیبینیم اونقدرغرق اون کارشدیم که یه ربع شد دوساعت!
      بنابراین استراحت یک کنکوری هم باید مناسب شرایط کنکورباشه وجوری باشه که اون یک ربع یانیم ساعت چشماشون روببندن ویه مرورذهنی از مبحثی که الان مطالعه کردن داشته باشن.

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      بعضی ها بی تعارف باهوش بودن با ساعت مطالعه خیلی پایین رتبه خیلی خوب اوردن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      یکی ازموارددیگه که به نظرم مهمه عدم تعلل وایجادوقفه بین مطالعه ست اکثراوقات شایدبین مطالعه برای استراحت میخوایم یه کاری روانجام بدیم بعدمیبینیم اونقدرغرق اون کارشدیم که یه ربع شد دوساعت!
      بنابراین استراحت یک کنکوری هم باید مناسب شرایط کنکورباشه وجوری باشه که اون یک ربع یانیم ساعت چشماشون روببندن ویه مرورذهنی از مبحثی که الان مطالعه کردن داشته باشن.
      چه خبره خب آدم اینطوری خسته میشه و به یه هفته نکشیده میبره. از نظرم اگه ادم برنامه ریزی داشته باشه بین فواصل درس خوندنش ۱ ساعت هم وقت بزاره باز هم میرسه به همه کاراش!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      بعضی ها بی تعارف باهوش بودن با ساعت مطالعه خیلی پایین رتبه خیلی خوب اوردن
      بی تعارف این حرفت فقط بهونس مطمئن کسایی که پزشکی قبول شدن تلاش زیادی داشتن کنکور به هوش نیست هوش به درد شب امتحانی بودن میخوره اما کنکور رو نمیشه اینطوری جواب داد اینی که میگی دروغ های افرادیه که پزشکی قبول میشن بعد میگن اصن نخوندم قبول شدم باور نکن
      هیچ موفقیتی اتفاقی نیست اون یک درصد منظم بود مشکل اکثر کسایی که ثبول نمیشن اینه هی نمی خونن می رسن نزدیک آزمون سه روز بکوب می خونن بعد میگن هرچی می خونیم نتیجه نمی گیریم افراد موفق زیادی دیدیم مهم ترین ویژگی هاشون
      1- منظم بودن و با برنامه درس خوندن 2 - منطقی بودن و کنترل احساسات 3 - سخت کوشی 4- داشتن هدف مشخص 5 - تشنه بودن نسبت به موفقیت

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا چرا فک میکنین کسی که 3 رشته تاپ رو قبول میشه لزوما ویژگی "ذاتی" خوبی داره؟
      کسی که پزشکی قبول میشه(البته با رتبه خوب, منظورم سهمیه ها نیستن) صرفا ویژگی های "اکتسابی" خوبی داره. حالا ممکنه با هوش هم باشه ولی اکثرا همین ویژگی های اکتسابین که کمکشون میکنن.
      درس میخونن, و مدیریت میکنن تایم و همه چیزاشونو.
      من خودمو نمیگم بخدا. کلی دارم میگم واسه اینکه بشکافم واستون
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      چیزی که این مدت متوجه شدم اینه :
      به حاشیه ها بی توجهی کردن ( چیزی که حاشیه ها رو بیشتر میکنه نت هستش و شبکه های مجازی )
      پیوسته درس خوندن
      با برنامه بودن
      داشتن توانایی نه گفتن به خیلی چیزا
      اعتماد داشتن به خود.
      به نظرم مهمتریناش همین ها هستن .

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من ميدونم
      اون يه درصد به جاي بحث راجبه ويژگي قبولي پزشكي دارن ميخونن در حالي كه ٩٩٪؜ ديگه تو انجمن راجب اونا بحث ميكنن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در کنار تلاش مستمر مهمترین مورد داشتن اعتماد به نفس بالاست.خیلی خیلی خیلی مهمه.متاسفانه کنکورای ازمایشی اعتماد به نفس بچه هارو میگیره. قبلنا رقابت بود الان تقلب.
      ?

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آنها
      خواستند
      و
      توانستند

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باسلام
      شما یک تاپیک دیگه هم درمورد پزشکی و قبولی و انگیزشی این مدلی دارید !
      لطفا از ارسال تاپیک های مشابه خودداری کنید.
      با سپاس

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)