خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

پزشکی کدام هدف های شما را تضمین میکند!!!

سلام دوستان عزیز بعد از حذف شدن تاپیک پربار وزیبای اگه پزشکی قبول شی دوست داری خانوادت بهت چه هدیه ای بدن بعد از خوندن نظرات به چند نتیجه رسیدم که افراد برای قبولی در رشته های برتر چندتا هدف دارند و خب تقریبا منطقی هم بود حالا میخوام اون هدف ها و عوامل رو برای شما بگم امید است که مدیر مرحمت نمودندی واین تاپیک را حذف نگردانیدندی وبگذارند تا همه نظر خود را هر چه که بود بیان کنند در واقع این تاپیک کاملا برای نظر گذاشتن بدون جانبه و جهت گیری خاصی به کسی است و هرکسی حق اظهارنظر خودش را داراست!
      هدف1:راستش تعداد بسیار کمی از افراد پزشکی را واقعا میشناسند واین رشته رو بنابر روحیه واستعداد کمک به هم نوع خودشون انتخاب کردند وبه اون به دید یک رشته ی پولساز نگاه نمیکنند این افراد احتمال قبولی بالایی دارند وذاتا انسان هایی سخت کوشند اما متاسفانه گستره ی کمی را از داوطلبان دربرمی گیرند.
      هدف2:تعدادتقریبامتوسطی ازافراد برای ازدواج وداشتن آینده ای مرفه و خوب به این شغل روی می آورندواقعا یکم بهشون حق میدم چون وقتی در این رشته ها قبول بشی احتمال بله گرفتنتون بسیار بالا میره و خب دیگه احتمال اینکه نه بشنوید و غرورتون هم خدشه دار بشه خیلی کم میشه پس این عامل هم واقعا منطقیه وگسترهی متوسطی از داوطلبان را دربرمی گیرند.
      هدف3:تعداد تقریبا متوسطی ازافراد که ثروتمندند به خاطر پرستیژ و موقعیت اجتماعی به این شغل ها روی می آرند و واقعا مردم ماهم این شغل ها رو خیلی خیلی تحویل میگیرند پس این هدف هم منطقیه وتعداد نسبتا زیادی از داوطلبان را دربر میگیرد.
      هدف4:تعداد نسبتا زیادی از افراد به خاطر پولسازی این رشته ها به سراغشان می آیند و خب پول در این رشته ها کم نیست اما انسان مریضی را به چشم پول دیدن واقعا کار خیلی پست ودرواقع غیرانسانی است اما متاسفانه تعدادشون در داوطلبان زیاده این افراد.
      هدف5:تعداد زیادی از افراد درک زیادی از این شغل ها ندارند وصرفا دنبال گر بقیه ی آدم ها هستند وچون فکر می کنند که دیگر افرادی که برچسپ موفقیت به آن ها چسبیده آن ها هم باید این شغل ها را انتخاب کنند تا پسوند موفق بگیرند تعداد این افراد هم در داوطلبان زیاده.
      دیگر هدف دیگری به ذهنم نمی آید!!
      پ.ن:راستی هدف شما چیست دقیق فکر کنید!

brain.jpg
      ویرایش توسط Saturn8 : 21 آذر 1397 در ساعت 13:50

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کمی علاقه ؛ بیشتر کنجکاوی و ماجراجویی در دنیایی گسترده
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خیلی از اهداف
      اما
      این کاور فیلمی رو که گذاشتی رو نگاه کن
      یه خانومه هس دستشو گذاشته زیر چونش
      دقت کردی کدوم؟
      یکی از اهدافم رسیدن به یکی از هموناس
      حالا نه صرفا کره ای
      بلکه منظور اصلی پزشک یا پرستار و cute بودنشه
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

ویرایش توسط Seyed Chester : 21 آذر 1397 در ساعت 13:13

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا در این تاپیک مثل تاپیک "اگه پزشکی قبول شی دوست داری خانوادت بهت چه هدیه ای بدن" ، بحث رو به حاشیه نبرید و صحبت غیرمرتبط با تاپیک نکنید وگرنه متاسفانه مجبوریم پست رو حذف یا ببندیم!

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من پزشکی رو دوس دارم اما اینمدل عاشق های دلخسته نیستم....مشاوره رو بیشتر تر دوس دارم
      هدف1:اگه رتبه خوب بیارم در کنار اینکه نسبتا آینده ام و استقلالم تضمین میشه میتونم بعنوان مشاور هم کار کنم و به علاقه ام برسم
      و ادامه
      من از بچگی بخاطر زرنگ بودن و... خیلی فامیل روم زوم داشتن که مثلا چیمیشه و اینا و وقتی سال اول پشت کنکور موندم(رتبه ام خیلیم بد نبود اما میدونید که وقتی یکی پشت بمونه میگن حتی پرستاری آزادم نمیاورد اما من پیراپزشکی سراسری شهرای خوبم میتونم بیارم ولی خب فکر مردمو نمیشه عوض کرد) خیلی مادرم رو اذیت کردن با حرفاشون...همون آدما وقتی خبر قبولی منو شنیدن توی کنکور97 جوری رفتار کردن که انگار منو نمیشناسن و تبریک نگفتن (برای من مهم نیس اما خب برای مادرم سخت بود)
      نگید بخاطر روکم کنی میخونی که رتبه بهتر بیاری و بری تهران و بیشتر اونا رو خیط کنی...مگه هممون اینجوری نیستیم؟
      یکی توی فامیل هس الان از من خیلی کوچیکتره و حتی از یه نظراتی به گرد پای اون موقعای منم نمیرسه اما الان یجوری تحویلش میگیرن انگار پروفسور سمیعیه.........بعد کسایی که اصلا ربطی به اوشون ندارن میان پزشو به من میدن که اون از الان رتبه یک رقمی کنکوره! (اوشون به زبون ما نظام قدیمیا تازه راهنمایی میخونه) آدم حرصش میگیره
      در کل علت اینکه مرخصی گرفتم تا بخونم یکیش این بود که روی خانواده فشار مالی نیاد یکیم روکم کنی
      در آخر یه ذره کوچیک هم علتش رسیدن به هدف دوران دبیرستانمه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که اینهمه گفتم یچیزم بگم
      وقتی حتی قبولم بشید یه عده میشینن میگن اوووو مگه چیکار کرده منم پشت میموندم پزشکی میاوردم و یا میگه حالا انگار یه رقمی شده.....یه پزشکی شهر متوسط قبول شده دیگه چیه مگه همه میتونن...(انشاالله که ازین فامیلا نداشته باشید...برای من دورن و فقط خبرا به گوشم میرسه)
      بعد همین یه عده میرن پز قبولی تو رو به همسایه هاشون میدن که آره فلانی خیلی خفنه و پزشکی شده و اینا
      بهترین حالت این ماجرا اینکه اون همسایه دوست تو باشه و بیاد ماجرا رو بذاره کف دستت (اینجور وقتا ادم نمیده بخنده یا حرص بخوره)

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدعاشق نمایش پست ها
      یکی از شرط های اصلی برای اینکه من به معشوق برسم همین دکترشدنه یعنی اگه به این هدف برسم 99درصد راهو طی کردم
      چه کیفی داره اگه قبول بشم
      شرط خوبیه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز بعد از حذف شدن تاپیک پربار وزیبای اگه پزشکی قبول شی دوست داری خانوادت بهت چه هدیه ای بدن بعد از خوندن نظرات به چند نتیجه رسیدم که افراد برای قبولی در رشته های برتر چندتا هدف دارند و خب تقریبا منطقی هم بود حالا میخوام اون هدف ها و عوامل رو برای شما بگم امید است که مدیر مرحمت نمودندی واین تاپیک را حذف نگردانیدندی وبگذارند تا همه نظر خود را هر چه که بود بیان کنند در واقع این تاپیک کاملا برای نظر گذاشتن بدون جانبه و جهت گیری خاصی به کسی است و هرکسی حق اظهارنظر خودش را داراست!
      هدف1:راستش تعداد بسیار کمی از افراد پزشکی را واقعا میشناسند واین رشته رو بنابر روحیه واستعداد کمک به هم نوع خودشون انتخاب کردند وبه اون به دید یک رشته ی پولساز نگاه نمیکنند این افراد احتمال قبولی بالایی دارند وذاتا انسان هایی سخت کوشند اما متاسفانه گستره ی کمی را از داوطلبان دربرمی گیرند.
      هدف2:تعدادتقریبامتوسطی ازافراد برای ازدواج وداشتن آینده ای مرفه و خوب به این شغل روی می آورند وقتی نظرات اقای سینا احمدی و حامد عاشق رو میخوندم به این نتیجه رسیدم و واقعا یکم بهشون حق دادم چون وقتی در این رشته ها قبول بشی احتمال بله گرفتنتون بسیار بالا میره و خب دیگه احتمال اینکه نه بشنوید و غرورتون هم خدشه دار بشه خیلی کم میشه پس این عامل هم واقعا منطقیه وگسترهی متوسطی از داوطلبان را دربرمی گیرند.
      هدف3:تعداد تقریبا متوسطی ازافراد که ثروتمندند به خاطر پرستیژ و موقعیت اجتماعی به این شغل ها روی می آرند و واقعا مردم ماهم این شغل ها رو خیلی خیلی تحویل میگیرند پس این هدف هم منطقیه وتعداد نسبتا زیادی از داوطلبان را دربر میگیرد.
      هدف4:تعداد نسبتا زیادی از افراد به خاطر پولسازی این رشته ها به سراغشان می آیند و خب پول در این رشته ها کم نیست اما انسان مریضی را به چشم پول دیدن واقعا کار خیلی پست ودرواقع غیرانسانی است اما متاسفانه تعدادشون در داوطلبان زیاده این افراد.
      هدف5:تعداد زیادی از افراد درک زیادی از این شغل ها ندارند وصرفا دنبال گر بقیه ی آدم ها هستند وچون فکر می کنند که دیگر افرادی که برچسپ موفقیت به آن ها چسبیده آن ها هم باید این شغل ها را انتخاب کنند تا پسوند موفق بگیرند تعداد این افراد هم در داوطلبان زیاده.
      دیگر هدف دیگری به ذهنم نمی آید!!
      پ.ن:راستی هدف شما چیست دقیق فکر کنید!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Brain.jpg
مشاهده: 266
حجم: 105.3 کیلو بایت
      زندگی بهتر،پول،رفاه خانواده،خوشحالی پدر و مادر

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ۱- خوشحالی خانواده ۲- آینده بهتر ۳- از محیط کاری بیمارستان خوشم میاد
      امیدوارم همه کسایی که تلاش میکنن و زحمت میکشن به هدفشون برسن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حس انسان دوستی و تحمل نداشتن دیدن بعضی صحنه های تلخ
      مثله فوت شدن بخاطر نبود پول و پر نشدن جیب دکتر گرانقدر
      این مسئله رو مخم بوده همیشه
      و ترسیدن از شوهر دادن
      استقلال آدمو میگیره اصن
      پیشرفت کردنو خیلی دوس دارم
      از بچگی به دانشمند شدن علاقه داشتم
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین که حس لوزر بودن بهم دس نده کافیه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هدفام اینان
      1- حفظ ارمان های امام و انقلاب اسلای
      2- زدن مشتی محکم بر استکبار جهانی
      3-حفظ روحیه خودباوری در سختی ها
      4-ما میتوانیم
      5-هیچی از ارزش های ما کم نمیشه
      6-علی ای حال ما علاقه شدیدی به کمک کردن و دادن انگیزه و ارامش به ملت داریم..فلذا تصمیم گرفتم قدم در این راه گذاشته و مردم را به راه راست هدایت کنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موقعیت اجتماعی
      + کمک مالی و درمانی به بقیه (همه میگن وقتی پزشک شدم یادم میره )
      ولی این هدف بهم انگیزه میده -.-

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میخوام پزشکی قبول شم که .......هعی....ولش کن تف سر بالاست.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رسیدن به دخترمورد علاقم
      رسیدن به پرستیژ اجتماعی
      داشتن رفاه نسبی در جامعه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن