خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه ی من خوبه یا نه؟

سلام.من تا حالا هیچی نخوندم پایم خیلی ضعیفه و حالا یه برنامه ریختم به این صورت که توی هر دو روز یه فصل از یه اختصاصی رو کامل جمع کنم مثلا روز 1و2 میشه فصل 1شیمی2و بعد هم توی فواصل زمانی مشخص بر حسب نیاز تست زماندار میزنم و مرور میکنم .قبلا وقتی چنتا درس در یه روز میذاشتم استرس میگرفتم و نتیجه ی کار بدتر میشد و کلا از یه جایی به بعد دیگه نمیخوندم ،کند خوان نیستم اما پایم خیلی خیلی ضعیفه و باعث میشه خوندن ی مبحث برام طول بکشه یا موقع تست زدن خیلی گیر کنم و مجبورم زمان زیادی بذارم،برای عمومی ها هم ی برنامه ی جدا دارم و از بابت عمومی ها خیلی نگران نیستم چون پایم بهتره.حالا بنظر شما اینکار درسته یا نه،به جای اینکار مشاور بگیرم کمکی میکنه؟البته مشاور حضوری نه تلفنی چون 3بار مشاوره تلفنی گرفتم اما اصلا پایبند نبودم و مشاورای شهر ما هم سطح بالایی ندارن الان گیر کردم،اگه ممکنه راهنمایی کنید.متشکرم.راستی یادم رفت بگم که با این شیوه درسها رو تا آخر اردیبهشت تمام میکنم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      سلام.من تا حالا هیچی نخوندم پایم خیلی ضعیفه و حالا یه برنامه ریختم به این صورت که توی هر دو روز یه فصل از یه اختصاصی رو کامل جمع کنم مثلا روز 1و2 میشه فصل 1شیمی2و بعد هم توی فواصل زمانی مشخص بر حسب نیاز تست زماندار میزنم و مرور میکنم .قبلا وقتی چنتا درس در یه روز میذاشتم استرس میگرفتم و نتیجه ی کار بدتر میشد و کلا از یه جایی به بعد دیگه نمیخوندم ،کند خوان نیستم اما پایم خیلی خیلی ضعیفه و باعث میشه خوندن ی مبحث برام طول بکشه یا موقع تست زدن خیلی گیر کنم و مجبورم زمان زیادی بذارم،برای عمومی ها هم ی برنامه ی جدا دارم و از بابت عمومی ها خیلی نگران نیستم چون پایم بهتره.حالا بنظر شما اینکار درسته یا نه،به جای اینکار مشاور بگیرم کمکی میکنه؟البته مشاور حضوری نه تلفنی چون 3بار مشاوره تلفنی گرفتم اما اصلا پایبند نبودم و مشاورای شهر ما هم سطح بالایی ندارن الان گیر کردم،اگه ممکنه راهنمایی کنید.متشکرم.راستی یادم رفت بگم که با این شیوه درسها رو تا آخر اردیبهشت تمام میکنم.
      ب نظر من عجله نکن ! و فک نکن حتما باید درسارو تا عید تموم کنی !

شاید بتونی فصل 1 شیمی 2 رو تو دو روز بخونی اما پیش 2 ؟ یا 3 فصل سال سوم هم میتونی با این سرعت بخونی ؟

خوندن ک فقط ملاک نیس !

درست خوندن ملاک باش!

منم تازه شروع کردم !

حرفای کلیشه ای و انگیزشی هم نمیخام بزنم !

ولی خب عجله نکن تو نوع خوندنت !

میشه ی فصلو حتی 2 ساعت هم جمع کرد ! ولی خب مهم اینه بتونی از پس تستاش بر بیای !

تست زماندار زدن وقتی خوبه ک مسلط باشی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط‌ سعی کن برنامه ات واقع بینانه باشه یعنی جو گیر نشی من خودم واسه خودم برنامه گذاشتم روزی ۱۴ ساعت بخونم ولی با سختی ۴ ساعت خوندم. یه برنامه ای بنویس که هم خوب باشه هم مخصوصا باهاش راحت باشی. با آزمونا و برنامه ها قلم چی پیش نمیری؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      فقط‌ سعی کن برنامه ات واقع بینانه باشه یعنی جو گیر نشی من خودم واسه خودم برنامه گذاشتم روزی ۱۴ ساعت بخونم ولی با سختی ۴ ساعت خوندم. یه برنامه ای بنویس که هم خوب باشه هم مخصوصا باهاش راحت باشی. با آزمونا و برنامه ها قلم چی پیش نمیری؟؟
      از مهر آزمونا رو ثبت نام کردم اما اهمال کاری کردم و نخوندم و نرفتم الان خیلی سخته رسیدن بهشون برای من.استاد افشار میگفتن که میشه آزمونا رو به جای14روز توی10روز بست و تا بهمن به آزمونا رسید ولی خب اینم کار ساده ای نیست باید خیلی فشرده کار کنین.

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      برنامه ت خیلی سنگینه اینجوری نه مسلط میشی نه متوجه میشی

ریلکس باش من وضعم از تو بدتره خیالت راحت
      ینی زیر صفرم

برنامه م سبکه و حساب کردم قشنگ تا عید یا یک ماه بعد عید تمومه + حل کردن تستاش و ...
      بعدش فقط میمونه جمع بندی و امادگی کامل واسه کنکوررررررر

ببین اینکار رو بکن صد در صد میایی بالا

توی برنامه ت حتما حتما حتما درس های زیست و شیمی رو بزار (زیست رو هم نباید فصل به فصل یا کتاب به کتاب بخونی باید مبحثی خونده بشه که توی لینک زیر کامل توضیح داده شده مال یکی از اساتید حرفه ایی و قابل اعتماده عمارلو اسمشه رو لینک زیر بزن میری روششو میبینی همه اینجوری میخونن )
      http://forum.konkur.in/thread18427.html

برای شیمی هم اگه مثه من وضعت داغونه برو سایت آلا فیلم های اقای محمدرضاآقاجانی رو ببین معجزه میکنه این مرد بعد از اینکه دیدی خلاصه نویسی یادت نره جزوه شم بخون تست های کتاب مبتکران سری واجب رو بزن 100 درصد نزنی دیگه 80 رو شاخشه
      شاید باورت نشه ولی من که کلا زیر صفرم الان رو شیمی حساب ویژه ایی باز کردم و یکی از نقاط قوتم هست )

خب بعد از این دو تا درس یه روز در میون ریاضی و فیزیک بزار تو برنامه ت (حالا باز اگه سطحت مثه من داغونه طوری نیست بهت کمک میکنم برای ریاضی باز برو سایت آلا فیلم های اقای مهدی امینی راد رو ببین یا آقای نباخته (من خودم بیشتر با امینی راد راحت ترم) ریاضی از صفر یا حتی زیر صفر هم باشی میتونی به 60-70 برسی فیلم هارو دیدی کتاب مهروماه یا تخته سیاه ریاضی رو بخر درسنامه ایی که تو فیلم دیدی رو توی همین کتاب بخون تستاشم بزن که روی 60-70 درصد دیگه ثابت بشی برای درس فیزیک هم باز بیا سایت آلا فیلم های آقای کارزانیان رو ببین ایشون هم بدرد سطح صفر میخوره البته باید واسه فیزیک بیشتر خودت دست به قلم بشی چون مطالبش فراره از دستت در میره واسه تست هم خیلی سبز میتونه کمکت کنه یا IQ واسه درصد های تاپ )

بعد از این 3 زنگ دوتا درس عمومی رندوم جا بده مثلا
      شنبه : زیست - شیمی - ریاضی - عربی - ادبیات
      یک شنبه : زیست - شیمی - فیزیک - دین و زندگی - ادبیات
      و ....

آها تا یادم نرفته بگم باز سعی کن دروس عمومی ضریب بالا رو بیشتر تو برنامه ت بزاری مثه دین و زندگی و ادبیات در آخر عربی و زبان انگلیسی
      لازم هم نیست حتما توی یک روز یک مبحثو تموم کنی به خصوص درس زیست من الان نزدیک یک هفته س روی فصل اول زیست 1 گیر کردم خیلی نکته داره درسش

سایت آلا رایگانه واقعا منو کمک کرده دمشون گرم بنظرم حتما با اونا کارتو شروع کن

=========== ویرایش ==============

یه چیزی یادم رفت این برنامه های کنکوری تلویزیون رو نبین که طرف میاد داد میزنه میگه آآآآآآآآآآآییییییییییی بچه ها وقت نیستت آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآییییی یییییییی دیگه تموم شد آآآآآآآآآآآآآآیییییییییی اگه میخایی موفق شی با برنامه ما دکتر میشی یا حتی مورد داشتیم طرف توی تلویزیون میگفت بچهه اومده گریه میکنه میگه 2 ماه تا کنکور نمونده من چیکار کنم؟ مام بهش دی وی دی ها و جزوه هامونو دادیم الان داره پزشکی تهران میخونه ) به اینا گوش نده میخان ناامیدت کنن و بگن فقط با ما میتونی قبول شی
      ویرایش توسط V_buqs : 05 آذر 1397 در ساعت 21:17

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از مهر آزمونا رو ثبت نام کردم اما اهمال کاری کردم و نخوندم و نرفتم الان خیلی سخته رسیدن بهشون برای من.استاد افشار میگفتن که میشه آزمونا رو به جای14روز توی10روز بست و تا بهمن به آزمونا رسید ولی خب اینم کار ساده ای نیست باید خیلی فشرده کار کنین.
      اگه میبینی رسیدن به آزمونا غیر ممکنه همون برنامه خودت رو اجرایی کن تا به نتیجی برسی بیشتر اوقات اولین برنامه هر کس بد ترین برنامه اش انقدر واسه خودت برنامه ریزی کن تا موفق شی.

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این متن درازی که نوشتم حتما بخون و هم اونایی که تازه شروع کردن و سطحشون مثه خودم صفر یا زیر صفرن
      توش برنامه ریزی رو توضیح دادم و هم توضیح دادم چطوری گلیم خودتو از آب بکشی بیرون

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      این متن درازی که نوشتم حتما بخون و هم اونایی که تازه شروع کردن و سطحشون مثه خودم صفر یا زیر صفرن
      توش برنامه ریزی رو توضیح دادم و هم توضیح دادم چطوری گلیم خودتو از آب بکشی بیرون

حتما.متشکرم.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به هر روشی که خودت میدونی راحت تری درس بخون چون مطمئنا نتیجه ی بهتری میگیری من خودم یه ماه رو گزاشتم صبح تا شب زیست بخونم!کاری به حرفای بقیه نداشته باش هر روشی که حست بهت میگه بهتر با اون نتیجه میگیری برو جلو بیخیال ازمونام بشو بنظرم با برنامه ازمون بدرد نمیخوره جلو رفتن اون ازمون واسه کسی خپبه که به مباحثش برسه نه تویی که پایت ضعیفه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام
      برنامه ت خیلی سنگینه اینجوری نه مسلط میشی نه متوجه میشی

ریلکس باش من وضعم از تو بدتره خیالت راحت
      ینی زیر صفرم

برنامه م سبکه و حساب کردم قشنگ تا عید یا یک ماه بعد عید تمومه + حل کردن تستاش و ...
      بعدش فقط میمونه جمع بندی و امادگی کامل واسه کنکوررررررر

ببین اینکار رو بکن صد در صد میایی بالا

توی برنامه ت حتما حتما حتما درس های زیست و شیمی رو بزار (زیست رو هم نباید فصل به فصل یا کتاب به کتاب بخونی باید مبحثی خونده بشه که توی لینک زیر کامل توضیح داده شده مال یکی از اساتید حرفه ایی و قابل اعتماده عمارلو اسمشه رو لینک زیر بزن میری روششو میبینی همه اینجوری میخونن )
      http://forum.konkur.in/thread18427.html

برای شیمی هم اگه مثه من وضعت داغونه برو سایت آلا فیلم های اقای محمدرضاآقاجانی رو ببین معجزه میکنه این مرد بعد از اینکه دیدی خلاصه نویسی یادت نره جزوه شم بخون تست های کتاب مبتکران سری واجب رو بزن 100 درصد نزنی دیگه 80 رو شاخشه
      شاید باورت نشه ولی من که کلا زیر صفرم الان رو شیمی حساب ویژه ایی باز کردم و یکی از نقاط قوتم هست )

خب بعد از این دو تا درس یه روز در میون ریاضی و فیزیک بزار تو برنامه ت (حالا باز اگه سطحت مثه من داغونه طوری نیست بهت کمک میکنم برای ریاضی باز برو سایت آلا فیلم های اقای مهدی امینی راد رو ببین یا آقای نباخته (من خودم بیشتر با امینی راد راحت ترم) ریاضی از صفر یا حتی زیر صفر هم باشی میتونی به 60-70 برسی فیلم هارو دیدی کتاب مهروماه یا تخته سیاه ریاضی رو بخر درسنامه ایی که تو فیلم دیدی رو توی همین کتاب بخون تستاشم بزن که روی 60-70 درصد دیگه ثابت بشی برای درس فیزیک هم باز بیا سایت آلا فیلم های آقای کارزانیان رو ببین ایشون هم بدرد سطح صفر میخوره البته باید واسه فیزیک بیشتر خودت دست به قلم بشی چون مطالبش فراره از دستت در میره واسه تست هم خیلی سبز میتونه کمکت کنه یا IQ واسه درصد های تاپ )

بعد از این 3 زنگ دوتا درس عمومی رندوم جا بده مثلا
      شنبه : زیست - شیمی - ریاضی - عربی - ادبیات
      یک شنبه : زیست - شیمی - فیزیک - دین و زندگی - ادبیات
      و ....

آها تا یادم نرفته بگم باز سعی کن دروس عمومی ضریب بالا رو بیشتر تو برنامه ت بزاری مثه دین و زندگی و ادبیات در آخر عربی و زبان انگلیسی
      لازم هم نیست حتما توی یک روز یک مبحثو تموم کنی به خصوص درس زیست من الان نزدیک یک هفته س روی فصل اول زیست 1 گیر کردم خیلی نکته داره درسش

سایت آلا رایگانه واقعا منو کمک کرده دمشون گرم بنظرم حتما با اونا کارتو شروع کن

=========== ویرایش ==============

یه چیزی یادم رفت این برنامه های کنکوری تلویزیون رو نبین که طرف میاد داد میزنه میگه آآآآآآآآآآآییییییییییی بچه ها وقت نیستت آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآییییی یییییییی دیگه تموم شد آآآآآآآآآآآآآآیییییییییی اگه میخایی موفق شی با برنامه ما دکتر میشی یا حتی مورد داشتیم طرف توی تلویزیون میگفت بچهه اومده گریه میکنه میگه 2 ماه تا کنکور نمونده من چیکار کنم؟ مام بهش دی وی دی ها و جزوه هامونو دادیم الان داره پزشکی تهران میخونه ) به اینا گوش نده میخان ناامیدت کنن و بگن فقط با ما میتونی قبول شی

جوری تو میگی دیگ الان باید بری کنکور بدی !

داداش تست زدن تو خونه و یاد داشتن با تست زدن سر جلسه ی کنکور فرق میکنه !
      پس اگ تو درسی الان خوب پیشرفت داشتی ب هوایی اینکه دیگ یاد گرفتیش بیخیالش نشی ! هر چن وقت مرورش کن و تست بزن تا موضوع اصلی یاد نره !
      تمام درسایی ک الان خونده میشه بعد عید همه فراموش میشن

البته دیگ الان همه ی دواطلبای نظام قدیم پشت کنکورین و خودشون استادن و همه چیو میدونن

ولی خب منظورم این اگ خوب داری راهو پیش میری تا اخر خوب پیش برو ! دقیقا تا ساعت 12:15 ظهر روز جلسه کنکور

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن