خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      سلام
      به درآمدش فک نکنین
      اول علاقه خودتونه
      ولی بنظر من پیراپزشکی خوندن بهتر از رفتن به نظامه

بابام رفت واسه هفت پشتم بس بود.....

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOOTOPIA نمایش پست ها
      سلام دوستان من موندم که برای کنکور98و برای پیراپزشکی ها ادامه بدم یانه سطح درسیم هم خیلی عالیه وترازم6400توی کانون اما ازطرفی به سرم زده واردنظام بشم به نظرتون جایگاه این دوتاشغل درآینده چه تفاوتی باهم دارند وچقدر درسطح انتخابات آینده ام میتونند تاثیر بذارند.
      پ.ن:همه بهم میگند کنکور بده وپرستاری بخون امامن فکر میکنم درآینده این شغل ها اشباع میشند اما خب توی دانشگاه افسری تقریبا شغلت تضمینه ولی درآمدش کمه ودر ازدواج هم دید خوبی بهت ندارند معمولا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
      سلام
      پاسخ به سوالتون فقط به روحیات خودتون بستگی داره اما
      من اگر جای شما بودم خوب میخوندم پرستاری تهران بیارم
      چون برای یک آقا شغل خیلی خوبیه و میتونه درآمد خیلی
      خوبی هم داشته باشه و در مقایسه با نظام هم از لحاظ ازدواج
      تقریبا مشکلی نخواهید داشت .
      تا زمانی که مریض وجود داره ، نیاز به پرستار هم وجودداره
      پس نگران اشباعش نباشید علی الخصوص اینکه آقا هستید.
      اگه کار بلد باشید و بتونید بعد از اتمام تحصیل و طرح برای کار
      برید کشورای دیگه هم که عالیه
      کد:
      نظر-شخصے

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      هر شغلی تو جایگاه خودش ارزش داره
      شما رو چه حسابی میگید پرستارا شان اجتماعی ندارن ؟!
      اوشون ازتون نظر خواستن نگفتن که کسیو زیر سوال ببرید با این طرز جواب دادن :///
      منم به شخصه بلدم بگم همین نظامیا چه گندی زدن به مملکت ما

بعدشم شما آقایون چرا با دخترا مشکل دارید ؟!
      فکر میکنید خانوما عاشق کار کردن با شما آقایونن ؟!

من از طرف اون آقا بابت نظرتون تشکر میکنم ولی این حرفا جاش نبود اصلا

معلوم نیس اینجا انجمن کنکوره یا انجمن چیز دیگه

بیبینید من نمی خوام تاپیک به حاشیه بره .اما در جواب شما:
      شان اجتماعی پرستاری یه چیز نسبی هستش شاید برای شما خوب باشه(فرضا) اما برای من بد .هرکس یه تعریفی از شان اجتماعی داره
      اما حرفی که من زدم حرف بیشتر بچه های پسر پرستاری هستش حداقل توی دوستان آشنایان و اقوام که پرستاری می خونن این طور بوده.(پسر عموی خودم مرخصی گرفته و دوباره داره برای کنکور 98 می خونه!).
      دوم : کارهای نظامی ها چه ربطی به پرستاری داره!!!!! ایشون مقایسه خواستن منم دیده ها و شنیده هام رو گفتم.در ضمن اقدامات نظامی ها در تمام زمینه ها ستودنی است و هیچ جای شک و تردیدی نیست درش
      چهارم:هیچ پسری فک نکنم از کار کردن با دخترا ناراحت باشه و مشکل داشته باشه با این موضوع!! بحث سر غرور پسرونه بود که گفتم سخته دستور گرفتن !!!!
      ببخشید که تاپیک به حاشیه رفت

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      بیبینید من نمی خوام تاپیک به حاشیه بره .اما در جواب شما:
      شان اجتماعی پرستاری یه چیز نسبی هستش شاید برای شما خوب باشه(فرضا) اما برای من بد .هرکس یه تعریفی از شان اجتماعی داره
      اما حرفی که من زدم حرف بیشتر بچه های پسر پرستاری هستش حداقل توی دوستان آشنایان و اقوام که پرستاری می خونن این طور بوده.(پسر عموی خودم مرخصی گرفته و دوباره داره برای کنکور 98 می خونه!).
      دوم : کارهای نظامی ها چه ربطی به پرستاری داره!!!!! ایشون مقایسه خواستن منم دیده ها و شنیده هام رو گفتم.در ضمن اقدامات نظامی ها در تمام زمینه ها ستودنی است و هیچ جای شک و تردیدی نیست درش
      چهارم:هیچ پسری فک نکنم از کار کردن با دخترا ناراحت باشه و مشکل داشته باشه با این موضوع!! بحث سر غرور پسرونه بود که گفتم سخته دستور گرفتن !!!!
      ببخشید که تاپیک به حاشیه رفت
      باشه حق با شماس
      ولی نباید به هیچ شغلی توهین کنید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این نظامی که میگی خیلی گنگه . ارتش یا سپاه یا جای دیگه مثلا؟
      اگه دلت از نظام اینقد قرصه و با سطح فکری مضخرفشون مشکلی نداری ، مسلماً نظام .
      ولی یک سری رشته ها تو یکسری دانشگاهای خاص هستن که همین مسیرو میتونن برات هموار کنن . مثلا دانشگاه امام صادق .
      حواست به محدودیت سنیت هم باشه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOOTOPIA نمایش پست ها
      سلام دوستان من موندم که برای کنکور98و برای پیراپزشکی ها ادامه بدم یانه سطح درسیم هم خیلی عالیه وترازم6400توی کانون اما ازطرفی به سرم زده واردنظام بشم به نظرتون جایگاه این دوتاشغل درآینده چه تفاوتی باهم دارند وچقدر درسطح انتخابات آینده ام میتونند تاثیر بذارند.
      پ.ن:همه بهم میگند کنکور بده وپرستاری بخون امامن فکر میکنم درآینده این شغل ها اشباع میشند اما خب توی دانشگاه افسری تقریبا شغلت تضمینه ولی درآمدش کمه ودر ازدواج هم دید خوبی بهت ندارند معمولا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
      سلام
      من براي انتخاب رشته خودم پرستاري ارتش رو زدم و موقعي كه انتخابش كردم به يه چيز فكر ميكردم اونم اينكه كارم تا 30 سال تضمينه مخصوصا ارتش و البته چون پدرم مخالف بود خودشون حذفش كردن
      اگه كسي هستيد كه مقرراتي بودن براتون سخته يا اينكه براي اينده تون و مخصوصا ازدواج محدوديت بزارن نميتونين تحمل كنين اصلا دنبالش نريد
      به شخصه خودم برام مهم نبود و اصلا سختم نبود كه بهم بگن حتما بايد چادر سر كني يا محدوديت هاي ديگه
      راجع به ازدواج هم بايد ي فردي رو انتخاب كنيد كه دقيقا با اين موضوعات اكي باشه
      و اين رو هم در نظر بگيريد كه پرستاري به روحيه تون ميخوره يا نه؟؟؟بين پرستاري خوندن و دانشگاه افسري و رشته هاي نظامي درس خووندن يه دنيا فاصله اس

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ازکمکتون ممنونم برای من همه ی شغل ها ارزش خودشون رو دارند من همیشه توی زندگیم سعی کردم که با آینده ام ریسک نکنم ودلیل اینکه میخواستم وارد نظام بشم همین بود که کارشون تضمینه اما واقعا الان که فکر میکنم تحمل سختی این کار رو ندارم وهمین نشون میده که چقدر این افراد برای جامعه باارزش اند چون هر کسی توانایی انجام این کار رو نداره الان تلاش من اینه که پرستاری یه دانشگاه خوب دربیام باتوجه به اینکه تازه شروع به درس خوندن به طور جدی کردم کسی اگه توصیه ای داره که دراین راه بهم کمک کنه ممنون میشم که بگه
      خیلی دوستون دارم دوستان واقعا این انجمن خیلی محتوای مفیدی داره خوب شد زودپیداتون کردم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad.vn نمایش پست ها
      خداروشکر هیچ کدوم از اردرها مهر و امضا دکتر زن نداشت وگرن باید خودمونو از پنجره طبقه دوم بیمارستان آویزون میکردیم (شوخی:/) گرایش به پزشکی بزنم؟! منظورتونو متوجه نشدم!
      خخخ
      منظورم اینه شما تا لیسانس میخونی بعد یه آزمون هست بهش میگن لیسانس به پزشکی اونو میگم
      من از یه دکتر پرسیدم گفت اینجور افراد بجا ۷ سال ۴ سال میخونن اگه قبول بشن
      بنظرم اینجوری ریسکشم‌کمتره واستون
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خخخ
      منظورم اینه شما تا لیسانس میخونی بعد یه آزمون هست بهش میگن لیسانس به پزشکی اونو میگم
      تو کنکور اگه کشوری زیر شیش هفت هزار باشه رشته تاپ میاری مسلما قبولی خیلی راحت تر (ک بازم خیلی سخته :/) از اینه ک بری پرستاری رو تموم بکنی اونوقت بین اونهمه متقاضی گردن کلفت پرستاری های تهران و شهرای بزرگ و... امتحان بدی بری تو تعداد خیلی کمی ک من یسالی شنیدم 15 نفر میخوان!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خخخ
      ببخشید میشه یه کم بیشتر توضیح بدید یعنی ازپرستاری به پزشکی؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      ببخشید میشه یه کم بیشتر توضیح بدید یعنی ازپرستاری به پزشکی؟
      تا اونجایی که من میدونم اگه لیسانس پرستاری داشته باشید میتونید بجای ارشد یه آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید که بهش میگن گرایش به پزشکی
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگن توی نظام به پوشش افرادگیرمیدن وروحیه ی خشکی اونجا حاکمه اماپرستاری تقریبا شغلیه که زیاد محدودیت واسه خودتون وخانوادتون ازنظر پوشش وخیلی چیزایه دیگه ایجاد نمیکنه
      خودتون هم گفتین توی ازدواج هرکسی راحت با این قضیه کنارنمیاد وممکنه افراد زیادی بهتون نه بگن درکل به نظرم پرستاری بهتره!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن