خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali121;1409751]در ضمن من خودم با این که یه نفر خودش از کتاب بخونه موافق ترم
      ولی حالا یکی حال کتابو نداره یا سطحش یکم پایین تره می خواد با فیلما راه بیوفته من یه پیشنهاد بهش دادم
      الآن هر کسی که نظام قدیمه حداقل یبار پشت کنکور مونده و وقت برای امتحان یه فیلمی که تا حالا کسی ندیده و نشنیده نداره که
      و همچینین هزینه اونم با این و داده ، تک رقمی و دورقمی n تا داشته
      یه سر به پیجش بزنی و ببینی چه مدارسی درس داده و چه رتبه هایی داشته میفهمی کیه و چی میگم . مثل بعضیام که میان تلویزیون چرت میگن نیست ، که برادرم رتبه 1 کنکور شده و فلان ، زنگ بزن به مدرسه یا آموزشگاهی که میگه درس داده بپرس

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ممکنه 200نفر از ی دبیر نتیجه نگیرن یه نفر بگیره دوست خوبم نمیدونم نتیجه گرفتی یانه اما اگه گرفتی توصیه نکن اگرم تاره منابعش خریدی باز به کسی نگو 3سال قبل سال94 منم فک میکردم مسعودی خیلی شاخه خیلی ازش خوب گفتم اما بعدا بزرگتر شدم فهمیدم اصلا نه مسعودی هیچ کسو هیچ چیزو نباید طرفداری کرد ازش ...
      لطفا دیگه از این مقایسه ها نکن )))
      اساتیدی که بیست و اندی سال تو بهترین مدارس تهران بوده ، امیرکبیر درس خونده و کلی رتبه تک و دو رقمی داشته با یه دلقک که تا قبل اومدن به صدا و سیما بقال محلشونم نمیشناختش خیلی فرق داره ، هر وقت یه دلقک تونست مدرک تحصیلیش و رو کنه و یه سالن همایش تو تهران پر کنه و یا مدارس منطقه 1 تا 3 تهران درس بده ، شما اون موقع مقایسه کن

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو فقط ول کنت به سلامیان اتصالی کرده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا الان فهمیدم بیمار روانی هستی من ب نوعی طرفداریتو کردم اما خب تو کلاه نچسبی مراقب خودت باش
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خوبین شماها

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      هم شخص معرفی کننده و هم معرفی شونده رو آسفالتش کردین!
      میشه خصوصی رو جواب بدین ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن