خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      سی سال کنکور رو من هم داشتم حتی تستای ده شصت و پنجاه رو هم آورده بعضاً...نیازی به دهه ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ نیست واقعا همون هشتاد و شش به بعد رو آدم کار کنه خوبه!
      یه پیشنهاد میتونی واسه فیزیک اول درسنامه های گاج رو قشنگ و خوب خوب بخونی فرمولا و نکات رو یادداشت کنی بعد بشینی تستای اون درس رو از ۸۶ تا ۹۶ رو بزنی،یه دور دنیا بگیر از سال ۹۰تا۹۶رو داره فقط کافیه از همین سایت کنکور سال ۸۶تا۸۹رو پرینت بگیری،اینجوری با توجه به اینکه کند هم هستی زیاد طول نمیکشه بنظرم ولی قشنگ هسته ی تستارو باید دربیاری!
      تستای سنجش رو هم اگه میخوای میتونی از تو جزوه منتا پیدا کنی داره تستای سنجشو...جزوه منتا رو هم از کانال IQkonkur میتونی دانلود کنی کانال افشار هم داره!
      دیگه بیشتر از این هم نمیدونم چی بگم از خودم نگفتم اینارو روشای دوستمو گفتم دیگه میله خودتو هر کاری دوست داری بکن...
      خدانگهدارت!
      خیلی ممنون

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FizzWizzle نمایش پست ها
      البته يكي از دلايلي كه من تست زدنم توي كلا همه درسا طول ميكشه اينه كه سوالو ميخونم سريع فرمول نميذارم حل كنم برم يا درست باشه يا غلط من قشنگ با دقت ميخونم سوال و به راه حل ها فکر میکنم بعد دست به كار ميشم و بعدم پاسخنامرو خيلي خوب بررسي ميكنم نكته اي از دستم در نره براي همينه من هميشه وقت كم ميارم و فيزيك برام ده تا تستش بيشتر از يك ساعت طول ميكشه! ديگه اين قضيه را نميدونم واقعا چيكا كنم...

لطفا براي اينم راهكار بديد
      نی دونم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راه حل :
      1-پیدا کردن منبع سوپر کم حجم در عین حال سوپر جامع ( بنظرم سیب مهر و ماه - زیپ - خط ویژه )
      2-تستای همین گاج خوبه

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FizzWizzle نمایش پست ها
      ظاهرا شما اصلا نخونديد يا اصلا متوجه نشديد من چي نوشتم و فقط خواستيد پست بزنيد! ديگه هر كسي ميدونه گاج و اينجور كتابا مناسب كسي نيست كه وسط اذر شروع كرده!
      سلام اتفافا گاج خیلی خوبه فقط یک و دو پیشو از ی منبع خلاصه تر برو...ولی اگ خیلی اصرار میکنی من یکی از دوستام برا سال دوم کنکورش میکرو گذاشت کنار از تابستون با خیلی سبز تک جلدی اومد جلو میگفتگاج تستاش زیاده منو از فیزیک زده کنکورم فک کنم حدود شصت زد..من خودم تو کتابخونه خیلی سبزو بررسی کرده بودم تستا و درسنامش خیلی خوب بود تستای حرکت شناسیش فک کنم حدود 130 تا بود

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جناب zapata خیلی خوب داره راهنماییتون میکنه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      جناب zapata خیلی خوب داره راهنماییتون میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام اتفافا گاج خیلی خوبه فقط یک و دو پیشو از ی منبع خلاصه تر برو...ولی اگ خیلی اصرار میکنی من یکی از دوستام برا سال دوم کنکورش میکرو گذاشت کنار از تابستون با خیلی سبز تک جلدی اومد جلو میگفتگاج تستاش زیاده منو از فیزیک زده کنکورم فک کنم حدود شصت زد..من خودم تو کتابخونه خیلی سبزو بررسی کرده بودم تستا و درسنامش خیلی خوب بود تستای حرکت شناسیش فک کنم حدود 130 تا بود
      باشه خیلی ممنون خودم یک راهکار پیدا کردم! اتفاقا حالا که بحث کتاب مصلایی شد ایشون پارسال معلم مدرسسه ما بود به اشخاصی مثل من که به هر دلیل خیلی دیر شروع کرده بودند کتاب های زیپ را پیشنهاد کرده بودند و منم الان تصمیم دارم بیشتر با زیپ پیش برم و تست های کنکورم کنارش بزنم دیگه فکر کنم قضیه حل شد
      والا زاپاتا که یک راهکار کلی گفت کلا برای همه کنکوری ها! شایدم شما دوستشی ببین دوست عزیز وقتی من یک تاپیک زدم و گفتم لطفا به جز این منبع یک کتاب دیگه به من معرفی کنید و یکی میاد پنج تا پست میزنه میگه همونو بزن من نمیدونم واقعا اسمش چی میشه! شاید بشه گفت اسپم! من گفتم شاید کسی با کتاب دیگر با تعداد تست کمتر نتیجه گرفته باشه بیاد بگه من برم روش تحقییق کنم ولی ظاهرا خیلی تاپیک نتیجه ای نداشت ولی خب درکل من از روی نظر دیگران تصمیم نمیگیرم فقط مشورت میکنم گرچه بعضی ها هدفشون پست زیاد کردنه و درباره هرچیزی که ندونن میان نظر میدن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنمایی های همه لطفا دیگه اینجا پست نزنید
      منم واقعا دیگه توی این فروم مشکلاتمو نمیپرسم چون اصلا خوب مدیریت نمیشه هر مشکلی رو من اینجا پرسیدم هر کسی میاد یک سری اسپم مینویسه نمیگذاره کسایی که واقعا نتیجه خوب توی کنکور گرفتن و درصد بالا زدن نظر بدن یا کسانی که واقعا در این باره اطلاعات دارند راهنمای کنند
      در کل ممنون از همه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن