خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirepesar نمایش پست ها
      بی غیرت ترین مردم دنیا ایرانی ها هستن
      اگه همین اتفاق مثلا تو آمریکا افتاده بود مردم چه میکردن؟
      حالا ایرانیا چه میکنن؟
      از مردمی که از یه مشت آهن و ضریح و ... خواسته هاشون رو طلب میکنند بیشتر از این انتظار نیس
      هزاران سال طول کشید تا انسان ها بفهمند که بت ها را عبادت نکنند
      حالا همون بت ها به یه مشت آهن و ضریح تبدیل شدن
      به اعتقادات دیگران توهین نکنید (حالا هر چی که هست یا نیست ، صحیح یا غلط)
      تو همین پاریس خودمون ، ژیله ژون ها بخاطر فقط و فقط 6 سنت گرون شدن بنزین مجلس کشور رو به لجـن بستن یعنی رفتن لجـن مالیش کردن رسما ، شانزه لیزه رو هم به میدون جنگ تبدیل کردن و ...

والا مشکل خلق قهرمان ایران اینه که بی تفاوتن و به حقوقشون آگاه نیستن و حافظه تاریخی بسیار بسیار ضعیفی دارن و فقط به منابع شخصی خودشون فکر میکنن و نه به منافع جمع و به شدت در مقابل آگاهی و دانایی مقابله میکنن ، نه همه ولی اکثریت اینطورن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      تو همین پاریس خودمون ، ژیله ژون ها بخاطر فقط و فقط 6 سنت گرون شدن بنزین مجلس کشور رو به لجـن بستن یعنی رفتن لجـن مالیش کردن رسما ، شانزه لیزه رو هم به میدون جنگ تبدیل کردن و ...

والا مشکل خلق قهرمان ایران اینه که بی تفاوتن و به حقوقشون آگاه نیستن و حافظه تاریخی بسیار بسیار ضعیفی دارن و فقط به منابع شخصی خودشون فکر میکنن و نه به منافع جمع و به شدت در مقابل آگاهی و دانایی مقابله میکنن ، نه همه ولی اکثریت اینطورن

و متاسفانه تا بوده همین بوده ...

تازه خودشون رو هم باهوش ترین مردم دنیا فرض میکنن ...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودکرده را تدبیر نیست..یادی کنیم از شعرادبیات ،از ماست که بر ماست(برای کنکورم خوبه​)
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه قرار نبود این قانون لغو بشه نذارن از خارج کسی انتقالی بگیره؟؟ هنوز جوهرش خشک نشده ک

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ببخشید که به اعتقادات دیگران [ سهمیه های کنکور ، ژن های خوب و ... ] توهین کردم ، واقعا معذرت میخوام

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      به نظرم اگه عقیده ای به نظر مشکل دار میاد بهتره بیان شه ! نه اینکه با لحن توهین آمیز ولی خب نقد کردن عقاید فکر نمیکنم مشکلی باشه . اتفاقاً بعضی از همین عقاید غلط باعث خیلی از بدبختی های الآنِ کشورای جهان سومه ! اصلا همین "بعضی مقدس پنداری های غلط" باعث به قدرت رسیدن یک سری افراد میشه . به نظرم همه چی قابل نقد هست ! همه چی !
      ولی خب درباره ی بقیه ی حرفاتون حقیقتیه تلخ !
      من در مورد خودم اون حرف رو نزدم عزیز
      گفتار شما رو هم قبول دارم ، بله
      همه چیز قابل نقد و بررسی است
      در کل من میگم باید صرفا
      به حق داشتن و حق بیان عقاید و باروهای افراد احترام بگذاریم ، چه درست باشن چه غلط ، اما مرز و خطوط قرمزی هم وجود داره و الزاما به معنای تایید اون باور نیست

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا لعنتش کنه ... اسمش وزیر کشوره ... خیلی راحت حق هزار هزار دانش آموز و دانشجو رو زیر پاشون له میکنن و بعد هم میگن خودمون انتخاب کردیم ک اینطوری زندگی کنیم ...
      مردم ایران هم شدن عین قضیه قورباغه آب‌پزه که اگه بندازیش تو آب جوش میپره ولی اگه بندازی تو آب سرد کم کم آب سرد رو بجوشونی پخته میشه ولی بیرون نمیاد تا بمیره ... ای کاش هیچ وقت تو ایران به دنیا نمیومدم ... شدیم عین یهودی های دوران نازی ها که به صف میکشوندنشون و یکی یکی از ابتدا تا انتهای صف به سرشون شلیک میکردن و اینا حتی دفاع نمیکردن فرار نمیکردن حمله نمیکردن ... فقط منتظر بودن به سرشون شلیک بشه ... حداقل بعد 6 سال تموم شد قضیه اینا برا ما سال ها ادامه داره
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      خدا لعنتش کنه ... اسمش وزیر کشوره ... خیلی راحت حق هزار هزار دانش آموز و دانشجو رو زیر پاشون له میکنن و بعد هم میگن خودمون انتخاب کردیم ک اینطوری زندگی کنیم ...
      مردم ایران هم شدن عین قضیه قورباغه آب‌پزه که اگه بندازیش تو آب جوش میپره ولی اگه بندازی تو آب سرد کم کم آب سرد رو بجوشونی پخته میشه ولی بیرون نمیاد تا بمیره ... ای کاش هیچ وقت تو ایران به دنیا نمیومدم ... شدیم عین یهودی های دوران نازی ها که به صف میکشوندنشون و یکی یکی از ابتدا تا انتهای صف به سرشون شلیک میکردن و اینا حتی دفاع نمیکردن فرار نمیکردن حمله نمیکردن ... فقط منتظر بودن به سرشون شلیک بشه ... حداقل بعد 6 سال تموم شد قضیه اینا برا ما سال ها ادامه داره
      مشکل از اونا نیس ، مشکل از مردم هس که در برابر چنین کارهایی ساکت هستن

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید که به اعتقادات دیگران [ سهمیه های کنکور ، ژن های خوب و ... ] توهین کردم ، واقعا معذرت میخوام
      وقتی متوجه نیستید ، من چکار کنم خب عزیز

پ.ن : ما هم از شما معذرت میخواهیم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب من برم دیگه درس بخونم،شاید با دختر سفیر تو یه دانشگاه افتادمدر ضمن یکم انصاف داشته باشیم مسئولین ما صرفا به عشق مردم اینجا هستند وکار میکنند وگرنه سرمایه و خونوادشون آمریکا و کانادا هستند...اگه این علاقه به خدمت نیست پس...!
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی متوجه نیستید ، من چکار کنم خب عزیز

پ.ن : ما هم از شما معذرت میخواهیم
      من که درسم خوبه ترازم هم بالاست ، اصلا سهمیه و ... هم واسم مهم نیس به اون چیزی که میخوام میرسم
      دلم واسه کسایی میسوزه که به خاطر سهمیه و ژن خوب و ... نمیتونن به هدفشون برسن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل از اونا نیس ، مشکل از مردم هس که در برابر چنین کارهایی ساکت هستن
      گفتم که مردم عین چین ... دقیقا مشکل از مردمه که ساکتن و هیچ کاری نمیکن ... قیمت ها 7 8 برابر شد کسی دم نمیزنه ... از گرسنگی میمیرن ولی کاری نمیکنن ... میان جلو فلان وزارت خودشون رو آتیش میزنن فکر میکنن اعتراضیه با خودآزاری خودش ولی به --- هیچکس نیست مردم بی تفاوتن حتی کسی جلوشون جون بده ... خیلی مسخره است
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من که درسم خوبه ترازم هم بالاست ، اصلا سهمیه و ... هم واسم مهم نیس به اون چیزی که میخوام میرسم
      دلم واسه کسایی میسوزه که به خاطر سهمیه و ژن خوب و ... نمیتونن به هدفشون برسن
      دقیقا میدونم چی میگی عزیز ، متوجهم
      موفق باشی

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      گفتم که مردم عین چین ... دقیقا مشکل از مردمه که ساکتن و هیچ کاری نمیکن ... قیمت ها 7 8 برابر شد کسی دم نمیزنه ... از گرسنگی میمیرن ولی کاری نمیکنن ... میان جلو فلان وزارت خودشون رو آتیش میزنن فکر میکنن اعتراضیه با خودآزاری خودش ولی به --- هیچکس نیست مردم بی تفاوتن حتی کسی جلوشون جون بده ... خیلی مسخره است
      فرمایشات شما رو با این کلیپ تکمیل میکنم عزیز ؛ زنونابین!

پ.ن : مملکت در همه ابعاد جامعه شناسی اهم از اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و حتی سیاسی دچار بحران و فروپاشی هستش اون وقت پرزیدنت حقوقدان داره تو رسانه ملی کشور قصه زنونابین تعریف میکنه و اینطوری میخنده و قهقه میزنه! ، از اون بدتر اون مردمی که اونجا هستن و دارن همراهی میکنن و ...

15. Top | #30
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بحث سر بی غیرتی نیست . بحث بر سر این که خوب مردم کی هستند ؟
      مردم ماییم به خدا ما خودمون جز این مردمیم .
      کاش از خودمون و همین انجمن شروع می کردیم .
      با حرف سجاد موافقم .
      ما حقوقمون رو نمی شناسیم و البته جایی هم برای اعتراض نداریم و همیشه از همون اول دبستان هم بهمون یاد دادن که نگران نباشید یه روز خوب یه ادم خوب میاد که همه چییییییییییی درست میشه . این سختی های زندگی همش امتحانات الهیه . مبادا غر بزنید . و ما هیچوقت یاد نگرفتیم که حق خواهی کنیم نه اینکه همدیگر رو متهم کنیم . به قول یه نفر حرف جالبی میزد :
      هر جا میریم ظلم و ستم میبینیم به هر کی هم که میگیم میکن نگران نباش خدا جای حق نشسته ....
      خدایا میشه از جای حق بلند شی تا حق بیاد سر جاش بشینه ؟؟
      بی غیرت ترین مردم دنیا ایرانی ها هستن
      اگه همین اتفاق مثلا تو آمریکا افتاده بود مردم چه میکردن؟
      حالا ایرانیا چه میکنن؟
      از مردمی که از یه مشت آهن و ضریح و ... خواسته هاشون رو طلب میکنند بیشتر از این انتظار نیس
      هزاران سال طول کشید تا انسان ها بفهمند که بت ها را عبادت نکنند
      حالا همون بت ها به یه مشت آهن و ضریح تبدیل شدن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن