خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه آزمون و سردرگمی مثل سال اول لطفا بیاین بچه ها خواهش میکنم

سلام بچه ها من سال اول یکی از دلایل موفق نشدنم همین بود که فک میکردم با برنامه آزمون به جایی نمیرسم و نمیتونم خوب مرور کنم واز برنامه جدا شدم ونه برنامه رو رسوندم ونه خودمم رسیدم الانم این فکر به سرم اومده که اگر با برنامه جلو برم وقت مرورم کم میشه فقط خواهش میکنم کسانیکه با آزمون رفتن جلو ومشکلی برای دوران جمعبندیشون پیش نیومده بیان وکمک کنن کسایی هم که راه دیگرو رفتن بیان نتیجشو بگن من واقعا چند روزه به خاطر این مسئله سردرگم شدم ومی ترسم مثل پارسال بشه خواهشا کمکم کنید یعنی به شکلی درگیر این مسئله شدم میخوام دیگه نخونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      قلم چی میری ازمون میدی؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matinb نمایش پست ها
      سلام بچه ها من سال اول یکی از دلایل موفق نشدنم همین بود که فک میکردم با برنامه آزمون به جایی نمیرسم و نمیتونم خوب مرور کنم واز برنامه جدا شدم ونه برنامه رو رسوندم ونه خودمم رسیدم الانم این فکر به سرم اومده که اگر با برنامه جلو برم وقت مرورم کم میشه فقط خواهش میکنم کسانیکه با آزمون رفتن جلو ومشکلی برای دوران جمعبندیشون پیش نیومده بیان وکمک کنن کسایی هم که راه دیگرو رفتن بیان نتیجشو بگن من واقعا چند روزه به خاطر این مسئله سردرگم شدم ومی ترسم مثل پارسال بشه خواهشا کمکم کنید یعنی به شکلی درگیر این مسئله شدم میخوام دیگه نخونم
      بذار خیالت رو راحت کنم اونايي که از ابتدا با قلم چی پیش ميرن و نتیجه می گیرن و مرور های برنامه رو میرسن و کلا مو به مو برنامه رو اجرا می کنن مسلما پایه خوبی داشتن چون اگه نداشته باشن میشن عین شما و همیشه احساس می کنن عقب هستن از برنامه به نظر من يه مشاور حضوری بگیر و طبق برنامه اون حرکت کن یا اگه امکانش نیست از این آزمون به بعد که قرار برگزار شه خودت رو آماده کن نگران قبلش نباش همش جمع میشه به هر حال باید دل رو بزنی به دریا موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام داداش
      حقیقتش من اکثر کسانی که دیدم موفق شدن، به برنامه شون پایبند بودن(خودت میگی پارسال ضربه خوردم از جدا شدن از برنامه؛ پس چرا میخوای دوباره تجربه کنی)؛ نهایتش اینه که اگه کانون دیر شروع به جمع بندی کرد، شما دو هفته زودتر(یعنی از اول "جمع بندی" پیش 2 _نه خود پیش2_ ) از برنامه ی کانون جدا میشی و شروع میکنی به جمع بندی خودت؛ نه اینکه از الان جدا بشی. (تازه اکثر رتبه ها میگن تا آخر با برنامه همراه باشید، حالا نهایت خواستی یک یا دو هفته ی آخر رو از برنامه جلو بزنی؛ مشکل خاصی پیش نمیاد، به شرط اینکه پیش 2 رو سرجای خودش توپ خونده باشی و تست زده باشی).

موفق باشی ان شاالله

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      سلام داداش
      حقیقتش من اکثر کسانی که دیدم موفق شدن، به برنامه شون پایبند بودن(خودت میگی پارسال ضربه خوردم از جدا شدن از برنامه؛ پس چرا میخوای دوباره تجربه کنی)؛ نهایتش اینه که اگه کانون دیر شروع به جمع بندی کرد، شما دو هفته زودتر(یعنی از اول "جمع بندی" پیش 2 _نه خود پیش2_ ) از برنامه ی کانون جدا میشی و شروع میکنی به جمع بندی خودت؛ نه اینکه از الان جدا بشی. (تازه اکثر رتبه ها میگن تا آخر با برنامه همراه باشید، حالا نهایت خواستی یک یا دو هفته ی آخر رو از برنامه جلو بزنی؛ مشکل خاصی پیش نمیاد، به شرط اینکه پیش 2 رو سرجای خودش توپ خونده باشی و تست زده باشی).

موفق باشی ان شاالله
      مشکل اينه که به نظر ميرسه مشکل پایه ای دارن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

مشکل اينه که به نظر ميرسه مشکل پایه ای دارن

داداش بالاخره برنامه ی کانون جواب پس داده ست و هر سال داره روی چند صد هزار نفر پیاده میشه و خیلی ها راضی هستن؛ من میترسم مشاور خوبی گیرشون نیاد و دوباره تجربه ی پارسالشون براشون تکرار بشه.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه مشکل پایه ای ندارم ومیانگینم تاالان5650بوده فقط یه چند جا عقب افتادم فک میکنم دنیا تموم شده خودمم میتونم مباحث جاافتاده رو برسونم ولی استرس نمیزاره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه مشکل پایه ای ندارم ومیانگینم تاالان5650بوده فقط یه چند جا عقب افتادم فک میکنم دنیا تموم شده خودمم میتونم مباحث جاافتاده رو برسونم ولی استرس نمیزاره
      خب اگه اينجوري هست مشکلی نیست ساعت مطالعاتی رو ببر بالا و سعی کن برسی به مطالبی که عقب افتادی بیشتر افراد مثل تو هستن الان نگران نباش

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز برنامه آزمون (حالا هر آزمونی باشه) نقش برنامه ی بلند مدت رو داره که چیزای مختلفی مثل ایستگاه جبرانی و زمان تمام کردن مطالب و اینکه برنامه کوتاه مدت باید چه مطالبی باشه رو مشخص میکنه
      پس پیوستگی تو به برنامه حفظ کن این برنامه هر ساله قبولی های زیادی داده و امتحانشو پس داده . طبق برنامه راهبردی برای دو هفته ازمون برنامه ریزی کن
      مطمئن باش موفق میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن