خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بی انگیزه شدم نسبت به درس ( کمک کنید)

دوستان من چندین بار تاپیک زدم منتها هیچکس جواب نداد .
      دوستان با یک بحران رو به رو شدم.
      من امسال یازدهم هستم و از اول مهر مثل ... دارم میخونم و دست کم روزی 4 ساعت رو میخونم ، منتها اصلا نتیجه ی لازم رو نمی بینم ذره ای .
      ترازم تو قلم چی 5300 هستش ، روش رو واسه آزمون بعد تغییر دادم آزمون 4 آبان با چندین ساعت مطالعه بیشتر ترازم شد 5800 همین روند رو واسه دو آزمون بعدی ادامه دادم باز هم افت تراز داشتم ، واقعیت اینه که من اصلا صفحه ای از کتاب رو وقتی پایه ی دهم بودم نخوندم و معدلم 16 شد به زور و الان که شیمی رسیده به محاسبات طوری شده که استوکیومتری رو در هر 5 ساعت 6 تا تست حل میکنم . شیمی خیلی سبز میزنم بهمن خیلی سخت تره ، نمره های مدرسه ام تو یازدهم چند تا تستی که معلممون گرفت حسابان و فیزیک و شیمی زیر 14 شدم با وجود اون همه مطالعه هر روشی رو امتحان کردم نمیشه نمیشه کلا بی انگیزه شدم و درس رو پرت کردم کنار و با خودم میگم من پارسال نمیخوندم نمره ام بیشتر میشد پس چرا الان این همه میخونم این همه افتضاح به بار میارم؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توروخدا کمک کنید کمک لازم هستم
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان مشکل نمره مدرسه اس یا افت تراز ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز شما یک سال تحصیلی وقت داری فقط برای یک پایه! وقتی تازه درس خودن و آزمون دادن رو شروع کردی عجیب نیست نتیجه خوب نگیری! تا سیستم و روالت مچ بشه با این شرایط یکم زمان میبره؛نگران تایمت نباش فقط امسالت رو ببند!اگه فرمون رو ول نکنی بعد عید خودت حال میکنی با شرایطی که داری
      الان اصلا نیازی به تراز و رتبه هم نداری آخه! سال دیگه به اندازه کافی درگیر این موضوعات خواهی شد؛بازم میگم نگران نباش فقط یه جوری یاد بگیر مطالب رو . مصاحبه هارو بخون یه سری ایده میرسه بهت،پیادشون کن خیلی چیزا میاد دستت!
      کل حرفم همون خط اول بوده هی دارم با لحن های مختلف تکرارش میکنم چون مهمه!خیالت از امسال راحت باشه تو تابستون دستت خیلی بازه و خیلی کارا میتونی بکنی واسه سال بعد

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      من امسال یازدهم هستم و از اول مهر مثل ... دارم میخونم و دست کم روزی 4 ساعت رو میخونم ، منتها اصلا نتیجه ی لازم رو نمی بینم ذره ای .
      ترازم تو قلم چی 5300 هستش ، روش رو واسه آزمون بعد تغییر دادم آزمون 4 آبان با چندین ساعت مطالعه بیشتر ترازم شد 5800 همین روند رو واسه دو آزمون بعدی ادامه دادم باز هم افت تراز داشتم ، واقعیت اینه که من اصلا صفحه ای از کتاب رو وقتی پایه ی دهم بودم نخوندم و معدلم 16 شد به زور و الان که شیمی رسیده به محاسبات طوری شده که استوکیومتری رو در هر 5 ساعت 6 تا تست حل میکنم . شیمی خیلی سبز میزنم بهمن خیلی سخت تره ، نمره های مدرسه ام تو یازدهم چند تا تستی که معلممون گرفت حسابان و فیزیک و شیمی زیر 14 شدم با وجود اون همه مطالعه هر روشی رو امتحان کردم نمیشه نمیشه کلا بی انگیزه شدم و درس رو پرت کردم کنار و با خودم میگم من پارسال نمیخوندم نمره ام بیشتر میشد پس چرا الان این همه میخونم این همه افتضاح به بار میارم؟؟؟؟
      اولا که اولین‌ نشونه بازنده ها ناامیدی ...این از این
      و دوما...برنامه ریزی تو عوض کن و تعداد تستتو زیاد کن....
      من اوایل سال سوم دبیرستانم‌ ۴۹۰۰ بودم....آخر سال بالای ۶ رسیدم...قطعا‌ شدنیه

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین امیر حسین عزیز
      اگه دلت میخواد وقتی کارنامه کنکورت رو میبینی یه لبخند + اشک شوق رو روی چهره و چشمای خانوادت مشاهده کنی

اگه دلت میخواد آیندت طوری بشه که میخوای

اگه می‌خوای وقتی رتبت رو دیدی بجای اینکه از زنگ زدن افراد فرارکنی ، خودت با غرور و افتخار به بقیه زنگ بزنی و بگی من تونستم ، من به هدفم رسیدم

و از همه مهمتر از خودت شرمنده نشی (من این موضوع رو حس کردم و واقعا عذاب آور و جانکاهه ، سعی کن هیچ وقت تجربش نکنی چون آدم رو مغموم و افسرده می‌کنه )

درس بخون
      درس بخون
      درس بخون

تو الان یازدهمی و وقت کافی برای رسیدن به هدفت رو داری

باور کن از الان هم اگه خوب و اصولی بخونی و روش های مفید درس خواندن رو پیدا کنی ، میتونی حتی تک رقمی هم بشی

فقط جا نزن
      ناامید نشو
      توکلت به خدا باشه و درست رو با عشق و علاقه بخون

این رو هم یادت باشه زیاد خواندن گواه بر زیاد فهمیدن نیست
      بعضیا فقط میخونن ولی هیچی نمی‌فهمن
      اگه ۵ساعت بخونی با کیفیت عالی
      بهتر از ۱۵ساعتیه که نفهمی چی خوندی

موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام این حالت واسه همه ماها پیش میاد پس فکر نکن اسمون به زمین اومده اروم باش
      روی کاغذ بنویس سال گذشته چکار میکردی و از چه منابعی استفاده میکردی همه چی رو با جزییات بنویس نحوه مطالعه، معلم و تاثیر نحوه تدریسشو ، روش و ساعت مطالعه همه چی رو تاکید میکنم همه چی رو بنویس و بعدش روش کارتو امسال بنویس بعد مطمئن باش علت پس رفتت مشخص میشه نگران نباش و اعتماد بنفستو از دست نده یکم به شرایط مسلط شو دوباره شروع کن وقتی سال گذشته تونستی تو که عوض نشدی امسالم میتونی قطعا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام عزیز . یک حرفی مادر من همیشه برا من میزنه "اصلا آزمون های آزمایشی برا من مهم نیستن " برا همین منم با عشق درسم رو میخونم و اصلا برا آزمون حساب باز نمیکنم چون تست اصلی کنکور هست نه این ها . اما وقتی میرم سر جلسه آزمون اصلا به فکر افزایش تراز نمیشم حتی آزمون اول رو زیاد آوردم (۷۳۶۹ ) آزمون دوم رو خودم گفتم کم میکنم تا ببینم واکنش مادر چیه. تراز رو کردم ۶۳۲۷ مادر گفت بابا فدای سرت من همیشه میگم اصلا مهم نیست و اصلا میخواهی دیگه نرو ������ .
      خلاصه بگم اصلا آزمون ها رو جدی نگیر با عشق برو سر جلسه آزمون و توکل یه خدا و تاز تو اول راهی هنوز چند ماه وقت داری ( من ۷ ماه وقت دارم کنکور ۹۸ نظام قدیم ) من به جای تو لحظه شماری میکنم که کنکور بدم چون واقعا وقتم رو دارم روی درس خرج میکنم تا به یکی از آرزوهام برسم ( هدف با آرزو فرق داره برا همین نگفتم هدف ) که یکیش ورود به دانشگاه های برتر صنعتی کشور هست .
      انگیزه بدون برنامه ریزی صحیح به نظر من بدست نمیاد. این رو من بهش رسیدم ( بقیه رو نمیدونم ) و البته یکی از عوامل مهم ایجاد انگیزه یک استرس کوچولو هست . بعد خوندن مصاحبه های رتبه برترها و دیدن درصد های نفرات برتر . این ها عوامل بودن که برا من انگیزه ایجاد میکنن ( شاید برا تو هم ابحاد کرد ).
      و حتما بگم وقتی برنامه داری با یک هدف از خواب پا میشی و این یک انگیزه میده که آقا من برنامه دارم پس باید انجام بدمش ( و وقتی تمام میکنی یک رضایت کامل تو وجودت ایجاد میشه که تعریف نشدنیه )
      خلاصه کل : کلی وقت داری ( نگی به خودت چون کلی وقت دارم بعدا شروع میکنم ها ) بعد انگیزه برای درست ایجاد کن بعد برنامه بریز و همیشه همیشه
      توکل توکل و توکل(خدا روزی تلاش گران رو میده ) تلاش و تلاش حتی اگر خسته شدی. یامهدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن