خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوره 6بعدی تیک

سلام همتون کم و بیش با گروه تیک(تیم یکرقمی های کنکور) آشنایی دارین
      این گروه کلاسهای آنلاین برگزار میکنه با عنوان کلاسهای 6بعدی و کارنامه کسانی رو که توی این دوره ها در حال شرکت هستند و پیشرفت کردن رو داخل کانالشون قرار میده
      مثلا طرف شیمی رو 10% میزده الان با شرکت در این دوره موفق شده شیمی رو 60 بزنه و از این جور حرفا.
      خواستم بدونم کسی توی این دوره ها شرکت کرده؟
      هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم شرکت نکردم اما مطمئنم که این گروه واقعا داره به پیشرفت بچه ها کمک میکنه و هیچ ریایی توی کاراشون نیست..
      میتونید بهشون اعتماد کنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای روشن سازی مطلب مجبور شدن کامنت بذارم

اول اینکه از 100 درصد 6 بعدی بودن این موسسه فقط 5 درصد عمل میکنه به 6 بعدی بودن اونم توی درس عربی هست بقیه درساش 6 بعدی نیستن

همه میدونیم از 100 درصد محصولات کنکوری هر موسسه ای که ویدیو اموزشی داره یک الی دو سه درسش متوسط خوب یا خیلی خوبه بقیشون تبلیغات هست و در کنار اون یکی دو درس بقیه هم به شما میفروشند

موسسه تیک هم ازین قاعده مستثنی نیست فقط در درس فیزیک اونم با تدریس قادری که چند فصل رو تدریس کرده خوبه اونم فقط بخش های حرکت و دینامیک و گرما بقیه فصول رو مدرس دیگه ای تدریس کرده که جالب نیست در درس شیمی هم فقط استیوکیومتری رو با تدریس قادری خوب بوده بقیه فصول دقیقا مثل بقیه دی وی دی ها و کتاب کمک اموزشی تدریس میکنه شیمی سال دوم هم مدرس دیگه ای دارن و خیلی بد و غیر حرفه ای تدریس میکنه

برای درس ریاضی یشنهاد نمیکنم سراغ تیک برین هییچ چیز خاصی نداره همون روش های کتابهاست و در بعضی مباحث شاید یک روش تستی بگه که بقیه اساتید هم اونارو میگن

زیست اصلا نیاز نداره به ویدیو اما اگر مایلید ویدیو ببینید حتما سراغ اساتید بزرگ برین و به مدرس های کوچک اعتماد نکنید

عربی هم خوبه منتها در همون سطح بقیه هست چیز خاصی به شما ارائه نمیده اساتید بزرگ فلاح و... خیلی بهتر کمکتون میکنن

نتیجه اینکه موسسه تیک فقط در بخش حرکت و دینامیک و گرما خوب بوده و یک بخش استیوکمتری

پیشنهاد همون روش و شیوه قبلی خودتون رو که دارین ادامه بدین همه کنکور دینامیک حرکت و گرما و استو که نیست

هرساله یک موسسه ای تازه وارد میدان میشه و یکسری هارو درگیر میکنه مثل قضیه 6040 پارسال

اطلاعات بیشتر خواستید میتونین توی خصوصی بپرسین از اول گفتم که مثل پارسال خیلیا درگیر نشن
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 06 آذر 1397 در ساعت 11:26

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا هرکس تو ریاضیش شرکت کرده و ضعیف بوده و پیشرفت کرده بگه
      من ریاضی میخوام شرکت کنم.نظر بدین (خوااهشا فقط اونایی که شرکت کردن و نتیجه گرفتن بگن)
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلا خوب نیست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال کسی شرکت کرده بگه چجوریاس ؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apoptosis نمایش پست ها
      امسال کسی شرکت کرده بگه چجوریاس ؟
      من سال گذشته فیزیک و شیمی اش رو شرکت کردم هر دو رو میلاد قادری تدریس میکرد فیزیکش خوب بود مخصوصا تو حرکت و دینامیک و مباحث دهم ولی شیمی رو راضی نبودم وسط سال انصراف دادم

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      این موسسه کار مشاوراشون عالیه وتوی تدریس خیلی خوب نیستند وفقط ی جاهای شو خفن درس میدن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بهترین دوره همین دوره 6 بعدیه کامله امسال مثلا درس شیمی علاوه تدریس یک بخش به نام محاسبات شیمی رو هم اضافه کردن تمام مدرسین دانشجویان پزشکی تهرانند

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology2020 نمایش پست ها
      سلام بهترین دوره همین دوره 6 بعدیه کامله امسال مثلا درس شیمی علاوه تدریس یک بخش به نام محاسبات شیمی رو هم اضافه کردن تمام مدرسین دانشجویان پزشکی تهرانند
      شما یه دونه رتبه زیر هزار به من معرفی کن که از این پکیجا استفاده میکرده
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology2020 نمایش پست ها
      #تبلیغ_ممنوع

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه یه درسی مثل شیمی و فیزیک چقد آخه میشه روش تکنیک پیاده کرد ؟! :/
      هر سال میبینیم تکنیکای بعضی از مدرس ها توی کنکور جواب نمیده :/
      فکر کردین طراح های کنکور فیلم ها و تکنیک های اینارو نمیدونن یا نمیبینن ؟! :/
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من پارسال هم شش بعدی و هم جت رو بودم تدریس هاشون فضایی نیست به پزشکی تهران بودن نگاه نکنید خیلی از سولای بچه ها رو نمی تونن جواب بدن چون یه چیزایی رو خیلی خوب حفظ کردن و دارن میگن با اون هزینه کارهای بهتری هم میشه کرد بعد به تمام تعهدهاشون عمل نمی کنن بانک تست و تکلیف و کوییز

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا شاهده دنبال چه چیزایی میرید ... !!!

ول کنید این مزخرفات رو درس بخونید به قول بهمن جون بازرگان کسب علم هیچ روش شاهانه ای نداره باید عرق بریزید و تلاش کنید

همه دنبال اینن که فلان موسسه بهترینه و نمیدونم این روش و اون روش رو میگه ... یکی نیس بگه بابااااااا چرا روش سلف self study رو نمی بینید ؟؟؟؟ همه رتبه برترا خودشون از همین روش استفاده کردن چرا یه بار اینو نمی بینید ؟؟؟ به خدا که راه رستگاری کنکوری جماعت در همینه ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن