خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

.

...
      ویرایش توسط mhreza : 28 مهر 1398 در ساعت 23:37

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی بگم و برم
      هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت تسلیم نشو
      هیچ وقت.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز تبریک مطمئنم که میتونی به هدفی که می خوای برسی
      اما یه چیز خیلی مهم که هست باید بتونی خوب تا آخر ادامه بدی برای این کار باید ساعت مطالعه رو کم کم افزایش بدی به مرور اهمیت ویژه بدی
      چون برنامه و منابع مطالعاتی شما رو ندارم بیشتر نمی تونم راهنمایی کنم
      موفق باشید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      میدونمم تو این 7ماه میتونم بهش برسم چون به خودم و خدای خودم ایمان دارم

بابادمتون گرم واقعاااااااااااااااااااامن که خودم بین دوستها وآشناهابه بمب اراده وانگیزه معروفم پستتون روخوندم واقعاامیدوارشدم ببینیداصلامهم نیست چقدرزمان داریدیاحتی میزان انرژی که میزاریدمثالهای بسیارزیادی هستندکه حتی ماه های کمتری درس خوندن وبه نتیجه رسیده انداینم لینکتاپیکهایی که درانجمن هستhttp://forum.konkur.in/thread57431.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread57900.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread49772.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread59648.html
      مثلایه مثال میزنم کنکورتجربی حدود600000نفرشرکت کننده داره که بدون اغراق10هزارنفراول تمام زورخودشون رومیزنن اماآیاقراره همه اونهایی که روزی10ساعت خونده اندنتیجه بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یامثلاکسی که ازتابستون خونده حتماموفق میشه ولی کسی که ازبهمن میخونه حتمامردودمیشه؟؟؟؟؟؟؟مثلایه کارگردرشبانه روز12ساعت کارمیکنه آیادستمزدش باجراح پلاستیکی که4ساعت کارمیکنه اصلاقابل قیاسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاچون اون میزان انرژی که میزاره چون ازدکتره بیشتره حتمابایدموفق ترباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تومسیررسیدن به هدف3چیزمهمه برنامه ریزی دقیق ودرست+آزمونهای آزمایشی(مهم نیست کی مهم اینه که فقط خودتون رومحک بزنید)+تلاش ومنابع مناسب+ایمان وهیچوقت بیخیال نشدن35459543_225788818028866_7744811927250927616_n.jpgفضای مجازی روکناربزاریدواجازه ندیدحرفهای دیگران شمارومتقف کنه تاثیرمعدل هم که مثبته اصلامهم نیست چه19 چه9این فایلهای صوتی هم گوش بدیدو
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 06 آذر 1397 در ساعت 12:55

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      داداش میخوام برات یه کلمه ای رو تعریف کنم که تو هرکاری اگه بهش ایمان داشته باشی صد درصد موفق میشی
      اون کلمه اسمش هست *استراتژی*
      در طی تاریخ خیلی جنگ هایی بوده که تونستن با نصف جنگجوهای دشمنشون اونارو شکست بدن و نه اینکه افراد شون از اونا قوی تر باشه نه!استراتژی که تو جنگ داشتن باعث پیروزیشون شده
      اما استراتژی فقط برای جنگ نیست تو همه کارا ازش میشه استفاده کرد
      طرف میشناسم قبل تحریم ها حدود 500 میلیون اهن خرید الان اهنش شده 2 میلیارد تو کمتر از 6 ماه !ینی تو کمتر از نصف سال طرف 1.5 میلیارد سود کرده حالا یکی مثل بابای من 26 سال داره تو روستاها به بچه ها درس میده مطمینم کل حقوقش تا الان به اندازه یک پنجم سودی که این یارو تو شیش ماه کرد هم نشده ...پس ببین چقدر استراتژی مهمه
      تو درس خوندنم به این نگا نکن که یک داره از اول تابستون میخونه مطمین باش اگه استراتژی تو برای درس خوندن بهتر از اون باشه تو همین 7 ماهی که مونده نتنها بهش برسی بلکه ازش جلو هم بزنی
      اما این استراتژی ها چیا هستن؟
      1.سعی کن چیزای حفظی را رمز یا به صورت داستان برای خودت در بیاری تا بیشتر تو ذهنت بمونه فرض کن همون فردی که داره از اول تابستون میخونه هر بار به باز های پورینی رسیده فقط حفظ کرده ادنین و گوانین شاید تاحالا 10 بارم تکرار کرده باشه اما مطمینم اخرشم سر جلسه کنکور یادش میره ولی اگه شما با رمز *اج پور فامیلی یه بنده خدایی خخ حفظ بکنی دیگه نیازی به 10 بار تکرار نداری تا اخرم یادت میمونه همینطور که من 2 ساله حتا بدون یک بار تکرار یادم مونده
      2.سعی کن وقتی داری درس میخونی تمرکزت بیشترین حالت خودش باشه که اینکارو فقط با تمرین میتونی انجام بدی سعی کن هر بار سراغ درس میری به خودت تلقین کنی که تمرکزت باید حداکثر باشه ،اگه چیزی هست که داره حواستو پرت میکنه میتونی اول اون کارو انجام بدی بعد بیای سراغ درس یا اون افکار مزاحمتو بنویس رو کاغذ بعد اتیشش بزن مواضب باشه خونه اتیش نزنی خخخ .مطمین باش اگه تمرکز تو30 درصدم از بقیه موقع درس خوندن بیشتر باشه ققطعا راندمانت هم بالا تر خواهد بود
      3.مرور پیایپی خیلی مهمه ...به نظرم قبل اینکه میخوای درسی رو شروع کنی مثلا عربی یک ربع اول و فقط به مرور قبلیا اختصاص بده اینجوری هر روز همه چی برات تکرا میشه که خیلی مفیده
      4.صداتو ضبط کن !خیلی روش خوبیه مثلا فصل اول شیمی سال دومو که درسنامه هاشو خوندی و نکاتشو درآوردی در حد یک ربع خلاصشو بخون و ضبط کن صداتو اسم فایل ضبط شده رو هم بزار درس اول شیمی 2 ...هر چند وقت یک بار تو مسیر یا قبل خواب مستونی به وویسات گوش کنی !
      در کنار این استراتژی هایی که بهت گفتم قطعا باید پشتکار باشه تو بحث پول دراوردن شاید خیلی بدون هیچ پشتکاری بتونن یک شبه پولدار بشن مثل اون بنده خدایی که برات مثال زدم اما تو درس خوندن باید بلا نسبت مثل سگ درس بخونی طوری که دم روز کنکور مثل معتادای کراکی بشی
      از انجمنم فاصله بگیر تجربه ثابت کرده اکثر افرادی که انجمن پلاسن و تو هر تاپیکی پست میزارن به هیچجا نمیرسن ....افرادیم که تو انجمن بودن و رتبه برتر شدن خیلی کم از انجمن استفاده میکردن پس حواست باشه برادر ....انشالله موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولن دمت گرم که نیومدی بپرسی میشه یا نه ..همین برای من کلی ارزش داره..این نشون میده موفقیتت رو وابسته به دیگران نمیدونی ومسیر خود ترو میری
      دوم اینکه الان که انگیزه عالی داری سریع برو تو مسیر ..به قول معروف تا تنور داغه بچسبون...نذار فاصله بیوفته که ممکنه دلسرد بشی
      سوم اینکه کلن با تعین درصد موافق نیستم..مخصوصن الان..نظر من اینه که مدام خودت رو بالا و بالاتر بکش...اگه اول به 30 برس..بعد به 50 بعد 80 و همینطور بالاتر
      چهارم اینکه برنامه ریزی روزانه خیلی خیلی مهمه...اینکه زمان خوابت استراحتت مطالعه ات و غیره باید ثابت و معین باشه..بدون روزی چقدر باید بخوابی ..چقدر درس درس بخونی چقدر رو وقت واسه خودت بذاری و ...
      پنجم اینکه هرروز با خودت رقابت کن.. من رقابت با بقیه رو قبول ندارم..فقط فقط با خودت..اگه امروز 100 تا تست زدی بگو فردا 130 تا باید بزنم پس اون فرداش 200 تا و ...(هدف از خلقت انسان : رسیدن به تکامل !)
      ششم اینکه برنامه خیلی بلند مدت نریز...یه برنامه کلی واسه 1 ماه اینده بریز بعد واسه هر هفته تقسیمش کن و ابتدای هرهفته واسه هفته بعد بریزش رو کاغذ...بعد واسه ماه بعد هم همین ..در ضمن سعی کن بیشترین حجم رو با بالاترین کیفیت در کمترین زمان تموم کنی ..اگه میدونی که یه فصل رو سه روز یاد میگیری یه هفته وقت براش نذار
      هفتم اینکه از سوالای ازمونای ازمایشی استفاده کن و حل و بررسیشون کن..فرقی نداره الان یا بعدن واسه مرور و جمع بندیت ..
      هشتم اینکه خودت خوب میدونی زمان واسه کنکور مث برق میگذره...پس چه بهتر این زمان رو به نفع خودمون استفاده کنیم و به هدفمون برسیم ..
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 06 آذر 1397 در ساعت 14:17

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      میدونمم تو این 7ماه میتونم بهش برسم چون به خودم و خدای خودم ایمان دارم

بابادمتون گرم واقعاااااااااااااااااااامن که خودم بین دوستها وآشناهابه بمب اراده وانگیزه معروفم پستتون روخوندم واقعاامیدوارشدم ببینیداصلامهم نیست چقدرزمان داریدیاحتی میزان انرژی که میزاریدمثالهای بسیارزیادی هستندکه حتی ماه های کمتری درس خوندن وبه نتیجه رسیده انداینم لینکتاپیکهایی که درانجمن هستhttp://forum.konkur.in/thread57431.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread57900.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread49772.htmlوhttp://forum.konkur.in/thread59648.html
      مثلایه مثال میزنم کنکورتجربی حدود600000نفرشرکت کننده داره که بدون اغراق10هزارنفراول تمام زورخودشون رومیزنن اماآیاقراره همه اونهایی که روزی10ساعت خونده اندنتیجه بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یامثلاکسی که ازتابستون خونده حتماموفق میشه ولی کسی که ازبهمن میخونه حتمامردودمیشه؟؟؟؟؟؟؟مثلایه کارگردرشبانه روز12ساعت کارمیکنه آیادستمزدش باجراح پلاستیکی که4ساعت کارمیکنه اصلاقابل قیاسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاچون اون میزان انرژی که میزاره چون ازدکتره بیشتره حتمابایدموفق ترباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تومسیررسیدن به هدف3چیزمهمه برنامه ریزی دقیق ودرست+آزمونهای آزمایشی(مهم نیست کی مهم اینه که فقط خودتون رومحک بزنید)+تلاش ومنابع مناسب+ایمان وهیچوقت بیخیال نشدنبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 35459543_225788818028866_7744811927250927616_n.jpg
مشاهده: 681
حجم: 47.0 کیلو بایتفضای مجازی روکناربزاریدواجازه ندیدحرفهای دیگران شمارومتقف کنه تاثیرمعدل هم که مثبته اصلامهم نیست چه19 چه9این فایلهای صوتی هم گوش بدیدو
      سلام خیلی ممنون لطف کردید
      من اصلا دیگه نمیام مجازی اینجام دیروز عضو شدم فقط مسئلمو بیان کنم و دیگم منو اینجا نمیبینید
      خیلی ممنون از انرژی مثبتتون و فایل های صوتی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

آقا باریکلا ، حتما میتونی بهش برسی ، فقط شیرینش فراموش نشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم هدف همینه و مثل شما مطمئنم که با توکل به خدا و تلاش و انگیزه خودم بهش میرسم
      امیدوارم من و شما و همه کنکوریا این مسیر رو طی کنیم و در نهایت شیرینی موفقیت و رسیدن به هدف برامون باقی بمونه.
      رمز موفقیت فقط یه چیزه:بدونیم چی میخوایم و برای خواستمون از هیچ تلاشی مضایقه نکنیم و در اخر هیچ وقت متوقف نشیم تا بالاخره بهش برسیم.
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.
      ویرایش توسط Heni : 08 آذر 1397 در ساعت 13:29

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها
      سلام
      منم هدف همینه و مثل شما مطمئنم که با توکل به خدا و تلاش و انگیزه خودم بهش میرسم
      امیدوارم من و شما و همه کنکوریا این مسیر رو طی کنیم و در نهایت شیرینی موفقیت و رسیدن به هدف برامون باقی بمونه.
      رمز موفقیت فقط یه چیزه:بدونیم چی میخوایم و برای خواستمون از هیچ تلاشی مضایقه نکنیم و در اخر هیچ وقت متوقف نشیم تا بالاخره بهش برسیم.
      ایشالا قبول شدی شیرینی فراموش نشه دو کیلو بفرست خصوصی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ولی سوای این موضوع باید اگه می خواییم عدالت رو برقرار کنند طراحی دو سوال برای نظام قدیم و جدید حداقل تا كنكور 99 باشه چون فارغ التحصيلان سال های قبل حتی چهار بار هم می تونستن با کتاب های خودشون کنکور بدن

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      ولی سوای این موضوع باید اگه می خواییم عدالت رو برقرار کنیم باید طراحی دو سوال برای نظام قدیم و جدید حداقل تا كنكور 99 باشه چون فارغ التحصيلان سال های قبل حتی چهار بار هم می تونستن با کتاب های خودشون کنکور بدن
      نگران نباش اینم مثل تاثیر معدله بازم برا نظام قدیم برگزار میکنن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم بخاطر اراده ت،ان شاءالله تا آخرش همینطور پر انرژی باقی بمونه.........ولی ی موضوعی هست اونم درباره درصدهایی که برای خودت در نظر گرفتی بنظرم کار اشتباهیه چون شما هیچ اطلاعی راجع به درجه کیفیت و سختی سوالات نداری و نمیدونی دقیقا چقدر باید بزنی تا عالی باشه،مثلا شما برای ادبیات درصد90 رو گرفتی درصورتی که ممکنه میانگین کنکور40 باشه خب این ینی شما 70 هم بزنی فوق العاده کار کردی،این درباره همه درسا صدق میکنه،بهتره بیشتر به کیفیت مطالعه ت دقت کنی و زیاد درگیر بحث رتبه و درصد نشی همین که هر سری خودت پیشرفت خودتو ببینی یعنی کارت خوبه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      تبریک میگم بخاطر اراده ت،ان شاءالله تا آخرش همینطور پر انرژی باقی بمونه.........ولی ی موضوعی هست اونم درباره درصدهایی که برای خودت در نظر گرفتی بنظرم کار اشتباهیه چون شما هیچ اطلاعی راجع به درجه کیفیت و سختی سوالات نداری و نمیدونی دقیقا چقدر باید بزنی تا عالی باشه،مثلا شما برای ادبیات درصد90 رو گرفتی درصورتی که ممکنه میانگین کنکور40 باشه خب این ینی شما 70 هم بزنی فوق العاده کار کردی،این درباره همه درسا صدق میکنه،بهتره بیشتر به کیفیت مطالعه ت دقت کنی و زیاد درگیر بحث رتبه و درصد نشی همین که هر سری خودت پیشرفت خودتو ببینی یعنی کارت خوبه
      سلام خیلی ممنون
      بله درسته اما سال های اخیر معمولا این درصد ها نیاز بوده
      اما مرسی که گفتید دیگه ذهنمو درگیره درصد نمیکنم و سعی میکنم تو هر درس بهترین باشم
      ممنون از تذکرتون

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مشکلتون حل شد نت رو قطع کنین
      عامل بدبختی خیلیا همین قطع نکردن نته
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن