خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

برادراگه پیدا نشد اینقد دیگه خودتو درگیر نکن بابا...با همون خیلی سبز بالا 80 هم زدن..فقط کناره خیلی سبز یه کتابه آزمونی میخواد که موج آزمون عالیه.برای جمع بندی هم خط ویژه..خودتو اینفد درگیر منابع نکن..خوده سروش مویینی بعده کنکور97 تو اینستاش گذاشت همه سوالاش شبیهش تو کتابش بود.حتی شماره سوالاشم گذاشته بود.مثلا سوال پنجم کنکور 97 سوال 1227 خیلی سبز«مثال عرض کردم»...

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما یه جوری میگید70 انگار الکیه.
      من باهات شرط میبندم از امروز جدا از ریاضی پیش میشینم روزی1ساعت تا خرداد هروز ریاضی پایه میخونم اصلا میشه 50؟
      پایه ضعیف باشه باید قید50/60رو تو6ماه بزنی
      اونی که میگه من تونستم حتما یه چیزی بلد بوده صفر اکبند نبوده
      من تا حالا هرکی رو دیدم پایش ضعیف بوده بالا30 نزده تو کنکور بعدش اومده تلاش کرده خودشو رسونده به 60/70
      همین امیرحسین رضایی که مصاحبش هست برو ببین دو سال اول ریاضیش چند بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      سید داداش الان دو ماهه دنبال یه کتاب ریاضی هستی
      اگه تا الان با آبی قلمچی هم خونده بودی 20 درصد رو درصد ریاضیت رفته بود
      همه کتابا خوبن
      اگه خیلی لنگی تو ریاضی و هیچی بلد نیستی سیر تا پیاز جامع بگیر کامل کار کنی راحت تا بالای 50 میاردت البته اگه سیر تا پیاز رو هم عالی بخونی میتونی بالای 70 هم حتی بزنی حالا من گفتم 50
      بعد از اونم با یه کتاب تست جامع مثل مهروماه کار کن اگه زیر 70 زدی

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      شما یه جوری میگید70 انگار الکیه.
      من باهات شرط میبندم از امروز جدا از ریاضی پیش میشینم روزی1ساعت تا خرداد هروز ریاضی پایه میخونم اصلا میشه 50؟
      پایه ضعیف باشه باید قید50/60رو تو6ماه بزنی
      اونی که میگه من تونستم حتما یه چیزی بلد بوده صفر اکبند نبوده
      من تا حالا هرکی رو دیدم پایش ضعیف بوده بالا30 نزده تو کنکور بعدش اومده تلاش کرده خودشو رسونده به 60/70
      همین امیرحسین رضایی که مصاحبش هست برو ببین دو سال اول ریاضیش چند بود
      باور های ما به علاوه تلاش ما هر چیزی رو میسازن
      اگه اون کسی که خواست برای اولین بار بره ماه به حرفای کسایی که میگفتن تو نمیتونی گوش میکرد چه بسا انسان شاید هنوز یه میمون رو هم نمیتونست بفرسته فضا
      من خیلی ها رو دیدم که تونستن حالا اگه میخواید بهونه بیارید که نمیشه دارید خودتون رو گول میزنید چون شده
      نه با روش های عجیب و غریب دی وی دی فروش ها فقط با تمرین و تکرار و تلاش و تکیه کردن بر خود آدم نه وابسته بودن به چیز دیگه ای
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم شاهد از غیب رسیدن

https://www.aparat.com/v/UIhS0

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      اینجور بگم.
      تخته سیاه همه اون ویژگی‌هایی ک میخوای رو داره بعلاوه تستهای ازمون‌های ازمایشی و کنکور
      آیکیو ک پیشنهاد خودمه برای کساییه ک دنبال درصدهای بالای ۸۰هستنه و بیشتر دنبال سوالای تالیفی هستن

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که در هر صورت میخونم فقط فرقم با تو اینه که تو امیدواری ولی من خودم میدونم نمیتونم فقط کار میکنم که بعد کنکور پشیمون نشم وگرنه خودم میدونم ریاضیم تو6 ماه زیر رو نمیشه
      باور های ما به علاوه تلاش ما هر چیزی رو میسازن
      اگه اون کسی که خواست برای اولین بار بره ماه به حرفای کسایی که میگفتن تو نمیتونی گوش میکرد چه بسا انسان شاید هنوز یه میمون رو هم نمیتونست بفرسته فضا
      من خیلی ها رو دیدم که تونستن حالا اگه میخواید بهونه بیارید که نمیشه دارید خودتون رو گول میزنید چون شده
      نه با روش های عجیب و غریب دی وی دی فروش ها فقط با تمرین و تکرار و تلاش و تکیه کردن بر خود آدم نه وابسته بودن به چیز دیگه ای

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      من که در هر صورت میخونم فقط فرقم با تو اینه که تو امیدواری ولی من خودم میدونم نمیتونم فقط کار میکنم که بعد کنکور پشیمون نشم وگرنه خودم میدونم ریاضیم تو6 ماه زیر رو نمیشه
      موفق باشی

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همچنین
      موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن