خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 134
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      آره بابا حالا بماند که قراره تاریخ کنکور هم جابجا بشه اون 2 فصلو هم میشه خوند راحت

دوس دارم همه اون کسایی که تو این تاپیک کامنت میزنن سال دیگه بیان و از موفقیتشون بگن

برای چی جابجا شه؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با انگیزه و باعلاقه و با تمرکز درس بخونید تا به چیزی که میخواید برسید
      خیلی ریلکس بشینید درس بخونید.کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید
      میتونید برای خودتون جایزه تعیین کنید،مثلا اگه این سری به برنامه ی قلم چی رسیدید فلان فیلم رو بعد آزمون به عنوان جایزه ببینید
      حرف‌های انگیزشی رو بریزید دور،این حرفا باعث میشن بجای اینکه منطقی فکر کنید،احساسی فکر کنید.عاقلانه و هوشمندانه رفتار کنید
      یه مثال میزنم
      مثلا اگه قراره زیست سه فصل تو قلم چی بیاد نشینید اول هفته برای فصل یک ۲۰۰ تا تست بزنید بعد از فصل دو ۵۰ تا فصل سه خم اصلا وقت نکنید بخونید!
      لازم نیست خیلی عمقی بخونید چون خیلی از جزئیات رو تا روز کنکور یادتون خواهد رفت پس بیشتر سعی کنید مرورهاتون زیاد باشه تا مطالب تثبیت بشه.اینکه تو سه تایم،هر تایم ۲۰ تست بزنید خیلی تاثیرش از اینکه تو یه روز ۱۰۰ تست بزنید از یه مبحث،بیشتره
      امیدوارم حرفام مفید بوده باشه
      ...I will revive The Great Alexander

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خودمو خونوادم بد کردم،زمانو بخاطر اهمال کاری از دست دادم،خودمو ی آدم بی عرضه و دروغگو میبینم که هر روز بیشتر تو باتلاق زندگی غرق میشه،همه چی یه طرف اعتماد پدرو مادرم،دلخوشیشون ی طرف هیچوقت نمیتونم خودمو ببخشم واقعا گند زدم و دیگه نمیشه کاریش کرد عمر خودمو خونوادمو تباه کردم،همه پس اندازشونم خرج کردم بدون اینکه قدمی برای خوشحالیشون بردارم،تنها ی آرزو داشتن عرضه براورده کردنشو نداشتم و با دروغ هی منتظر فرصت شدم شروع کنم وهی عقب انداختم

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      برای چی جابجا شه؟
      خب نظام جدیدا اعتراض کردن ، گفتن تاریخ کنکور ممکنه عقب بیفته

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب نظام جدیدا اعتراض کردن ، گفتن تاریخ کنکور ممکنه عقب بیفته

از این خبرا نیس فوقش بتونن یکی دو هفته عقب بندازن که دردی رو دوا نمیکنه
      پس تغییرش نمیدن
      همین کنکور امسال 8 تیر بود نتایج نهایی 20 شهریور اومد اگه کنکور بیفته 20 تیر به بعد که نتایج نهایی باید مهرماه بیاد

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      از این خبرا نیس فوقش بتونن یکی دو هفته عقب بندازن که دردی رو دوا نمیکنه
      پس تغییرش نمیدن
      همین کنکور امسال 8 تیر بود نتایج نهایی 20 شهریور اومد اگه کنکور بیفته 20 تیر به بعد که نتایج نهایی باید مهرماه بیاد
      نه دوستم ؛ ببینید الان برای کنکور 98 ، 85 درصد ظرفیت دانشگاه ها رو تو رشته ها با سوابق تحصیلی برمیدارن
      تعداد خیلی کمی واس آزمون سراسری میمونه پس برا این تعداد کم وقت زیادی نیاز ندارن که کارنامه کنکور صادر کنن چون تعداد کم به مراتب وقت کمیم میبره
      بخاطر همین تا 3 هفته ممکنه عقب بیفته
      بله ؛ برای کسی که در طول سال نخونده 3 /2 هفته عقب افتادن کنکور دردیو دوا نمیکنه
      ولی برا کسی که خونده دو هفته بیشتر وقت برا مرور داره و این خیلی خوبه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه دوستم ؛ ببینید الان برای کنکور 98 ، 85 درصد ظرفیت دانشگاه ها رو تو رشته ها با سوابق تحصیلی برمیدارن
      تعداد خیلی کمی واس آزمون سراسری میمونه پس برا این تعداد کم وقت زیادی نیاز ندارن که کارنامه کنکور صادر کنن چون تعداد کم به مراتب وقت کمیم میبره
      بخاطر همین تا 3 هفته ممکنه عقب بیفته
      بله ؛ برای کسی که در طول سال نخونده 3 /2 هفته عقب افتادن کنکور دردیو دوا نمیکنه
      ولی برا کسی که خونده دو هفته بیشتر وقت برا مرور داره و این خیلی خوبه

عزیز تایج نهایی کنکور به این حاطر دیر میاد که سنجش منتظره نتایج رشته های نیمه متمرکز ( داراری مصاحبه هست مثل پزشکی بقیه الله و...) که این مصاحبه رفتن و بررسی مصاحبه ها حداقل یکماه طول میکشه وگرنه برای سنجش با اون مرکز داده ها و سرورای قوی کاری نداره واسه 1 میلیون داوطلب انتخاب رشته کردن

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عزیز تایج نهایی کنکور به این حاطر دیر میاد که سنجش منتظره نتایج رشته های نیمه متمرکز ( داراری مصاحبه هست مثل پزشکی بقیه الله و...) که این مصاحبه رفتن و بررسی مصاحبه ها حداقل یکماه طول میکشه وگرنه برای سنجش با اون مرکز داده ها و سرورای قوی کاری نداره واسه 1 میلیون داوطلب انتخاب رشته کردن
      خب باشه یک ماه زمان ببره
      خود امسال تا آبان داشتن ثبت نام میکردن واس دانشگاه
      من از خودم درنیوردم که یه جاهایی خوندم اینطور میگفتن
      حتما میتونن رسیدگی کنن که گفتن چه بدونم والا
      حالا مشکل سر اون دو هفته س فقط ؟! خب شما همون 14 تیر به نبرد کنکور فیصله بدین

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب باشه یک ماه زمان ببره
      خود امسال تا آبان داشتن ثبت نام میکردن واس دانشگاه
      من از خودم درنیوردم که یه جاهایی خوندم اینطور میگفتن
      حتما میتونن رسیدگی کنن که گفتن چه بدونم والا
      حالا مشکل سر اون دو هفته س فقط ؟! خب شما همون 14 تیر به نبرد کنکور فیصله بدین

بله امسال تا ابان دانشگاه هایی ثبت نام میکردن که درجه 3 هم نیست
      امسال اینقد داد دانشگاه های برتر در اومد که 20 شهریور تازه بچه ها میخواستن واسه ثبت نام برن چون اونا میخوان زودتر از مهر کلاساشونو شروع کنن سنجش هم صرفا واسه همین کنکور 98 رو اورد 14 تیر وگرنه قبلش قرار بود هقته اخر تیر برگزار شه

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بله امسال تا ابان دانشگاه هایی ثبت نام میکردن که درجه 3 هم نیست
      امسال اینقد داد دانشگاه های برتر در اومد که 20 شهریور تازه بچه ها میخواستن واسه ثبت نام برن چون اونا میخوان زودتر از مهر کلاساشونو شروع کنن سنجش هم صرفا واسه همین کنکور 98 رو اورد 14 تیر وگرنه قبلش قرار بود هقته اخر تیر برگزار شه
      خب باشه هر تاریخی خودشون صلاح میدونن باشه
      وظیفه ما آمادگی تا 14 تیره

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اعتماد خونوادم سو استفاده کردم،بهشون دروغ گفتم،خیانت کردم به دلخوشی هاشون،گند زدم ب زندگیم،زمانو از دست دادم،هیچوقت برای جبران تلاش نکردم،تنها ارزوشون قبولی منه ولی من بی عرضه هیچ تلاشی نکردم همش خرج کردم و تو اتاقم نشستم تو اینترنت ول چرخیدم هر روز بدتر از دیروز میشه حال و روزم،افسرده تر گوشه گیر تر،دنیا داره خیلی زود ب اخرش میرسه،نه امیدی دارم ن انگیزه ای،بخاطر کنکور همه چیمو از دست دادم همه چی

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      از اعتماد خونوادم سو استفاده کردم،بهشون دروغ گفتم،خیانت کردم به دلخوشی هاشون،گند زدم ب زندگیم،زمانو از دست دادم،هیچوقت برای جبران تلاش نکردم،تنها ارزوشون قبولی منه ولی من بی عرضه هیچ تلاشی نکردم همش خرج کردم و تو اتاقم نشستم تو اینترنت ول چرخیدم هر روز بدتر از دیروز میشه حال و روزم،افسرده تر گوشه گیر تر،دنیا داره خیلی زود ب اخرش میرسه،نه امیدی دارم ن انگیزه ای،بخاطر کنکور همه چیمو از دست دادم همه چی
      سرزنش کردن خودتون تو این شرایط اصلا کار درستی نیس جناب
      اگه درمورد این سهل انگاریا و گذشتتون پشیمونید پس دست بکار شید امسال همه چی رو تمومش کنید
      تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه تا از عذاب وجدان گذشته رها بشید خودتونید
      خودتون رو باور داشته باشید که میتونید
      برای کنکور اصلا فرقی نداره شما قبول بشید نشید
      چون انقد آدم خرپول هس که دنبال فرصته صندلی خالی پیدا شه ببره با پولش و چه بدونم سهمیه جور کردن بچشو بنشونه سر کلاس دانشگاه
      حالا ببینید شما لایق ترید واس موفقیت یا اون دسته از افراد
      خوبیه این چیزا به اینه که انتخاب با خودمونه
      حالام انتخاب با شماست میخواید به صدای شکست اهمیت بدید یا صدای ایمان

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      هیشکی دلش نمیخواد زندگی بدی داشته باش
      هیشکی!

همه دوس دارن کنکور قبول شن
      همه دوس دارن پزشک و مهندس شن
      همه دوس دارن پول دار شن!

اما همه فقط دوست دارن!
      ولی همه نمیتونن!

باید ی جایی قربال بشن !
      ولی متاسفانه قربال موفق از ناموفق تو ایران ما شده کنکور !

در حالی که چه آدم هایی هستن الان موفقن ! موقعیت اجتماعی خوبی دارن ! زندگی شخصی خوبی دارن و .... ولی حتی سرجلسه کنکور هم ی بار نرفتن !

اگ میتونی و دوس داری بشین بخون و ی بار دیگ شانستو امتحان کن!

اگ حتی ی ذره ب یک کاری علاقه داری که میتونی بدون کنکور و .... بهش برسی برو پی اونکارو بگیر !

فقط اینو بدون حتی پزشک های الانم در واقع دارن برای آدمای پولدار کار میکنن !

مهندس ها هم دارن برای پولدارا کار میکنن !
      پولدارهایی ک باز دکتر ها و مهندس ها آرزوی داشتن زندگی اونارو دارن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برایان تریسی میگه : دنیا پر از افرادیه که منتظرن کسی از راه برسه
      و به اونا انگیزه بده تا به فردی تبدیل بشن که آرزو دارن ...
      ‏مسئله اینه که هیچ نجات دهنده‌ای نیست ... !
      جز خــــــــــــــــــــــــ ــودتــــــــــــــــــــ ــ

به امیــــــــــــــد موفقیت همه ی کنکــــــــــــــوریای 98

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سرزنش کردن خودتون تو این شرایط اصلا کار درستی نیس جناب
      اگه درمورد این سهل انگاریا و گذشتتون پشیمونید پس دست بکار شید امسال همه چی رو تمومش کنید
      تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه تا از عذاب وجدان گذشته رها بشید خودتونید
      خودتون رو باور داشته باشید که میتونید
      برای کنکور اصلا فرقی نداره شما قبول بشید نشید
      چون انقد آدم خرپول هس که دنبال فرصته صندلی خالی پیدا شه ببره با پولش و چه بدونم سهمیه جور کردن بچشو بنشونه سر کلاس دانشگاه
      حالا ببینید شما لایق ترید واس موفقیت یا اون دسته از افراد
      خوبیه این چیزا به اینه که انتخاب با خودمونه
      حالام انتخاب با شماست میخواید به صدای شکست اهمیت بدید یا صدای ایمان

فرصتامو سوزوندم پلای پشت سرمم خراب کردم،هیچی از کتابا بلد نیستم،حتی نمیدونم سرفصل کتابا چجوریه،کلا گیر کردم،تنها راه اینکه شرایط زندگیمم تغییر کنه کنکور،ی گوشه نشستم همه فکر میکنن بیس ساعت مطالعه دارم همه فکر میکنن یکی از رتبه های امسالم ولی من ی قدمم بر نداشتم،میتونستم کارمو ادامه بدم ولی ندادم تصمیم گرفتم کنکور بدم بخاطر خوشحالی پدر مادرم اوایل خوب بود پر انرژی ولی وسطای راه کلا وارد حاشیه شدم باورمو نسبت ب خودم از دست دادم و نتونستم دوباره شروع کنم الانم وقت نیست وضعیتمم از صفر بدتره از لحاظ علمی،حتی اگه وقتم بود باز همین بود چون فرصتشو داشتمو استفاده نکردم،کلی هزینه کردم برای برگردوندن خودم تو رقابت ولی هیچ فایده ای نداشت

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن