خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دو تا سوال مهم

سلام دوستان خسته نباشین دوتا سوال داشتم
      سوال اول:آیا کتاب ریاضی رشته ی تجربی برای نظام جدید و قدیم فرقی میکنه؟چون من شنیدم 90% مشابه اند.آیا این درسته؟

سوال دوم:به نظرتون آیا امکان داره امسال شرایط سنی تربیت معلم رو ببرن بالاتر؟(میدونم این سوال رو باید از سازمان سنجش بپرسم و این کار رو هم کردم اما متاسفانه جواب درستی نمیدن به همین خاطر خواستم نظر شما رو بدونم)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      سوال اول:آیا کتاب ریاضی رشته ی تجربی برای نظام جدید و قدیم فرقی میکنه؟چون من شنیدم 90% مشابه اند.آیا این درسته؟

سوال دوم:به نظرتون آیا امکان داره امسال شرایط سنی تربیت معلم رو ببرن بالاتر؟(میدونم این سوال رو باید از سازمان سنجش بپرسم و این کار رو هم کردم اما متاسفانه جواب درستی نمیدن به همین خاطر خواستم نظر شما رو بدونم)
      متاسفانه شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان خیلی کارو خراب کرده میتونستند تواین زمینه یکم آزادتر وباز تر رنج سنی روقبول کنند جالبه تاقبل92سن شمامیتونست حداکثر24سال باشه امافکرکنم الان شده22سال!

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شرط سنی در دانشگاه فرهنگیان تا اونجایی که من میدونم 20 ساله
      22بوده شده 20
      بعید میدونم شرط سنی رو هم ببرن بالا
      چون یادمه اون موقع که شرط سنی رو اوردن پایین خیلی اعتراض شد مخصوصا از طرف آقایون که میگفتن اگه بخوان برن سربازی دیگه نمیتونن فرهنگیان شرکت کنن ولی با این وجود بازم تغییرش ندادن
      در رابطه با سوال اولتونم اطلاعاتی ندارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از دوتا دوست عزیز.اگه بقیه دوستان هم نظری دارن لطفا بگن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فایل پیوست 84450

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش قسمت های مشابه هم با هم تفاوت دارن چه برسه به غیر مشابه ها و مطالب جديد هر کس بهت گفته نظام جدید با نظام قدیم فرقی نداره و مطالبش آسون تر هست بهت دروغ گفته و خواسته گمراهت کنه مطالب نظام جدید فقط برای نظام جدید ها راحته نه نظام قدیم ها و مطمئن باش يه نظام قدیمی با کتاب های خودش راحت تره و اگر بخواد نظام جدید بخونه باید از صفر شروع کنه چون مطالب مشابه هم نوع بیانش تغییر کرده نمونش عکس بالا☝☝☝

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام
      1-تغییرات بیش از 40% بوده ، مطالب مشترک زیاد هست بین قدیم و جدید ولی طرز بیانش با هم فرق داره ، ینی درسنامه اش ممکنه فرق کنه باهم
      2-با سازمان سنجش یا سازمان های وابسته ، تماسا تلفنی برقرار کنید ، این طور قوانین رو فکر نکنم بشه حدس زد
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

والا سر فصل های ریاضی بجز انتگرال تو هر دو نظام هست
      بله مدل گفتنش خیلی متفاوته
      ولی وقتی خود سازمان سنجش میگه از مباحث مشترک سوال یکسان میده پس باید گفت مهم یادگیری مفهومیه
      یه ایمیل رو سایت سازمان سنجشه هر سوالی داری بفرست ظرف 24 ساعت جواب میدن اینم برای سوال دومتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن