خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موفق نشدن در آزمون ها

سلام دوستان من در روز ۶ساعت مطالعه دارم و برنامه هم دارم اما تو ازمون دارم پسرفت میکنم خیلی نا امید شدم از خودم میشه راهنمایی
      کنید منو تراز اولین ازمونم ۵۵۰۰ بود الان اومدم ۴۷۰۰

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehew نمایش پست ها
      سلام دوستان من در روز ۶ساعت مطالعه دارم و برنامه هم دارم اما تو ازمون دارم پسرفت میکنم خیلی نا امید شدم از خودم میشه راهنمایی
      کنید منو تراز اولین ازمونم ۵۵۰۰ بود الان اومدم ۴۷۰۰
      سلام
      شاید شیوه درس خوندن و تست زدنتون اشتباهه
      و یا اینکه توانایی مدیریت تایم ندارید و کمبود وقت دارید
      یا مبحث رو به شیوه اشتباه میخونید
      اینکه تو ازمون پسرفت داشتین 1000تا دلیل ممنکه داشته باشه
      ساعت مطالع در الویت نیست شیوه مطالعه در الویته

Hell is empty....
      All the devils are here........

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز؛
      به نظر حقیر این موضوع کاملا طبیعیه و بر میگرده به یک قانون ساده
      یاد نگرفتن یک نکته درس اول در درس دوم با ضریب ده محاسبه میشه و یاد نگرفتن یک نکته درس دوم در درس سوم با ضریب بیست محاسبه میشه

به زبون ساده تر یعنی اینکه شما طبق بودجه بندی ازمون هر چی به اولین ازمون نزدیک تر میشید دروس سبک تر و سطحی تر هستن و در درس های بعدی(آزمون های بعدی) به دلیلی اینکه درس قبل رو خوب مطالعه نداشتید دچار حفره های شدید یادگیری میشید

حالا پایه ضعیف سالهای قبل رو هم در نظر بگیرید که شرایط رو واقعا خراب میکنه
      به خاطر همین موضوعه که افراد زیادی با تراز ۶۵۰۰(بجز ازمون جامع) قلم چی رتبه مناسبشون رو تو کنکور نمیارن چون که فرض کنید در آزمون اول ریاضی ۵۰ درصد پاسخ دادن(یعنی نیمی از سوالات و نکات رو بلد نبودن و این خیلیه و وحشتناکه) و در ازمون دوم به ۴۰ درصد میرسن(چونکه نیمی از اون نکات درس قبلی پایه یادگیری درس جدید شده و متاسفانه دانشجو اونارو یاد نگرفته و درس جدید هم نتونسته درک کنه) و در آزمون سوم اگه با همون خط تلاش دو آزمون قبلی پیش بره به ۲۵ درصد میرسه اما فرد فکر میکنه چون ۱۹ گرفته امتحان بعدی رو خوب بخونه میشه ۲۰ اما نمیدونه که در صورتی ۲۰ میشه که پایش یعنی درس قبلی رو هم کامل یاد بگیره.
      به خاطر همین رتبه های تک راز ناگفته ای به نام بازگشت به سال های قبل رو دارن(که معمولا مشاور ها بهشون توصیه میکنن ریاضی رو از سوم ابتدایی شروع به خوندن بکنید)
      البته این قانون بیشتر تو درس ریاضی،فیزیک،شیمی،عربی،دین ی و زبان صادقه و تو درس دینی و زیست چندان مهم نیست
      در ضمن دوست عزیز این ساعت مطالعه برای یک دانش اموز درجه یک و عالی در سطح شهر مناسبه که به تست مشغول باشه چون نکات رو بلده و برای یک دانش آموز معمولی فقط اندازه مرور ضعف های گذشتش هست.

