خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب درسی زیست در اصفهان یا شیراز؟

سلام دوستان اگر جایی رو در این دو شهر میشناسید که کتاب درسی زیست داشته باشه لطفا ادرس یا شمارتلفن بدین ممنون
      یک لحظه می تواند یک روز را تغییر دهد، یک روز می تواند یک زندگی را تغییر دهد و یک زندگی می تواند دنیا را تغییر دهد.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز گمون نکنم بتونی کتاب درسی رو دیگه گیر بیاری بجاش میتونی کتاب نامه زیست شناسی مهر و ماه یا زیر ذره بین بگیری و یا میتونی سفارشش بدی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله ممنون این دو کتابی که فرمودین میشناسم حالا تیری در تاریکی شاید کسی بلد باشه
      یک لحظه می تواند یک روز را تغییر دهد، یک روز می تواند یک زندگی را تغییر دهد و یک زندگی می تواند دنیا را تغییر دهد.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما pdf کتاب زیست شناسی رو از اینترنت دانلود کن و برو یه مرکز پرینت ، همون pdf رو پرینت بگیر چون خود کتاب دیگه گیر نمیاد معمولا ، ینی خیلی سخت میاد ، شما یه هزینه پست باید بدی ، یه هزینه خود کتاب ، تازه اگرک تابم سالم و خوب باشه ، به جاش بده همون pdf رو پرینت بگیر
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      شما pdf کتاب زیست شناسی رو از اینترنت دانلود کن و برو یه مرکز پرینت ، همون pdf رو پرینت بگیر چون خود کتاب دیگه گیر نمیاد معمولا ، ینی خیلی سخت میاد ، شما یه هزینه پست باید بدی ، یه هزینه خود کتاب ، تازه اگرک تابم سالم و خوب باشه ، به جاش بده همون pdf رو پرینت بگیر
      اگر گیر نیومد همین کارو میکنم

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هزینه پرینت برگی 200 تومن میشه دست کم میشه 70 80 هزار تومن تازه اونم سیاه و سفید
      همون زیر ذره بین رو بگیری بهتره اگه فقط متن کتاب درسی برات مهمه و میخوای علامت بزنی و حاشیه نویسی راحت و بی دردسری داشته باشی

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه شما مرکز استان زندگی کنی راحت میتونی یه سری پاساژ که مخصوص کتاب کنکوری که توی هر شهر هست پیدا کنی بری بگردی راحت پیدا میشه ولی نظر من همون زیر ذره بین هستش که هر سه تا کتاب رو داره و پشت سر هم میتونی همه رو بدی سیمی کنن و هر برگ اندازه یه صفحه a4 هستش و راحت میتونی حاشیه نویسی رو انجام بدی تقریبا هم همون قیمت کتاب درسی در میاد و حدود 50 تومن قیمتشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      هزینه پرینت برگی 200 تومن میشه دست کم میشه 70 80 هزار تومن تازه اونم سیاه و سفید
      همون زیر ذره بین رو بگیری بهتره اگه فقط متن کتاب درسی برات مهمه و میخوای علامت بزنی و حاشیه نویسی راحت و بی دردسری داشته باشی
      ببینم چی میشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassan.g نمایش پست ها
      سلام دوستان اگر جایی رو در این دو شهر میشناسید که کتاب درسی زیست داشته باشه لطفا ادرس یا شمارتلفن بدین ممنون
      از پایتخت کتاب میتونی بخری
      البته تو سایتش نیست باید به شماره ای که تو سایت گذاشته زنگ بزنی
      من خودم زیست دوم و سوم و خریدم
      سوم خود کتاب درسی بود دوم هم خوب بود فقط یکم کیفیت تصویرش کم بود ولی مشکلی نداره
      قیمت هر کتاب هم 15 تومنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اگه شما مرکز استان زندگی کنی راحت میتونی یه سری پاساژ که مخصوص کتاب کنکوری که توی هر شهر هست پیدا کنی بری بگردی راحت پیدا میشه ولی نظر من همون زیر ذره بین هستش که هر سه تا کتاب رو داره و پشت سر هم میتونی همه رو بدی سیمی کنن و هر برگ اندازه یه صفحه a4 هستش و راحت میتونی حاشیه نویسی رو انجام بدی تقریبا هم همون قیمت کتاب درسی در میاد و حدود 50 تومن قیمتشه
      نومنه رو از سایتش دیدم اگر خودتون کتاب رو دارین میتونین چند تا عکس ازش بزارین مخصوصا اون صفحه هایی رو که میگن خیلی تار چاپ شده تو کتاب

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassan.g نمایش پست ها
      سلام.بانک کتاب داره میتونی از اونجا تهیه کنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      از پایتخت کتاب میتونی بخری
      البته تو سایتش نیست باید به شماره ای که تو سایت گذاشته زنگ بزنی
      من خودم زیست دوم و سوم و خریدم
      سوم خود کتاب درسی بود دوم هم خوب بود فقط یکم کیفیت تصویرش کم بود ولی مشکلی نداره
      قیمت هر کتاب هم 15 تومنه
      زنگ زدم گفتن نداریم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصفهان - خیابان چهارباغ عباسی - پاساژ شکری ... من از اینجا گرفتم داشت ( البته اون موقع داشت ولی الان هم احتمالا داره )

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیش رو تو سایتشون میفروشن که من دارم اینو

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=MatinM_M;1405593]اصفهان - خیابان چهارباغ عباسی - پاساژ شکری ... من از اینجا گرفتم داشت ( البته اون موقع داشت ولی الان هم احتمالا داره

خیلی ممنون دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن