خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبریک فراوان به شما بابت این افشاگری تاریخی!

همانا نام شما تا ابد در ذهن مردم این بوم و بر، جاودان خواهد ماند!
      باشد تا فساد های دیگر را نیز برملا کرده و حق و عدالا را جاری سازید!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من تاپیک قبلی رو دیدم ولی به احترام همون چارتا وویس به درد بخور که میذاره تو کانال از تجربه مزخرف یه ماه مشاوره ای که باش داشتم چیزی نگفتم. الان که دیدم تاپیک رو بستن فهمیدم اینجور آدما لیاقت یه ذره احترام ندارن...

به اونایی که میگن افشار خیلی با سواده و کمکمون کرده: بشینید وویس های قدیمیش رو دانلود کنید تا حذف نشده. همونا رو استفاده کنید و هیچ وقت به فکر مشاوره گرفتن با همچین آدم های دو رویی نباشید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز 99 درصد مشاور ها مجوز ندارن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب مجوز نداره که نداره ... تفنگ رو شقیقه اتون نگرفتن که باس حتما بری پیش ایشون ... نرو
      کسی که پولشو داره خوشش میاد میره پیش کسی که معروفه ... ای کاش اینقدر تو کار بقیه و موفقیتشون دخالت نکنیم، حالا شما نتیجه نگرفتی قرار نیست که حتما مشکل از ایشون باشه ... چرا کسایی که نتیجه میگیرن و رتبه میارن با مشاور و برنامه های ایشون... نمیان این حرفارو بزنن ؟؟؟
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      خب مجوز نداره که نداره ... تفنگ رو شقیقه اتون نگرفتن که باس حتما بری پیش ایشون ... نرو
      کسی که پولشو داره خوشش میاد میره پیش کسی که معروفه ... ای کاش اینقدر تو کار بقیه و موفقیتشون دخالت نکنیم، حالا شما نتیجه نگرفتی قرار نیست که حتما مشکل از ایشون باشه ... چرا کسایی که نتیجه میگیرن و رتبه میارن با مشاور و برنامه های ایشون... نمیان این حرفارو بزنن ؟؟؟
      همین دیگه مشکل مملکت ما هم همینه دیگه ، تا یکی ام میاد اعتراض کنه و بگه حرفشو از اون ور ی عده میان میگن خب تو دوسنداری پول نده و ...
      خودمون داریم ی سریا رو گنده میکنیم و نتیجش این میشه ک حداقل تو بازار کنکور این همه دکتر قلابی و ... هست
      تووی فرانسه فقط 6 سنت بنزین گرون شد همه ریختن بیرون و اعتراض کردن ، اینجا یهوو 2 3 برابر میشه همه چی تا میخای ی چیزی بگی ی عده میان میگن خب نزن خب نخر اخه این ینی چی ، این چ استدلال شخمیه اخه ؟
      به نظرم گفتن اینجور چیزا نه تنها بد نیس بلکه خیلیم خوبه چون مثلن یکی ک ویسای افشارو گوش میداده و اون حرفای قشنگ قشنگ و میشنیده و واقعن نمیتونه ازش مشاوره بگیره میفهمه ک چیزیم از دست نداده
      البته من به راست و دروغ این خبر کاری ندارم منظورمم از افشار ، افشار نوعی بود ک پرن تو جامعه
      موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط میام این انجمن که مطالب انگیزشی که گاهی میذارن رو بخونم با سوالات قلمچی رو دانلود کنم، بقیش به هیچ دردی نمیخوره.
      همه میدونیم افشار ویس هاش هم رایگانه و هم انصافا خوبه.
      شما یه سال کنکور داری، به خدا چه ربطی به من و تو داره این چیزا
      کنکور رو امسال رد کنین، تا اخر عمرتون یادتون میره که افشار کی بوده اصلا!
      این دغده های الکی مال قبل قبولی تو کنکوره

امسال مثل ادم بخونیم، که این دغده ها دنباله دار نشه.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم مطالب این تایپیک تا چه حد صحت داره ولی ما تبدیل به افرادی شدیم که بقیه هر دروغی میخوان رو سر هم میکنن و با این کار به شخصیتمون توهین میکنن اما ما بازم سکوت میکنیم تا خدایی نکرده یه وقت به منافعمون لطمه ای وارد نشه،فردا اگه بمون بگن که nتومن بهتون پول میدیم اما خواهشا افشاگری نکنید میگیم چشم.چون ترسوییم.به قول یه بنده خدایی#سیب_زمینی_نباشیم.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      همین دیگه مشکل مملکت ما هم همینه دیگه ، تا یکی ام میاد اعتراض کنه و بگه حرفشو از اون ور ی عده میان میگن خب تو دوسنداری پول نده و ...
      خودمون داریم ی سریا رو گنده میکنیم و نتیجش این میشه ک حداقل تو بازار کنکور این همه دکتر قلابی و ... هست
      تووی فرانسه فقط 6 سنت بنزین گرون شد همه ریختن بیرون و اعتراض کردن ، اینجا یهوو 2 3 برابر میشه همه چی تا میخای ی چیزی بگی ی عده میان میگن خب نزن خب نخر اخه این ینی چی ، این چ استدلال شخمیه اخه ؟
      به نظرم گفتن اینجور چیزا نه تنها بد نیس بلکه خیلیم خوبه چون مثلن یکی ک ویسای افشارو گوش میداده و اون حرفای قشنگ قشنگ و میشنیده و واقعن نمیتونه ازش مشاوره بگیره میفهمه ک چیزیم از دست نداده
      البته من به راست و دروغ این خبر کاری ندارم منظورمم از افشار ، افشار نوعی بود ک پرن تو جامعه
      موفق باشید
      من منظورم دقیقا خود افشاره(با بقیه اشون کاری ندارم) ... با همین ویس های رایگانشو سمینار هاش هم آدم خودش میتونه پیش بره ... کسی که عرضه داشته باشه با همینا میتونه برنامه اش رو بریزه . حرفم اینه چرااااااااااااا کسایی که درس نخوندن نتیجه نگرفتن میان سر مشاوره افشار خراب میشن ؟ چرا اونایی که جواب گرفتن رتبه شدن هیچی نمیگن ؟ چرا اونا اعتراض نمیکنن ها ؟ ایشون خودش هم میگه من خودم زنگ نزدم برادرم زده ... خودش استعلام نگرفته اومده یه تاپیکی زده ...
      هر مشاور دیگه ای بود قبول میکردم ولی افشار با اینهمه ویس رایگان و توضیحات چندین ساعتی که میده خودش راهنمایی میکنه چیکار کنی حتی خیلی هارو قبول نمیکنه برای مشاوره بعد اومدن میگن دزده کلاهبرداره فلانه فلانه و ... فردا پس فردا میان همین افشار خاشقچی رو کشته ... ول کنید بابا ...
      جا این همه تاپیک چرت و پرت برید درس بخونید نمیتونید تو تاپیک ها ناله نکنید از این و اون ... یکی میاد میگه این دزده یکی میاد میگه حالا که تاثیر درست شد بریم اعتراض بدیم برا 99 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... اون درست بشه بعد میگن بریم سهمیه ها اعتراض بدیم بریم برا کنکور اعتراض بدیم بریم اعتراض بدیم حجم درسا رو کم کنن برا کنکور بریم اعتراض بدیم اصلا درس نخونیم بریم دانشگاه ..
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

کاری ب افشار ندارم ! تو ایران دزدی و کلاه برداری دیگ ی جرم نیس! شیوه نون در آوردن ک ی چیز طبیعی شده !

ولی خب شما ب گفته خودت داداشت موقع امتحاناش و اینقد سرش شلوغ ک خودت ازش مشاوره نمیگیری ! بعد داداش شما کی وقت کرد این همه پیگیری بکنه ؟؟؟

در ضمن با عقل جور در نمیاد کسی داداشش رتبه برتر بوده باش و راه بیفت دنبال افشار و این آدما !

اینکه هم بگی چون مزاحمش میشم فک میکنم بازم ی اشتباس!

و اینکه داداشت هم رتبه برتر باش و خودش ب تو کمک نکنه چون تو ازش نخواسته باشی بازم ی اشتباس !

قضیه پیچیده تر از این حرفاس
      چقدر قضیه رو به حاشیه می کشونید!
      من خودم هر روز یه‌ بار آنلاین می شم ! میام می بینیم‌ اومدن ریپلای زدن از زمین و زمان بحث کردن !
      قضیه فقط اینه که من اشتباه کردم با افشار‌ یک ماه مشاوره برداشتم
      بعد چیزایی که دیدم و فهمیدم اینجا نوشتم که بقیه هم بفهمن ! دیگه تجربه نکنن هم پولشون هم وقتشون تلف بشه
      چندین نفر هم اومدن گفتن تجربه مشابه من داشتن...
      در مورد پیگیری از نظام مشاوره روانشناسی هم که کار برادرم بود
      هم شماره اینا رو‌ نوشتن برام‌تلگرام کردن گفتن بذارم تاپیک
      حتما هر کس دلش خواست زنگ‌بزنه‌پیگیریش ۲ دقیقه بیشتر طول‌ نمی کشه ! اما عقل شعور لازم هست تا به ذهن‌یکی برسه بره اینجوری استعلام کنه !

شما اومدین بحث رو کجا می کشونید ؟
      عجب آدمی هستین !
      در مورد داداشم نوشتن الان وقت منم می گیرین به خاطر نوشتن این جواب

ایشون کلا با خودشه
      تابستون هام خیلی مطالعه داره
      حتی سال کنکورش که هر روز یک ساعت غیر درسی مطالعه رو داشت
      فلسفه می خونه مطالب مذهبی می خونه کتابای سیاسی می خونه تاریخ می خونه و...
      الان کسی اگه هم دوره داداشم از شهید مدنی تبریز باشه حتما شناخته‌کیه
      همه هم رعایت حالشو می کنن ! مهمون اگه بیاد بعد شام زود می رن چون همه می دونن داداشم زود میخوابه سحر‌ بیدار میشه
      هرگر هم نگفته به کسی کمک نمی کنم
      فامیل کنکور‌ی داشت به همه کمک کرده به من خیلی خیلی کمک کرده و می کنه
      اما همه می بینیم وقتشو وقتی گرفتیم از کاراش داره می‌زنه !
      اگه کمکاش نبود من الان بین این همه موسسات و کتابا گم می شدم !
      در مورد افشار هم‌باهاش مشورت نکردم‌ ! من بهش گفتم خودت برنامه بده گفت خودم باید برنامه بریزم
      منم دلم میخواست یه نفر‌با تجربه تر از من‌برنامه‌ بده گفتم با افشار برم جلو

در کل اینایی که گفتم اصلا مربوط به شما نیست
      عجب ملتی هستیم
      حقمونه همین شرایط
      یکی میاد میگه حواستون باشه
      میان دری وری و چرت پرت از این ور اونور میگن!
      البته من به اغلبشون جواب ندادم
      کلا در این آگاهسازی بچه ها جمعن دو سه تا پست نذاشتم

البته اغلب بچه ها انصاف داشتن ... یه عده بالاخره پیدا میشن دیگه... !

در ضمن شما که انقد تحلیل گر هستید
      تحلیل کنید چن دقیقه طول می کشه استعلام‌از نظام رونشناسی ؟
      ویرایش توسط yasamanbanu : 12 آذر 1397 در ساعت 18:02

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها هزار‌بار گفتم‌رپلای ندین نظر‌ندین
      اون کسایی که گفتن حاشیه درست نکنید ، راه برای فرار‌از درس می گردیم و...
      خودشون هنوز درس شروع نکردن!
      شروع‌کرده بودن من هزار بار گفتم ریپلای ندین بحث نکنید وقت تلف نکنید
      خودم چن تا پست دارم این انجمن و انجمن آلا ؟!!

هدف من آگاهسازی بود که بیشتر‌ بچه ها متوجه ش هستن و تشکر‌ هم کردن
      اون‌تعداد کم هم آدم احساس می کنه عمدا میان حاشیه درست کنن هدف این آگاهسازی منحرف بشه...

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت شما عزیزان

هنوز که هنوزه بحث استاد افشار توی این انجمن بر پاست

من نه طرفداری میکنم نه انتقاد

اما چندتا مورد رو میخوام یاداوری کنم

لطفا امضای تمام افرادی که توی همین تاپیک به اقای علیرضا افشار توهین کردن رو نگاه کنید.
      دانشجو دندان پزشکی = مشاور تحصیلی ؟؟؟
      مدرکش کو ؟ پس تو هم شارلاتانی و دروغگو

دومین مورد

ایا واقعا مدرک واسه شما مهمه یا نتیجه ؟
      مشاور رسمی اموزش و پرورش میخواهید ؟ میتونم بهتون هزار نمونه فسیل پیشنهاد بدم که هنوز فکر میکنن کنکور مثل سال 80 هست.
      لطفا دنبال مدرک نباشید

سومین حرف

اگر میخواهید با یکی کار کنید به عنوان مشاور ، یکی دو جلسه باهاش صحبت کنید. ببینید طرز کارش چطوره. من میگم شاید یک نفر باشه که بی تجربه باشه و شما اولین دانش آموزش باشید. بهش اعتماد کنید.

این حرف من رو شاید خیلی ها بهشون بر بخوره و بخوان انتقاد کنن . ولی مطمئن باشید بعد از کنکورتون به حرفای من میرسید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از بچه ها خیلی خوب گفت
      نرود میخ آهنین در سنگ !

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو مجازی که همه مطالبه گرن و عدالت خواه و آزادی خواه...
      مهم دنیای ولقعی هست که مع الاسف هیچ کدوم هیچ پخی نیستیم!!
      تامام

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanbanu نمایش پست ها
      یکی از بچه ها خیلی خوب گفت
      نرود میخ آهنین در سنگ !
      ن من خودم تابستون سال 93 بود فک کنم ی مشاوره ی ماهه با افشار گرفتم !

بعد 200 تومن قرض کردم و پولو دادم !

هفته ای سه بار قرار بود زنگ بزنم ( شب ها هم گزارش کار بدم )

ی بار ک زنگ زدم پشت تلفن وصل کرده بود داشت نمیدونم ب زنش یا کسی دیگ دعوا میکرد فحش میدادن !

ولی خب ی برنامه داد فلان صفحه تا فلان صفحه رو بخون و تموم ! شبم بگو خوندی !

خلاصه من کاری ب افشاریان ! زندیان و قاجاریان ندارم

کلا بین حرفای شما کلی ابهام !

داداشتون هم بگین ب جای وقت گذاشتن برای ب خاک نشوندن افشار

ب شما مشاوره بده تا مجبور نشی بری سراغ این آدم و باز بعد چن وقت بیای ناله سر بدی !

ب قول دوست بالایی

تامام

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه بار میخواستم یه همایشی بزارم قبل اینکه بنرها بره بالا،از ارشاد زنگ زدن که مجوز داری تو مگه؟،!مجوز ،رفتن هم دو راه داره یا پارتی یا بدبختی بسیار!اقای افشار هم این همه همایش گذاشتن صد در صد مجوز داشتن
      حالا بگذریم ازین بحثا
      اصلا ایشون دکتر که نیستن هیچ!سواد دبستان هم ندارن‌!مجوز هم ندارن:/جای اینکه به خوده شخص ایراد به بگیرید به کارشون ایراد بگیرید
      مثلا بگید وویس هاشون اینجا ایراد داره، فلان روشی که گفته اشتباهه و این درستشه...
      اگه بیاد بگه مجوز دارم و بعد معلوم بشه نداره خب صد درصد کاره بدی کرده
      ولی خب انصاف هم رعایت کنیم،حداقل تشکر نمیشه ازین کارهای رایگانشون ،دگ بی انصافی نکنیم
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن