خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دیر به خودم اومدم و نگرانم...

سلام ب همه دوستان
      راستش من فارغ التحصیلم بعد از دیدن نتایج از شهریور خواستم شروع کنم ی روز بخون ی روز نخون اومدم جلو ابان قلمچی ثبت نام کردم ولی ب مباحثش نمیرسیدم و میگفتم از ازمون بعد ازمون بعد تا اینک رسیدم ب اذر و هیچی ندارم با خودم..نگرانم از اینک واسه پزشکی دیر بشه و نگرانم و میترسم ک بازم دس دس کنم هدف دارما هر شبم با نارضایتی از خودم سر رو بالش میذارم ولی تو طول روز همه چیو انگار فراموش کردم..خیلی کلافه ام..میترسم دیر بشه لطفن کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میفهمم
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2000 نمایش پست ها
      سلام ب همه دوستان
      راستش من فارغ التحصیلم بعد از دیدن نتایج از شهریور خواستم شروع کنم ی روز بخون ی روز نخون اومدم جلو ابان قلمچی ثبت نام کردم ولی ب مباحثش نمیرسیدم و میگفتم از ازمون بعد ازمون بعد تا اینک رسیدم ب اذر و هیچی ندارم با خودم..نگرانم از اینک واسه پزشکی دیر بشه و نگرانم و میترسم ک بازم دس دس کنم هدف دارما هر شبم با نارضایتی از خودم سر رو بالش میذارم ولی تو طول روز همه چیو انگار فراموش کردم..خیلی کلافه ام..میترسم دیر بشه لطفن کمکم کنین

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه دوستان
      مشکلت اینه که برنامه نمینوسی یا اگه مینویسی اشتباه و غیر منطقیه. انگیزه ای برای درس خوندن داری؟ اشکال نداره اگه تا الان کم کاری کردی. فعلا قابل جبرانه ولی بستگی به خودت داره که چقد انگیزه داشته باشی و چقد تلاش کنی. مورد داشتیم که از بهمن ماه شروع کرده و الان دانشجوی دندانه. پس تو هم میتونی.
      ویرایش توسط saeid_NRT : 10 آذر 1397 در ساعت 04:22

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام ب همه دوستان
      تلاشتو وحشتناک زیاد کن
      مطمئن باش طعم سختی این روزات
      خیلی شیرین تر از این هستش که یه وقت بعد کنکور متوجه شی قبول نشدی
      .........................
      هم تایم مطالعت رو زیاد کن
      هم دقت و تمرکزتو زیاد کن
      اساسن وقت بزار
      سرت تو کتاب باشه
      به هر بهونه برو سمت کتاب
      به مرور حالتم بهتر میشه
      بهترین ممبع قدرت و آرامشت کتاباتن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه دوستان
      به برنامه یزی ات عمل نمی کنی و اگه عقب بمونی بجا ی تلاش بیشتر پاس میدی ازمون بعدی و دیگه تلاش نمی کنی /اگه نمی تونی بخونی میتونی 1یا چند ازمون با مشاور بری و اون روی ساعت مطالعاتی ات و... نظارت کنه اگه بنظرت وقت کم داری ولی نمی فهمی چرا بنظرم تمام کار هایی که در روز انجام می دی رو با تایمشون بنویس خودت متوجه می شی چقدر وقت مرده داری که این تایم ها نه استراحت کردی ونه کار مفیدی
      برای شروع هم می تونی پایه مطالب رو کارکنی مثلا ریاضی تابع و معادله .... مثلثات که برای ازمون بعدی هم اماده می شی
      تادیر نشده شروع کن هنوز کلی وقت داری برای رسیدن به اهدافت وسعی کن درس خوندنت با بیشترین بازده کمی وکیفی باشه واز کتاب خونه وسالن های مطالعاتی هم می تونی استفاده کنی که تو رو از عوامل سرگرم کننده مثل نت و تلویزیون و.... دور میکنه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه دوستان
      به طبع هر ساعتی که میگذره و شما نمیخونید چندین داوطلب در حال خوندن هستند و از شما جلو میزنند
      هر روزی که میگذره و هر ساعتی که میگذره برای رسیدن به هدفتون دیر تر میشه و رسیدن بهش سخت تر
      بدونید برای پزشک شدن وقت هست و به همون اندازه وقت برای نشدنش هم هست
      نزارید زمان براتون تعیین کنه که میتونید بشید یا خیر
      اگه عالی درس بخونید و شروع کنید میتونید مثل اون دونده ای که لحظه آخر استارت میزنه و از خیلیا جلو میزنه باشید
      فقط اگه استارت بزنید نه اینکه بهش فکر کنید که آره دیگه هر وقت که استارت بزنم میرسم
      فقط یک نکته خیلی مهم رو بدونید که خیلی زود دیر میشه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      میفهمم
      😔😔..

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ==

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لااقل سال 99 دو نوع سوال بدن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      مشکلت اینه که برنامه نمینوسی یا اگه مینویسی اشتباه و غیر منطقیه. انگیزه ای برای درس خوندن داری؟ اشکال نداره اگه تا الان کم کاری کردی. فعلا قابل جبرانه ولی بستگی به خودت داره که چقد انگیزه داشته باشی و چقد تلاش کنی. مورد داشتیم که از بهمن ماه شروع کرده و الان دانشجوی دندانه. پس تو هم میتونی.
      اره دقیقن یکی از مشکلاتم همینه ک نمیدونم چجوری برنامه بریزم اول از برنامه کلی بگم...نمیدونم با قلمچی پیش برم یا نه البته تا الان نرسیدم ب هیچ کودوم از درساش و سخته بخوام با اون پیش برم خب اگه قلمچی نباشه چجوری جلو برم؟
      بعدشم اینک نمیدونم برنامه تایمی باشه یا حجمی من سال سوم دبیرستان تایمی میخوندم و چهارم حجمی بازم سردرگمم
      انگیزه دارم و مصمم ک شروع کنم و ب طور جدی پیش برم..ب امید خدا

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      تلاشتو وحشتناک زیاد کن
      مطمئن باش طعم سختی این روزات
      خیلی شیرین تر از این هستش که یه وقت بعد کنکور متوجه شی قبول نشدی
      .........................
      هم تایم مطالعت رو زیاد کن
      هم دقت و تمرکزتو زیاد کن
      اساسن وقت بزار
      سرت تو کتاب باشه
      به هر بهونه برو سمت کتاب
      به مرور حالتم بهتر میشه
      بهترین ممبع قدرت و آرامشت کتاباتن
      خیلیییی ممنون ازتون..
      دقیقن حرفاتون عین واقعیته،مرسی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

به برنامه یزی ات عمل نمی کنی و اگه عقب بمونی بجا ی تلاش بیشتر پاس میدی ازمون بعدی و دیگه تلاش نمی کنی /اگه نمی تونی بخونی میتونی 1یا چند ازمون با مشاور بری و اون روی ساعت مطالعاتی ات و... نظارت کنه اگه بنظرت وقت کم داری ولی نمی فهمی چرا بنظرم تمام کار هایی که در روز انجام می دی رو با تایمشون بنویس خودت متوجه می شی چقدر وقت مرده داری که این تایم ها نه استراحت کردی ونه کار مفیدی
      برای شروع هم می تونی پایه مطالب رو کارکنی مثلا ریاضی تابع و معادله .... مثلثات که برای ازمون بعدی هم اماده می شی
      تادیر نشده شروع کن هنوز کلی وقت داری برای رسیدن به اهدافت وسعی کن درس خوندنت با بیشترین بازده کمی وکیفی باشه واز کتاب خونه وسالن های مطالعاتی هم می تونی استفاده کنی که تو رو از عوامل سرگرم کننده مثل نت و تلویزیون و.... دور میکنه
      ممنونم از راهنمایی هاتون..حتمن ب توصیه هاتون عمل میکنم سپاس

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      ب نظرم نباید الکی عمرمون رو با پشت کنکور گذروندن تلف کنیم..نمیدونم الان دانشجو هستید یا نه ولی اگه مث من میخواید کنکور بدید همون کاری رو ک مد نظرتونه برا کنکور99 انجام بدیدو الان تا فرصت هس انجام بدین

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ب نظرم نباید الکی عمرمون رو با پشت کنکور گذروندن تلف کنیم..نمیدونم الان دانشجو هستید یا نه ولی اگه مث من میخواید کنکور بدید همون کاری رو ک مد نظرتونه برا کنکور99 انجام بدیدو الان تا فرصت هس انجام بدین
      همون کاری رو ک مد نظرتونه برا کنکور99 انجام بدیدو الان تا فرصت هس انجام بدین/// افرین حرف دل منو زدی قبل اینکه نوشتت رو بخونم می خواستم همینو بگم بعضی ها دوست دارند تا ابد دهر پشت کنکور بموند
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      شما امسال هم نخوندید سال دیگه هم شرایط تغییر نمیکنه! الان آذره و 7 ماه وقت مونده! یا بخونید و قبول بشید و برید یا تا 2-3 دیگه م اگه باز دو کنکوره شد پشت کنکور بمونید و تو غفلت اینکه سال دیگه بهتر میخونم بمونید!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن