خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها

تمامي مواردي كه گفتي رو كامل مي دونم.
      اينا ميگن اصلا از ابتدا چنين چيزي براي سال پيش دانشگاهي به ما ابلاغ نشده!

سازمان سنجش اطلاعات موثقي در اين باره نداره...
      بهترين كار اينه كه با مركز سنجش آموزش و پرورش تماس بگيرم و ازشون بپرسم.

"فعلا" دوستان ترجيحي بر همكاري ندارن!!!
      ديگه سبطي، لاشكي و بقيه تا كنكور 98 نگذره، نمي تونن كاري كنن و بچه هارو وارد ي موضوع تازه كنن...
      ازونطرفم كه مثل همين امسال 4/5 ماه دوندگي و استرس...

من نمي خوام ريسك كنم!
      خسته شدم...
      مطمئن باشيد با اوصافي كه من دارم مي بينم سال 1399 قطعي ميشه...

فقط در يك صورت اين اتفاق نمي افته كه يكبار براي هميشه قانون سنجش و پذيرش دانشجو اصلاح بشه
      و بره صحن مجلس كه اونم تا بياد ديدار با نمايندگان صورت بگيره، بره كميسيون، مركز پژوهش هاي مجلس كمك كنه
      بابت اصلاحيه، تو خود كميسيون رأي گيري بشه، بياد بره صحن، رأي بياره/نياره، شوراي نگهبان تأييد كنه، ابلاغ بشه، اجرايي بشه، من رسما خودم فسيل شدم!
      خب اگر سنجش و آموزش و پرورش پاسخگو نیستن شما باید با همون مرکزی که گفتین تماس بگیرید...
      فعلا حاشیه و دغدغه کنکور ، بر سر اینه سال 99 هم دو کنکور باشه یا نه که اینم اکثر موسسه ها مخالف دوکنکور بودنشن ک کتاب های خودشون به فروش بره و ضضررمالی سنگینی به خانواده ها وارد بشه و غیره ، حالا از این بگذریم ، بنظرم شما تلاش کنید همین امسال داخل یکی از رشته های که دوست دارید قبول بشید ، وقتی که برای خوندن و ترمیم معدل و نمرتون میذارید رو صرف کنکور کنید ... شما معدلت بد هم نیست حالا ، امسال که مثبت هست خداروشکر ، سال دیگه ام الله اعلم شما پیگیر ترمیم باش ولی فکرت و تمرکزت رو بذار روی خود کنکور امسال.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      خب اگر سنجش و آموزش و پرورش پاسخگو نیستن شما باید با همون مرکزی که گفتین تماس بگیرید...
      فعلا حاشیه و دغدغه کنکور ، بر سر اینه سال 99 هم دو کنکور باشه یا نه که اینم اکثر موسسه ها مخالف دوکنکور بودنشن ک کتاب های خودشون به فروش بره و ضضررمالی سنگینی به خانواده ها وارد بشه و غیره ، حالا از این بگذریم ، بنظرم شما تلاش کنید همین امسال داخل یکی از رشته های که دوست دارید قبول بشید ، وقتی که برای خوندن و ترمیم معدل و نمرتون میذارید رو صرف کنکور کنید ... شما معدلت بد هم نیست حالا ، امسال که مثبت هست خداروشکر ، سال دیگه ام الله اعلم شما پیگیر ترمیم باش ولی فکرت و تمرکزت رو بذار روی خود کنکور امسال.
      بعد میگن مافیای کنکور فلان ( نمونش سبطی) وقتی تو کشوری که سازمان سنجش اختیار خودش رو نداره که کنکور رو چجوری برگزار کنه و مافیا روش تاثیر ميذارن باید واقعا سر خود را زد به دیوار
      ویرایش توسط sina_hp : 17 آذر 1397 در ساعت 14:55

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acetaminophen نمایش پست ها

مرسي!
      اتفاقا دارم در راستاي هم كنكور و معدل رو پيش مي برم...

بعد اتمام پيش دانشگاهي خرداد، دو درس رو ترميم مي كنم.
      اما در مورد كنكور من در بهترين شرايط بتونم كشوري زير 700/750 بيارم.

بخوام به اون دورنمايي كه در رشته رياضي ترسيم كردم، برسم، بايد زير 200 بيارم كه خوب واقعا امسال ميسر نيست برام...

ترجيحم اينه از الان به فكر باشم.

معدلم درسته خوبه، اما خوب عالي و ايده آلم نيست...
      بعلاوه رتبه هاي برتر قلمچي كه مي بينم، معدل ها همه اگر از من بالاتر نباشه، كمتر نيست...

دو كنكور بودن سال 1399 ربطي به مؤسسات نداره، در هر شرايطي گردش مالي اون ها حفظ ميشه.

سازمان سنجش، چون نظام قديم در مدارس داير نيست، مثل گذشته، ترجيحي بر اينكار نداره ضمن اينكه از 5 گروه آزمايشي، رشته رياضي، هنر، زبان و انساني در اقليت هستن و نمي صرفه بخوان طراحارو دو/سه ماه بگذارن قرنطينه اصلا به دردسرش نمي ارزه...

چون اين موضوع هم از 6/7 ماه پيش اعلامش به صورت رسمي انجام گرفته و مجلس و شورا هم تو اين موضوع دخالتي ندارن
      چشمم آب نمي خوره...

والا مؤسسات كه خداروشكر چنان فروشي دارن ديگه نظام قديم اصلا به چشم نمياد...

گاج تو اينستا فروش 100k جلد ديني ميكرو رو جشن گرفت.
      شهاب اناري 250k كتاب هاي جامع و درك مطلب نظام جديدش فروش رفتن...

شيمي هاي مبتكران بالغ بر 150k چاپ شدن براي نظام جديد، قرابت دكتر سبطي چاپ هفتم هشتمه براي نظام جديد...

تمامي اينا در حالي هست كه 2/3k كتاب نظام قديم داره در انباراشون خاك ميخوره...

گاج ماركت بعضا تخفيف 60/70% داره رو كتاباي نظام قديم اما بازم استقبالي نميشه...

Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها

مرسي!
      اتفاقا دارم در راستاي هم كنكور و معدل رو پيش مي برم...

بعد اتمام پيش دانشگاهي خرداد، دو درس رو ترميم مي كنم.
      اما در مورد كنكور من در بهترين شرايط بتونم كشوري زير 700/750 بيارم.

بخوام به اون دورنمايي كه در رشته رياضي ترسيم كردم، برسم، بايد زير 200 بيارم كه خوب واقعا امسال ميسر نيست برام...

ترجيحم اينه از الان به فكر باشم.

معدلم درسته خوبه، اما خوب عالي و ايده آلم نيست...
      بعلاوه رتبه هاي برتر قلمچي كه مي بينم، معدل ها همه اگر از من بالاتر نباشه، كمتر نيست...

دو كنكور بودن سال 1399 ربطي به مؤسسات نداره، در هر شرايطي گردش مالي اون ها حفظ ميشه.

سازمان سنجش، چون نظام قديم در مدارس داير نيست، مثل گذشته، ترجيحي بر اينكار نداره ضمن اينكه از 5 گروه آزمايشي، رشته رياضي، هنر، زبان و انساني در اقليت هستن و نمي صرفه بخوان طراحارو دو/سه ماه بگذارن قرنطينه اصلا به دردسرش نمي ارزه...

چون اين موضوع هم از 6/7 ماه پيش اعلامش به صورت رسمي انجام گرفته و مجلس و شورا هم تو اين موضوع دخالتي ندارن
      چشمم آب نمي خوره...

والا مؤسسات كه خداروشكر چنان فروشي دارن ديگه نظام قديم اصلا به چشم نمياد...

گاج تو اينستا فروش 100k جلد ديني ميكرو رو جشن گرفت.
      شهاب اناري 250k كتاب هاي جامع و درك مطلب نظام جديدش فروش رفتن...

شيمي هاي مبتكران بالغ بر 150k چاپ شدن براي نظام جديد، قرابت دكتر سبطي چاپ هفتم هشتمه براي نظام جديد...

تمامي اينا در حالي هست كه 2/3k كتاب نظام قديم داره در انباراشون خاك ميخوره...

گاج ماركت بعضا تخفيف 60/70% داره رو كتاباي نظام قديم اما بازم استقبالي نميشه...

داداش اعلام شد ولی تصویب نهایی نشده خود غلامی گفت مدل نهایی کنکور 99 هنوز تصویب نشده درباره قرنطينه هم بگم اینا همه بهانه هست همونی که سوالات نظام جدید رو بر میداره واسه نظام قدیم ها هم سوال بر میداره
      ویرایش توسط sina_hp : 17 آذر 1397 در ساعت 15:29

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)