خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

عقب موندن کلی از برنامه آزمون و نیاز شدید به کمک کار بلد ها!!

سلام
      من از اولین آزمون عقب افتاده بودم و با ساعت مطالعه زیاد (فارغ التحصیلم) سعی کردم جبرانش کنم ولی متاسفانه نشد تا الان به این آزمون 16 آذر که رسیدم با تراز 4500 میخوام دیگه این رویه غلط ادامه پیدا نکنه
      من از برنامه آزموون جدا بشم یا نه؟؟ از اونجایی که گاج تا اسفند مباحث رو تموم میکنه یکم سخته ولی مجبورم بخونم از امروزم تا آزمون بعدی 10 روز مونده که یه جمع بندی کامل از تمام چیزایی که تا الان خوندیم و من نخوندم و فقط به عمومیاش میرسم تو عمومی ها هیچ ضعفی ندارم و اگه با برنامه آزمون پیش برم میتونم برسونم در ضمن تا آزمون 30 آذر هست که میشه دوم رو وخوند ایستگاه جبرانی بعد توت مرورهای بعد عید هست
      اگه تا قبل عید جدابشم با برنامه ای که دارم تقریبا تمام درسا تمومه و البته با ساعت مطالعه بالا ولی اگه به این آزمون نرسم که نمیدونم میرسم یا نه این روند عقب افتادگی هی تکرار میشه
      یه چیز دیگه من تقریبا هیچی نخوندم
      http://forum.konkur.in/thread65070-5.html
      برنامه هم از این تاپیک برداشتم که کاملا متناسبه البته با کمی تغییر و شخصی سازی

لطفا تا جایی که میدونین و تجربه دارین کمک کنین
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عزیز درس هایت رو بر اساس تسلط دسته بندی کن والان که عقب افتادی سعی کن همین مباحث ازمون پیش رو رو کار کنی و مباحث پایه ای شون رو مثلا در ریاضی مثلثات و تابع ونامعادله و.. پایه مباحث دیگه است یا درفیزیک بردار پایه است و......
      همچنین بین بای چی عقب می افتی ساعت مطالعه پا ین یا کند خوانی یا عدم پایه قوی و.. مباحثی رو هم که می بینی به ازمون نمی رسی جدا از برنامه کار کن اما این که بخوام بگم کلا از ازمون جدا شو وخودت کار کن خطا و اشتباهی بیش نیست بجای دوری از ازمون سعی وتلاش خودت وسرعت مطالعه و.. رو افزایش بده /لازم هم نیست تا قبل عید مباحث تمام شوند برنامه رو تا جایی که ممکن است برای خودت شخصی کن اما از ازمون دور نشو /
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جدا شدن از آزمون واقعا کار اشتباهی هستش،شما تا الانم که چیزی خوندین بخاطر همین آزمونا بوده اگه نباشه یعنی ی جورایی از سر خودتون بازش کردین....بهتره مباحث مشترکی که در آزمون مجددا تکرار میشن رو اول جدا کنین-دوم اینکه ببینید کدوم درسارو اگه راحت میشه تا اسفند با تسلط کامل تموم کرد همونا رو بردارین بقیه درسا رو هم نیازی نیست زودتر تموم کنین...مهم تسلط به اون درسه نه صرفا رسیدن به برنامه آزمون!!!من در2درس با آزمون نیستم و خیلی عقبم ولی عوضش تو2درس جلوترم...از وقت درسایی که جلو هستم کم میکنم و به تایم اونایی که عقب افتادم اضافه میکنم به مرور.

تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      به هیچ وجه از برنامه آزمونی که میدید ، جدا نشید چون خود من چوب همین اشتباه رو خوردم . برنامه آزمونها طبق اصول خاصی نوشته شدن و مطمئنا بازه هایی رو برای جبران عقب ماندگی برخی داوطلبان از دروس ،باقی گذاشتن .
      شما از امروز تا ۵ بهمن حدود ۴۵ روز وقت دارید و میتونید توی این بازه با ساعت مطالعه بالا و با کیفیت نواقصتون رو برطرف کنید . هر پایه ای که باهاش راحتترید رو انتخاب کنید و توی این مدت بخونید .
      مثلا شما پایه دوم + پیش ۱ رو انتخاب میکنید و برنامه آزمونهای جمع بندی رو برای خودتون شخصی سازی میکنید :
      شیمی : ۲فصل پیش + ۵فصل دوم =۷فصل
      اگر هر ۶ روز یک فصل رو بخونید ، ۳ روز هم زمان برای مرورمطالب دارید
      فیزیک : نور هندسی +گرما وقانون گازها +فشار + ۲فصل دوم پیش ۱(بهتره ۲فصل اول فیزیک پیش رو نخونید چون نسبتا وقت گیر و جزو مباحث نسبتا سخت هستن) =۶فصل
      هر فصل اگر یک هفته طول بکشه ، باز سه روز زمان برای مرور دارید .
      ریاضی: احتمال+آمار+تابع+معادله نامعادله +بازه و تعیین علامت +حد
      با توجه به پایتون تقسیم بندیشون کنید.
      برای سایر دروس هم همینکار رو انجام بدید

ضمنا الزامی نیست که شما تا عید حتما همه ی دروس رو تموم کنید
      چون عالی تمام کردن خیلی مهمتر از تمام کردن سرسریه
      باید مطالب رو طوری بخونید که انگار بار آخره و دیگه فرصتی ندارید
      و باید مطلب رو همون موقع عمیقا بفهمید و وارد ذهنتون کنید .

موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      سلام
      به هیچ وجه از برنامه آزمونی که میدید ، جدا نشید چون خود من چوب همین اشتباه رو خوردم . برنامه آزمونها طبق اصول خاصی نوشته شدن و مطمئنا بازه هایی رو برای جبران عقب ماندگی برخی داوطلبان از دروس ،باقی گذاشتن .
      شما از امروز تا ۵ بهمن حدود ۴۵ روز وقت دارید و میتونید توی این بازه با ساعت مطالعه بالا و با کیفیت نواقصتون رو برطرف کنید . هر پایه ای که باهاش راحتترید رو انتخاب کنید و توی این مدت بخونید .
      مثلا شما پایه دوم + پیش ۱ رو انتخاب میکنید و برنامه آزمونهای جمع بندی رو برای خودتون شخصی سازی میکنید :
      فیزیک : نور هندسی +گرما وقانون گازها +فشار + ۲فصل دوم پیش ۱(بهتره ۲فصل اول فیزیک پیش رو نخونید چون نسبتا وقت گیر و جزو مباحث نسبتا سخت هستن) =۶فصل

موفق باشید
      سلام ممنون از راهنمایی تون من هدفم این نیست تا عید تموم کنم. این که من عقب افتادم باعث شده یه ترس کوچولویی داشته باشم از اینکه نتونم تسلط کافی رو مباحثی که دارم پیدا کنم مخصوصا اونایی که پیش نیاز داره مث ریاضی و ... برای همینم میگم جدا بشم که با وقت کافی از اول شروع کنم البته کلا گیج گیجم
      این برنامه ای هم که شما میگین خوبه اما من در کنار این باید سوم و پیش 2 رو هم بخونم که از آزمون بعدی شروع میشه یکم پیچیده میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ازمونو ولش تو هر پایه رو توی 2 ماه بخونی 20 روز قبل کنکور تموم میکنی
      ازمون بره پی کارش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      جرجیس عزیز منم شرایطم دقیقا مث شماس پس نمیتونم کمکت کنم ولی میدونم و مطمینم اگر به روشی که نفر بالایی من پیام داده عمل کنی قطعا به خودت ضرر زدی
      ب شخصه با تراز 4200 گذاشتم تا با دوتا ازمون جبرانی دی ماه جبران کنم الانم برنامه چیندم تا یواش یواش بخونم و بهشون برسم ان شالله ولی مطمین نیستم راهم درسته یا نه اگر کسی میدونه به منم بگه لطفا
      به این صورت که ازمون 30 اذر فقط نصف اول دروس پیش رو میخونم که تو تقسیم ازمون ، ازمون 21 دی میاد
      بعد از ازمون 30 اذر نصفه دوم پیش رو میخونم ک تو تقسیم ازمون میاد اینجوری دروس پیش رو اوکی میشم
      بعد از 21 ام دی ؛ دروس پایه رو باز تقسیم بندی میکنم تا اونام برای 2 بهمن بخونم اینجوری دقیقا عقب افتادگیام جبران میشه
      اگر شما میدونی این روش خوبه انجام بده ؛ اگر شما و دوستان عزیز دیگه اشکالی تو این روش میبینن بهم بگن تا اصلاحش کنم مرسی
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      جرجیس عزیز منم شرایطم دقیقا مث شماس پس نمیتونم کمکت کنم ولی میدونم و مطمینم اگر به روشی که نفر بالایی من پیام داده عمل کنی قطعا به خودت ضرر زدی
      ب شخصه با تراز 4200 گذاشتم تا با دوتا ازمون جبرانی دی ماه جبران کنم الانم برنامه چیندم تا یواش یواش بخونم و بهشون بسم ان شالله ولی مطمین نیستم راهم درسته یا نه اگر کسی میدونه به منم بگه لطفا
      به این صورت که ازمون 30 اذر فقط نصف اول دروس پیش رو میخونم که تو تقسیم ازمون ، ازمون 21 دی میاد
      بعد از ازمون 30 اذر نصفه دوم پیش رو میخونم ک تو تقسیم ازمون میاد اینجوری دروس پیش رو اوکی میشم
      بعد از 21 ام دی ؛ دروس پایه رو باز تقسیم بندی میکنم تا اونام برای 2 بهمن بخونم اینجوری دقیقا عقب افتادگیام جبران میشه
      اگر شما میدونی این روش خوبه انجام بده ؛ اگر شما و دوستان عزیز دیگه اشکالی تو این روش میبینن بهم بگن تا اصلاحش کنم مرسی
      خب هر کسی یه نظری داره حالا خودش میدونه و خدای خودش و محمد رضا گلزار از مسابقه ی بزرگ برنده باش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      سلام

موفق باشید
      خب این دروسی که شما گفتی رو تقریبا میشه تو 45 روز خوند ولی زیست ؟
      زیست که 8 فصل دوم داره + 2 فصل سوم + 7 فصل چهارم ( اینا کلا توی نیم سال اولن )

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای اون تاپیکی که میگی چون من گذاشتم کاملا در جریان کمبود هاش و نقطه قوت هاش هستم
      ببین تو پشت کنکوری و اگه از آزمون جدا شی بدجور ممکنه به ضررت بشه.....چون رقابت نخواهی داشت و سست میشی
      اون برنامه واسه کسیه که صفره
      تویی که میگی تا الان تا یه حدودی رسوندی بنظرم بهتره با ازمون پیش بری و خودتو توی بازه های جبرانی بهش برسونی
      اگه واقعا میبینی نمیشه فقط توی دو درس اختصاصی فیزیک و ریاضی جدا شو بقیه عمومی ها و زیست و شیمی با آزمون پیش برو

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      خب این دروسی که شما گفتی رو تقریبا میشه تو 45 روز خوند ولی زیست ؟
      زیست که 8 فصل دوم داره + 2 فصل سوم + 7 فصل چهارم ( اینا کلا توی نیم سال اولن )
      سه فصل اول زیست دوم ، پایه و اساس زیست شناسین و در عین حال فوق العاده آسان
      +
      فصل۵ پیش رو نمیشه بدون اینکه مبانی ژنتیک سوم رو بلد بود ، به برخی مسائلش پاسخ داد
      پس اونها رو فعلا نمیخونیم و در نیمسال دوم حتما در برناممون قرارشون میدیم .
      در نتیجه ما فرض میکنیم ۲فصل سوم + ۶فصل پیش (۱-۷بجز۵) + ۵فصل دوم(۴-۸) رو داریم که جمعا میشه ۱۳ فصل و اگه برای هر فصل ۳-۳/۵ روز و روزی ۴ساعت وقت بزاره میتونه خودش رو برسونه.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم اوصاع داعونه
      بنطر من با برنامه قلمچی برو
      مهم تر از اون اینه که تایم بالا بخونی
      من خودم دوسه روز بکوب دارم میخونم واقعا تغییر حس میکنم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      راستش منم ازتغییر برنامه ی کانون برای فارغ التحصیلان به ستوه اومدم و میخواستم برم گاج اما طبق بررسی هایی که انجام دادم جداشدن ازبرنامه ی آزمون اولین گام برای نتیجه نگرفتن توی کنکور وپشت کنکوری شدنه بنابراین تا میتونید ساعت مطالعه روافزایش بدید وتا هرکجا که رسیدید بخونید و بخونید وبدونید که بزرگترین تکاملات جهان دردشوارترین شرایط رخ میدن!پس برای اینده ات هم که شده کم نیار وتلاش کن.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درس خوندن درس خوندنه
      مگه توی کنکور به هر کی که قلمچی یا بقیه ازمون های ازمایشی رفته باشه سهمیه 50 درصد میدن ؟ پ.ن :خودمم قلمچی هستم
      جوری جلوه ندید تورو خدا که اگه کسی قلمچی نمیره دیگه قید کنکور رو بزنه ...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا از ازمون جدا نشو منم عقب موندم از ازمون البته با قلم چی میرم تا نیم سال اول خودت مباحثی ک ازمون تو نیم سال اول جمع میکنه رو بخون بعد نیم سال دوم با ازمون هماهنگ شو منم همینکارو کردم میرسی همرو بخونی ولی باید همه درسارو در روز بخونی با ساعت مطالعه بالا بلاخره باید تاوان نخوندناتو بدی دیگه ولی در عوضش بعد کنکور اون چیزی ک میخوای میش ی مدتم همش بخونی عادت میکنی حتی شده نمیخوابی دوس داری درس بخونی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن