خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره خصوصی تیک یا زنگ کنکور آخرین تصمیم تا اخر سال لطفا بیاید

سلام بچه ها من میخوام تا اخر سال از یکی از این مشاورا استفاده کنم کساییکه اشنایی دارن یا باهاشون مشاوره داشتن لطفا کمک کنن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم کار نکردم ولی بعضی از دوستام از تیک راضی بودن....زنگ کنکورم تا چند روز پیش خودم میخواستم باهاشون کار کنم پشیمون شدم!
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      سلام
      من خودم کار نکردم ولی بعضی از دوستام از تیک راضی بودن....زنگ کنکورم تا چند روز پیش خودم میخواستم باهاشون کار کنم پشیمون شدم!
      چرا پشیمون شدی؟
      میخوام بدونم متوجه چیز خاصی شدی از این موسسه یا نه دلیل دیگه ای داشته؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه بگید چرا پشیمون شدید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      سلام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matinb نمایش پست ها
      سلام بچه ها من میخوام تا اخر سال از یکی از این مشاورا استفاده کنم کساییکه اشنایی دارن یا باهاشون مشاوره داشتن لطفا کمک کنن
      من با تیک مشاوره داشتم و واقعا راضیم ازشون..قصدشون مثل خیلی از گروه های مشاوره‌ای دیگه سر کیسه کردن دانش آموزا نیست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha..sh نمایش پست ها
      من با تیک مشاوره داشتم و واقعا راضیم ازشون..قصدشون مثل خیلی از گروه های مشاوره‌ای دیگه سر کیسه کردن دانش آموزا نیست
      شما یعنی با تیک جلو رفتید تا آخر سال و به پزشکی همدان رسیدید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matinb نمایش پست ها
      شما یعنی با تیک جلو رفتید تا آخر سال و به پزشکی همدان رسیدید
      بله..من وقتی امتحان های نهاییمو دادم، تقریبا یه هفته رفتم سفر و بعدشم شروع کردم تا زمانی که کنکور دادم..حتی الان هم اگه سوالی داشته باشم مشاورم بهم کمک میکنه
      یه نکته خیلی مهمی که باید بهش توجه کنید اینه که حتی اگه مشاور شما بهترین مشاور باشه ولی خودتون کم کاری کنید و به حرفهاش گوش نکنید هیچ فایده‌ای نداره

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه سوالی داشتین هزینه نکنین برای مشاوره من و دوستانی اگه باشن رایگان کمک میکنم بهتون تا جایی که بتونم برای مشاوره شخصی هم افراد کاربلد خواستین میتونم معرفی کنم
      فقط لطفا برای مشاوره های تک جلسه ای نرین هزینه کنید تا حد توان رایگان کمکتون میکنم
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه مکالمه داشتم باهاشون،شیوه پاسخ گویی شون اصن خوب نبود یعنی بد هم نبود ولی ی مشاور قوی میدونه چطور رفتار کنه که بتونه اعتماد جلب کنه...منم چون با چن تا مشاور کار کردم فهمیدم اونقدر مهارت نداره!البته این ی نفرشون بود ولی خب قرار نیست من ریسک کنم!!!منم برای جمع بندی میخوام ولی فعلا کسی رو پیدا نکردم!
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله..من وقتی امتحان های نهاییمو دادم، تقریبا یه هفته رفتم سفر و بعدشم شروع کردم تا زمانی که کنکور دادم..حتی الان هم اگه سوالی داشته باشم مشاورم بهم کمک میکنه
      یه نکته خیلی مهمی که باید بهش توجه کنید اینه که حتی اگه مشاور شما بهترین مشاور باشه ولی خودتون کم کاری کنید و به حرفهاش گوش نکنید هیچ فایده‌ای نداره
      شما از چه طرحی از این استفاده کردید ؟
      طرح آبی خوبه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

شما از چه طرحی از این استفاده کردید ؟
      طرح آبی خوبه؟
      من از آبی استفاده کردم..میخواستم همه چی تکمیل باشه دیگه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از آبی استفاده کردم..میخواستم همه چی تکمیل باشه دیگه
      چطوره ؟ می ارزه ماهی ۲۰۰ هزار تومان؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چطوره ؟ می ارزه ماهی ۲۰۰ هزار تومان؟
      من عملکرد خیلی از مشاورای دیگه رو از نزدیک دیدم و واقعا میتونم بگم کار این گروه و مشاورانش خیلی خوبه..به نظرم ماهی ۲۰۰ با همه چی خیلی به صرفه تر از مشاوریه که فقط برای یه جلسه ۵۰۰ ازت میخواد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من عملکرد خیلی از مشاورای دیگه رو از نزدیک دیدم و واقعا میتونم بگم کار این گروه و مشاورانش خیلی خوبه..به نظرم ماهی ۲۰۰ با همه چی خیلی به صرفه تر از مشاوریه که فقط برای یه جلسه ۵۰۰ ازت میخواد
      سلام
      میگم با استفاده از برنامه وقتی فرم درخواست رو پر کردم چقدر طول میکشه زنگ بزنن
      و اینکه وقتی تماس گرفتن مشاورم زو خودم انتخاب میکنم؟
      من میخوام حتما مشاورم رتبه برتر یه سالی باشه ولی نمیخوام رتبه برتر رشته انسانی و ریاضی باشه ...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سلام
      میگم با استفاده از برنامه وقتی فرم درخواست رو پر کردم چقدر طول میکشه زنگ بزنن
      و اینکه وقتی تماس گرفتن مشاورم زو خودم انتخاب میکنم؟
      من میخوام حتما مشاورم رتبه برتر یه سالی باشه ولی نمیخوام رتبه برتر رشته انسانی و ریاضی باشه ...
      اون زمان وقتی من فرم پر کردم تقریبا دو روز بعد یکی از مشاورا زنگ زدن..من خودم چند نفر انتخاب کرده بودم و بهشون گفتم که خودشون میگفتن که وقتشون آزاده یا نه..ولی الان نمیدونم چیکار میکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن