خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

مشکل درباره منبع فیزیک و گاج میکرو

سلام من بالاخره تصمیم گرفتم دوباره کنکور نظام قدیم() بدم و یک هفته اس شروع کردم بعد پنج ماه که از ۹۷ گذشت ولی مشکلم اینه که من نمیرسم کل کتابای میکرو گاج فیزیک را توی مدت باقی مونده بزنم چون میشه هفته ای چهارصد پونصد تست ستاره دار و غیر ستاره دارم زیاد تفاوت تعدادی نداره بازم ستاره داراشم خیلی زیادن (برای من یعنی ۵۰ ساعت فیزیک تست زدن در هفته که پایین تر گفتم چرا) که به درسای خیلی مهم ترمثل زیست نمیرسم و ترجیح میدم حداقل وقت را برای فیزیک بگذارم...
      اول که تصمیم گرفتم تستای منتخب فصلارو فقط بزنم ولی بعد که بررسی کردم دیدم اتفاقا بیشتر تست های مهمش جزو منتخب ها نیست...

اگر منبع جایگذین که همه مطالب را کامل مثل گاج پوشش بده میشناسید یا راهکار بهتری دارید درباره استفاده کردن از گاج میکرو حتما پیشنهاد بدید چون همینجوریش وقت کمه و من باید تا اخر فروردین همه چیو بخونم از اول... دنبال یک منبع جمع و جور کامل میگردم برای فیزیک... درسنامه هم اصلا و ابدا برام مهم نیست پاسخنامه هم تقریبا برام مهم نیست چون بیشتر تستاش برام مهمه که همه جور سوالی را پوشش کامل بده و اندازه میکرو زیاد نباشه... مثلا کلش(هم پایه هم پیش روی هم) ۱۰۰۰-۱۵۰۰ تست باشه مثلا

حالام واقعا راهکاری به ذهنم نمیرسه فیزیکمم اصلا خوب نیست پارسال کلی تست میزدم قلمچیم میشد ۶۰ ولی از همه درسا میموندم به خصوص زیست و دو سه تا درسمم منفی میشد چون نمیرسیدم اصلا بخونم...

اینم بگم که من توی فیزیک خیلی سرعتم کمه و مشاورا میگفتن با تست زیاد سرعتم خوب میشه ولی اصلا خوب نشد حتی برای بعضی فصل ها من چند صد تا تست زدم پارسال بازم سرعتم توی حل تستای فیزیک به کمتر از سه دقیقه نرسید برام حدود شیش دقیقه طول میکشید و همچنان هم حتی همین الان هم همونقدر طول میکشه برای همین میگم هفته ای پنجاه ساعت فیزیک با اون حجم از زیست و شیمی کاملا غیر عقلانیه!
      ویرایش توسط FizzWizzle : 07 آذر 1397 در ساعت 06:07

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همون گاج و تستای ستاره دارش خوبه
      دیگه یه تایم مشخص واسه فیزیک درنظر بگیر
      هرچقدرشو شد بزن
      ............................
      کتابی مثل «فیزیک جامع گاج خیلی سبز! محسن توانا» هستش
      ولی به نظرم همون گاج که داری بهتره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      همون گاج و تستای ستاره دارش خوبه
      دیگه یه تایم مشخص واسه فیزیک درنظر بگیر
      هرچقدرشو شد بزن
      ............................
      کتابی مثل «فیزیک جامع گاج خیلی سبز! محسن توانا» هستش
      ولی به نظرم همون گاج که داری بهتره
      ظاهرا شما اصلا نخونديد يا اصلا متوجه نشديد من چي نوشتم و فقط خواستيد پست بزنيد! ديگه هر كسي ميدونه گاج و اينجور كتابا مناسب كسي نيست كه وسط اذر شروع كرده!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FizzWizzle نمایش پست ها
      ظاهرا شما اصلا نخونديد يا اصلا متوجه نشديد من چي نوشتم و فقط خواستيد پست بزنيد! ديگه هر كسي ميدونه گاج و اينجور كتابا مناسب كسي نيست كه وسط اذر شروع كرده!
      همشو کامل خاندم
      متوجه شرایط شما و زمان هم هستم
      و با درنظر گرفتن همین شرایط هستش که گفتم و میگم : همین گاج واست بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلی دیگ اصرار داری محدودتر کار کنی
      تمام تمرکزت رو بزار رو تستای کنکور از یه کتابی مثل دوردنیا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تازه شم
      خیلی از تستای گاج سادن
      یعنی وقتی درسنامه رو میخونی و میری تستاشو میزنی
      بیشترش سادن
      مگر همون یکی دوتست تهش کمی سخت میشه
      سختی اصلی کار زمانی خودشو نشون میده که میخای آزمون جامع بدی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همشو کامل خاندم
      متوجه شرایط شما و زمان هم هستم
      و با درنظر گرفتن همین شرایط هستش که گفتم و میگم : همین گاج واست بهتره
      باشه خيلي ممنون
      من كه ميخوام الگو بزنم سال هاي قبل از پيشمم الگو ميزدم خيلي خوب جواب ميداد! تعداد تستاشم به نسبت كمه ولي گفتم شايد كسي نظر بهتري داشته باشه
      و صد البته وقتي ميام نظر اشخاص را ميپرسم انتظار بهتري هم البته ندارم يك سري اشخاص مثل شما بدون استدلال ميان نظر ميپرونند و ميرند كه پستاشون زياد شه! حتي دبير هاي مطرح تهران هم نميگند بريد براي همه فصلا ستاره دار ميكرو بزنيد
      لطفا ديگه نقل قول نكنيد بگذاريد ديگران هم نظر بدند! ( در چيام خصوصي در خدمتم)
      ویرایش توسط FizzWizzle : 07 آذر 1397 در ساعت 06:34

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      ببین یه چیزی میگم درحد نظر و پیشنهاد هست من دوستم سال نودوهفت از پرستاری انصراف داد واسه فیزیک و ریاضی نشست فقط تستای سراسری رو خوب خوب کار کرد واسه فیزیک هم یکمی گاج کار کرد بع علاوه سراسری ها درصد فیزیکش تو کنکور شد هفتاد!ولی قشنگ تستارو تحلیل میکردا پاسخ نامه هم نداشتن سوالا خودش قشنگ تست رو حل میکرد یعنی مجبور بود :/ بعدش دیگه اگه بلد نبود واقعا جواب رو از کتابایی که تستای کنکور رو دارن مثل همین گاج نگاه میکرد!
      حالا یه پیشنهاد تو بیا تستای کنکور تجربی و ریاضی داخل و خارج رو از سال ۸۶ تا ۹۶ رو خوب خوب فول شو جوری که مشابه تستارو دادن بهت بدون مکث بتونی جواب بدی چندین بار مرورشون کن!
      این پیشنهاد منه با توجه به اینکه میخوای رو زیست و اینا وقت بیشتری بزاری گفتم...
      اره خيلي ممنون منم با شما موافقم اما اخه من تستاي كنكورو ميخوام بگذارم دو ماه اخر اون مدليش رو بزنم كه براي كنكور اماده شم ولي الان نميدونم تست اموزشي چي بزنم اتفاقا ده سال كنكور قلمچي هم دارم خيلي بد نيست حالا روش فكر ميكنم ببينم چي ميشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      باشه خيلي ممنون
      من كه ميخوام الگو بزنم سال هاي قبل از پيشمم الگو ميزدم خيلي خوب جواب ميداد! تعداد تستاشم به نسبت كمه ولي گفتم شايد كسي نظر بهتري داشته باشه
      و صد البته وقتي ميام نظر اشخاص را ميپرسم انتظار بهتري هم البته ندارم يك سري اشخاص مثل شما بدون استدلال ميان نظر ميپرونند و ميرند كه تستاشون زياد شه! حتي دبير هاي مطرح تهران هم نميگند بريد براي همه فصلا ستاره دار ميكرو بزنيد
      لطفا ديگه نقل قول نكنيد بگذاريد ديگران هم نظر بدند! ( در چيام خصوصي در خدمتم)
      وقتی خودت دقت کافی رو نداری دختر خوب
      اشکال از دیگری نیست
      تو میگی تایم محدود
      و بعدشم اسمی از الگو نیاوردی
      و بعدشم بهت 3 راهکارو دادم
      یا ستاره دار گاج
      یا جامع خیلی سبز! محسن توانا
      یا تستای کنکور دوردنیا
      و بعدشم گفتم هرچقدرشو که تونستی بزن
      یه تایم مشخص که میرسی واسه فیزیک در نظر بگیر
      هرچقدر از تستارو که میرسی، بزن
      .....................
      حال اگه انتظار معجزه داری
      من بقیشو نمیدونم

عمدی هم نقل قول گرفتم که اگه یه نفر خاست منو نقل بگیره نقدم کنه
      شاید این وسط چیزی باشه که من متوجش نیستم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خیلی دیگ اصرار داری محدودتر کار کنی
      تمام تمرکزت رو بزار رو تستای کنکور از یه کتابی مثل دوردنیا
      همونطور كه در پست قبلم گفتم ميخوام اونارو بگذارم براي دو ماه اخر الان براي اين چهار پنج ماه دنبال تست اموزشي ميكردم گاچج بيشتر به خاطر پاسخنامه و درسنامش معروفو خوبه ولي مناسب يكي مثل من نيست بيشتر به درد اونايي كه سال سوم شروع ميكنند يا از تير شروع ميكنند ميخوره...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      وقتی خودت دقت کافی رو نداری دختر خوب
      اشکال از دیگری نیست
      تو میگی تایم محدود
      و بعدشم اسمی از الگو نیاوردی
      و بعدشم بهت 3 راهکارو دادم
      یا ستاره دار گاج
      یا جامع خیلی سبز! محسن توانا
      یا تستای کنکور دوردنیا
      و بعدشم گفتم هرچقدرشو که تونستی بزن
      یه تایم مشخص که میرسی واسه فیزیک در نظر بگیر
      هرچقدر از تستارو که میرسی، بزن
      .....................
      حال اگه انتظار معجزه داری
      من بقیشو نمیدونم

عمدی هم نقل قول گرفتم که اگه یه نفر خاست منو نقل بگیره نقدم کنه
      شاید این وسط چیزی باشه که من متوجش نیستم
      خب من گفتم كلا هر منبعي كه با اون مشخاصي كه گفتم معرفي كنيد نگفتم كه گاج! همونطور كه گفتم اينجور كتابا به درد كسي ميخوره كه يا از اول تير با روزي چونزده ساعت خوندن شروع كرده باشه يا از سال سوم نه يكي مثل من كه الان شروع كرده !
      شما فعلا حرف دو پست رو توي چنج پست زدي لطفا يك جا ديگه را براي زياد پست زدن انتخاب كن باور كن وقت ندارم هي بخوام بحث كنم!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب من گفتم كلا هر منبعي كه با اون مشخاصي كه گفتم معرفي كنيد نگفتم كه گاج! همونطور كه گفتم اينجور كتابا به درد كسي ميخوره كه يا از اول تير با روزي چونزده ساعت خوندن شروع كرده باشه يا از سال سوم نه يكي مثل من كه الان شروع كرده !
      شما فعلا حرف دو پست رو توي چنج پست زدي لطفا يك جا ديگه را براي زياد پست زدن انتخاب كن باور كن وقت ندارم هي بخوام بحث كنم!
      تهش همون حس رضایت و اطمینان خودت هستش
      .........
      ان شاء الله که در هر حال موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تهش همون حس رضایت و اطمینان خودت هستش
      .........
      ان شاء الله که در هر حال موفق باشی
      خيلي ممنون همچنين
      حالا بايد ببينم دور دنيا چطوره قبلا بهش توجه نكرده بودم البته من خيلي سبز را پارسال ميزدم حسم اين بود خيلي سوالاي تاليفي زيادي خلاقيتي داره...
      ولي خب در كل راهكاراي شما براي كسي مناسبه كه رشتش رياضي باشه و سرعتش زياد باشه و زودتر شروع كرده باشه....

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      ببین من روی این روش پافشاری نمیکنم منتهی توجه کن که تو داری برای کنکور آماده میشی باید از همون اول فکر طراح تو طرح سوال دستت باشه و بدونی به چیا توجه میکنه پس بهتره همین اول که وقت بهتری داری تستای کنکور رو تحلیل و بررسی کنی نه اینکه بزاری دوماه آخر که فشار روت زیاده و نمیدونی داری چکار میکنی!
      ده سال قلم چی رو من نمیدونم ولی دوست من دوردنیا رو داشت از ۸۹تا۹۵ بقیه سالهارو هم از نت گرفت بدون جواب چاپ کرد!
      اگه خیلی اصرار داری که به روشی که گفتی کار کنی میتونی کنکور۹۷رو نگه داری و یه ماه آخر بزنی اینجوری واقعی تر درمیاد درصدات آخه نود تا نودوشش رو که همه کتابا دارن دیگه چه بخای چه نخوای میبینیشون ولی نودوهفت رو اکثر کتابا ندارن!
      خب پس يعني سي سال كنكور قلمچي رو بزنم مثلا ديگه نه؟ راستي زدن سنجش هم مهمه؟ بيشتر كتابا كلي تست سنجش چپوندن...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      البته يكي از دلايلي كه من تست زدنم توي كلا همه درسا طول ميكشه اينه كه سوالو ميخونم سريع فرمول نميذارم حل كنم برم يا درست باشه يا غلط من قشنگ با دقت ميخونم سوال و به راه حل ها فکر میکنم بعد دست به كار ميشم و بعدم پاسخنامرو خيلي خوب بررسي ميكنم نكته اي از دستم در نره براي همينه من هميشه وقت كم ميارم و فيزيك برام ده تا تستش بيشتر از يك ساعت طول ميكشه! ديگه اين قضيه را نميدونم واقعا چيكا كنم...

لطفا براي اينم راهكار بديد
      تازه شم
      خیلی از تستای گاج سادن
      یعنی وقتی درسنامه رو میخونی و میری تستاشو میزنی
      بیشترش سادن
      مگر همون یکی دوتست تهش کمی سخت میشه
      سختی اصلی کار زمانی خودشو نشون میده که میخای آزمون جامع بدی
      ویرایش توسط FizzWizzle : 07 آذر 1397 در ساعت 07:17

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن