خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من اصلا ترکیب کردن بلد نیستم...یه میکرو دارم فقط میرم نکات ترکیبی اونو میخونم
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      نه نهایتااااااااااااااااا60می شه بایدتوانایی ترکیب کردن مباحث+فهم مطلب روحتماداشته باشه(باکنکورهای اخیرهم میشه30روزددربهترین حالت(آقای اشکان هاشمی مولف الگوگفت )

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      من اصلا ترکیب کردن بلد نیستم...یه میکرو دارم فقط میرم نکات ترکیبی اونو میخونم
      چون هنوز یه دور کامل سه کتابو نخوندی
      وقتی یبار سه تارو خوندی
      برا بار دوم ک میخوای بخونی خود به خود ترکیب میکنی
      مثلا بعده خوندن سه کتاب باز میخوای دهم بخونی خودت میگی ععع یه چیزی تو فصل ۸ دوازدهم هم درباره این فلانی بودا میری نکتشو گیر میاری...
      نگران نباش
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون محمد احمدی بود...اگه محمد احمدی نبود تو این وضعیت نمیشد1...اونوقت من سومین باره میخوام زیستو بخونم هیچی از بقیه سال ها به ذهنم نمیرسه ترکیب کنم(البته دهم رو میگم ولی یازدهم رو یه بار خوندم)
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      یادمیگیری محمداحمدی رتبه1ازجایی شروع کردکه فرق دی ان آ وآران آرونمیدونست
      ویرایش توسط mlt : 06 آذر 1397 در ساعت 21:54

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

من بیشتر از تعداد درصد 100 عربی و زبان نسبت به پارسال تعجب کردم!!!!!!
      اخه 500 نفر زبان 100 زدن؟ بعد پارسال 30 نفر!
      یا عربی! امسال 500 تا پارسال فقط 6تا!! این همه اختلاف ؟؟؟؟!!!!!
      انقدر عربی امسال آسون نبوده نسبت به پارسال ک تعداد 100 ، 90 برابر شده تقریبا!!!
      یخورده عجیب نیست؟

ار...من اصلن انتظار نداشتم عربی اینقدر رشد داشته باشه ی مقدار سخار و وقتگیر تر بود نسبت ب قبلی..ولی خب زبان اسونتربود ولی بازم انتظار این درصدارو نداشتم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.والا چیزی که مشخصه و سال قبل بهم اثبات شد اینه که تا حد امکان بالا بزنی.خیلی بالا.درست روز کنکور بود که من تصحیح کردم اختصاصی ها میانگین50 بود.عمومی ها هم میانگین 40..میگفتم مثلا رتبه 1500 اینا میاد تو منطقه 3..درست بعد از ظهر کنکور صدا سیما تو کارنامه بیست چنتا دبیر اورد همشون بلا استثنا گفتن هرکی این درسو 50 بزنه برای رشته های تاپ درصد معقولیه.منظورم اختصاصی ها بودن.عمومی رو ندیدم..و از همه پرس و جو میکردم چطور بود کنکور همه میگفتن سخت بود.ولی وقتی نتایج اومد تو شوک فرو رفتم.البته با تصحیح درصدای خودمم تو شوک فرو رفته بودم و حدس میزدم با رتبه 1500 پشت کنکور میمونم.ولی نشد...نکته اخلاقی اینکه سطح داوطلبا رفته بالا..خیلی رفته بالا.و خودمونو نیاز نیست الکی گول بزنیم..من خودم به شخصه مطمئنم درصدهای 60-65 هم تو کنکور 98 ضامن زیر 1000بودن من تو منطقه 3 نیست.داوطلبا نخوابیدن اصلا

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون....بعضی موقع وقتی نکات ترکیبی میخونم بعد اونجا میفهمم که قابلیت ترکیب داره یعنی ذرسو بلدم ولی یادم نمیاد اون لحظه که با چه مطالبی میشه ترکیبش کنی...اینم با خوندن زیاد کتاب حل میشه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

چون هنوز یه دور کامل سه کتابو نخوندی
      وقتی یبار سه تارو خوندی
      برا بار دوم ک میخوای بخونی خود به خود ترکیب میکنی
      مثلا بعده خوندن سه کتاب باز میخوای دهم بخونی خودت میگی ععع یه چیزی تو فصل ۸ دوازدهم هم درباره این فلانی بودا میری نکتشو گیر میاری...
      نگران نباش

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed79 نمایش پست ها
      سلام.والا چیزی که مشخصه و سال قبل بهم اثبات شد اینه که تا حد امکان بالا بزنی.خیلی بالا.درست روز کنکور بود که من تصحیح کردم اختصاصی ها میانگین50 بود.عمومی ها هم میانگین 40..میگفتم مثلا رتبه 1500 اینا میاد تو منطقه 3..درست بعد از ظهر کنکور صدا سیما تو کارنامه بیست چنتا دبیر اورد همشون بلا استثنا گفتن هرکی این درسو 50 بزنه برای رشته های تاپ درصد معقولیه.منظورم اختصاصی ها بودن.عمومی رو ندیدم..و از همه پرس و جو میکردم چطور بود کنکور همه میگفتن سخت بود.ولی وقتی نتایج اومد تو شوک فرو رفتم.البته با تصحیح درصدای خودمم تو شوک فرو رفته بودم و حدس میزدم با رتبه 1500 پشت کنکور میمونم.ولی نشد...نکته اخلاقی اینکه سطح داوطلبا رفته بالا..خیلی رفته بالا.و خودمونو نیاز نیست الکی گول بزنیم..من خودم به شخصه مطمئنم درصدهای 60-65 هم تو کنکور 98 ضامن زیر 1000بودن من تو منطقه 3 نیست.داوطلبا نخوابیدن اصلا

شما امسال با درصد 40 و 50 زیر 15000 منطقه 3 شدین؟؟؟رشته قبولیتون چیه؟؟ممنون میشم بگه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور 98 سختر میشه یعنی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون....بعضی موقع وقتی نکات ترکیبی میخونم بعد اونجا میفهمم که قابلیت ترکیب داره یعنی ذرسو بلدم ولی یادم نمیاد اون لحظه که با چه مطالبی میشه ترکیبش کنی...اینم با خوندن زیاد کتاب حل میشه؟
      فکر میکنم با تست زدن زیاد حل بشه
      چون شاید خودمون یه جاهایی رو به ذهنمون نرسه ک چطور میشه ترکیب کرد ولی وقتی زیاد تست حل میکنی و میبینی با دید طراحا و نحوه ی ترکیب اشنا میشی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین یه بخشی از این مشکلت وقتی سه کتاب رو یکی دوبار کامل خوندی و مسلط شدی حل میشه
      اما یه سری نکات ترکیبی هست که شاید به ذهنت باز هم نرسه ( خیلیم طبیعیه ) یه بخشی دیگه از مشکلت با زدن تست های ترکیبی بعد از تسلط رو سه کتاب حل میشه! تو تست های ترکیبی طراح تا جایی ک تونسته از سه کتاب ترکیب کرده وقتی این تست هارو میزنی اینجوری به نکات ترکیبی از نگاه طراح هم پی میبری! من خودم هنوزم تو بعضی تست ها نکته ترکیبیه جدید میبینم میگم ععع چ جالب هنوز به ذهنم نرسیده بود همونو میرم حاشیه کتاب مینویسم
      شما هم تو عید که یه جمع بندی عالی داشتی پایه و دوازدهم بعدش تست های ترکیبی خیلی بیشتر بزن و سعی کن هر نکته ای ک به نظرت مفهومی و البته نهفته بود یادداشت کنی و تو هفته های آخر بارها بخونی
      از نکته ترکیبی نترس هیچی نیست! کتابا که تموم شد و چنتا تست ترکیبی زدی برات عادی میشه و دستت میاد
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...
      ویرایش توسط Amin6 : 06 آذر 1397 در ساعت 23:31

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed79 نمایش پست ها

داوطلبا نخابیدن اصلن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhdyh نمایش پست ها
      شما امسال با درصد 40 و 50 زیر 15000 منطقه 3 شدین؟؟؟رشته قبولیتون چیه؟؟ممنون میشم بگه
      سلام.آره بابا.از نصف 15000هم کمتر شدم..انتخاب رشته کردم و دانشگاه تبریز و تهرانو زدم ولی خب معلوم بود درنمیام.الان پشت کنکورم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها

داوطلبا نخابیدن اصلن

خیلی ممنون

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      درست میگی اما میشه با 40زدن ونام پزشکی اورد اما هرجای ایران نه و نه هر منطقه ایی 3شدنمیه
      منطقه 3.همه درس هارو بالای 40بزنی پزشکی میشه اورد؟

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      منطقه 3.همه درس هارو بالای 40بزنی پزشکی میشه اورد؟
      فک نکنم مگه اینکه بومی خود منطقه باشی یا تعد خدمتی داشته باشه -باید اخرین رتبه قبلی پارسال رو گیر بیاری تو منطقه 3طبق اون بفهمی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)