خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 77
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      هنوز يادم نميره چه استرسي به همه ما وارد كردي
      همش اميدوار بودم به خاطر درصد فيزيكت اينطوري شدي
      به اسم فیزیک آلرژی گرفتم...اگه فقط 30%بیشتر بود و بقیه همون درصدا الان روزانه همین دانشگاه که مازاد قبول شدمو میآوردم
      اسمش میاد انگار رو سرم آب جوش میریزن
      اما خب در عوض باعث شد خیلی شکه نشید و واقعا بدتر شد رتبه ها

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      به اسم فیزیک آلرژی گرفتم...اگه فقط 30%بیشتر بود و بقیه همون درصدا الان روزانه همین دانشگاه که مازاد قبول شدمو میآوردم
      اسمش میاد انگار رو سرم آب جوش میریزن
      اما خب در عوض باعث شد خیلی شکه نشید و واقعا بدتر شد رتبه ها
      باورت ميشه يه عده بهم خصوصي ميگفتن چرا اينقدر همه رو به رتبه ها بدبين كردي؟چرا الكي ميگي كنكور سخت نبوده
      راستي شما دانشگاه رفتي يا ٩٨ كنكور ميدي؟

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باورت ميشه يه عده بهم خصوصي ميگفتن چرا اينقدر همه رو به رتبه ها بدبين كردي؟چرا الكي ميگي كنكور سخت نبوده
      راستي شما دانشگاه رفتي يا ٩٨ كنكور ميدي؟
      من که ورودی بهمنم
      خانوادم اومدن ترسیم کردن اگ برم مازاد و یا سراسری قبول شم برم چقد بهم پول توجیبی میدن و خرید و کلا شرایط رو گفتن
      تفاوت در حد بهشت و جهنم
      الان نمیرم میخونم واسه کنکور و هی خودمو فحش میدم که چرا دارو روزانه رو اول نزدم که راحت شم برم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که ورودی بهمنم
      خانوادم اومدن ترسیم کردن اگ برم مازاد و یا سراسری قبول شم برم چقد بهم پول توجیبی میدن و خرید و کلا شرایط رو گفتن
      تفاوت در حد بهشت و جهنم
      الان نمیرم میخونم واسه کنکور و هی خودمو فحش میدم که چرا دارو روزانه رو اول نزدم که راحت شم برم

اگه سراسري قبول شي چه قولايي دادن

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

اگه سراسري قبول شي چه قولايي دادن
      زیادن
      کمترینش اینکه کارت حساب بانکی جدیدمو میدن دست خودم و اگه قبول نشم میشه شهریه دانشگاهمدیگه خودت فک کن ببین چقده توش

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیادن
      کمترینش اینکه کارت حساب بانکی جدیدمو میدن دست خودم و اگه قبول نشم میشه شهریه دانشگاهمدیگه خودت فک کن ببین چقده توش
      خخخخ
      روش جالبي رو واسه انگيزه دادن به كار گرفتن
      اگه خوابگاه بري بيشتر هزينه ها با اوناست
      علاقه به خريد و گشتن داري؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خخخخ
      روش جالبي رو واسه انگيزه دادن به كار گرفتن
      اگه خوابگاه بري بيشتر هزينه ها با اوناست
      علاقه به خريد و گشتن داري؟
      گفتن خونه هم رهن میکنن برام ...(اما خب من هیچکاری بلد نیستم پس خوابگاه با تعداد تخت کم بهتره برام)
      علاقه دارم اما خرج اینا جدا میدن...مشکل اینکه من بشدت از بی پولی اونم جلو دوستام میترسم واقعا برام وحشتناکه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انگار که زمان متوقف شده بود. وقتی دیدم رشته دلخواه قبول شدم اونقدر داد زدم همه ریختن.

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گفتن خونه هم رهن میکنن برام ...(اما خب من هیچکاری بلد نیستم پس خوابگاه با تعداد تخت کم بهتره برام)
      علاقه دارم اما خرج اینا جدا میدن...مشکل اینکه من بشدت از بی پولی اونم جلو دوستام میترسم واقعا برام وحشتناکه
      خونه يكم مشكله ترم ١
      شايد بهتر باشه اول خوابگاه بري بعد با چند نفر خونه بگيري
      اهل فست فود هستي؟
      بيشترين خرج مال همونه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خونه يكم مشكله ترم ١
      شايد بهتر باشه اول خوابگاه بري بعد با چند نفر خونه بگيري
      اهل فست فود هستي؟
      بيشترين خرج مال همونه
      نه باز چند نفرم باشیم یکارو میدن به من مثل تمیزکاری یا .... منم بشدت تنبلم نمیتونم
      متاسفانه آره شدیدا چطور مگه؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه باز چند نفرم باشیم یکارو میدن به من مثل تمیزکاری یا .... منم بشدت تنبلم نمیتونم
      متاسفانه آره شدیدا چطور مگه؟
      من سال اول كه تهران بودم هفته اي ٦-٧ بار فست فود ميخوردم
      كلا دانشجويي خيلي لذت بخش تره تا كنكور
      حالا چه خوابگاه باشي چه خونه
      بنظرم همين بهمن رو بيا خوش ميگذره

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی عادی رفتم ساید باز کردم کارناممو دیدم...خیلی ریلکس..استرس هم نداشتم..اولش نمیدونستتم کدوم رتبه م هستش بعدا از دسوتان پرسیدم فهمدیم..همین..چیز خاصی نبود

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام سلام ...
      بچه ها میدونم که تاپیک و موضوع استرسییه . اما خوبه که امثال ماها که هنوز کنکور ندادیم عبرت بگیریم . فارغ التحصیل هاهم یادشون بیاد که چه حسرت هایی که نمیخوردن (کاش میخوندم و...)

به خاطر همین کاربرا لطفا ماجرا های خودشون رو تعریف کنن ...

در ضمن بگم که هر موقع بازم هرموقع که استرسی شدین کافیه تلاوت یه سوره رو باز کنین و زمزمه کنین . یعنی استرس محو میشه . ( قاری هایی مثل العفاسی - عبد العزیز زهرانی یه لحنی دارن که ادمو کلا از مادیات دور میکنه )
      این سوره رو حتما گوش بدین

بچه ها در کلام اخر هرچی که شد شد . به هیچ وجه خدا رو فراموش نکنین .... مهربون مهربونا . توکلتون به علی هر وقت دستتون سرد شد از تلاش یاد اون پدرتون بیفتید که خودشو به هر دری میزنه که شما ها رو به یه مرتبه ای برسونه ... که علنا داره به عمر خودش کبریت میزنه ....
      سلام
      کدوم نتیجه؟ رتبه ها یا نتیجه نهایی

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا واسه نتیجه اولیه که همون رتبه ها باشه،شب بود و ریلکس نشسته بودم یه مستند جالب((یه یارویی رو با یع دوربین ول کرده بودن تو جنگل که طی2روز خودشو نجات بده)) رو میدیدیم و حال میکردیم به امید اینکه احتمالا یا صبح بیاد یا نصفه شب،هم زمان داداشمم زیرزیرکی داشت سایتو چک میکرد که اگر نتایج اومد گند بزنه به حس و حالمون! که متاسفانه نتایج اومد و اونم گفت و مام مثل برق پریدیم بالا و به کامپیوتر حمله ور!((هنوزم موندم چرا با گوشیم که کنار دستم بود ندیدم!)) با هم دیگه نتیجه رو دیدیم و خب نتیجه هم حدود700تا با اون چیزی که فکرشو میکردم تفاوت داشت ینی فک میکردم1800 میشم ولی 2500شدم!مادرمم مهمونی بود که وقتی اومدو بهش گفتیم گفت یا همین اصفهان میری یا میمونی پشت! که مام باصلابت گفتیم که همانا من شخصیت مستقلیم و هر جا رو که صلاح بدونم رو میزنم و ابدا پشت نمی مونم که من آدم پشت موندن نیستم!همین کارم کردم

واسه نتایج نهایی هم خب ما ساکن اصفهانیم و من داشتم خودمو آماده میکردم واسه الویت دومم مدیریت بازرگانی یزدو حتی داشتم وسایلی که تو خوابگاه نیاز دارم هم آماده میکردم به مرور، روز اعلام نتایج رسید و من از صبح داشتم رفرش میزدم تا ظهر شد و دوباره رفتم تو سایت بعد3بار رفرش زدن تو بار چهارم نتایج اومد،گوشی خودم هنگ شد با گوشی داداشم نتیجه رو دیدیم! و در عین ناباوری الویت اولم یعنی مدیریت بازرگانی اصفهان قبول شدم! و خلاصه یه شادی بعد از کل توپ کردم و رفتم تا شب خوابیدم!

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من تجربش نکردم ولی فکر کنم 3، 4 تا سکته داشته باشم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن