خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مشکل در هنگام مطالعه

سلام...
      مواقعی که درس میخونم بعد چند دقیقه ای خمیازه کشیدن ها و خیس شدن چشم هام شروع میشه درست مثل وقتی که بیش از حد یه فرد بیدار میمونه و خستس.
      آزمایش دادم و پیش پزشک رفتم ولی گفت مشکلی نداری, شماره چشمم هم 25 صدمه و دکتر گفت نیازی به عینک نداری. خوابم هم خوبه و اینکه به خوبی غذا میخورم البته نه به صورتی که از شکم پری خوابم بگیره...
      خلاصه اینکه بنظرتون مشکلم روحیه؟ زیاد برام مهم نیستش در هر صورت درس رو میخونم ولی اذیت میکنه واقعا این مشکل.
      ممنونم که خوندید, منتظر نظراتتون هستم...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      معمولا این اتفاق برای خیلی ها پیش میاد و طبیعی هست ، چیز خاصی نیست اما گاهی به خاطر خشکی چشم هست ، نمیدونم متخصص چشم شما معاینه کامل کرده یا نه ، چون خیلی از متخصص ها کوتاهی میکنن و فقط یه شماره چشم مینویسن دیگه فشارداخلی چشم و بقیه چیزا رو چک نمیکنن ... اما اگر دیدی هرروز این اتفاق برات میفته ، یا برو یک متخصص چشم پزشکی و بهش این رو بگو (فوق تخصص پیوند قرنیه باشه بهتره) ، یا اینکه یک قطره اشک مصنوعی بگیر ، هروقت حس خستگی و خشکی چشم کردی یه دونه بریز.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      سلام...
      مواقعی که درس میخونم بعد چند دقیقه ای خمیازه کشیدن ها و خیس شدن چشم هام شروع میشه درست مثل وقتی که بیش از حد یه فرد بیدار میمونه و خستس.
      آزمایش دادم و پیش پزشک رفتم ولی گفت مشکلی نداری, شماره چشمم هم 25 صدمه و دکتر گفت نیازی به عینک نداری. خوابم هم خوبه و اینکه به خوبی غذا میخورم البته نه به صورتی که از شکم پری خوابم بگیره...
      خلاصه اینکه بنظرتون مشکلم روحیه؟ زیاد برام مهم نیستش در هر صورت درس رو میخونم ولی اذیت میکنه واقعا این مشکل.
      ممنونم که خوندید, منتظر نظراتتون هستم...
      خسته شدن و خواب الودگی و ... می تونه بعلت شرایط محیطی درس خوندنت باشه مثل دما و شدت و انعکاس نور و.... باشه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن