خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حرفه ای های ریاضی و فیزیک، لطفا من رو در برنامه ریزی کمک کنید

سلام دوستان. خدا قوت به همگی.
      من عمده مباحث ریاضی و فیزیک رو بلدم و پارسال سر جای خودش هر مبحثو تست زدم و از نظر آموزش و یادگیری عالی ام.
      اما نکته ای که هست اینه که من نمیدونم چه برنامه ای باید برای این ۲ درس داشته باشم که اطلاعاتم منسجم شه. توی یک سال گذشته من هر مبحثو خوندم، تست زدم، رد شدم. بعد که دوباره نوبت آزمونش شده، اومدم همون قبلی ها رو خوندم، تست زدم، باز ازش رد شدم. و این روند ادامه داشته. یعنی حس میکنم یه مقدار دارم درجا میزنم. ریاضی فیزیکم همیشه توی دبیرستان خوب بود و الانم برام آسونه و مشکلم فقط با بی برنامگی و عدم انسجام مطالب توی ذهنمه.
      از طرفی منابعی که دارم یا تستاشون خیلی زیاده و وقت نمیکنم حتی یکی درمیون بزنم، یا خلاصه اس. منابعم ایناست:
      فیزیک: میکرو پیش و پایه/ خط ویژه پایه
      ریاضی: جامع خیلی سبز/ ۱۰سال کانون/ خط ویژه

درصدم حدود ۳۵-۴۰

آیا راهنمایی برای من دارید؟!

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام دوستان. خدا قوت به همگی.
      من عمده مباحث ریاضی و فیزیک رو بلدم و پارسال سر جای خودش هر مبحثو تست زدم و از نظر آموزش و یادگیری عالی ام.
      اما نکته ای که هست اینه که من نمیدونم چه برنامه ای باید برای این ۲ درس داشته باشم که اطلاعاتم منسجم شه. توی یک سال گذشته من هر مبحثو خوندم، تست زدم، رد شدم. بعد که دوباره نوبت آزمونش شده، اومدم همون قبلی ها رو خوندم، تست زدم، باز ازش رد شدم. و این روند ادامه داشته. یعنی حس میکنم یه مقدار دارم درجا میزنم. ریاضی فیزیکم همیشه توی دبیرستان خوب بود و الانم برام آسونه و مشکلم فقط با بی برنامگی و عدم انسجام مطالب توی ذهنمه.
      از طرفی منابعی که دارم یا تستاشون خیلی زیاده و وقت نمیکنم حتی یکی درمیون بزنم، یا خلاصه اس. منابعم ایناست:
      فیزیک: میکرو پیش و پایه/ خط ویژه پایه
      ریاضی: جامع خیلی سبز/ ۱۰سال کانون/ خط ویژه

درصدم حدود ۳۵-۴۰

آیا راهنمایی برای من دارید؟!
      اگر سال گذشته خوب کار کردید بیا تستایی که نشان دار کردی حالا غلط حل کردی و...اونا رو دوباره حل +یه کتاب ازمون بگیر مثل موج ازمون از خودت ازمون بگیر یا بانک تستای ازمونای قلم چی سال97تا97رو بزن به صورت طبقه بندی شده برا هر مبحث من دارم اگه خواستی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن