خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 98
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question درخواست مشاوره کتاب تست زیست نظام جدید

سلام دوستان
      چه کتابی رو برای زیست نظام جدید پیشنهاد میدین؟ بعضی ها میگن نشر الگو و بعضی هم میگن خیلی سبز
      ممنون میشم راهنمایی کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كتاب هاي ميكرو و خيلي سبز بشدت تأييد ميشن.
      البته رشته من رياضي هستش اما نمي دونم چرا زيست نشرالگ
      اصلا بازخورد خوبي دريافت نكرده براي نظام جديد
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم دوستانی که هردو منبع رو مطالعه کردن راهنمایی کنن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی میتونه تستای پایه ی خیلی سبز تالیف ماز رو تحلیل کنه؟؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الگو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      کسی میتونه تستای پایه ی خیلی سبز تالیف ماز رو تحلیل کنه؟؟
      من کار کردم بسیار خوبه درسته بعضی جاها غلط علمی داره یا دیگه زیادی سختش کرده ولی بسیار با روحیه خشن طراح سوال آشنات میکنه در کل خیلی خیلی خوبه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      من کار کردم بسیار خوبه درسته بعضی جاها غلط علمی داره یا دیگه زیادی سختش کرده ولی بسیار با روحیه خشن طراح سوال آشنات میکنه در کل خیلی خیلی خوبه
      این زیادی سخت کردن منظورت سخت کردن مفهومی و جزییه یا نه سخت کرد بیخودی؟؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      این زیادی سخت کردن منظورت سخت کردن مفهومی و جزییه یا نه سخت کرد بیخودی؟؟
      نه بعضی جا ها بیخودی هست
      ولی تست های سخت مفهومی هم زیاد داره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز زیست دهم عالی بود واقعا. هم درسنامه های مفهومی و هم تست های خوب. اما تو سال یازدهم زیست خیلی سبز، خیلی مزخرف شد. مخصوصا در طرح تست ها . به چیز های الکی گیر میداد و به درد نمی خورد .
      خیلی سبز متوجه اشتباهش شد و کتاب دوازدهمش رو به خوبی تالیف کرد. خیلی خوبه.
      در مورد نشر الگو : نشر الگو ی چهارم نظام قدیم جزو معروفا بوده. ولی من از چند تا از بچه های خوب در مورد نشر الگوی دوازدهم پرسیدم و ناراضی بودن ازش. حتی حاضر بودن با یه قیمت پایین کتاب رو رد کنن بره!

کتاب تست میکرو که نیومده هنوز. ولی کتاب آموزشش عالیه.
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اون کادرهای(همه چیز درباره ی)خیلی حال میکنم
      خیلی به کار میاد بیشتر موقع برام پیش میاد که مثلا پروتین(کیبوردم بعضی حروف نداره)کجا استفاده میشه و چه جاهایی حضور داره بعد میزنم صفحه بعد تا نوشته همه چیز درباره پروتین
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      خیلی سبز زیست دهم عالی بود واقعا. هم درسنامه های مفهومی و هم تست های خوب. اما تو سال یازدهم زیست خیلی سبز، خیلی مزخرف شد. مخصوصا در طرح تست ها . به چیز های الکی گیر میداد و به درد نمی خورد .
      خیلی سبز متوجه اشتباهش شد و کتاب دوازدهمش رو به خوبی تالیف کرد. خیلی خوبه.
      در مورد نشر الگو : نشر الگو ی چهارم نظام قدیم جزو معروفا بوده. ولی من از چند تا از بچه های خوب در مورد نشر الگوی دوازدهم پرسیدم و ناراضی بودن ازش. حتی حاضر بودن با یه قیمت پایین کتاب رو رد کنن بره!

کتاب تست میکرو که نیومده هنوز. ولی کتاب آموزشش عالیه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاخره مشخص نشد کدوم بهتره
      اما با توجه به صحبت ها انگار الگو یکم باید بهتر باشه درسته؟ (البته هر دو جز کتاب های خوب هستن)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza4024 نمایش پست ها
      بالاخره مشخص نشد کدوم بهتره
      اما با توجه به صحبت ها انگار الگو یکم باید بهتر باشه درسته؟ (البته هر دو جز کتاب های خوب هستن)
      نه اصلن الگو خوب نیس یا میکرو یا خیلی سبز که دیگه سلیقه خود دانش آموزه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      نه اصلن الگو خوب نیس یا میکرو یا خیلی سبز که دیگه سلیقه خود دانش آموزه
      مثلا چرا الگو خوب نیست؟

ودر ضمن چرا از جانب همه جواب میدین که اصلا خوب نیست . این انتخاب منبع یه پروسه ای هستش که انتخابییه . از نظام جدید هم هنوز کنکور ندادن که بگیم این منبع بد بود . پس بزارین ملت اون چیزی رو که میخواد انتخاب کنه ....

14. Top | #14
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا بعضی از دوستان توجه نمیکنن که استارتر خودش اومده نظر خواسته و هر کسی حق داره بیاد نظرشو بگه که فلان کتاب خوبه فلان کتاب بد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اون چیزی که مولفای نظام قدیم سبک تست طرج کردنشونو مشخص کردن اینطوریه : ماز(که گاج و خیلی سبز رو در دست گرفتن) : رفتن تو عمق مطالب کتاب و سوالات استنباطی و مفهومی و ترکیبیِ بسیار زیاد با سبک سوالات کنکور .
      اشکان هاشمی (الگو) ارائه ی تستهایی که تاکید زیادی روی خط به خط کتاب و نکات استنباطی و قیدها داره اما سبک سوالاتش آنچنان شبیه نیست . همچنین خیلی از نکات استنباطیش فراتره اما واقعا کتاب خوبی برای جمع کردن و تست زدن برای آموزش متن کتابه
      بین این دوتا راه هرکدومو درپیش بگیرین موفق میشین ولی تعدد در منابع نداشته باشین خواهشا ...
      درضمن گروه زیست لیموترش به نظر من بهترین گروه در طرح تستِ مشابه و هم تراز با کنکوره
      گربه ی خانه زیست هم خوبه
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن