خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirepesar نمایش پست ها
      خیلیا به خیال خودشون راه میانبر میزنن با دی وی دی و همایش و ...
      کنکور جز تلاش و تلاش و تلاش نیس
      البته بستگی داره ها
      اگه ژن خوب باشی یا سهمیه داشته باشی ، نیازی به تلاش نیس ، میخوری و میخوابی و در آخر هر جا دلت خواست قبول میشی
      اگه یه آدم عادی باشی باید با خیلی چیا مبارزه کنی با ژن های خوب ، سهمیه ای ها و ...
      بنظرم من اصن منبع اموزش هر چی میخواد باشه هر چی....
      تست زیاد ادمو قوی میکنه مخصوصا تو دروس ریاضی فیزیک....

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقاموافقم....هر کی با ی جور شیوه راحته....فقط نظر بدید تحمیل نکنین
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      بنظرم من اصن منبع اموزش هر چی میخواد باشه هر چی....
      تست زیاد ادمو قوی میکنه مخصوصا تو دروس ریاضی فیزیک....
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      سلام
      بهترین دی وی دی کامل برای نظام قدیم که عالی درس بده راه حل کنکوری بده ولی نه جوری هر سوال یه نکته که زیاد گیج گننده باشه فصلی نهایت 20 تا برای کسی که اصلا نمیدونه فیزیک چیه اما تا صدو بگه
      اگه مبحثی یا فصلی اساتیدی قوی تر کار کردن لطفا بر اساس سال یا مبحث اسمشونو بگید ممنون
      پ.ن: اگه pdf 30 سال کنکور فیزیک ابی قلم پیش +پایه با پاسخ هاشون رو دارید لطفا برام بفرستید.
      سلام دوست عزیز
      من از تدریس استاد نصیر لو راضیم و دارم استفاده میکنم در کنارش کتاب مبتکران هم استفاده میکنم
      اما یه نکته آفبا دو تا استاد داره من تاکید دارم تدریس استاد نصیر لو رو بگیری الانم تخفیف ویژه گذاشته آفبا

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      دقیقاموافقم....هر کی با ی جور شیوه راحته....فقط نظر بدید تحمیل نکنین

چقدر خوبه همه اینو درک میکردن
      والا من تا حرف زدم تو تاپیکای مختلف یا شروع کردن به بی احترامی یا کمترین کاری که میکنن متهمت کنن به تبلیغات
      منم خسته شدم بیشتر میخونم و کمتر تو تاپیکا مشارکت میکنم

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      من از تدریس استاد نصیر لو راضیم و دارم استفاده میکنم در کنارش کتاب مبتکران هم استفاده میکنم
      اما یه نکته آفبا دو تا استاد داره من تاکید دارم تدریس استاد نصیر لو رو بگیری الانم تخفیف ویژه گذاشته آفبا
      متاسفانه برای فیزیک اصلا دی وی دی های خوبی وجود نداره چون فقط یک سری تست که با روش های خودشون جواب میده بررسی میکنن ولی کتاب مبتکران خوبه
      هیچ راه میانبری وجود نداره جز خوندن کتاب از نظر خود دی وی دی فروشا که با دیدن محصولات اونا کار تمومه و با نگاه تستا رو میزنی
      ویرایش توسط maryam13 : 14 آذر 1397 در ساعت 17:35

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا هر کسی یه جور خوب یاد می گیره یه نفر با خوندن کتاب کمک درسی یه نفر با کلاس یا دی وی دی آموزشی کلا افراد از نظر یادگیری به هم متفاوت هستند کسی که با کتاب نمیتونه خوب بخونه استفاده از دی وی دی منطقی هست اما به شرط اینکه جایگزین تست زنی نشه دی وی دی در نقش کلاس بعدش باید حتما تست زنی انجام بشه اینکه از چه موسسه تهیه کنید بستگی به سطح تون داره اینجا هم من نمی خوام از موسسه خاصی نام ببرم که تبلیغ بشه
      موفق باشید

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      کلا هر کسی یه جور خوب یاد می گیره یه نفر با خوندن کتاب کمک درسی یه نفر با کلاس یا دی وی دی آموزشی کلا افراد از نظر یادگیری به هم متفاوت هستند کسی که با کتاب نمیتونه خوب بخونه استفاده از دی وی دی منطقی هست اما به شرط اینکه جایگزین تست زنی نشه دی وی دی در نقش کلاس بعدش باید حتما تست زنی انجام بشه اینکه از چه موسسه تهیه کنید بستگی به سطح تون داره اینجا هم من نمی خوام از موسسه خاصی نام ببرم که تبلیغ بشه
      موفق باشید
      متاسفانه برای درس فیزیک هیچ دی وی دی خوب نیست اکثرا تستایی که با روشهاشون حل میشه رو کار میکنن شما هم اگه کار خوبی سراغ داری معرفی کن تا استارتر از سردرگمی دربیاد

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      متاسفانه برای فیزیک اصلا دی وی دی های خوبی وجود نداره چون فقط یک سری تست که با روش های خودشون جواب میده بررسی میکنن ولی کتاب مبتکران خوبه
      هیچ راه میانبری وجود نداره جز خوندن کتاب از نظر خود دی وی دی فروشا که با دیدن محصولات اونا کار تمومه و با نگاه تستا رو میزنی
      نه قبول ندارم چون تدریس فیزیک آفبا صفر تا صده ، اتفاقا مشاوره قبل از فروش میگه اگه فقط دنبال روش میانبر تست زنی هستی بدردت نمیخوره
      من فکر کردم تبلیغاته ولی وقتی دیدم متوجه شدم واقعا تدریس صفر تا صد مباحثه
      پایه ای و مفهمومی
      میگم من راضیم تو دوستانم هر کسی دیده راضی بوده
      نمونه تدریساش هست تو آپارات میتونید خودتون ببینید

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه قبول ندارم چون تدریس فیزیک آفبا صفر تا صده ، اتفاقا مشاوره قبل از فروش میگه اگه فقط دنبال روش میانبر تست زنی هستی بدردت نمیخوره
      پایه ای و مفهمومی
      کدوم استادش رو میگی؟

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پایه ای و مفهمومی
      راضی بودن کافی نیست مهم درصد زدنه-بعدش فیزک افبا مگه همون سادات نیست که یه درسنامه میگه که تو همه کتابا هست با چن تا تست

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راضی بودن کافی نیست مهم درصد زدنه-بعدش فیزک افبا مگه همون سادات نیست که یه درسنامه میگه که تو همه کتابا هست با چن تا تست
      وقتی کسی میگه راضیم که پیشرفت داشته بنظرت از چیش باید راضی باشم پس؟!!!!!!!!!!!!!!!
      خیر پارسال با یه استاد جدید ضبط داشتن به اسم استاد نصیر لو که واقعا تدریسش حرف نداره

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی کسی میگه راضیم که پیشرفت داشته بنظرت از چیش باید راضی باشم پس؟!!!!!!!!!!!!!!!
      خیر پارسال با یه استاد جدید ضبط داشتن به اسم استاد نصیر لو که واقعا تدریسش حرف نداره
      اخه بعضی ها هستن فقط دی وی دی میبینن و کیف میکنن به به چه تدریسی .....
      نصیر لو رو نمیدونم چون ندیدم ولی سادات چرته

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه بعضی ها هستن فقط دی وی دی میبینن و کیف میکنن به به چه تدریسی .....
      نصیر لو رو نمیدونم چون ندیدم ولی سادات چرته

بعضی ها رو نمیدونم ولی من به یه کنکوری وقتی توصیه خوندن کتاب یا دیدن دی وی دی میکنم که تاثیراتشو روی درصد و ترازم ببینم
      بهتون پیشنهاد میکنم اگه فیزیک مشکل دارید قطعا استفاده کنید
      چون دیدتون نسبت به فیزیک عوض میشه

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      کدوم استادش رو میگی؟
      استاد نصیرلو

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک مبتکران رو از دست ندید ، من امسال دارم با این کتاب کار میکنم و بازخورد خیلی خوبی هم دارم میگرم . درسنامه ها مفهومی هستند و تست ها با پاسخ های روشن و قابل فهم ، حجم تست ها هم نه اونقدر زیاده مثل کتاب های دیگه که نشه کامل کار کرد ، نه اونقدر کمه به تسلط نرسید ، همه چیز حساب شده هستش ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن