خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه دبیر مشتی مثه آقاجانی برای زیست و فیزیک

سلام.
      بچه ها یه دبیر برای زیست و فیزیک معرفی کنید مثه آقاجانی فیلم ها و جزوه هاشون رایگان باشه یا لااقل قیمتاش عاقلانه باشه

سایت اگه دارن لینکشو بدید اگه توی آلا هم هست که چه بهتر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اولا : زیست معلم نمیخواد همین کتاب با کمک اموزشیا رو بخونی محاله زیر 70 بزنی
      ثانیا:فیزیک هم سادات ( افبا ) خوبه !

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      اولا : زیست معلم نمیخواد همین کتاب با کمک اموزشیا رو بخونی محاله زیر 70 بزنی
      ثانیا:فیزیک هم سادات ( افبا ) خوبه !
      بدرد کسی که 0 هست میخوره سادات؟

======== ویرایش ===========

یا ابلفضل قیمتارو چه فضاییه

ولش با همون آلا میام جلو
      ویرایش توسط V_buqs : 07 آذر 1397 در ساعت 14:11

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      بدرد کسی که 0 هست میخوره سادات؟

======== ویرایش ===========

یا ابلفضل قیمتارو چه فضاییه

ولش با همون آلا میام جلو
      داداش یه سری به کانال فیزیک کامران هم بزن اون قیمت مناسبتر حساب میکنه در ضمن طراح کاظم هم هست
      ویرایش توسط MehranWilson : 07 آذر 1397 در ساعت 16:53

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      بچه ها یه دبیر برای زیست و فیزیک معرفی کنید مثه آقاجانی فیلم ها و جزوه هاشون رایگان باشه یا لااقل قیمتاش عاقلانه باشه

سایت اگه دارن لینکشو بدید اگه توی آلا هم هست که چه بهتر

زیست اصلا نیاز به دی وی دی نیستش و فیلم خودت فقط باید بخونی و توش قوی بشی
      فیزیک هم آلا کازرانیان اگه منفی و صفر میزنی برات مناسبه چون پایه ای پایه ای درس میده اگه هم بالای 40 میزنی یا همین حدود با فیلمای فدایی فرد جلو برو فیلمای کلاس کنکور 2 شون 94-95 رو نگاه کن اگه خواستی از بقیه بهترن
      پ.ن:فدایی فرد یکم سنگین توضیح میده رسمی تره من کسایی هم دیدم خیلی ضعیف بودن باهاش نتیجه گرفتم
      در کل یه مبحث رو از هر کدوم دانلود کن ببین با کدوم راحت تری
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستانی ک کتاب دارن و میخونن

اگ با درسنامه ی کتاب چیزی یاد نگرفتین اون کتاب بد نیس ناموسا !

خیلی از مولفا درسنامه رو مختصر توضیح دادن ولی در عوض کل نکات توی تستا جا دادن و با خوندن تست و پاسخنامش درسو یاد میگیرین !م
      ثلا تو نگاه اول کتاب فرید شهریاری داشتم فحش میدادم ب تمام کسایی ک گفتن درسنامش مفهومی ! اخه درسنامش همون متن کتابای درسی بیشتر نیس ! مفهومی هم در کار نبود !
      تا اینکه ی 2-30 تا تست از ی مبحث زدم و معنی مفهومو درک کردم !

فحشامم پس میگیرم !

تو درس ریاضی هم همیطور !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      داداش یه سری به کانال فیزیک کامران هم بزن اون قیمت مناسبتر حساب میکنه در ضمن طراح کاظم هم هست
      آی دی کانالشو میدی؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      زیست اصلا نیاز به دی وی دی نیستش و فیلم خودت فقط باید بخونی و توش قوی بشی
      فیزیک هم آلا کازرانیان اگه منفی و صفر میزنی برات مناسبه چون پایه ای پایه ای درس میده اگه هم بالای 40 میزنی یا همین حدود با فیلمای فدایی فرد جلو برو فیلمای کلاس کنکور 2 شون 94-95 رو نگاه کن اگه خواستی از بقیه بهترن
      پ.ن:فدایی فرد یکم سنگین توضیح میده رسمی تره من کسایی هم دیدم خیلی ضعیف بودن باهاش نتیجه گرفتم
      در کل یه مبحث رو از هر کدوم دانلود کن ببین با کدوم راحت تری
      خیلی ممنون کارزانیان رو دیده م یه قسمتشو خوب بود. فیلماش انگار قاطی پاطیه به ترتیبی که قرار داره بخونم یا هر مبحثو بخونم بعد برم مبحث و فصل بعدی؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون کارزانیان رو دیده م یه قسمتشو خوب بود. فیلماش انگار قاطی پاطیه به ترتیبی که قرار داره بخونم یا هر مبحثو بخونم بعد برم مبحث و فصل بعدی؟
      من فقط بردارشو دیدم ولی از بچه ها تعریفشو شنیده بودم بهت گفتم
      میخوای از بقیه دوستان بپرس راهنماییت میکنن
      ولی عموما فیلم های آلا قااطی هستن دلیلشو هم هیچوقت متوجه نشدم!!
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      دوستانی ک کتاب دارن و میخونن

اگ با درسنامه ی کتاب چیزی یاد نگرفتین اون کتاب بد نیس ناموسا !

خیلی از مولفا درسنامه رو مختصر توضیح دادن ولی در عوض کل نکات توی تستا جا دادن و با خوندن تست و پاسخنامش درسو یاد میگیرین !م
      ثلا تو نگاه اول کتاب فرید شهریاری داشتم فحش میدادم ب تمام کسایی ک گفتن درسنامش مفهومی ! اخه درسنامش همون متن کتابای درسی بیشتر نیس ! مفهومی هم در کار نبود !
      تا اینکه ی 2-30 تا تست از ی مبحث زدم و معنی مفهومو درک کردم !

فحشامم پس میگیرم !

تو درس ریاضی هم همیطور !
      فیزیک گاج میکرو هم خوندی؟ اگه دوتاشو کار کردی بنظرت برا کسی که چهار سال پیش فارغ التحصیل شده و تا الان همه چی یادش رفته برا درصد 70 به بالا مبتکران بهتره یا گاج؟ چون مبتکران مفهمومیه و فرمول نداره تو تستای زماندار به مشکل نمیخوری؟ و اینکه اکثرا با گاج نتیجه گرفتن و منم میخوام با همون گاج بخونم نظرت چیه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      فیزیک گاج میکرو هم خوندی؟ اگه دوتاشو کار کردی بنظرت برا کسی که چهار سال پیش فارغ التحصیل شده و تا الان همه چی یادش رفته برا درصد 70 به بالا مبتکران بهتره یا گاج؟ چون مبتکران مفهمومیه و فرمول نداره تو تستای زماندار به مشکل نمیخوری؟ و اینکه اکثرا با گاج نتیجه گرفتن و منم میخوام با همون گاج بخونم نظرت چیه؟
      کلاس کنکور کازرانیان و صفر تا صد فیزیک طلوعی رو هم یه نگاه بنداز

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      والا من خودم اگ بدونم چی درصدمو به 70 میرسونه ک خودم میخونم !

در واقع فیزیک مبتکران شاخ نیستا ! فقط نیومده ادای مولفای شاخ رو هم در بیاره ( گرچه خود فرید شهریاری با سابقه و شاخ )

تمام تکنیک ها و ترفندها اگ بخوای ب کار ببری تعدادش زیاد میشه !

بعضیاش خیلی خوبه ها ! مثلا نوسان ! صوت و امواج مکانیکی ! ی قسمتایی از آینه ها ! ی قسمتایی از گرما ! اینارو میشه راه حل سریع تر ب کار برد ! یا حتی تو پیش 1 !

ولی خب ب نظر من بهتر اول مفهوم و خواسته ی اصلی رو یاد بگیری بعد کنارش هم میتونی بهتر تکنیک یاد بگیری هم میدونی کجا از چی استفاده کنی !
      وگرنه سر جلسه ی کنکور نصفیا نمیدونن از کدوم فرمول ( چ رسد ب تکنیک استفاده کنن)

فرمول و تکنیک هم تو کتاب معجزه ی مهروماه داره ! دقیقا همون تکنیکایی ک مولف گاج ! مسعودی کنکور آسان است ! و .... استفاده میکنن !

در واقع اینا تکنیک هم نیستن ! بیشتر قضایا و اثبات های دانشگاهی ک میان اینجا استفاده میکنن ! ینی من در آوردی هم نیستن !

خلاصه اول رو آموزش و یادگیری مفاهیم و فرمولای مادر ( اصلی و استفاده از اونا باش ! ) بعد اگ خواستی برو سراغ تکنیک و ترفند !
      در ضمن تو کنکور هر سوال ک طرح میشه با توجه یک تایم خاصی طرح میشه ! مثلا یک سوال محاسباتی 1 دقیقه تایم لازم داره ( در صورت بلد بودن و بدون مکث و تفکر ب اینکه از کجا آمده است آمدنش بهر چ بود )

پس در واقع تمام سوالای کنکور بر اساس فرمولای کتاب درسی طرح میشه ! دیگ اون ب طرف بستگی داره چ سرعتی داشته باش و بتونه چقد تایم ذخیره کنه یا کم بیاره !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آی دی کانالشو میدی؟
      @nezamqadim

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن