خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تست فقط و فقط کنکورهای سراسری+آزمونهای آزمایشی

سلام
      دوستان من به این نتیجه رسیدم که بجای تست های تالیفی که وقت زیادی رو میگیره از تست های آزمونهای آزمایش(قلمچی-گاج و.....) استفاده کنیم خیلی بهتره
      مثلا تستهای سه سال موسسات مربوطه را دانلود و کپی بگیریم و ازشون استفاده کنیم
      چونکه این تستها معمولا بصورت چالشی و بعضا همراه با تله های تستی مطرح میشوند واگر یکی دو بار هم مرور بشن خیلی عالین در کنارش هم که تستهای کنکور سراسری سالهای پیش کار میشن
      نظر شما چیه
      هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من به این نتیجه رسیدم که بجای تست های تالیفی که وقت زیادی رو میگیره از تست های آزمونهای آزمایش(قلمچی-گاج و.....) استفاده کنیم خیلی بهتره
      مثلا تستهای سه سال موسسات مربوطه را دانلود و کپی بگیریم و ازشون استفاده کنیم
      چونکه این تستها معمولا بصورت چالشی و بعضا همراه با تله های تستی مطرح میشوند واگر یکی دو بار هم مرور بشن خیلی عالین در کنارش هم که تستهای کنکور سراسری سالهای پیش کار میشن
      نظر شما چیه
      بهترین کار ممکن هستش شما همین ازمون های کانونو در نظر بگیر مثلا برا درس شیمی چن تا از سوالات رو از خود ازمون سراسری میدن وتعدادی تالیفی که البته گلچین شده کتابای تست هستن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بانک تست منتا رو استفاده کن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من برای شیمی همین کارو کردم...درصدم بدترشدنمیدونم چرا؟!!شاید چون وقت زیادی میذاشتم برای گلچین کردن تستا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن