خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      این حرف آخر یه مدرسی داشت که اسمش یادم نیست ... ولی بخش سینماتیکشو دیدم خوب بود البته فیزیک کاملا بستگی به تلاش فرد داره ...
      شمایی که میگید dvd های آقای یحیوی رو دارید و نگران وقتید .... این چند نکته رو مد نظر داشته باشید و بهشون عمل کنید ..
      1 الکی الکی یه مبحث رو نبینید ... مثلا بعضی مباحث ساده هستن و لزومی نداره که حتما فیلمشون رو ببینید
      2 موقعی از تدریسا کمک بگیرید که توی یک مورد خاص واقعا گیج شده باشید ( به جای این که نیم ساعت با متن کتاب سر و کله بزنید ، 20 دقیقه همون بخش رو از تدریس ببینید )

اگر اگر ... 2 مورد بالا رو دوست ندارید رعایت کنید و میخواید کل dvd ها رو ببینید این 2 نکته رو داشته باشید

1 حتمااا قبل از دیدن فیلما ، کتاب تستتون رو حداقل یک روخونی بکنید.
      2 حتمااا بعد از مشاهده تدریس ها ، حدود 10 تا تست اول رو خیلی با دقت و موشکافانه حل کنید ...
      3 هر نکته ای که چه طی تایم مطالعه و چه تدریس و چه تست زنی پیدا کردید توی حاشیه کتابتون بنویسید که بعدا به بهانه اینجاشو یادم رفت یا مثلا استاد اینجا یه چیز جالبی میگفت ببینم چی بود دوباره دو ساعت وقت صرف نکنید ...
      منتظری ورژن جدید کنکور اسانه یه قسمت دیدم از کامیار خیلی بد میگه همش حفظ کرده بازم یحیوی پا تخته حل میکنه و منتظری خودش رو نگو بچه ها گفتن ریاضیش خوبه منم یه قسمت دیدم همش داد میزنه عرق از سر روش پایین میاد اگه بخوای ببینی باید یه بسته قرص سر درد کنارت باشه ....خلاصه ممنون از راهنماییتون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من استفاده کردم و به من خیلی کمک کرد و تاحد زیادی فیزیک رو برام قابل فهم کرد ولی فقط دیدن dvd جواب نمیده دو برابر چیزی که‌میبینید باید تست بزنید و حسابی کار کنید تا به تسلط برسید با دیدن dvd فقط درس رو یاد میگیرید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن