خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      خسته نشدین از دست درس خوندن خودتون ؟ خسته نشدین که انقد واسه خوندن بهونه اوردین و تعلل کردین و خودتونو باور نداشتین ؟؟ اول دغدغه ی تاثیر قطعی بود .. الانم دغدغه ی کنکور 1400 ... !
      اینکه واسه تاثیر قطعی تلاش کردین و زحمت کشیدین ک مثبت شد , هیچ عیبی نداشت خیلیم به نفع همه بود ... ولی دیگه بشینین تمام تلاشتونو بکنین واسه امسال خودتونو از شر کتاباتون رها کنین ! حتی اگه یه نفر با پایه صفر از همین الان شروع کنه با روزی 12 ساعت خوندن ببینم کمتر از فیزیوتراپی میاره یا نه ؟! کسیو میشناسم که سال دوم خوندنش از رتبه ی 6 رقمی کشوری خودشو رسوند به چهار رقمی کشوری (و رشته ی تاپ هم قبول شد !)
      شمایی که میگی من با امسال خوندنم مطمئنم به هیچ جا نمیرسم و باید سال بعد بخونم , پس الانم نخون ! فک کردی سال بعد قراره معجزه بشه ؟ یا هرروز بشه 48 ساعت ؟ یا رقیبا کمتر شه ؟ یا چی .. ؟ اینو بدون که تویی ک نمیخونی و منتظر کنکور 99 نشستی , داری میدونو واسه کسی خالی میکنی که با تمام توانش هرروز داره درس میخونه !
      تمومش کن این حاشیه ها رو .... دیگه بشین تمام تلاشتو بکن واسه امسال .. نگو نمیشه ! نگو نمیتونم ! نگو نمیرسونم ! الانم دیر نیست ... ب شرط اینکه بجای حرف زدن راجبه کنکور , بشینی واسش تلاش کنی مث همه ی کسایی که دارن تلاش میکنن .... تابستون کلی وقت واسه راه انداختن کمپین 99 هست ... تا وقتی زمان داری از فرصتت استفاده کن و جزو کسایی باش که امسال پاشونو ازین باتلاق پشت کنکوریای 3 رشته ی تاپ میکشن بیرون (متن مخاطب خاصی نداشت )
      شما امسال کنکور دارید؟؟ نظام قدیم هستید یا جدید؟؟ اصلا کنکوری هستید؟؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

شما امسال کنکور دارید؟؟ نظام قدیم هستید یا جدید؟؟ اصلا کنکوری هستید؟؟
      چ فرقی میکنه اصلا ! پشت کنکوریم و امسالم کنکور قراره بدم

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چ فرقی میکنه اصلا ! پشت کنکوریم و امسالم کنکور قراره بدم
      اگه یک درصد امسال قبول نشی چیکار می کنی؟؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه یک درصد امسال قبول نشی چیکار می کنی؟؟
      یه کاری میکنم ک اون یک درصد احتمالم وجود نداشته باشه !(من نوعی )

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه کاری میکنم ک اون یک درصد احتمالم وجود نداشته باشه !(من نوعی )
      آیا همه هم می تونن؟؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا همه هم می تونن؟؟

بحث من چیز دیگه ای بود سر تونستن یا نتونستن نبود ... ادامه نمیدم دیگه . من نظرمو بیان کردم هرکی هرجور مطابق میلشه میتونه رفتار کنه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خسته نشدین از دست درس خوندن خودتون ؟ خسته نشدین که انقد واسه خوندن بهونه اوردین و تعلل کردین و خودتونو باور نداشتین ؟؟ اول دغدغه ی تاثیر قطعی بود .. الانم دغدغه ی کنکور 1400 ... !
      اینکه واسه تاثیر قطعی تلاش کردین و زحمت کشیدین ک مثبت شد , هیچ عیبی نداشت خیلیم به نفع همه بود ... ولی دیگه بشینین تمام تلاشتونو بکنین واسه امسال خودتونو از شر کتاباتون رها کنین ! حتی اگه یه نفر با پایه صفر از همین الان شروع کنه با روزی 12 ساعت خوندن ببینم کمتر از فیزیوتراپی میاره یا نه ؟! کسیو میشناسم که سال دوم خوندنش از رتبه ی 6 رقمی کشوری خودشو رسوند به چهار رقمی کشوری (و رشته ی تاپ هم قبول شد !)
      شمایی که میگی من با امسال خوندنم مطمئنم به هیچ جا نمیرسم و باید سال بعد بخونم , پس الانم نخون ! فک کردی سال بعد قراره معجزه بشه ؟ یا هرروز بشه 48 ساعت ؟ یا رقیبا کمتر شه ؟ یا چی .. ؟ اینو بدون که تویی ک نمیخونی و منتظر کنکور 99 نشستی , داری میدونو واسه کسی خالی میکنی که با تمام توانش هرروز داره درس میخونه !
      تمومش کن این حاشیه ها رو .... دیگه بشین تمام تلاشتو بکن واسه امسال .. نگو نمیشه ! نگو نمیتونم ! نگو نمیرسونم ! الانم دیر نیست ... ب شرط اینکه بجای حرف زدن راجبه کنکور , بشینی واسش تلاش کنی مث همه ی کسایی که دارن تلاش میکنن .... تابستون کلی وقت واسه راه انداختن کمپین 99 هست ... تا وقتی زمان داری از فرصتت استفاده کن و جزو کسایی باش که امسال پاشونو ازین باتلاق پشت کنکوریای 3 رشته ی تاپ میکشن بیرون (متن مخاطب خاصی نداشت )
      دقزقا شما درست میگی برا بعضیا تا صد سال دیگم‌کنکور نظام قدیم باشه بازم فایده نداره.بجای اینکه برای ۹۸ بخونن بدای ۹۹ و ۴۰۰ کمپین راه انداختن

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعضی ها هر کاری هم بکنن سال 99 برای نظام قدیم سوال مجزا طرح خواهد شد حق انتخاب هم داده خواهد شد تا کسی ضرر نکنه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عزیز شما می خواي سال 99 کنکور بدی خب بده با کتاب های نظام جدید بده دیگه چرا به دیگران می توپی؟؟ شما خودت اگه بخون بودی همون سال اول رشته مورد علاقت رو قبول میشدی تا الان نخوای دوباره کنکور بدی
      شما اگه خودت بخون بودی همون سال اول میخوندی قبول میشدی ؟ این جمله ی سال بود ! پس فلسفه ی اینهمه پشت کنکوری ک سال اول خراب کردن و سال دوم رتبه ی خوب اوردن چیه ؟! اونا بخون بودن یا نبودن ؟! یا اصلا اونی ک بعد 4 سال دو رقمی اورده ؟!
      همین حرفی ک میزنی تمام کسایی ک پشت کنکور موندن و من جمله خود شما رو زیر سوال میبره !
      قبل حرف زدن یکم فک کنیم ....

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی ها هر کاری هم بکنن سال 99 برای نظام قدیم سوال مجزا طرح خواهد شد حق انتخاب هم داده خواهد شد تا کسی ضرر نکنه
      میخواد دو کنکور باشه میخواد نباشه ولی مطمئن باش اگه اینجوری درس بخونی صد سال دیگم اونیکه میخوای قبول نمیشی

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کردن به کنکور 1400 یعنی اینکه شما دارید خودتون رو برای شکست نه فقط توی کنکور 98 که توی کنکور 99 هم آماده میکنید
      ماها هرچی شرایط سخت تر باشه بهتر خود واقعیمون رو بروز میدیم
      حتی اگه نماینده ها هم قبول کنن این فقط به ضرر شماست چون کسی که طرز تفکرش اینطوریه همین راهو ادامه میده و نتیجه ای نمیگیره
      فقط میشه یه لقمه خوب برای بازار کنکور که 2 سال دیگم روغنشو بگیرن
      اگه قراره از طریق کنکور موفق نشی همین امسال تکلیف خودتو تعیین کنی و مسیر درست زندگیت رو پیدا کنی خیلی بهتره تا سال 1400
      البته نمیگم برای گرفتن حقتون تلاش نکنید ولی ذهنتون رو درگیرش نکنید و فقط روی 98 تمرکز کنید
      همین!

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان گرامی
      توی هر اتفاقی که مفیته یا میخاد بفیته همیشه یه عده موافقن یه عده مخالفن و مهم این هستنش که 2 گروه به هم احترام بزارن

لطفا اسپم نفرستید @sina-hp

@Moein ch
      Hell is empty....
      All the devils are here........

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط بلدید از دور طرفدارای این کمپین رو قضاوت کنید و هرچی دوست داشتید بگید نه..
      شما چی میدونید از شرایط و وضعیت ما..چی میدونید از وضعیت اون پشت کنکوریایی که چندین سال میشینن پشت کنکور؟؟؟...یا نکنه با تجربیات خودتون دارید ما رو نصیحت میکنید..شما حق ندارید هیشکی رو قضاوت کنید بجزخودتون
      نصیحت..شعار..حالم بهم میخوره از آدمایی که از دور میشینن و نگات میکنن و فقط بلدن شعار بدن و نصیحت کنن و از چیزایی بگن که خودشون هنوز تو زندگیشون بدست نیاوردن..
      من نمیدونم بقیه چرا انقد حرص ما رو میزنن..نمیدونم چرا بقیه انقد ب فکر ما هستن..
      ولی نباشید..تو زندگیتون انقد که زوم کردید رو بقیه،روی خودتون زوم کنید..باور کنید ب جاهای خیلی خوبی میرسید
      ای کاش وقتی نظر مخالفی با دیگران داشتید یه لبخندی میزدید و رد میشدید نه اینکه بپرید به بقیه..
      ای کاش بعضی وقتا سعی کنیم دیگران رو درک کنیم..بفهمیم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      سلام
      بالاخره یکی از نمایندگان صدای ما نظام قدیمی ها رو شنید و بی تفاوت نموند..
      جناب هدایت الله خادمی عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم شهرستان ...در مجلس شورای اسلامی در مطلبی با انتقاد از وزارت آموزش و پرورش نوشت:
      «شب یلدای دانش آموزان نظام قدیم طولانی تر،پر استرس و بدون یلدا می گذرد؛جناب دکتر بطحایی عزیز،وضع نظام آموزشی که تقریبا بد است،بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان هم که کار نیست و باید خیابان ها را متر کنند،دیگر این فشارها و استرس ها برای چیست؟یه مدت استرس تاثیر قطعی معدل،یکبار حذف کنکور نظام قدیم برای عده ای،پس کی با آرامش و بدون دغدغه درس بخوانند؟وزارت آموزش و پرورش شده وزارت فشار و استرس،دروس نظام قدیم با جدید فرق دارند،از آنها که تدوین کرده اند بپرسید،پس فرصت کافی به نظام قدیمی ها بدهید،آرامش همه را بهم زده اید،در هرکشور دیگری بود والدین شکایت میکردند»

فایل پیوست 84485فایل پیوست 84484

ببینید وقتی به کمپین اهمیت بدیم دیگران هم حمایت میکنند و خیلی زود نتیجه میگیریم..
      پس از همه نظام قدیمی ها میخوایم عضو کمپین بشن،
      پیگیری این موضوع وقت زیادی نمیگیره و فقط هرشب قبل از خواب کارهایی که گفتیم انجام بدید..وقتی بیشتر از 5 دقیقه نمیگیره
      و یادتون باشه اعتراض بعد از کنکور فایده ای نداره..قراره جلسه شورای سنجش برگزار بشه و تکلیف این موضوع تا پایان دیماه مشخص بشه..پس همکاری کنید تا نتیجه ی این جلسه مثبت و ب نفع نظام قدیمی ها باشه..
      همچنین انتظار حمایت ویژه از مدیران انجمن کنکور را داریم..
      سلام داداش، چجوری عضو کمپین بشیم ، منظورم اینه که کانال یا گروه خاصی هستش که باید عضوش بشیم؟و چجوری باید فعالیت کرد ؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها واقعا اوج نامردی بود کنکور پارسال هممون اینو میدونیم حتی بچه های جدید..حق تمام ما نظام قدیمی ها خورده شد0 خب وقتی بچه های نظام جدید حدود1000صفحه ازما کمتر دارن(اینو من نگفتم یه جایی خوندم) تازه اون مباحثی هم که واسشون مونده خیلی خیلی سبک تر راحت تر و قابل فهم ترو زود بازده تراز مباحث ما هستن چطور باید رتبه بندیه ما باهم باشه ترازبندی هم یکی باشه اخه این کجاش انصافه . بروبچ نظام جدید بخدا مانظام قدیمیا باشما جنگی نداریم مشکلی هم نداریم اصلا خوب کردن که مباحثو واسه شما کمتر واسون تر از ما کردن اصلا مشکل ما شما نیستید نحوه برگذاری کنکور 99 مشکل ماست ....بزارین یه مثال بزنم هرچند همه چی روشنه

به شخص A و B میگن شما باید توی یک زمان و یک محیط باهم مسابقه بدین به Bمیگن مسافتی که تو باید بدویی تا برسی به خط پایان وبرنده شی 20 متره....به A میگن مسافتی که باید بدویی تابرسی به خط پایان 10 متره(بدلیل کاهش حجم دروس) ..... تازه اینجاشو:به B میگن علاوه براینکه تو باید 20 متر بری مسیرت یه مسیر سربالایه و به A میگن علاوه بر اینکه تو باید 10 متر بری مسیرت سرپایینیه (به دلیل اسون ترشدن کلی از مباحث)
      ///////////
      ////////قسمت خنده دارش میدونید کجاس؟ اونجاس که بعضیا دیگه خیلی چرت میگن..ببخشید اینطور میگم ولی میان میگن خب خیلی ناراحتید سنجش انتخاب نظام رو ازاد گذاشته میتونی بیای جدید بدی ....خب عزیزم منه نظام قدیم اومدم کلی پول خرج کردم میلیون میلیون پول دادم کتاب درسنامه خریدم کتاب تست خریدم کتاب جمع بندی خریدم کلی ازمون رفتم تو میگی اینارو ولش بیا دوباره n میلیون خرج کن نظام جدید شرکت کن خب ما شاید مث شما اینقدر پولدار نباشم زیر ناعدالتی له شیم؟؟تازه این یکی از جواباییه که من دارم طولانی میشه همرو بگم////////// در کل بچه های نظام قدیم حقمون داره پایمال میشه 140 روز تا کنکور 99 مونده یعنی کلی تایم داریم واسه نجات خودمون یا باید خودمون واسه خودمون کاری کنیم یا همین اشه و همین کاسه

capture.png
      ویرایش توسط erf.erf : 27 بهمن 1398 در ساعت 19:05

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)