دکتر میرزابیگی مشاور بازنشسته کنور همدان با ۷۸ سال سن)سارا همزلویی و کیارش داوودی و قاسم جباری شاگرداش بودن) تویه مهمونی بهم گفت:تو این چند دهه مشاوره کنکور و تحصیلی که دادم یه نکته مهم رو فهمیدم و اونم اینکه ۹۹ درصد دانش آموزان چهارم دبیرستان(پیش) و پشت کنوری هنوز جدول ضرب رو کامل و بدون تپق زدن بلد نیستن.در صورتی که کنکوری های برتر نه تنها حدول ضرب یک رقمی بلکه دو رقمی و سه رقمی رو هم حفظ و درک میکنن....دیگه توش خیلی نکته هست خیلی
      (بازم با ی مشاور با خدا مشورت کنید)
      منم با اجازتون برم بقیه ریاضیم رو بخونم
      به امید درخششتون در کنکور
      موفق باشید
      دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت
      پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد در (بر) گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت
      سعدی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Clay0098 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز؛
      به نظر حقیر این موضوع کاملا طبیعیه و بر میگرده به یک قانون ساده
      یاد نگرفتن یک نکته درس اول در درس دوم با ضریب ده محاسبه میشه و یاد نگرفتن یک نکته درس دوم در درس سوم با ضریب بیست محاسبه میشه

به زبون ساده تر یعنی اینکه شما طبق بودجه بندی ازمون هر چی به اولین ازمون نزدیک تر میشید دروس سبک تر و سطحی تر هستن و در درس های بعدی(آزمون های بعدی) به دلیلی اینکه درس قبل رو خوب مطالعه نداشتید دچار حفره های شدید یادگیری میشید

حالا پایه ضعیف سالهای قبل رو هم در نظر بگیرید که شرایط رو واقعا خراب میکنه
      به خاطر همین موضوعه که افراد زیادی با تراز ۶۵۰۰(بجز ازمون جامع) قلم چی رتبه مناسبشون رو تو کنکور نمیارن چون که فرض کنید در آزمون اول ریاضی ۵۰ درصد پاسخ دادن(یعنی نیمی از سوالات و نکات رو بلد نبودن و این خیلیه و وحشتناکه) و در ازمون دوم به ۴۰ درصد میرسن(چونکه نیمی از اون نکات درس قبلی پایه یادگیری درس جدید شده و متاسفانه دانشجو اونارو یاد نگرفته و درس جدید هم نتونسته درک کنه) و در آزمون سوم اگه با همون خط تلاش دو آزمون قبلی پیش بره به ۲۵ درصد میرسه اما فرد فکر میکنه چون ۱۹ گرفته امتحان بعدی رو خوب بخونه میشه ۲۰ اما نمیدونه که در صورتی ۲۰ میشه که پایش یعنی درس قبلی رو هم کامل یاد بگیره.
      به خاطر همین رتبه های تک راز ناگفته ای به نام بازگشت به سال های قبل رو دارن(که معمولا مشاور ها بهشون توصیه میکنن ریاضی رو از سوم ابتدایی شروع به خوندن بکنید)
      البته این قانون بیشتر تو درس ریاضی،فیزیک،شیمی،عربی،دین ی و زبان صادقه و تو درس دینی و زیست چندان مهم نیست
      در ضمن دوست عزیز این ساعت مطالعه برای یک دانش اموز درجه یک و عالی در سطح شهر مناسبه که به تست مشغول باشه چون نکات رو بلده و برای یک دانش آموز معمولی فقط اندازه مرور ضعف های گذشتش هست.

دکتر میرزابیگی مشاور بازنشسته کنور همدان با ۷۸ سال سن)سارا همزلویی و کیارش داوودی و قاسم جباری شاگرداش بودن) تویه مهمونی بهم گفت:تو این چند دهه مشاوره کنکور و تحصیلی که دادم یه نکته مهم رو فهمیدم و اونم اینکه ۹۹ درصد دانش آموزان چهارم دبیرستان(پیش) و پشت کنوری هنوز جدول ضرب رو کامل و بدون تپق زدن بلد نیستن.در صورتی که کنکوری های برتر نه تنها حدول ضرب یک رقمی بلکه دو رقمی و سه رقمی رو هم حفظ و درک میکنن....دیگه توش خیلی نکته هست خیلی
      (بازم با ی مشاور با خدا مشورت کنید)
      منم با اجازتون برم بقیه ریاضیم رو بخونم
      به امید درخششتون در کنکور
      موفق باشید
      دو دو تا؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دو دو تا؟
      سعدی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دو دو تا؟
      سعدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن