خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور تموم شد

حرفی که میخوام بزنم برای خودم خیلی سخته و با کلی فشار وناراحتی این حرف رو میزنم که من کاملا از کنکور نا امید شدم
      تعدادی از اعضای انجمن بهم خیلی کمک کردن ولی به قول یکی از همین اعضا 2500 ساعت برای مطالعه باقی مونده که با تقسیم کردن اون بین دروس مختلف و درصد هایی که از پارسال هست و حجمی که باید مطالعه بشه که بشه اون درصد ها رو زد نمیشه به نتیجه رسید و اینکه میگند برای پزشکی یا باید پایه خیلی خوبی داشته باشید و هر پایه رو تو زمانش ببندید یا در غیر این صورت حداقل باید از تابستون پر فشار شروع کنید
      با توجه به شرایط بد خانوادگی و غم و مشکلاتی که داریم و همینطور ارزویی که خودم داشتم دو روز بود که میخواستم ه با کمک ا بقیه شروع کنم.بخاطر همین یکم زیاد تاپیک زدم و خیلی بخاطرش قضاوت کردن و مورد تمسخر قرار دادن
      ولی فکر نمیکنم کسی با پایه صفر بتونه تو این مدت موفق بشه شاید باز هم قضاوت کنید ولی من واقعا میخواستم طوری که الان با این سن و سال نشتم دارم گریه میکنم

اول از همه کسانی که کمک کردن تشکر میکنم و با اینکه تو تاپیک هام به هیچ کس توهن نکردم ولی اگه کسی بخاطر توهین های خودش باهاش بد برخورد کردم معذرت میخوام
      در پناه حق موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صرفا فقط بخاطر حرف چند نفر دل از هدفت زدی ؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوتا کار میتونی انجام بدی
      7 ماهه باقی مونده رو به آه و ناله و شیون سپری کنی که صد در صد به جایی نمیرسی
      یا میتونی کم کم شروع کنی تلاش کنی و جون بکنی که احتمالش زیاده به جایی برسی
      دنبال ناز و نوازش دیگران و حرفای معجزه وار بقیه نباش وقتتو هم بی خودی تلف نکن ! وضعیتت هم هرچقدر که بد باشه بازم توجیه تنبلی نیست
      پس : اگر واقعا میخوای و تصمیمش رو داری شروع کن و به حرف هیچ احدی هم گوش نکن اگر هم نه که میتونم چندتا آهنگ غمگین توپ بهت معرفی کنم این هفت ماهو باهاشون سپری کنی
      فقط یادت باشه تیر ماه 98 حسرت امروز و میخوری و میگی ای کاش از اون 7 ماه باقی مونده استفاده میکردم
      انتخاب خودته

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مریم ببین چی کردی
      هی گفتی پشت کنکور پشت کنکور .....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      صرفا فقط بخاطر حرف چند نفر دل از هدفت زدی ؟؟؟؟
      نه بخاطر حرف بقیه نیست در توضیحات هم گفتم در این مدت نمیشه
      2500 ساعت برای مطالعه باقی مونده که با تقسیم کردن اون بین دروس مختلف و درصد هایی که از پارسال هست و حجمی که باید مطالعه بشه که بشه اون درصد ها رو زد نمیشه به نتیجه رسید و اینکه میگند برای پزشکی یا باید پایه خیلی خوبی داشته باشید و هر پایه رو تو زمانش ببندید یا در غیر این صورت حداقل باید از تابستون پر فشار شروع کنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش اینهمه رشته مگه فقط پزشکی باید بری بقیه رشته ها هم بد نیستن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم
      برای رسیدن به پزشکی لازم نیست همه رو 100 بزنید
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      علی رضا ....
      اگه واسه کنکور نخونی حوصلت سر میره...
      نمیشه ۶،۷ ماه بیکار بشینی....
      بعدم کی گفته حتما باید پزشکی در بیای
      مگه وضع پزشکا رو نمیدونی ....
      واسه پیرا پزشکی بخون حتما در میای
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 13 آذر 1397 در ساعت 11:35

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صدق الله علی العظیمشم بگو داداش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا رسیدن به هدفت باید نسبت به حرفای بقیه ناشنوا باشی عزیز........
      خودتو دست کم نگیرررر یا علی بگو شروع کن هنوز وقت هست واسه زیر هزار شدن ناامیدی از شیطانه نذار بهت غلبه کنی تو میتونی پس غر نزن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      یه چیزی بگم
      برای رسیدن به پزشکی لازم نیست همه رو 100 بزنید
      پایین ۵۰ هم نباید بزنیم
      یادش بخیر یه زمانی همه رو ۴۰، ۵۰ میزدی کار تموم بود

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اول تاپیک دیدم گفتم فرجی شده کنکور حذف شده جوری که ایشون زدن ::::کنکور تموم شد!!!!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Cool

باخودم عهدبسته بودم که هیچوقت دیگه خودم روقاطی تاپیکهای حاشیه انجمن نکنم وکلاهم دیگه برم ازانجمن تااینکه دیشب یه سوال درسی واسم پیش اومدو...
      ولی واقعاخط اول پستتون روخوندم متاسف شدم واسه خودم که چیزی روکه میدونم به هموطنم نگم:ولی دیگه قضاوت باخودتون
      %D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87.jpg
      نگران منی به توقرصه دلم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      علی آقا ببین شما هنوز تازه اول راهی ...
      درست نیست انقدر ضعیف باشی !
      در تاپیک قبلی یه بخشی از صحبت هام رو بهت گفتم.
      ببین توی پزشکی همه چیز خلاصه نمیشه ها ! رادیولوژیست ها آزمایشگاه ها و فیزوتراپیست ها هم به خدا آدمند و دارند کنار پزشک ها در عرصه پزشکی خدمت و فعالیت می کنند و لذت می برند !
      یکم با خودت خلوت کن و یک ری ویو کن خودت رو ! و به قول معروف اول برو خودت رو بشناس .... اگر تونستی از این مرحله بر بیایی از مرحله های بعدی زندگیت هم موفق و سر بلند خارج می شی و ما بقی همه چیز رو میتونی درست کنی !
      حالا هم برو بشین سر درست ...

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو که تموم کردی تایم بیشتری داری اپه جای ما دوازدهمی ها بودی چکار میکردی که باید چهارشنبه هم بریم اخر سال هم هویت اجتماعی بهداشت امتحان نهایی بگیرن دو هفته بعد هم کنکور...
      البته ناگفته نمونه خودمم نمیخونم
      2ماه خودمو(پ.ا.ر.ه)کردم دیدم اوضاع ترازم داغونه گفتم بشینم برا امتحان نهایی بخونم حداقل کنکورو که گند زدم حداقل یه کارنامه خوب داشته باشم نشون بابام بدم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن