خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات

Post سوالاتی درمورد دوران جمع بندی

سلام
      چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :
      ۱- دوران جمع بندی چند روز باشه خوبه ؟
      ۲- این بهتر نیست که در آزمونهای ۳ روز یکبار بجای کار کردن کنکورهای سالهای گذشته که بارها سوالاتشون رو حل کردیم ، آزمونهای جامع سنجش یا قلمچی سالهای قبل رو از خودمون امتحان بگیریم؟
      ۳- یک هفته برای تورق سریع کافیه ؟
      ۴-در دوران ۳روزیکبار ، میتونیم متن کتابهای زیست و دینی رو کامل بخونیم تا متن کتاب تثبیت بشه ؟

پ.ن: لطفا پست نزارید که "کو تا دوران جمع بندی؟!" چون من پارسال جمع بندی نداشتم ، از الان میخوام این اطلاعات رو به دست بیارم.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      1)دوران جمع بندی میتونه از1ماه تا3ماه متغیرباشه (البته این نظرشخصی منه)
      2)البته این کارعالیه اطلاعاتتون روطوری میسنجه که چون سوالات تکراری نیستن درصدهای واقعی میده اماهمچنان کنکورهای گذشته اهمیت خودشون رودارندوبایدحتماکاربشوند
      3)یک هفته برای کل کتابهانه بنظرم اصلاکافی نیست شایدفقط بشه دین وزندگی وزیست روباتورق سریع مرورکردبستگی به سرعت _تسلط_دقت ومهارتتون داره
      4)بله چراکه نه اتفاقامنبع اصلی درسه روزیبارکتاب درسیه+تستهاونکات علامتدارومهم
      امیدوارم مفیدبوده باشه اگه امری بوددرخدمتم گلم
      نگران منی به توقرصه دلم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      جم بندی میتونه از همین الان باشه
      تهش واسه نزدیکای کنکور
      یه برنامه خاص واسه مرور و جم بندی نهایی خودت داشته باش
      حال هم به صورت کلی .... مثل یه آزمون جامع و تحلیلش
      یا به صورت خاص .... مثلن از هر درس بدونی و مشخص کرده باشی که کجاهارو بازهم مرور بزنی
      یه وقتایی هم شاید دلت بخاد یه بار دیگه کامل کتاب درسی زیستو بخانی

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موندم این انجمن چرا هرکی ساز خودشو میزنه اخه الان دوران جمع بندیه؟ یعنی دیگ درساتونو خوندید مشکلتون جمع بندیه؟ همین کارا رو میکینید که nسال پشت کنکورید دیگه . جالبه ازمون میرید بازم برنامه خودتون بهتر از ازمونه اگه خودتون خوب برنامه ریزی میکنید پس دیگه چرا ازمون میرید .............

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      سلام
      ۲- این بهتر نیست که در آزمونهای ۳ روز یکبار بجای کار کردن کنکورهای سالهای گذشته که بارها سوالاتشون رو حل کردیم ، آزمونهای جامع سنجش یا قلمچی سالهای قبل رو از خودمون امتحان بگیریم؟
      ۴-در دوران ۳روزیکبار ، میتونیم متن کتابهای زیست و دینی رو کامل بخونیم تا متن کتاب تثبیت بشه ؟

پ.ن: لطفا پست نزارید که "کو تا دوران جمع بندی؟!" چون من پارسال جمع بندی نداشتم ، از الان میخوام این اطلاعات رو به دست بیارم.
      همه ی این سوالات بستگی به تسلط شما روی مباحث داره.

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینقدر به بچه ها نپر که کنکور گند زدی روت باشه تو انجمن چیزی بگی....تو یه تاپیک دیگه گفتی اینجا همه چندسال پشت کنکورن اگه چیزی بودن برا خودشون کاری میکردن در این مورد باید بگم ادم هست بعد6سال کنکور دادن اخر به هدفش میرسه اینجا که اکثرا دوم یا سومین بارشونه.هرکی هم قبول نشه نشونه این نیست که چیزی سرش نمیشه من خودم تو انجمن میشناسم که فقط بخواطر یه درس نتونسته پزشکی بره وگرنه همه درصداش عالی بود...الانم ساعت12هست موقع استراحته از تایمش نزده که. شاید این سوال ذهنشو مشغول کرده باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      موندم این انجمن چرا هرکی ساز خودشو میزنه اخه الان دوران جمع بندیه؟ یعنی دیگ درساتونو خوندید مشکلتون جمع بندیه؟ همین کارا رو میکینید که nسال پشت کنکورید دیگه . جالبه ازمون میرید بازم برنامه خودتون بهتر از ازمونه اگه خودتون خوب برنامه ریزی میکنید پس دیگه چرا ازمون میرید .............

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      پ. ن ای که نوشتم رو خوندید ؟؟
      اولا از شما نظر نخواستم
      دوما اینجا هر کس آزاده هر تاپیکی که دوست داره بزنه ، مگه شما کی هستی که بگی چه تاپیکی بزنیم یا نه ؟
      ثالثا بنده اولین سالیه که پشت کنکور موندم و هدفم از این تاپیک مشخص کردن روزایی هست که باید برای جمع بندی در نظر بگیرم .
      رابعاش رو نمیگم نمیخوام بی احترامی کرده باشم

ریپلای نکن و از تاپیک برو بیرون خواهشا .

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      اینقدر به بچه ها نپر که کنکور گند زدی روت باشه تو انجمن چیزی بگی....تو یه تاپیک دیگه گفتی اینجا همه چندسال پشت کنکورن اگه چیزی بودن برا خودشون کاری میکردن در این مورد باید بگم ادم هست بعد6سال کنکور دادن اخر به هدفش میرسه اینجا که اکثرا دوم یا سومین بارشونه.هرکی هم قبول نشه نشونه این نیست که چیزی سرش نمیشه من خودم تو انجمن میشناسم که فقط بخواطر یه درس نتونسته پزشکی بره وگرنه همه درصداش عالی بود...الانم ساعت12هست موقع استراحته از تایمش نزده که. شاید این سوال ذهنشو مشغول کرده باشه
      دقیقا.
      بعضیا نمیفهمن اگه تو موضوعی سر رشته ندارن ، نباید دخالت کنن .

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای هرکسی فرق میکنه
      بستگی به تسلط هرکس روی دروسش داره
      میشناختم کسی رو که کنکور اولش دوهزار منطقه دو بود بخاطر پزشکی دانشگاه تهران موند پشت کنکور
      سال دومش فقط تست میزد
      خب مشخصه همچین آدمی دیگه نیاز چندانی به خوندن دوباره درسا نداره تست زیاد میزد تا رو خونده های قبلیش تسلط بیشتری پیدا کنه
      به نظر من اگه میتونی درسا رو زود جمع کنی جمع کن ولی به شرط اینکه کم کار نذاری
      یعنی سر سری نخونی بری که بعدا که خواستی جمع بندی کنی هیچی یادت نباشه مجبور بشی دوباره کاری کنی
      آزمون سنجش و قلم چی و اینا کار کردن خوبه ولی کنکور ی چیز دیگه ست
      اولویت با آزمون سراسریه
      اون دو تا سوال آخرم به تسلط خودت برمیگره
      موفق باشی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      سلام

اگه قلم چی میدی،فاصله بین آخرین ازمونش‌ و کنکور برا جمع بندی خوبع واقعا
      در مورد چه آزمونی دادن،اولویت اول و آخر کنکوره. اما اگه کنکور ها رو قبلا عالی کار کردی و خوندن کنکور ها برات کمتر از دو و نیم روز طول میکشه،میتونی آزمون های دیگه ای هم بزنی
      ب چه صورت؟هم میتونی همون اول به جا سه روز یه بار،ی روز در میون‌ برنامه‌ بچینی تا ب ازمون های دیگع هم برسی .هم میتونی تو اون سه روز یه بار ها.، از مون هایی که سبک بود،تو دو و نیم روز بعدش‌ ی آزمون دیه‌ بزنی
      یه هفته خوبع برا تورق چون تو سه روز یک بار ها،برا رفع مشکل ب خیلی از صفحات سر زدی
      و در مورد زیست، اصلا توصیه هم همینه که یک بار دیکر‌ خوانده شود

موفق باشید

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن