خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

هندسه بخونم یانه؟!منبع؟!

من درک هندسیم پایینه نمیدونم بخونم یا نه!دی وی دی چیزی داره خوب باشه درکم خوب شه و....؟!

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      من درک هندسیم پایینه نمیدونم بخونم یا نه!دی وی دی چیزی داره خوب باشه درکم خوب شه و....؟!
      بازی انگری بردز

3. Top | #3
      K1E
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      https://sanatisharif.ir/c/5690

این عالیه حتی اگه صفر باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​ایشون بهتر تدریس میکنه یا آقای نباخته؟
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هندسه یکی از بدترین و بد بدن ترین فصل های ریاضی هستش و غالب 90 درصد کنکوری ها حذفش میکنن اونایی هم که میخونن خیلی هاشون نمیتونن جواب بدن .شاید خیلی از مواقع توی پاسخ های تشریحی آزمون های مختلف پاسخش کوتاه داشته باشه ولی درک سوال خودش یه پا هفت خان رستم ه در کل بهتون پیشنهاد میدم بجای سرمایه گذاری روی این فصل و مقاطع مخروطی روی بقیه که حدود 80 درصد میشه توجه داشته باشین چون به نسبت این دو فصل راحت تر هستن و راحت تر میشه بهشون مسلط شد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      برای درک هندسه اولا باید تا حدودی راضی پایت قوی باشه ثانیا تست زیاد بزنی تا میتونی باید تست بزنی تا خلاقیتت بره بالا .. بالا بردن خلاقیت تو حواب دادن به سوالات هندسه خیلی مهمه .... البته تو کنکور از 4 سوالش اگه خوب کار کرده باشی 2 سوالشو با احتمال بالا میتونی بزنی و اون دو تای بعدی به یکم خلاقیت نیاز داره ... معمولا اینطوریه
      بنده پارسا قادری رتبه 842 کنکور سراسری تجربی 97 هستم و
      در حال حاضر دانشجوی پزشکی دانشگاه ارومیه ام ...
      برای اطلاع از شرایط مشاوره به خصوصی پیام بدین ...

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قمار خیلی سنگینی ه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هندسه رو حذف کنین بره
      وقت گیر سخت نچسب (از ویژگی های درس هندسه )

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به هیچ وجه از الان حذفش نکیند دوفصل اول هندسه دو سوال دارن که میشه با تمرین و تکرار تستشو زد
      به نظرم با دی وی دی آفبا(سروش موییینی ) ببین بعد از کتاب ریاضی جامع خیلی سبز تست بزن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان واسه حذف زوده
      میتونی از سایت آلا واسه آموزش استفاده کنی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه از الان اجازه حذف به خودتون بدید معلوم نیست تا روز کنکور چندتا درس رو حذف میکنید
      اگه هندسه براتون سخته بذارید آخرین درس ولی حتما بخونیدش
      هندسه نیاز به حل تست زیاد داره

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      حذف کردن درس ، کار درستی نیست ، مگر اینکه به این باور قلبی و فکری رسیده باشید که شما قطعا هندرسه رو نمیتونی بزنی ، اونوقت میتونید حذفش کنید
      بنظرم اول شما این درس رو به صورت موقت حذف کنید ، وقتی بقیه مباحث رو یاد گرفتید ، کمی وقت بذارید برای هندسه ، حالا از کتاب ریاضیات جامع خیلی سبز ، مهر و ماه ، تخته سیاه یا از کلیپ ها و فیلم های آموزشی هندسه ، یا از سایت آلاء (صنعتی شریف) ... اگر نتونستید باز هم بفهمید دیگه به صورت دائم حذف کنید. الان زمان حذف دائمی نیست.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا هندسه پایه برا ما ریاضیا هم سخته دیگه تجربی ها ک ... ولی من اگ بخوام حذف کنم این درسو با توجه به شانسم مطمعن تمرینای کتاب درسیو به عنوان تست میدن
      بعد من میمونم و دانشگاه های شهرستان

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون ..... چون زیستم خوب نیست ریاضی فیزیکم بهتره تصمیم داشتم با ریاضضی زیست رو جبران کنم!ولی همین هندسه هم سخته!باز این ازمون 2فصل اوله راحته!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دو تا سوالای هندسه که خلاقیت بالا می خواد برا جواب دادنش ولی دو تاش تازه روتینه اونم باید خیلی تست زد تا عادی شه بستگیم داره چی بیاد در کل

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن