خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکلی که داره منو از عرش به فرش میکشونه

بچه ها واقعاااااا مشکل بزرگی دارم..هیچ جایی واسه درس خوندن ندارم..خونمون ۴۰ متر زیربناشه یعنی یدونه اتاق خواب داریم که بشه توش درس خوند که ۹ متره با کلی وسایل داخلش..اصلا با این اندازه شم کار ندارما ولی بدیش اینه این اتاق واسه همه هست و هزار بار رفت و امد میشه توش و هی منو صدا میزنن بیا اینکار رو کن و..یا اگه کارم نداشته باشن میان تو اتاق و کلا منو از درس میزنن..بخدا کلافه شدم..میخواستم برم کتابخونه ولی من ساعت ۳ بعد ازظهر از مدرسه برمیگردم و کتابخونه تا ساعت ۵ یا ۶ باز هستش و عملا هیچی نمیشه تو دوساعت خوند..هیچ فامیلی هم نیست که بخوام برم خونشون..اگه پسر بودم حتی تو خیابون هم درس میخوندم ولی..من دانش اموز شاگرد اول مدرسه نمونه دولتی بودم..تو ازمونا جزو نفرات اول بودم اما حالا دارم تو همه چیز افت میکنم..همه میگن بهونه میاری ولی بخدا بهونه نیس..میدونم نبتید قسم بخورم ولی چون از خودم مطمئنم که میگم بهونه نمیارم..باورتون نمیشه خیلی انگیره درس خوندن دارم ولی تا شروع میکنم نمیذارن درس بخونم و هرچی بهشون میگم بذارین درس بخونم چندماه دیگه که کنکورمو دادم مطمئنم ننتیجه خوبی میارم و کلا وضع زندگیمونو عوض میکنم ولی میگن تو اگه بخوای هر شغلی داشته باشی واسه خودت داری و درس خوندنت هیچ سودی واسه ما نداره!!!فکر کنین از این جمله بدتر چی میتونه باشه که بهت بگن..
      نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی میدونم طبق نتایج ازمونا که ترازم رو شش هزاره میتونم حداقل یه رشته خوب قبول شم اما الان دو هفته س با این وضعیت نتونستم درس بخونم..اونا هم میگن ول کن درسو..مدیر مدرسه هم یه خبری نمیگیری که بگه خانم فلانی تو که همیشه از بیست نمره بیست بود چرا الان یک از ده میگیری یا تو که ترازت شش هزار و خورده ای بود چرا الان ۴۰۰۰ میشی..میدونم شما کاری نمیتونین بگنین وای واقعا نیاز بود اینا رو به یکی که واقعا به حرفام گوش کنه و علیه م گارد نگیره بگم..واقعا یعنی باید درسو ول کنم؟؟ لعنت به هرچی بی عدالتی اموزشیه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خواهرم

جسارتا خانواده تون چند نفره هست؟
      من چند تا سوال دارم که احساس میکنم کمی خصوصی باشه(در مورد والدین، مالی و ...)، توی خصوصی براتون ارسال میکنم، اگه تمایل داشتید پاسخ بدید تا بتونم دقیق تر راهنمایی تون کنم.

خیلی خوبه که مشکلتون رو اولا مطرح کردید(چون بعضی ها اصلا دنبال مشورت گرفتن نیستن) و ثانیا "به موقع" مطرح کردید(الان واقعا زمان خیلی مناسبی تا کنکور باقی هست و میتونید ان شاالله نتیجه ی خوبی بگیرید.)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی ناراحت شدم برات چون خودم قبلا همین مشگلو داشتم ب حرف خانوادت گوش نده ینی چی درسو ول کن؟تو وقتی قبول بشی اونا از حرفاشون پشیمون میشن اول اینک کسی نباید از تو کار بخواد ک صدات میزنن فوقشم صدات زدن نرو چن بار ک صدات بزنن برا کار کردن نری دیگه صدات نمیزنن ...اگ شلوغی ادیتت میکنه هنذفری بزار تو گوشت و یه شال بپوش بیارش جلو سرت جوریک فقط دیدت ب کتاب باشه و رفت و امدارو نبینی من قبلا ک همینو مشگلو داشتم اینکار و میکردم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ناراحت و عصبانی شدم!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOZHGANI نمایش پست ها
      بچه ها واقعاااااا مشکل بزرگی دارم..هیچ جایی واسه درس خوندن ندارم..خونمون ۴۰ متر زیربناشه یعنی یدونه اتاق خواب داریم که بشه توش درس خوند که ۹ متره با کلی وسایل داخلش..اصلا با این اندازه شم کار ندارما ولی بدیش اینه این اتاق واسه همه هست و هزار بار رفت و امد میشه توش و هی منو صدا میزنن بیا اینکار رو کن و..یا اگه کارم نداشته باشن میان تو اتاق و کلا منو از درس میزنن..بخدا کلافه شدم..میخواستم برم کتابخونه ولی من ساعت ۳ بعد ازظهر از مدرسه برمیگردم و کتابخونه تا ساعت ۵ یا ۶ باز هستش و عملا هیچی نمیشه تو دوساعت خوند..هیچ فامیلی هم نیست که بخوام برم خونشون..اگه پسر بودم حتی تو خیابون هم درس میخوندم ولی..من دانش اموز شاگرد اول مدرسه نمونه دولتی بودم..تو ازمونا جزو نفرات اول بودم اما حالا دارم تو همه چیز افت میکنم..همه میگن بهونه میاری ولی بخدا بهونه نیس..میدونم نبتید قسم بخورم ولی چون از خودم مطمئنم که میگم بهونه نمیارم..باورتون نمیشه خیلی انگیره درس خوندن دارم ولی تا شروع میکنم نمیذارن درس بخونم و هرچی بهشون میگم بذارین درس بخونم چندماه دیگه که کنکورمو دادم مطمئنم ننتیجه خوبی میارم و کلا وضع زندگیمونو عوض میکنم ولی میگن تو اگه بخوای هر شغلی داشته باشی واسه خودت داری و درس خوندنت هیچ سودی واسه ما نداره!!!فکر کنین از این جمله بدتر چی میتونه باشه که بهت بگن..
      نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی میدونم طبق نتایج ازمونا که ترازم رو شش هزاره میتونم حداقل یه رشته خوب قبول شم اما الان دو هفته س با این وضعیت نتونستم درس بخونم..اونا هم میگن ول کن درسو..مدیر مدرسه هم یه خبری نمیگیری که بگه خانم فلانی تو که همیشه از بیست نمره بیست بود چرا الان یک از ده میگیری یا تو که ترازت شش هزار و خورده ای بود چرا الان ۴۰۰۰ میشی..میدونم شما کاری نمیتونین بگنین وای واقعا نیاز بود اینا رو به یکی که واقعا به حرفام گوش کنه و علیه م گارد نگیره بگم..واقعا یعنی باید درسو ول کنم؟؟ لعنت به هرچی بی عدالتی اموزشیه
      یا تا دیر وقت بیدار بمون حداقل تا وقتی اونا خوابن یه چن ساعتی بخونی یا خیلی زود بیدار شو الان بچه های همین انجمن یا تاصبح بیدارن یا صبحا 4بیدار میشن- دیگه خودت انتخاب کن البته با مشکل شما شبا بیدار بمونی بهتره چون خودت میگی امکان کتاب خونه رفتن هم نداری
      ویرایش توسط maryam13 : 08 آذر 1397 در ساعت 15:21

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      یا تا دیر وقت بیدار بمون حداقل تا وقتی اونا خوابن یه چن ساعتی بخونی یا خیلی زود بیدار شو الان بچه های همین انجمن یا تاصبح بیدارن یا صبحا 4بیدار میشن

منم خاستم همینو پیشنهاد بدم بهش ولی مشگل اینجاس دانش اموزه و شاید صبح بخاد بره مدرسه چطور شبو بیدار بمونه تنها راهش اینه خودشو با شرایط وقف بده واقعا چرا اینک ای نقد درسش خوبه اینجور باهاش رفتار میشه بعد بعضی خانوادها میلیونی پول میریرن پا بچه هاشون ک درس بخونن آخرم هیچ!

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      منم خاستم همینو پیشنهاد بدم بهش ولی مشگل اینجاس دانش اموزه و شاید صبح بخاد بره مدرسه چطور شبو بیدار بمونه تنها راهش اینه خودشو با شرایط وقف بده واقعا چرا اینک ای نقد درسش خوبه اینجور باهاش رفتار میشه بعد بعضی خانوادها میلیونی پول میریرن پا بچه هاشون ک درس بخونن آخرم هیچ!
      اره دیگه چاره ای نیست خب چیکار کنه بنده خدا کاری هم از دست کسی ساخته نیست اگه میشد میگفتم بیا پیش خودم درس بخون -البته میتونه با قلم چی هم در میان بذاره شاید اونا راه حل بهتری دادند ....

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه پشت کنکور بودم میتونستم کلا شبا درس بخونم ولی ساعت شش باید برم مدرسه..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره دیگه چاره ای نیست خب چیکار کنه بنده خدا کاری هم از دست کسی ساخته نیست اگه میشد میگفتم بیا پیش خودم درس بخون -البته میتونه با قلم چی هم در میان بذاره شاید اونا راه حل بهتری دادند ....
      خیلی ممنون...نمیدونم چرا همه درها به روم بسته شده

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اگه پشت کنکور بودم میتونستم کلا شبا درس بخونم ولی ساعت شش باید برم مدرسه..
      غیبت کن- بخدا اگه رتبت خراب بشه مدرسه خیالش نیست -دیگه خودتو با شرایط وفق بده اولا خدا رو شکر انگیزه داری برا خوندن این چند ماهو شب بیداری بکش تا عید بعد اون هم اکثر مدارس دیگه کلاسی ندارن به اون صورت و طول روزا هم بلند تر میشه حداقل میتونی بری کتاب خونه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رفتم قلم چی..مدیر حوزه گفت دانش اموز داشتیم بین دوتا کابینت درس خونده اونوقت توداری بهونی میاری..واقعا نمیدونم در جوابش چی بگم..یعنی دیگه داره حالم بد میشه از بس که میگن بهونه بهونه بهونه میاری..بابا من تا دو روز پیش اصلا کتابکار زیست دوازدهم نداشتم اما هیچ وقت گله نکردم یا بهونه نیاوردم چون کتابکار ندارم باید زیست رو تو ازمون نزنم و معلمون تعجب میکرد چجوری تا الان جلو اومدی اونوقت اینا هی میگن بهونه میاری والا موندم چیکار کنم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رفتم قلم چی..مدیر حوزه گفت دانش اموز داشتیم بین دوتا کابینت درس خونده اونوقت توداری بهونی میاری..واقعا نمیدونم در جوابش چی بگم..یعنی دیگه داره حالم بد میشه از بس که میگن بهونه بهونه بهونه میاری..بابا من تا دو روز پیش اصلا کتابکار زیست دوازدهم نداشتم اما هیچ وقت گله نکردم یا بهونه نیاوردم چون کتابکار ندارم باید زیست رو تو ازمون نزنم و معلمون تعجب میکرد چجوری تا الان جلو اومدی اونوقت اینا هی میگن بهونه میاری والا موندم چیکار کنم
      یه زیر پله ای -انباری و ... چیزی نداره خونتون؟ فک کنم چاره ای شب بیداری نیست

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      غیبت کن- بخدا اگه رتبت خراب بشه مدرسه خیالش نیست -دیگه خودتو با شرایط وفق بده اولا خدا رو شکر انگیزه داری برا خوندن این چند ماهو شب بیداری بکش تا عید بعد اون هم اکثر مدارس دیگه کلاسی ندارن به اون صورت و طول روزا هم بلند تر میشه حداقل میتونی بری کتاب خونه
      باید خودمو با شرایط وفق بدم..اما واقعا سخته..اما اینو هم میدونم هیشکی کاری نمیتونه برام کنه از مدیر و معلم و..باید خودم یا ادامه بدم یا یکی بشم مثل خودشون تحصیل نکرده(خانوادمو میگم)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه زیر پله ای -انباری و ... چیزی نداره خونتون؟ فک کنم چاره ای شب بیداری نیست
      نه متاسفانه...باورتون نمیشه من در حسرت یه انباری ام که اونم نیست

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید خودمو با شرایط وفق بدم..اما واقعا سخته..اما اینو هم میدونم هیشکی کاری نمیتونه برام کنه از مدیر و معلم و..باید خودم یا ادامه بدم یا یکی بشم مثل خودشون تحصیل نکرده(خانوادمو میگم)
      هیچ وقت تسلیم نشو شبا بیدار بمون برا خودت این 4ماهو بعد هم میتونی بری کتاب خونه چون چاره ای نیست تمام تلاشتو انجام بده

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن