خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

** مهم ** مدرس ریاضی تجربی dvd برای درصد بالا 80 ؟ داریم اصن ؟؟

سلام دوستان
      من پارسال رشته تجربی شرکت کردم ( 97 ) و بدون هندسه و ماتریس و منحنی‌های‌درجه‌دوم و انتگرال و آمار ، 50 درصد زدم ! پس خیلی پایه ضعیفی نداشتم ولی الان برای آزمون های کانون بدجوری به مشکل میخورم !!! با اینکه سوالای کنکور و خیلی سبز که الان میزنم رو همه رو عالی جواب میدم با تایم مناسب ! ولی ریاضی کانون رو خراب میکنم ! ترازم 6700 هست همین ریاضی همیشه ترازم رو پایین میاره اساسی !

فیلمای دادبام رو تو برنامه ونوس دیدم از tv بدک نبوده ولی اعتماد ندارم بهش که همه درسارو خوب بتونه درس بده ! منم چندتا مبحث رو مشکل دارم مثل تابع م مقاطع و همه رو نمیخام ببینم ...

از بین مدرس های آلاء هم کسی هست برای ریاضی توی سطح آقاجانی یا ناصح زاده عایا ؟

دوستانی که دیدن یا شنیدن لطفا شرکت کنن ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب اگه می خواي بالای 80 بزنی اون فصل هايي رو که حذف کردی رو هم بخون و تست بزن همین و بس و چون پایه خوبی داری ديگه دی وی دی به دردت نمی خوره بلکه وقت گیر هم هست برات يه کمک آموزشی خوب مثل خیلی سبز و يه منبع تستی خوب مثل ای کیو کمکت می کنه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کانون هم مهم نیست مهم کنکوره که قبلا نشون دادی اون جا موفق عمل می کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      کانون هم مهم نیست مهم کنکوره که قبلا نشون دادی اون جا موفق عمل می کنی
      آخه بدجوری رو اعصابمه !!! من فیزیک کانون رو که سخت ترم هست همیشه ترازم بالای 8000 هست ولی ریاضیشو خراب میکنم ! از طرفی جوری هم نیست که کم بزنی و سخت باشه و تراز بد نده ! ماشالله دوستانِ فروشنده سوال همچین گند زدن که دیگه نمیشه مثل آدم درصد بزنی -_-

ممنونم از نظرت داداش : ) بقیه هم اگه نظری دارن بگن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      آخه بدجوری رو اعصابمه !!! من فیزیک کانون رو که سخت ترم هست همیشه ترازم بالای 8000 هست ولی ریاضیشو خراب میکنم ! از طرفی جوری هم نیست که کم بزنی و سخت باشه و تراز بد نده ! ماشالله دوستانِ فروشنده سوال همچین گند زدن که دیگه نمیشه مثل آدم درصد بزنی -_-

ممنونم از نظرت داداش : ) بقیه هم اگه نظری دارن بگن
      اگه کانون رو اعصابت تا آخر سال باشه مطمئن باش توی کنکور ضرر می کنی مهم نیست کانون چند میزنی چون نشون دادی توی کنکور موفقی کانون کنکور نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

اگه کانون رو اعصابت تا آخر سال باشه مطمئن باش توی کنکور ضرر می کنی کانون کنکور نیست
      بنظرت منبع سنجش درست از کجا داشته باشم ؟ که بتونم آزمون بگیرم از مباحثی که خوندم ؟!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظرت منبع سنجش درست از کجا داشته باشم ؟ که بتونم آزمون بگیرم از مباحثی که خوندم ؟!
      موج آزمون ریاضی نشر الگو می تونی از سايتشون سفارش بدی ولی من بهت می گم زیاد حساس نباش مشکل تو حساس بودنه زیاده ایکیو و خیلی سبزم فراموش نشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همینجور که دوست عزیز بالا گف ....حساس نباش خیلی چون اینطوری به بقیه درسات شاید لطمه بزنی خودتم که میگی ۵۰ زدی پس اگر روی چیزای که مشکل داشتی کار کنی صد در صد موفق میشی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من پارسال رشته تجربی شرکت کردم ( 97 ) و بدون هندسه و ماتریس و منحنی‌های‌درجه‌دوم و انتگرال و آمار ، 50 درصد زدم ! پس خیلی پایه ضعیفی نداشتم ولی الان برای آزمون های کانون بدجوری به مشکل میخورم !!! با اینکه سوالای کنکور و خیلی سبز که الان میزنم رو همه رو عالی جواب میدم با تایم مناسب ! ولی ریاضی کانون رو خراب میکنم ! ترازم 6700 هست همین ریاضی همیشه ترازم رو پایین میاره اساسی !

فیلمای دادبام رو تو برنامه ونوس دیدم از tv بدک نبوده ولی اعتماد ندارم بهش که همه درسارو خوب بتونه درس بده ! منم چندتا مبحث رو مشکل دارم مثل تابع م مقاطع و همه رو نمیخام ببینم ...

از بین مدرس های آلاء هم کسی هست برای ریاضی توی سطح آقاجانی یا ناصح زاده عایا ؟

دوستانی که دیدن یا شنیدن لطفا شرکت کنن ممنون

سلام دوست عزیز
      برای اعتماد کردن همه اساتید که فیلم آموزشی دارن یه نمونه اش قطعا توی آپارات هست ببین از روش تدریس کدومشون خوشت میاد
      من از ریاضی آفبا استفاده کردم تدریس استااد مویینی و مقدم نیا و کتابهای خیلی سبز و مهر ماه بنظرم مجموع اینا خوبه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریاضی محمد امین روانبخش رتبه 2 کنکور هم خیلی خوبه من یه قسمتی دیدم ازش

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خودم. اپارات هم نمیخاد بری. همینجا بگردی روش ههی تحلیل مسله-م رو میبینی. شرافتن من از همه ی کتابهایی ک تو نیم قرن گزشته برای کنکوری ها چاپ شده بهتر نیستم؟ راستشو بگو!
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackWhyte نمایش پست ها
      خودم. اپارات هم نمیخاد بری. همینجا بگردی روش ههی تحلیل مسله-م رو میبینی. شرافتن من از همه ی کتابهایی ک تو نیم قرن گزشته برای کنکوری ها چاپ شده بهتر نیستم؟ راستشو بگو!
      نه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینقد اعتماد به سقف داری سازمان سنجش نیاد امسال طراح ریاضی بزارت

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      اینقد اعتماد به سقف داری سازمان سنجش نیاد امسال طراح ریاضی بزارت
      طراحی و تحلیل دوتان. نگفتم طراح سوال خوبی هستم... گفتم روش های تحلیلم متمایز و مثال نزدنی هستن. اولین باری ک سوالی واست پیش بیاد و جوابتو بدم میفهمی منظورم از تحلیل متمایز چی بوده ب ویژه وقتی با روش های کتاب های درسی و تحلیل احمدرزا مقایسه ش میکنی.
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      نه
      آخ قلبم!!! ببین کی اینجاس!!! احمدرزا!!! تو ک حسادت چشماتو سوزونده گلپسر.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 21 آذر 1397 در ساعت 21:53

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      طراحی و تحلیل دوتان. نگفتم طراح سوال خوبی هستم... گفتم روش های تحلیلم متمایز و مثال نزدنی هستن. اولین باری ک سوالی واست پیش بیاد و جوابتو بدم میفهمی تحلیل متمایز بوده.

آخ قلبم!!! ببین کی اینجاس!!! احمدرزا!!! تو ک حسادت چشماتو سوزونده گلپسر.
      مهدی شاید باورت نشه امروز میان ترم ریاضی مهندسی داشتم ئقیقا قبل امتحان بعد 5 6 ماه یهو یاد تو افتادم نمیدونم چرا حالا هم که دیدم داری برای بچه های 98 شاخ و شونه میکشی و کلاس میزاری lool

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)