خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سه سطحی شیمی رو دارم. کلا کتاب های کانون رو پیشنهاد نمیکنم.

2. Top | #32
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشرالگو داشتم افتضاح بود
      خیلی سبز دارم خوبه
      مبتکران دارم درسنامش عالیه ولی تستاش زیادن ولی یه مشکل داره که زیاد با حفظیاتی هایی که چند صفحه اول فصل میاد حال نمیکنه...مثلا اون چند صفحه فصل1که چرت پرت درباره دوچرخه و....نوشته رو کلا11تا تست داده با اینکه کل فصل800تسته ولی میکرو هر فصل تقریبا 300تسته بعد از اون چند صفحه14 تست داده بود
      میکرو یکم میخواد شبیه بازرگان کتابشو با نمک جلوه بده ولی تستاش خوبه انصافا
      جلد اموزشش رو نداشتم
      بینشون خیلی سبز بهتره همشه
      تنها مشکل مبتکران تسته زیاده
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      صد در صد مبتکران بازرگان (واقعا روش تحقیق کردم) خودم خیلی سبز دارم که واقعا همه ی مباحث رو خوب توضیح داده, دبیر شیمی مدرسمون گفت میکرو خوبه ولی راستشو بخوای اصلا نگاه هم ننداختم تا حالا بهش. از شیمی نشرالگو هم فقط انتقاد شنیدم.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این نظرات به نظرم بهتذین راه کار آموزش از فیل شیمی خوندن و زدن تست های خیلی سبز هستش
      شنیدم فیل شیمی نظام جدید اشتباه زیاد داره، این درسته؟ آموزشش مثل نظام قدیم کامل هست؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا موارد عجیبی ذکر شدن
      شما هی چرتکه بنداز ببین این کتاب که 300 تست داره و اون یکی که 299 کدومش برات میصرفه.

شما مبتکران بخر، بخون، تست vit هاشو حل کن (فصلی صد و خورده ای تست vit یه، شما یک در میون بزن تا تموم بشه، تو دور برگشت و مرور اون باقی مونده ها رو حل کن)

بدون سختی و زحمت کسی به جایی نمیرسه (حالا بشین تست بشمار)

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن