خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

8ماه و14روز مونده آیا موفق میشی؟

سلام قبل ازهرچیزمیدونم سال بعدکه دارم این تاپیک رومیخونم مطمعنم که رشته ی مورددلخواهم روقبول شدم من زیاد از مطالب این انجمن استفاده میکنم بیشتر تاپیک ها درباره ی اگه از الان شروع کنم میشه
      قسم میخورم اگه کسی هدفش تموم زندگیش باشه یعنی بدون اون زندگی براش بی معناباشه اگه ازدقیقا همین الان شروع کنه بازهم شانس قبولی بسیاربالایی درسه رشته ی اصلی داره ولی باید بی وفقه وتعلل بخونه دخترعمه ی خودم میگفت ازعیدشروع کرده وروزی پانزده ساعت خونده الان داره پزشکی زنجان می خونه دوستان نه فقط برای خودتون برای راحتی خانوادتون این چندماه رو تلاش کنید درمقابلش تا آخر عمر یک زندگی باعزت وشرافتمند نصیبتون میشه واقعا پاداش این تلاش شما خیلی بزرگه اونم زندگیتونه یک زندگی که توش احساس مفیدبودن کنی وشخصیت واحترام اجتماعی خوبی هم داشته باشی.امیدوارم لحظه ی لودینگ سازمان سنجش بهترین لحظه ی سال98تون باشه اشک خوشحالی مامانتون افتخارکردن باباتون به شما خوشحالی از بابت مشخص بودن آینده تون آآآآخ دلم خواست!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      8 ماه ؟
      فک کنم 6 ماه باشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      8 ماه ؟
      فک کنم 6 ماه باشه
      اره متاسفانه متن تاپیک ویرایش نمیشه مثل اینکه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      اره متاسفانه متن تاپیک ویرایش نمیشه مثل اینکه
      AceTaminoPhen
      روز مونده 196
      خیلی ا این تاپیک های حاشیه ای زیاد شده
      بله اگه مطالعه با یشترین بازده وبالای 12 ساعت مطالعه بابرنامه عالی باشه امکان پذیر است
      نمونه اش سا مان تارم و محمد فاضلی که در انجمن مصاحبه دارند
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 30 آذر 1397 در ساعت 20:14

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

28 هفته مونده
      حالا هفته ای یه فصل زیست بخون
      فیزیک در کل 19 فصل داره
      شیمی 12 فصل
      ریاضی 13 فصل
      عربی با احتساب عربی اول چیزی حدود 14 فصل داره
      دینی یک روز در میون بخون
      و...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام
      حقیقتش ما نباید جملات انگیزشی رو زندگی کنیم بلکه باید اون ها رو به عنوان نیروی کمکی در میانه مسیر در نظر بگیریم،وگرنه اگه به این حرف ها باشه سه ماه دیگه هم خیلی از افراد بافتن یک جمله معتقد هستن که میتونن تو سه ماه پزشکی قبول بشن
      بنابراین این موضوع دو مرحله داره
      اول اینکه آیا شخص پایه قوی داره
      اگه داشته باشه که بله میتونه به دانشگاه های خوب فکر کنه که خدارو شکر شما پایتون خوب و قوی هست
      دوم: آیا شخص پایه ضعیفی مثل من داره؟
      به نظر من این شخص نمیتونه با رویا پردازی و حتی تلاش در ۶ ماه به جایگاهی که ارزوش رو داره برسه چون تموم کردن مباحث کتاب اصلی، مرور و تکرار و تست زدن های متنوع زمان بره.واقعا زمان بر
      کنکور رستاخیز نیست و هر کس میتونه یک ماه قبل از آزمون کنکور از خودش کنکور بگیره و اونوقته که میشه گفت میشه یا نه
      در کل من طبق تحقیق و عقل کمم ایمان دارم که اگه شخصی سال اول کنکور درصدای حدود ۴۰ داشته باشه و یا سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی بطور میانگین نمرات ۱۷ تا ۱۸ و البته هوش بالا میتونه با شش ماه موفق بشه.در غیر این صورت بهتره با کمک مشاور یا تجراب دیگران برای سال بعد برنامه بریزه
      خیلی وقتا خواستن تنها کافی نیست و مغز و بدن احتیاج به کسب مهارت داره و این زمان بره و نیاز به تکرار تکرار های گذشته داره
      شخصی مثل رستگار رحمانی هم کنکور قبلی زیر ۵۰ شده. هرچند غیر ممکن غیر ممکنه.مثل شخصی که تو یک هفته کل آرشیو یک ماهه روزنانه نیویورک تایمز رو برای مسابقه هوش برتر ایالت کالیفرنیا تو ذهنش کرد و ثابت کرد میشه
      من باور دارم شما و خیلی ها پایتون قویه و میتونید
      موفق باشید
      دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت
      پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد در (بر) گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت
      سعدی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا 8 ماه و 14 روز نمونده ، حدود 7 ما ه فقط مونده (دی - بهمن - اسفند - فروردین - اردیبهشت - خرداد =6 ماه +16 روز از تیرماه)
      یعنی شش ماه و نیم مونده تا کنکور !!!!

دوما ، با این تاپیک های انگیزشی ، درسته امید رو زنده میکنید توی دل بعضی ها ولی یادتون باشه میتوانه اثر مخرب هم داشته باشه ، خیلی وقتا سیاهی لشکر کنکور اضافه میشن!
      من جواب میدم آیا با 6 ماه و نیم ، میشه پزشکی قبول شد؟ پاسخ: خیر !!!
      به هزار و یک دلیل درسی و سهمیه ای و غیره!
      حالا اگر دیدین انگشت شمار با این زمان خوندن یا حتی کمتر ، رسیدن بهش ، خب زحمت بسیار زیادی هم کشیدن،خود صاحب تاپیک میگه دختر عمه اش روزی 15 ساعت مطالعه داشته ، این عدد شوخی نیستا ، ینی 24-15=9 ساعت وقت ازاد که اگر 7 ساعت بخوابه ، 2 ساعت وقت آزاد داشته و تمام وقت دیگه اش رو بدون نیم ساعت هدر دادن یا تفریح ، برای تمام روز ها از فروردین تا روز کنکور درس خوانده که باعث افسردگی و زدگی از درس میشه واس خیلیامون
      اما ما باور داریم انسان با امید زنده هست ، اگر از اول دی ماه تا روز کنکور ، هرروز بدون هیچ روزی استراحت ، بدون هیچ وقفه ای حتی یک روز ، روزی 10 ساعت حداقل درس بخوانید ، بله پزشکی روزانه یا داروسازی یا دندان پزشکی قبول میشید! اما آیا همه توان این رو دارن؟!
      تاپیک های انگیزشی انجمن ، از تاپیک های آموزشی سبقت گرفته ! دوست عزیزی که چنین تاپیکی میزنی ، خیلی وقتا این امید دادن ، یه امید کاذب هست ، شما داری امیدی رو توی دل سکی میسازی که شاید تصمیم گرفته یه رشته دیگه بخوانه ، رشته ای که بهش علاقه داره و از حاشیه سه تا رشته پرطرفدار تجربی دراومده!!!
      شما به همه میگی با نهایت وجود فلانرشته رو بخواید انگار نمیتوانید بدون اون زندگی کنید ! خب عزیز من توی این زمان کم ، اگر طرف کم کاری کنه و بهش نرسه ، جز ضربه ی سنگین شکست ، هیچی واسش نمیمونه!
      لطفا کمی هم منطق به احساساتمون اضافه کنیم قبل از صحبت کردن.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|
      ویرایش توسط AceTaminoPhen : 30 آذر 1397 در ساعت 20:29

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به جای این شو آف دادن ها و ابراز وجود کردنها ، بهتر نیست بچسبید به هدفتون ؟
      به جای این جمله ها و دکتر پشت اسم گذاشتن ها و دیدن و شنیدن این که فلانی یه ماه خوند و قبول شد و بهمانی سه ماه روزی هشتاد ساعت خوند و قبول شد و ... بهتر نیست از همین لحظه شروع کنید ؟
      این خیلی خوبه که آدم به خودش و تلاشش ایمان داشته باشه
      این هم خیلی خوبه که به معجزه معتقد باشه
      اما با حلوا حلوا کردن دهن هیچ کسی شیرین نشده .
      میدونی اونایی که قراره صندلی های خاص دانشگاه های خاص رو پر کنند الان کجاند ؟
      بدون هیچ شکی الان یه کتاب جلوشون بازه و از وجود همچین سایت و همچین انجمنی بی خبر هستند .
      میدونی توی این چند سال چندتا تاپیک با همین موضوع و همین متن توی این سایت ایجاد شده ؟
      میدونی همشون بی نتیجه بوده و اون افراد الان از رشته های درب و داغونی فارغ التحصیل شدند که حتی فکرش هم نمیکردند اون رشته رو بخونند ؟
      ببخشید بابت حرفهام ، نه قصد ناامید کردن داشتم و نه قصد توهین و جسارت .
      .
      فقط خواستم بگم همون طوری که بدبین بودن بده ، خوشبین بودن خیلی خیلی بدتره .
      واقعیت جدای از این خاله بازی هاست .
      .
      باز هم ببخشیدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      به جای این شو آف دادن ها و ابراز وجود کردنها ، بهتر نیست بچسبید به هدفتون ؟
      به جای این جمله ها و دکتر پشت اسم گذاشتن ها و دیدن و شنیدن این که فلانی یه ماه خوند و قبول شد و بهمانی سه ماه روزی هشتاد ساعت خوند و قبول شد و ... بهتر نیست از همین لحظه شروع کنید ؟
      این خیلی خوبه که آدم به خودش و تلاشش ایمان داشته باشه
      این هم خیلی خوبه که به معجزه معتقد باشه
      اما با حلوا حلوا کردن دهن هیچ کسی شیرین نشده .
      میدونی اونایی که قراره صندلی های خاص دانشگاه های خاص رو پر کنند الان کجاند ؟
      بدون هیچ شکی الان یه کتاب جلوشون بازه و از وجود همچین سایت و همچین انجمنی بی خبر هستند .
      میدونی توی این چند سال چندتا تاپیک با همین موضوع و همین متن توی این سایت ایجاد شده ؟
      میدونی همشون بی نتیجه بوده و اون افراد الان از رشته های درب و داغونی فارغ التحصیل شدند که حتی فکرش هم نمیکردند اون رشته رو بخونند ؟
      ببخشید بابت حرفهام ، نه قصد ناامید کردن داشتم و نه قصد توهین و جسارت .
      .
      فقط خواستم بگم همون طوری که بدبین بودن بده ، خوشبین بودن خیلی خیلی بدتره .
      واقعیت جدای از این خاله بازی هاست .
      .
      باز هم ببخشیدم
      دمت گرم
      اینه تفاوت رتبه زیر ۵۰۰ با کسی که تاپیک رو ایجاد کرده

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی این تاپیکارو میخونم ناامید میشم نمیدونم‌چرا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا تا دی ماه رو منابع بحث کنید.از اونموقع بیاین رو این تاپیکا.الان باید بحث منابع داغ باشه که شما تا ۲ ماه دیگه درس نخونین که اونموقع از این تاپیک ها آپ بشه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)