خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دلیل اختلاف تراز زیاد دوازدهمی ها با نظام قدیمی ها

سلام دوستان

به نظرتون چرا تراز دوازدهمی ها اینقدر رفته بالا؟ 200 نفر بالای 7800 هستن

پارسال به ندرت کسی 8000 بود از نظام قدیم (تو قلمچی)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      سلام دوستان

اینا همش حاشیه هست ول کنید تو رو خدا

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

آره باو بیخیال برو درس بخون چیکار به اینا داری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

اینا همش حاشیه هست ول کنید تو رو خدا
      نه.. میخوام ببینم خودم را با نظام قدیما مقایسه کنم یا نظام جدیدا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همیشه همینطور بوده که ترازای بالا اکثرا مال کنکوریا بودن تا پشت کنکوریا .... بعدش اگر نظام قدیم هستید سعی کنین خودتونو با نظام قدیما مقایسه کنید چون مطالب جدید ها تا حدی اسان شده نسبت به نظام قدیم و کارشون هم راحتتره ولی برای قبولی هردو باید یه به اندازه کافی درصد خوب بزنن تا تراز بگیرن
      بنده پارسا قادری رتبه 842 کنکور سراسری تجربی 97 هستم و
      در حال حاضر دانشجوی پزشکی دانشگاه ارومیه ام ...
      برای اطلاع از شرایط مشاوره به خصوصی پیام بدین ...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      دو دلیل بیشتر نمیتونه داشته باشه
      1- سطح مطالب و کتاب های نظام جدید ، آسونتراز نظام قدیم هست ، پس پاسخ دادن به 20 تا سوال اونا ، خیلی راحتراز پاسخ دادن به 20 تا سوال نظام قدیم هست
      که اگر این اتفاق توی کنکور اصلی هم بیفته ، چه حاشیه باشه چه نباشه ، خدا به فریاد ما نظام قدیم ها برسه
      2-سطح سوالات قلم چی استاندارد نیست برای دو نظام (تجربشو هم نداشته)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین سوالای ما شامل سوالای مشترک و غیر مشترکه.قلم چی با این معضل اومد اینطوری برخورد کرد که مباحث آزمونو یکی کنه و گند بزنه به برنامه فارغ التحصیلا و تعداد سوالات مشترکو زیاد کنه تا بتونه تراز مشترک بده.چرا؟چون توان طراحی سوالای غیرمشترک دریک سطح نداره..کنکور ما مثلا در درس ریاضی فوقش 12تا سوال مشترک میتونه با دوازدهمیا داشته باشه.و غیر مشترک هم باید و قانونا اگه عدالت رعایت بشه باید در یک سطح باشن.قلمچی آ<رده24 تا سوال مشترک از ریاضی داده.چرا؟بازم چون توان طرح سوال غیرمشترک در یک سطح رو نداره..با این برنامه ای که برای فارغ التحصیلا دادن عملا گند زدن به همه چی.چون بیشترشون که اصلا از تغییرات برنامه خبر نداشتن.و بیشتر افرادم طبق برنامه نخوندن....مثلا برای زیست میده 4صفحه از اینجا 4 صفحه از اونجا 4 صفحه سوم اینجا..2صفحه اخر زیست پیش.50 صفحه زیست دوم.اما برایدوازدهمیا میاد مینویسه زیست دوازدهم مثلا کل نیمسال اول..پس بی انسجامی وآشفتگی در برنامه زیاده.درنتیجه آشفتگی در مطالعه هم معلول آشفتگی برنامس...بنظر من کانون با این تراز مشترک دادن همه چیو خراب کرد..ونمیشه گفت دوازدهمیا از فارغ التحصیلا قوی ترن.تا خوده خوده کنکور نمیشه این موضوعو فهمید.و باید ببینیم تو کنکور مباحث غیر مشترک ایا دارای سوالایی در یک سطح خواهند بود یا نه
      ویرایش توسط hamed_duty : 17 آذر 1397 در ساعت 12:06

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      دو دلیل بیشتر نمیتونه داشته باشه
      1- سطح مطالب و کتاب های نظام جدید ، آسونتراز نظام قدیم هست ، پس پاسخ دادن به 20 تا سوال اونا ، خیلی راحتراز پاسخ دادن به 20 تا سوال نظام قدیم هست
      که اگر این اتفاق توی کنکور اصلی هم بیفته ، چه حاشیه باشه چه نباشه ، خدا به فریاد ما نظام قدیم ها برسه
      2-سطح سوالات قلم چی استاندارد نیست برای دو نظام (تجربشو هم نداشته)
      سلام
      1. دقیقا ، یه سر قضیه از همین جا آب میخوره ، اما تو کنکور همچنین اتفاقی نمیافته و نباید هم بیافته ، سنجش از قبلش رسما گفته
      از مباحث مشترک سوالات مشترک طرح خواهد کرد ، به نظرم کنکور 98 کلا یه
      کنکور متمایز و منحصر به سالی (یا فردوسی کبیر! ) خواهد بود
      2. موافقم ، کلا تعطیلن این جماعت!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      1. دقیقا ، یه سر قضیه از همین جا آب میخوره ، اما تو کنکور همچنین اتفاقی نمیافته و نباید هم بیافته ، سنجش از قبلش رسما گفته
      از مباحث مشترک سوالات مشترک طرح خواهد کرد ، به نظرم کنکور 98 کلا یه
      کنکور متمایز و منحصر به سالی (یا فردوسی کبیر! ) خواهد بود
      2. موافقم ، کلا تعطیلن این جماعت!
      سلام
      خب من آزمون های هردو نظام قلم چی رو ندیدم ، ولی طبق قانون توی قلم چی هم باید توی سوالاتش ، قسمت های مشابه رو سوال مشابه طرح کنه دیگه ، اگر قلم چی توی قسمت های مشابه ، سوالات مشابه طرح نمیکنه ، بحثی جدا و غیراخلاقیه :D ولی اگر مشابه طرح میکنه و بازم نظام جدید ها سبقت گرفتن ، اینو دیگه خدا به خیر کنه ... البته سوالات قلم چی از درجه استانداردی خاصی برخوردار نیستن ، گزینه 2 بهتره برای استاندارد بودن سوالات ، ینی نمیشه روی قلم چی حساب کرد و رتبه اصلی رو تخمین زد
      به هر حال خدا به خیر کنه آخر و عاقبتمون رو
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      خب من آزمون های هردو نظام قلم چی رو ندیدم ، ولی طبق قانون توی قلم چی هم باید توی سوالاتش ، قسمت های مشابه رو سوال مشابه طرح کنه دیگه ، اگر قلم چی توی قسمت های مشابه ، سوالات مشابه طرح نمیکنه ، بحثی جدا و غیراخلاقیه :D ولی اگر مشابه طرح میکنه و بازم نظام جدید ها سبقت گرفتن ، اینو دیگه خدا به خیر کنه ... البته سوالات قلم چی از درجه استانداردی خاصی برخوردار نیستن ، گزینه 2 بهتره برای استاندارد بودن سوالات ، ینی نمیشه روی قلم چی حساب کرد و رتبه اصلی رو تخمین زد
      به هر حال خدا به خیر کنه آخر و عاقبتمون رو
      بله همینطوره
      در هر صورت در مملکت گل و گلاب ما ، شما (نوعی) باید در 24 ساعت شبانه روز 25 ساعتش رو بصورت ویژه اختصاص بدی به دعا و ذکر و ورد که خدایا خداوندا به خیر بگذره و ختم بخیر بشه عاقبتمون و از این دست داستانای رقت انگیز و ملال آور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed79 نمایش پست ها
      ببین سوالای ما شامل سوالای مشترک و غیر مشترکه.قلم چی با این معضل اومد اینطوری برخورد کرد که مباحث آزمونو یکی کنه و گند بزنه به برنامه فارغ التحصیلا و تعداد سوالات مشترکو زیاد کنه تا بتونه تراز مشترک بده.چرا؟چون توان طراحی سوالای غیرمشترک دریک سطح نداره..کنکور ما مثلا در درس ریاضی فوقش 12تا سوال مشترک میتونه با دوازدهمیا داشته باشه.و غیر مشترک هم باید و قانونا اگه عدالت رعایت بشه باید در یک سطح باشن.قلمچی آ<رده24 تا سوال مشترک از ریاضی داده.چرا؟بازم چون توان طرح سوال غیرمشترک در یک سطح رو نداره..با این برنامه ای که برای فارغ التحصیلا دادن عملا گند زدن به همه چی.چون بیشترشون که اصلا از تغییرات برنامه خبر نداشتن.و بیشتر افرادم طبق برنامه نخوندن....مثلا برای زیست میده 4صفحه از اینجا 4 صفحه از اونجا 4 صفحه سوم اینجا..2صفحه اخر زیست پیش.50 صفحه زیست دوم.اما برایدوازدهمیا میاد مینویسه زیست دوازدهم مثلا کل نیمسال اول..پس بی انسجامی وآشفتگی در برنامه زیاده.درنتیجه آشفتگی در مطالعه هم معلول آشفتگی برنامس...بنظر من کانون با این تراز مشترک دادن همه چیو خراب کرد..ونمیشه گفت دوازدهمیا از فارغ التحصیلا قوی ترن.تا خوده خوده کنکور نمیشه این موضوعو فهمید.و باید ببینیم تو کنکور مباحث غیر مشترک ایا دارای سوالایی در یک سطح خواهند بود یا نه
      خیلی برنامه نظام قدیم پراکنده و مسخره شده خودم می خواستم با برنامه قبلی تو خونه ازمون کار کنم اما دیدم که با تو جه به تغیر سطح عمومی دانش اموزان وبفهمم چکاره یم از این ازمون 30 اذر ثبت نام کردم /خدا خودش این کنکور 98 رو بخیر بگزونه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب عزیز اونی ک مونده پشت کنکور تراز ۸ هزار ۷ هزار نبوده که
      الان تو دانشگاه تهران فک کنم کلا از انگشت های دست هم کمتر باشن اونایی ک پشت کنکوری بودن!مشخصه ک افراد قوی تعدادشون توی نظام جدید بیشتره
      هر سال درصد اصلی افراد تراز بالا کنکور اولی بودن
      اسون بودن مباحث هم تاثیره اصلیش رو درصد هاست و نه تراز ها
      خیلی پیچیده نکنید قضایا رو برای خودتون
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

دليلش كاملا مشخصه.
      چارت فراواني درصد هاي بالا، متعلق به نظام جديد هست.
      از آسان تر بودن و كم بودن مباحث درسي شون كه باعث ميشه راحت تر و به شكل متعدد به درصد بالا برسند بگيريد
      تا جمعيت سال دوازدهم كه قوي تر هستن.

آزمون ديروز قلمچي كه ترازهاي هر دو گروه رده بندي شده بود، واقعا فاجعه بود...
      يعني حتي اگر يك درصد چنين حالتي در كنكور اصلي پيش بياد، جاي حرفي براي گفتن باقي نمي مونه...

اما حقيقت اينه كه به هرحال آزمون آزمايشي با وجود تمامي ايرادات و كاستي هاش، يك نمونه شبيه سازي شده
      از يك جامعه آماري بزرگه و قابل چشم پوشي نيست متأسفانه...

Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا اینا همش حاشیس ما فقط باید عینه ... بخونیم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو سنجش که هم نظام قدیم و جدیدارو باهم رنبه میده یعنی مثل کنکور که خیلی سطحشون بالا نیس حالا احتمالا سنجش سوالارو اوکی تر میده کنکورم مطمئن باشید همینه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن