خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به راهنمايي سبزتان نيازمنديم !!

سلام به همگي !
      شب/روزتون بخير ...
      (واقعا نميدونم بايد با چي شروع كنم) :/ ولي من بشخصه تا الان سوالاي درسيمو اينجا عنوان ميكردم و كلا دنبال درس و كتابمم … (خوب كه چي حالا واقعا :/) ولي مشكل من از اوايل سال شروع شد و خودمم سعي كردم تمام مدت حلش كنم ولي نه تنها بهتر نشد بلكه داره بدترم ميشه متاسفانه
      مشكل من با منبع چه ميدونم تنبلي و انگيزه و اين داستانا نيست … مشكلم دقيقا با مدرسه و معلماست كه عوض راهنمايي و كمك كردن بشخصه بنظرم دارن مارو از هدف دور ميكنن (با حاشيه هايي كه درست ميكنن يا به چيزايي كه نبايد اهميت بدن اهميت ميدن ) بنده خودمم ١١ام نظام جديدم و معلمامونم بهترين دبيراي شهرمونن و اين داستانا ولي بشخصه به نظرم همشون دارن اشتباه ميزنن … منظورم اينه كه اصلا همگام با نظام جديد نيستن ، بيشتر تو همون سبك نظام قديمن عملا زيست و شيميرو دارن به اون سبك و مدل درس ميدن . اين يه مشكل كه نميدونم چيكار كنم باهاش … بنظرم شايد اين معلما تو نظام قديم جواب ميدادن ولي اصلا تو اين سيستم جوابگو نيستن !!
      دوم اينكه توصيه هاي يه سرياشون به طوريه كه واقعا نميدونم بايد چجوري بهشون عمل كنم ; مثلا تو عموميا كه ميگن بايد ١٢همو از همين الان بخونينو بندين و فلان و بصار ٬ خودمم دوست دارم ولي چجوريشو نميدونم ؛ اگه نظري در رابطه با پيشخواني داريد ممنون ميشم بگيد

و فشارهاي بيخود روحي و رواني و برخورد معلما و انتظاراتشون خيلي داره اذيتم ميكنه ! خيلي سردگمم … چيكار كنم با اينا؟
      با اين حال بازم نتونستم مشكلمو اونطور كه ميخام توضيح بدم ولي خيلي خوشحالم با انجمن آشنا شدم و يكي دوسالي ميشه كه هروز ميرم و ميام كلي چيز ياد ميگيرم … با سپاس

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا درک میکنم چون خودم قبلا همچین مشکلی داشتم،بهترین راه بی تفاوتیه!ببین اصلا کار دیگه ای واقعا نمیشه کرد میتونی خودت فیلمای آلا رو ببینی که نظام جدید تدریس کرده ...میدونم سخته و البته وقت گیر ولی خب زیاد نیست هر جلسه که درس میدن ببینی زیاد نمیشه و اینکه درسته کتابا جدید شده ولی من خودم که دیدم مفهوم شون یکی بود فقط فک کنم رو واژه کار کردن
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب دوست عزیز و خوشمزه ی من ، اینایی ک گفتی درد ود ل بود ، هیچکس کمکی نمیتونه بهت بکنه ، بایدد باهاش کنار بیای
      کتاب ها و نظام جدید شده ولی خب تمام دبیرای مملکت با همون نظام قدیمی که بیش از ده سال هست دارن تدریس میکنن آشنایی دارن ، یه ساله نمیتونن خودشون رو وفق بدن با نظام جدید ، نگران نباش مطالبی ک میگن ، چیزی هست ک باید بگن فقط شاید چیدمانش و نوع توضیح فرق کنه ، بالاخره حداقل 3 سال زمان میبره تا دبیرا به نظام جدید و کتاب های جدید مسلط بشن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SBMU lover نمایش پست ها
      سلام به همگي !
      شب/روزتون بخير ...
      (واقعا نميدونم بايد با چي شروع كنم) :/ ولي من بشخصه تا الان سوالاي درسيمو اينجا عنوان ميكردم و كلا دنبال درس و كتابمم … (خوب كه چي حالا واقعا :/) ولي مشكل من از اوايل سال شروع شد و خودمم سعي كردم تمام مدت حلش كنم ولي نه تنها بهتر نشد بلكه داره بدترم ميشه متاسفانه
      مشكل من با منبع چه ميدونم تنبلي و انگيزه و اين داستانا نيست … مشكلم دقيقا با مدرسه و معلماست كه عوض راهنمايي و كمك كردن بشخصه بنظرم دارن مارو از هدف دور ميكنن (با حاشيه هايي كه درست ميكنن يا به چيزايي كه نبايد اهميت بدن اهميت ميدن ) بنده خودمم ١١ام نظام جديدم و معلمامونم بهترين دبيراي شهرمونن و اين داستانا ولي بشخصه به نظرم همشون دارن اشتباه ميزنن … منظورم اينه كه اصلا همگام با نظام جديد نيستن ، بيشتر تو همون سبك نظام قديمن عملا زيست و شيميرو دارن به اون سبك و مدل درس ميدن . اين يه مشكل كه نميدونم چيكار كنم باهاش … بنظرم شايد اين معلما تو نظام قديم جواب ميدادن ولي اصلا تو اين سيستم جوابگو نيستن !!
      دوم اينكه توصيه هاي يه سرياشون به طوريه كه واقعا نميدونم بايد چجوري بهشون عمل كنم ; مثلا تو عموميا كه ميگن بايد ١٢همو از همين الان بخونينو بندين و فلان و بصار ٬ خودمم دوست دارم ولي چجوريشو نميدونم ؛ اگه نظري در رابطه با پيشخواني داريد ممنون ميشم بگيد

و فشارهاي بيخود روحي و رواني و برخورد معلما و انتظاراتشون خيلي داره اذيتم ميكنه ! خيلي سردگمم … چيكار كنم با اينا؟
      با اين حال بازم نتونستم مشكلمو اونطور كه ميخام توضيح بدم ولي خيلي خوشحالم با انجمن آشنا شدم و يكي دوسالي ميشه كه هروز ميرم و ميام كلي چيز ياد ميگيرم … با سپاس
      دور معلم و همه حاشیه ها خط بکش تنها یار رو رفیقت که باید بهش حرف گوش کنی کتابای کمک اموزشیته ...
      امسال یازدهمو نابود کن عالی بخونش .. تابستون پایه رو مرور کن اگه پایت قوی هستش مرور پایه و پیش یکم بخون ...
      موفق باشی
      بنده پارسا قادری رتبه 842 کنکور سراسری تجربی 97 هستم و
      در حال حاضر دانشجوی پزشکی دانشگاه ارومیه ام ...
      برای اطلاع از شرایط مشاوره به خصوصی پیام بدین ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)