خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 59 از 59
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      اخوی من با اینا اصلا کاری ندارم ؛ نظرات شمام کاملا متین
      من خودم برا یکی از رشته های تاپ پشت موندم و میدونم کارم سخته و باید جورشو بکشم و بخونم
      تموم حرفم اینه هر چی میخواد بشه ؛ هر ساله فقط یه تعداد مشخصی پذیرش میشن نه همه داوطلبین تو هر رشته ای که هس
      پس اونی برندس که بیشترین تلاش رو بکنه و کاری به این چیزای حواشی نداشته باشه والسلام
      اگه هم واقعا وضعیت با اخیر هیچ فرقی نخواهد داشت پس لطف کنید از این تاپیکا تو انجمن نزنید که اذهان به حاشیه کشیده شه
      مچکر

انشالا سال بعد قبول میشوید رشته های تاپ رو بعدا می فهمید من به حاشیه کشیدم تاپیک را یا شما ها نام تاپیکی که من زدم و هدفم مشخص بود

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

انشالا سال بعد قبول میشوید رشته های تاپ رو بعدا می فهمید من به حاشیه کشیدم تاپیک را یا شما ها نام تاپیکی که من زدم و هدفم مشخص بود
      باشد حق با شماس

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artun نمایش پست ها
      منظورت از اینکه میگی کسایی که نخوندن درگیر مسئله کنکور نشن چیه؟
      یعنی اینکه چون رشته های بدون ازمون میزارن تو رقابت بقدری تاثیر میزاره که یکی مثل من که تا الان نخونده دیگه هیچ شانسی برای پزشکی نداره؟
      بیخیال
      نه ایشون نگفتن کسی که تا الان نخونده شانس پزشکی نداره
      من اینطور برداشت کردم که خیلیا سیاهی لشکر کنکور هستن و عملا خودشونو خسته میکردن که فقط یه کنکور دادن
      حالا رقابت سنگین تر شده چون ممکنه افراد زیادی شرکت نکنن ولی اون تعدادیم که داوطلبن به شدت قوی باشن
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artun نمایش پست ها
      منظورت از اینکه میگی کسایی که نخوندن درگیر مسئله کنکور نشن چیه؟
      یعنی اینکه چون رشته های بدون ازمون میزارن تو رقابت بقدری تاثیر میزاره که یکی مثل من که تا الان نخونده دیگه هیچ شانسی برای پزشکی نداره؟
      بیخیال
      نه منظورم این نبود گرامی ، منظورم کسانی بودن که اصلا نخوندن و قرار هم نیست بخونن و به دانشگاه های بدون کنکور هم راضی هستن
      کسی که نخونده و قراره نخونه خب تکلیف مشخصه دیگه ، چه لزومی داره تو کنکور شرکت کنه خب!؟
      البته از بحث علمی کیک و ساندیس نباید غفلت ورزید

پ.ن : با این جملم قصد ناامید کردن کسی رو نداشتم ، لطفا سوء برداشت نشه دوستان

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      نه ایشون نگفتن کسی که تا الان نخونده شانس پزشکی نداره
      من اینطور برداشت کردم که خیلیا سیاهی لشکر کنکور هستن و عملا خودشونو خسته میکردن که فقط یه کنکور دادن
      حالا رقابت سنگین تر شده چون ممکنه افراد زیادی شرکت نکنن ولی اون تعدادیم که داوطلبن به شدت قوی باشن
      دقیقا

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      نه منظورم این نبود گرامی ، منظورم کسانی بودن که اصلا نخوندن و قرار هم نیست بخونن و به دانشگاه های بدون کنکور هم راضی هستن
      کسی که نخونده و قراره نخونه خب تکلیف مشخصه دیگه ، چه لزومی داره تو کنکور شرکت کنه خب!؟
      البته از بحث علمی کیک و ساندیس نباید غفلت ورزید

پ.ن : با این جملم قصد ناامید کردن کسی رو نداشتم ، لطفا سوء برداشت نشه دوستان

به خدا به پیر پیغمبر تعداد اون آدم ها کمه چرا متوجه نیستید

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

به خدا به پیر پیغمبر تعداد اون آدم ها کمه چرا متوجه نیستید
      آمارها چیز دیگه ای رو نشون میده دوست گرامی
      به هر حال بگذریم ، حق با شماست

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آمارها چیز دیگه ای رو نشون میده دوست گرامی
      به هر حال بگذریم ، حق با شماست
      آمار پارسال رو داری؟ اگه داری لطفا بذار اینجا با مدرک

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لینک گروه تلگرامی کنکور نظام قدیم تا 1400 (عضو گروه بشید)

پ.ن : صرفا جهت اطلاع رسانی (به توصیه دوستان)
      سلام داداش خوبی؟
      میشه قسمت دریافت پیغام خصوصیت رو پاک کنی ازت ی سوال دارم
      ببخشید اینجا گفتم دیگه راهی نبود

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا حدودی موافقم چون کلا این جماعت هیچ کاریشون توجیه پذیر نیست که حالا این بخواد دومیش باشه!!
      در مورد سابقه تحصیلی هم ، اگر اشتباه نکنم شریعتی نیاسر معاون وزیر علوم گفته بود نتایج انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون آزمون سراسری 98
      شهریور همزمان اعلام میشه ، این یعنی اونایی که کدرشته های بدون آزمون رو انتخاب میکنن هم باید منتظر باشن شهریور 98 نتایجش بیاد بعد برن دانشگاه مربوطه ثبت نام کنن ، ربطی به ترم بهمن نداره و همچنین ربطی هم به اینکه الان سوابق تحصیلیشون موجود هستش یا نه هم نداره
      اینکه حالا کسی میره سمت دانشگاه ها و رشته های نخودی بحثش کلا جداست ، مگر 85 درصد همین ظرفیت نخودی هر ساله بدون کنکور پر نمیشه؟! ، همون کدرشته های نخودی هم متقاضی خاص خودش رو داره عزیز
      برادر بنظر شما اگه پشت کنکوری ها رشته نخودی میخواستن پشت کنکور میموندن؟اصلا بنظر شما چرا تراکم توی رشته تجربی زیاده؟اگر قرار بر رشته نخودی بود که رشته های نخودی ریاضیو انسانی هم پرستیژ کاریش بیشتر بود هم بازار کارش
      رشته تجربی به یک دلیل داغ شده اونم پزشکی!اگه میبینید ریاضی صدوپنجاه هزارتا داره ولی تجربی پونصدهزارتا دلیلش پزشکیه نه رشته بهداشت محیط دانشگاه هپل اباد
      +
      هشتادو پنج درصد پذیرش صرفا بدرد انسانی و ریاضی میخوره +عملکردی در توجیه حذف کنکور
      هزینه ثبت نام کنکور هم اونقدری زیاد نیست که کسی بخاطر هشتادوپنج درصد سوابق بیخیال دادن این هزینه بشه

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      برادر بنظر شما اگه پشت کنکوری ها رشته نخودی میخواستن پشت کنکور میموندن؟اصلا بنظر شما چرا تراکم توی رشته تجربی زیاده؟اگر قرار بر رشته نخودی بود که رشته های نخودی ریاضیو انسانی هم پرستیژ کاریش بیشتر بود هم بازار کارش
      رشته تجربی به یک دلیل داغ شده اونم پزشکی!اگه میبینید ریاضی صدوپنجاه هزارتا داره ولی تجربی پونصدهزارتا دلیلش پزشکیه نه رشته بهداشت محیط دانشگاه هپل اباد
      +
      هشتادو پنج درصد پذیرش صرفا بدرد انسانی و ریاضی میخوره +عملکردی در توجیه حذف کنکور
      هزینه ثبت نام کنکور هم اونقدری زیاد نیست که کسی بخاطر هشتادوپنج درصد سوابق بیخیال دادن این هزینه بشه
      سلام
      کلام شما متین دوست عزیز من با شما موافق هستم ولی همه جمعیت کنکور رو هم که پشت کنکورهای تشکیل نمیدن، میدن آیا!؟ همین الانش بیش از نصف جمعیت شرکت کنندگان کنکور 98 رو نظام جدیدیا تشکیل میدن
      من هیچ وقت نگفتم برای رشته محل های دانشگاه های نخودی ملت دارن سر و دست میشکونن منتهی چیزی که مشخصه طبق آمارهای سازمان سنجش هر ساله بیش از 85 درصد همین ظرفیت نخودی با موجود گل و گلابی به نام دانشجو داره پر میشه، چه بخوایم چه نخوایم
      این دانشجوها از مریخ که نیامدن همون کنکوریها و پشت کنکوریها هستن که این 85 درصد ظرفیت نخودی رو دارن پر میکنن ، یکی برای نظام وظیفش مجبوره بره ، یکی بخاطر خانوادش میره ، یکی علاقه ای به درس نداره صرفا میره برا دختر بازیش هم که شده ، یکی و یکی و یکی ...

بحث اون 20 25 هزار نفری که واقعا برای رشته های تاپ دارن میخونن و تلاش میکنن و رقابت میکنن جداست و من هم منکر این مورد نیستم و نبودم
      ولی باقی اون 500 هزار نفری که به قول شما پزشکی میخوان و پشت کنکور موندن و شما اشاره کردید جزو همون نخودی ها و سیاهی لشکرا هستن و بود و نبودشون هیچ تاثیری و فرقی نداره ، طرف تو طول سال یکبار هم کتاب زیست رو باز نکرده بهش میگی عزیزم میخوای چکاره بشی و دانشگاه کجا بیاری میگه فقط میخوام پزشکی اونم صاف دانشگاه بهشتی یا تهران بیارم! بله تعداد این جماعت زیاده ، از زیاد هم زیادتره

اون دوست عزیز دیگه گفته بود آمار بیار ، بفرمایید ، شما یه نگاه به این آمار رسمی بندازید ؛

خیلیا میگن رقابت تو کنکور تجربی فشرده هستش و کنکور تجربی نبرد گلادیاتوراست!! ، گلادیاتور کجا بود آخه!! (به نسبت ریاضی و انسانی درسته ولی در کل خیر)
      یه قلم درس زیست شناسی
      217.981 نفر زیستشون رو میانگین 4.8 درصد زدن!!! ، 132.357 نفر زیستشون رو صفر یا منفی زدن!!! ، 164 نفر هم سفید گذاشتن واسه خوشگلیش و دنبال معجزه الهی و شبه الهی و غیرالهی بودن یحتمل!!! جمع همین سه مورد میشه 350.502 نفر ، این 350.502 نفر همونایی هستن که به امید پزشکی پشت کنکور موندن ها!! ، شما با بررسی همین یه قلم متوجه میشید که ععی بابا عملا بیش از 60 65 درصد همون پشت کنکوری ها و غیر پشت کنکوری هایی که شما میگید عه اینا برای رشته بهداشت محیط دانشگاه هپل اباد پشت کنکور نموندن باید تشریفشون رو ببرن همون
      رشته بهداشت محیط دانشگاه هپل اباد !!!

باقی موارد هم مشخصه نیازی نمیبینم به توضیح
      ویرایش توسط saj8jad : 28 آذر 1397 در ساعت 13:24 دلیل: جزئی

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @rashinmobasheri @saj8jad

قصد کش دادن موضوع رو ندارم فقط میخوام بگم یک نمونه از مطالبه گری منطقی در این تایپیک موجود میباشد
      شما میتونی مطالبه داشته باشی که چرا باید یک جلد کتاب کمک آموزشی حدود100هزار تومن قیمت داشته باشه!
      میتونی مطالبه داشته باشی که چرا با وجود کاهش اندک قیمت دلار همچنان کالاها با قیمت قبل فروخته میشن!
      میتونی مطالبه داشته باشی که چرا وضع سیاسی و اقتصادی جامعه اینطوریه!
      و هزاران "چرا"های دیگه
      ....
      ولی خواستن70درصد تخفیف مطالبه نیست یا اگرم باشه مطالبه ی منطق داری نیست!"
      خواستن تخفیف" آگاهی از حقوق فردی اجتماعی نیست!صرفا میتونه یه نظر یا پیشنهاد باشه
      ویرایش توسط hamiD2829 : 28 آذر 1397 در ساعت 17:00

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiD2829 نمایش پست ها
      @rashinmobasheri @saj8jad

قصد کش دادن موضوع رو ندارم فقط میخوام بگم یک نمونه از مطالبه گری منطقی در این تایپیک موجود میباشد
      شما میتونی مطالبه داشته باشی که چرا باید یک جلد کتاب کمک آموزشی حدود100هزار تومن قیمت داشته باشه!
      میتونی مطالبه داشته باشی که چرا با وجود کاهش اندک قیمت دلار همچنان کالاها با قیمت قبل فروخته میشن!
      میتونی مطالبه داشته باشی که چرا وضع سیاسی و اقتصادی جامعه اینطوریه!
      و هزاران "چرا"های دیگه
      ....
      ولی خواستن70درصد تخفیف مطالبه نیست یا اگرم باشه مطالبه ی منطق داری نیست!"
      خواستن تخفیف" آگاهی از حقوق فردی اجتماعی نیست!صرفا میتونه یه نظر یا پیشنهاد باشه
      پست رو اشتباهی ارسال کردید!
      http://forum.konkur.in/thread65222-3.html

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی هم که بین نظام قدیم وجدید تفاوتی نیس فقط ترتیب فصلها عوض شده!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن