خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ana.m نمایش پست ها
      اصلا از ازمون جدا نشو منم عقب موندم از ازمون البته با قلم چی میرم تا نیم سال اول خودت مباحثی ک ازمون تو نیم سال اول جمع میکنه رو بخون بعد نیم سال دوم با ازمون هماهنگ شو منم همینکارو کردم میرسی همرو بخونی ولی باید همه درسارو در روز بخونی با ساعت مطالعه بالا بلاخره باید تاوان نخوندناتو بدی دیگه ولی در عوضش بعد کنکور اون چیزی ک میخوای میش ی مدتم همش بخونی عادت میکنی حتی شده نمیخوابی دوس داری درس بخونی

ممنون از راهنماییتون ولی من گاج میرم و متاسفانه آزمون 30 آذر یه جورایی آخرین آزمونه جبرانی برای پایه دوم و پیش یک هست باقی جبرانی ها و مرور ها به سرعت خیلی بالایی بعد عید انجام میشه
      بین آزمون 30 آذر و 21 دی حدودا 20 روز وقت هست اگه ازفردا حساب کنیم 30 روز تا آزمون 21 دی وقت هست که باید تمام دروس دوم +بخشی از سوم + پیش 1 و بخشی از پیش 2 رو برسونم البته با ساعت مطالعه بالا میشه ولی سخته
      فک کنم دیگه باید شروع کنم البته بهتره به نظرم شیمی و فیزیک و ریاضی رو جدا بشم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولن یه نکته اینکه اینجور تایپیک زدن بیشتر سردرگمت میکنه چون هرکسی یه چیزی میگه
      دوم اینکه به نظر من از ازمون جدا شو...برای بار هزار میگم هدف کنکوره نه ازمون...ازمون یه وسیله است...حالا برای یکی منظم بودنش مهمه ..یکی توی جو بودنش یکی برنامش یکی هم ازمونش یکی هم هیچیش...
      ازمون دادن یه چیز صفر و یکیه..ینی یا واقعن باید خوبو نطقی باش بری جلو وگرنه عقب افتادی دهنت سرویسه..ممکنه برسی با شرایط خیلی سخت ممکنه هم نرسی...
      پیشنهاد من..جدا شو..با یه برنامه منطقی از فرصت طلایی باقی مونده استفاده کن و درست رو بخون ..ازمون هارو برو..ولی به فکر رتبه و تراز فعلن نباشو..تو خوب درس بخون به موقش رتبه و ترازت منفجر میشه
      بازم صلاح مملکت خویش خسروان داند

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      دوم اینکه به نظر من از ازمون جدا شو...برای بار هزار میگم هدف کنکوره نه ازمون...ازمون یه وسیله است...حالا برای یکی منظم بودنش مهمه ..یکی توی جو بودنش یکی برنامش یکی هم ازمونش یکی هم هیچیش...
      ازمون دادن یه چیز صفر و یکیه..ینی یا واقعن باید خوبو نطقی باش بری جلو وگرنه عقب افتادی دهنت سرویسه..ممکنه برسی با شرایط خیلی سخت ممکنه هم نرسی...
      پیشنهاد من..جدا شو..با یه برنامه منطقی از فرصت طلایی باقی مونده استفاده کن و درست رو بخون ..ازمون هارو برو..ولی به فکر رتبه و تراز فعلن نباشو..تو خوب درس بخون به موقش رتبه و ترازت منفجر میشه
      به نکته خوبی اشاره کردی ...
      منم واسه خودم برنامه ای نوشتم که 3 هفته قبل از کنکور تمام دروس رو تموم میکنم و بعدش از ازمون های 3 روز یکبار کانون استفاده میکنم
      پ.ن:تو این 40 روز واسه پایان نیم سال اول هم فقط دروس اختصاصی نیستن ... عمومیا هم هستن

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      دقیقا
      یه جمله دیگه همینجوری یه جا دیدم فک کنم مال شما بود که همین رو گفته بودین
      از اون موقع ففقط به فکر جداییم با یه برنامه درست
      مشعوف شدم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      به نکته خوبی اشاره کردی ...
      منم واسه خودم برنامه ای نوشتم که 3 هفته قبل از کنکور تمام دروس رو تموم میکنم و بعدش از ازمون های 3 روز یکبار کانون استفاده میکنم
      پ.ن:تو این 40 روز واسه پایان نیم سال اول هم فقط دروس اختصاصی نیستن ... عمومیا هم هستن
      عمومی ها رو که میشه رسید
      زبان و دینی که هیچی
      ادبیات و عربی یکم بیشتر کار دارن ولی تخصصی ها باعث شد من به فکر این چیزا بیفتم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      برنامه ریزیت رو براساس برنامه آزمون بذار فقط هر سری مطالبی که عقب افتادی هم توش بذار
      به این شکل که اول توی چند روز مباحث عقب افتاده رو بخون(ترجیحا مطالب مرتبط با آزمون) و بعدش درس همون آزمون

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jerjis نمایش پست ها
      عمومی ها رو که میشه رسید
      زبان و دینی که هیچی
      ادبیات و عربی یکم بیشتر کار دارن ولی تخصصی ها باعث شد من به فکر این چیزا بیفتم
      من نه ترغیبت میکنم که ازمونو ول کنی
      نه ترغیب میکنم که با ازمون بری
      ولی کسی توی کنکور با این کار نداره که تو قلمچی رفتی یا گاج
      با یه برنامه ساده میتونی تمام دروس رو تموم کنی تا کنکور و در حد 20-30 روز جمع بندی داشته باشی ...
      ویرایش توسط MehranWilson : 20 آذر 1397 در ساعت 01:21

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر منم اینه که از آزمون جدا نشید
      اگه برنامه آزمون بعدیتون پیش نیازی داره که نخوندید برگردید بخونید اگه هم نه اولویتتونو بذارین رو آزمون پیش روتون کم کم سعی کنید در کنارش عقب افتادگی ها رو هم جبران کنید

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کلا عقب افتادید زیست و شیمیو بهش برسید خصوصا اونایی که عشق ترازید ولی خب دو زار نمیارزه ببینید تراز بالارفتن سخت نیس خصوصا با این دو درس اگر بالا زده شه ولی مهم اخرشه که کنکوره....ولی سعی باید شه روی فیزیک و ریاضی برنامه جدا گذاشت بالاخره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن