خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خط ویژه + موج آزمون ترکیبی منطقی است؟

سلام خدمت کاربران انجمن کنکور
      راستش دو تا سوال برام پیش اومده
      سوال اول:میخواستم نظرتون رو راجب درسنامه قراردادن کتاب های خط ویژه و منبع تست قراردادن کتاب های موج آزمون بدونم به هر حال میدونم درسنامه خط ویژه جای کتاب های جامع رونمیگیره اماموارد مهم وپرتکرار داخلش اومده به نظرتون بااین ترکیب احتمال موفقیت چقدر میره بالا؟
      سوال دوم:بهترین کتاب های خط ویژه وموج ازمون به نظرتون کدومان؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد سوال اول:
      خب بستگی به این داره پیش زمینه ای دارین یانه ؟ به عنوان مثال خط ویژه شیمی خیلیا ازش راضی هستن ولی خودم بعضی فصل ها رو ازش خودم چیزی نفهمیدم واسم خوب نبود.
      در مورد سوال دوم:
      فقط موج ازمون ریاضی رو دارم حتی به تنهایی هم میتونه کافی باشه. پارسال از دبیر ریاضیم پرسیدم (دکترا ریاضی داره) تائید کردن و گفتن همین کافیه .
      خط ویژه هم تعداد تست کم داره به نظرم به تنهایی کافی نیس .( شاید مثلا واسه یه نفر دیگه کافی باشه)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      موج:همش به جز فیزیک
      خط ویژه:شیمی،دینی،ریاضی،هندس 1
      بستگی به پایه درسیت داره ولی درکل تستای کنکور با تالیفیای موج کافی برای فیزیک آزمون خیلی سبز خوبه تو جمع بندیا و زیپ مهرفائق یا میتونی ستاره دارای یه کتاب جامع حالا گاج یا ابی یا هر چی داری موجم خوبه ها ولی وقتی مطمعن باشی حداقل 80 میزنی فیزیکو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چن بار خط ویژه رو بخونی + کتاب درسی + تستای سراسری و موج احتمالا کافی باش !

ولی خب خط ویژه رو چن بار بخون چن بار !

کتاب درسی من حالا بهش پی بردم ک واقعا نیاز !

چون میدونی دقیقا چیو باید بخونی چیو نه ! ن خلاصه نه زیادی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOOTOPIA نمایش پست ها
      سلام خدمت کاربران انجمن کنکور
      راستش دو تا سوال برام پیش اومده
      سوال اول:میخواستم نظرتون رو راجب درسنامه قراردادن کتاب های خط ویژه و منبع تست قراردادن کتاب های موج آزمون بدونم به هر حال میدونم درسنامه خط ویژه جای کتاب های جامع رونمیگیره اماموارد مهم وپرتکرار داخلش اومده به نظرتون بااین ترکیب احتمال موفقیت چقدر میره بالا؟
      سوال دوم:بهترین کتاب های خط ویژه وموج ازمون به نظرتون کدومان؟
      سلام
      من رشته شمارو نمیدونم واس چه رشته ای میخواید ، واس تجربی میگم خدمتتون
      سوال 1=
      خب کتابای خط ویژه کتابای با درسنامه خلاصه هستن و موج آزمون سوالات سخت ، این دوتا یه متضادی دارن ، مگر اینکه شما درسنامه ات قوی باشه و خط ویژه رو فقط واس خلاصه خوندن بخوای ! من تمام کتاب های خط ویژهه تجربی رو دارم به جز زیست شناسی ، تمام کتاباش خوب هستن و درسنامه خوبی دارن ، تست کم دارن البته ینی شما به یه کتاب تست نیاز پیدا میکنی ، ولی فکر نمیکنم موج آزمون واس خط ویژه مناسب باشه آخه تستای موج آزمون سطحشون یکم بالا هست ، شما همون کتابای جامع رو بخری بهتره بنظر من!
      در کل خط ویژه کتابای خیلی خوبی هستن ، تقریبا بهترین کتاب جمع بندی هستن ولی ممکنه شما داخلش خیلی مباحث رو نفهمی چون درسنامه اش انقدر زیاد نیست که کامل جابندازه مطلب رو و نیاز به کتابای جامع مثل خیلی سبز یا میکروطبقه بندی گاج و مبتکران و غیره داشته باشی ، هم از لحاظ تست هم درسنامه ! ولی خب اگر از لحاظ درسنامه ای مشکلی نداری و واست یه دوره کافیه تا مطالب رو بفهمی ، خط ویژه خوبه... کتاب تست هم واس همشون مووج موب نیست و تستای میکروطبقه بندی یا گاهی خیلی سبز معتبرترن.
      سوال2=
      من کتابای موج آزمون رو نمیشناسم ، ولی خط ویژه همشون خوبن به لحاظ خودشون ، بستگی به سطح درسیت داره ، مثل خط ویژه فیزیک ، سخته باهاش فهمید ، یا درسنامه مسائل شیمی گاهی گیج میشی اگر پایه قوی نداشته باشی، ولی خب بهتریناش ک قابل فهم باشه ، عربی خط ویژه ، دین زندگیش(البته متاسفانه معنی آیات نداره) ، ریاضیش هم بد نیس ، شیمی مفاهیم و حفظیاتش هم خوبه ، زبان انگلیسیش هم بد نیس ، ادبیاتش تعریفی نداره ولی خب بازم نسبت به حجمی که داره خوبه ، شیمی مسائل و فیزیکشم ک بالا گفتم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خط ویژه واسه بعد از عید خوبه که میخایی دوره کنی

من برای زیستم این ترکیب رو استفاده میکنم : کتاب درسی + جامع گاج + خط ویژه

همونطور که گفتن خط ویژه مطالب رو خوب جا ننداخته و فقط واسه دوره خوبه نه یه منبع اصلی

موفق باشید
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چیزیکه دوست داری بشنوی این هست که خط ویژه کفایت میکنه
      ولی چیزی که نیازه بشنوی ، خلاف جمله بالاس : دی
      از خط ویژه هم بت نسازید ! تو اختصاصیاش فقط ریاضی و شیمیش اونم مفاهیمش قابل استفاده اس . که باز همیناشم تبصره ماده داره
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه ریاضی تجربی عالیه این از این
      شیمی > به شخصه خودم زیاد خوشم نمیاد ازش
      فیزیک > بدرد نمیخوره - پیشش رو ندیدم
      زیستش > پرفکت البته تستاش که همه میدونن خ کمه
      در در مورد موج ازمونم نظری ندارم چون نداشتمشون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پیشنهاد میکنم خط ویژه و موج رو حداقل2بار کار کنین.موج آزمون.ریاضیش خیلی کامله..شیمی فوق العادس..زیستشو من خودم دوست ندارم.فیزیکشو خیلی دوست دارم نه به صورت ازمونی برای افزایش خلاقیتت خوبه و ترست از فیزیک بریزه..عمومیش هم من همشو دوست دارم واقعا..نظر من برای همه موج در کنار خطوط ویژه واقعا ترکیب فوق العاده ای هست.البته من داشتم این ترکیبو استافاده میکردم خودمم خبر نداشتم.ولی خیلی خوبه..البته اگه قبلا پایه خیلی خوبی داری..وگرنه باید پایتو قوی کنی این ترکیبو استفاده کنی.
      ویرایش توسط hamed_duty : 29 آذر 1397 در ساعت 15:27

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم فیزیک زیپ فائق رو میخونم اون روش های حل تستی کامیار و کامران اینا هم میگن و اینقد بزرگشون میکنه رو هم داره

نمونشscreenshot_2018-12-20-17-17-47-1.jpg

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چیزی ک من تو مصاحبه رتبه ها خوندم آره ترکیب خوبیه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      _ اگه تو درس شیمی خیلیییییی قوی ای و درصدت بالاس ؛
      آره خوبه.
      چون خط ویژه خلاصه اس، و بیشتر برا جمع بندی و مرور خوبه.

_ بین خط ویژه ها ریاضی و شیمیش رو دیدم خوب بود.
      ادبیات و زبانش هم بد نیستن.
      موج ازمون هم شیمی و زیستش خیلی خوبه. ریاضیش هم یکم سطح بالاس اما به درد بخوره.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در نهایت احترام به نظرات سایر دوستان
      خط ویژه شیمی آشغاله یه درسنامه ی حجیم با حداقل تست. درسنامه ای که همون کتاب جامع معمولیه فقط حاشیه صفحه رو کم کردن و فونتشو ریز
      به نظر من گنجینه نکات شیمی آقاجانی با موج برا شیمی خیلی جوابه
      برای ریاضیم خوبه فقط کنارش باید یه دور جدا گونه تستای ریاضی کنکور۱۰ سال اخیرو بزنی والبته شیمی هم کنکورا فراموش نشه
      برا فیزیک کلا این روش جوابگو نیست وفقط کتاب جامع جوابه در ضمن که موج فیزیکم برا سطح خیلی خیلی بالاس
      زیستم که باید تا جون داری تست بزنی همراه مطالعه کتاب درسی
      موج آزمونای عمومیم دینیش خوبه
      ادبیات متوسط
      و برای عربی طبق نظر استادم هر تستی به جز کنکور سراسری غیر استاندارده
      بین خط ویژه هام ریاضی ودینی و زبانش خوبن واقعا
      جمع بندی عربی خیلی سبز از خط ویژه هم بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن