خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چند کلامی در مورد....

سلام
      دیدم اخیرا یکسری تاپیک هست که یکسری دنبال منبع انگیزشی ان و یکسری بشدت فیلم و عکس انگیزشی رو تخریب میکنن
      من تجربه کنکوریم از خیلیا بییشتر و از بعضیا کمتره پس انقدی تجربه دارم که ازین جوجه پشت کنکوریا که سال دوم کنکوریشونه یا دوازهمی ها حداقل در مورد زمان بیشتر بدونم
      زیادم از درس پرت نیستم که بگین الکی خوشم یا بدبین رتبه 3هزارم یکم نشون میده که تو باغ هستم
      اولشم بگن عقاید آدما از ازل تا ابد باهم متناقضه و لازم نیس یکی رو بکوبونین تا ثابت کنید شما راس میگید
      اگه فک میکینی وقت هست یا انگیزشی لازمه حق با توعه
      اگه فک میکنی وقت نی یا انگیزشی لازم نیس بازم حق با توعه
      چون انگار همون چیزی که بهش باور داری رو جذب میکنی سمت خودت
      حالا جدای اینا

همه ی نصیحت من توی این جمله خلاصه میشه:
      شرایطی که الانت داری آرزو میشه برات دوماه دیگه
      الان خیلیا میگن وقت کمه و... اما همینا وقتی بهمن برسه آرزون میشه برگردن به آذر....ببین دیدم که میگم وقتی برسه به آخر فروردین آرزوش میشه برگرده به بهمن...میخوای تجربه خودتو بگم درین مورد؟
      الان آرزوته برگردی اول مهر...و اول مهر آرزوت بود برگردی به تابستون
      بس نیس اینهمه حسرت؟مگه وقت برمیگرده؟
      باور کن میتونی ......از الان بخونی شرایط خیلی بهتر از این میشه که نخونی یا دیرتر شروع کنی

در مورد انگیزه....انگیزه مثل حموم رفتن لازمه دائما باشه اما یادت باشه هیچکس 24ساعتی زیر دوش آب خودشو نمیشوره برای بدن مضره آدمو از کاراش عقب میندازه
      پیشنهاد میکن اول یه هدف انتخاب کن بنویس روی کاغذ بعد رهاش کن...بهش فکر نکن چون دوره ..چون وقت زیادی مونده تا رسیدن به بهش
      هدفت بشه امروزت ...هدفت بشه استفاده از همین ساعت

همین تلنگرا قدم های کوچولو کوچولو تو رو به هدف اصلیت میرسونه مطمئن باش

در آخر: اگه خدایی رویایی به دلت انداخت بدون توانایی رسیدن بهشو در تو دیده

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام
      دیدم اخیرا یکسری تاپیک هست که یکسری دنبال منبع انگیزشی ان و یکسری بشدت فیلم و عکس انگیزشی رو تخریب میکنن
      من تجربه کنکوریم از خیلیا بییشتر و از بعضیا کمتره پس انقدی تجربه دارم که ازین جوجه پشت کنکوریا که سال دوم کنکوریشونه یا دوازهمی ها حداقل در مورد زمان بیشتر بدونم
      زیادم از درس پرت نیستم که بگین الکی خوشم یا بدبین رتبه 3هزارم یکم نشون میده که تو باغ هستم
      اولشم بگن عقاید آدما از ازل تا ابد باهم متناقضه و لازم نیس یکی رو بکوبونین تا ثابت کنید شما راس میگید
      اگه فک میکینی وقت هست یا انگیزشی لازمه حق با توعه
      اگه فک میکنی وقت نی یا انگیزشی لازم نیس بازم حق با توعه
      چون انگار همون چیزی که بهش باور داری رو جذب میکنی سمت خودت
      حالا جدای اینا

همه ی نصیحت من توی این جمله خلاصه میشه:
      شرایطی که الانت داری آرزو میشه برات دوماه دیگه
      الان خیلیا میگن وقت کمه و... اما همینا وقتی بهمن برسه آرزون میشه برگردن به آذر....ببین دیدم که میگم وقتی برسه به آخر فروردین آرزوش میشه برگرده به بهمن...میخوای تجربه خودتو بگم درین مورد؟
      الان آرزوته برگردی اول مهر...و اول مهر آرزوت بود برگردی به تابستون
      بس نیس اینهمه حسرت؟مگه وقت برمیگرده؟
      باور کن میتونی ......از الان بخونی شرایط خیلی بهتر از این میشه که نخونی یا دیرتر شروع کنی

در مورد انگیزه....انگیزه مثل حموم رفتن لازمه دائما باشه اما یادت باشه هیچکس 24ساعتی زیر دوش آب خودشو نمیشوره برای بدن مضره آدمو از کاراش عقب میندازه
      پیشنهاد میکن اول یه هدف انتخاب کن بنویس روی کاغذ بعد رهاش کن...بهش فکر نکن چون دوره ..چون وقت زیادی مونده تا رسیدن به بهش
      هدفت بشه امروزت ...هدفت بشه استفاده از همین ساعت

همین تلنگرا قدم های کوچولو کوچولو تو رو به هدف اصلیت میرسونه مطمئن باش

در آخر: اگه خدایی رویایی به دلت انداخت بدون توانایی رسیدن بهشو در تو دیده
      با تستای املا متنی چ میکنی !؟!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      با تستای املا متنی چ میکنی !؟!
      ج دادم توی پ.ب

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ج دادم توی پ.ب
      خاندم
      ممنون
      ولی الان دقیق منظورم املاست
      و دقیق ترش منظورم تستای املا متنی هستش
      و اساسن فکرت واسه حل مطمئن تستای املا چیست !؟!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خاندم
      ممنون
      منظورت از متنی همیناس که متن میده میگه کدوم کلمه اشتباهه؟یا اینا ک میگه چنتا اشتباه داره؟
      اولیش که راحته کلمه هارو پیدا میکنی که دوتاش اکثرا شامل لغت هم آواس و باید بدونی معنی متنو
      یکیش از اکثرا واقعا لغته مثلا فرق ض و ظ
      اما اونیکه شمارشیه اگه معنی متنو بفهمم میزنم اگه برام زیادی گنگ باشه بنظرم ارزش وقت گذاشتن نمیداره
      تستم توی کنکورا و مهروماه اینا هست

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خاندم
      ممنون
      ادبیات مباحث املا قرابت آرایه و تکواژ و ویرایش زبان فارسی واقعا نمیشه از جواب مطمئن بود اما خب املا باز به نسبت بهتره و با تست و بنظرم تمرین متن های کتابدرسی میشه از پسش برومد
      من کنکور 97 متاسفانه سر همین سهل انگاری تست زدن دوتا تست لغت اولو سر دوتا گزینه شک کردم و نزدم و درصدم شد 72

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      منظورت از متنی همیناس که متن میده میگه کدوم کلمه اشتباهه؟یا اینا ک میگه چنتا اشتباه داره؟
      اولیش که راحته کلمه هارو پیدا میکنی که دوتاش اکثرا شامل لغت هم آواس و باید بدونی معنی متنو
      یکیش از اکثرا واقعا لغته مثلا فرق ض و ظ
      اما اونیکه شمارشیه اگه معنی متنو بفهمم میزنم اگه برام زیادی گنگ باشه بنظرم ارزش وقت گذاشتن نمیداره
      تستم توی کنکورا و مهروماه اینا هست
      همینا که متن میده میگه چندتا درست یا غلطن
      ..........
      شاید یه چندتاشو مطمئن متوجه شم درست یا غلطن
      ولی چون بقیه شون مطمئن نیستم درست یا غلطن
      همش میشه هیچ

دنبال یه راه حل مطمئنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اگه درس خون باشه صد تا سنگ هم بندازی جلو پاش بازم اخره کار یه رتبه برتر در میاد اگه هم درس خون نباشه صد تا انگیزه هم بدی بی فایده اس کلیپ انگیزشی اینا همه اش باده هواس چون مثلا اگه اشتباه نکنم رتبه ۳ تجربی ۹۶ از روستا های دور افتاده بود این انگیزشی چه میدونه چیه ولی نشست مثل بچه آدم درسشو خوند بهترین شد از اون طرف خیلی ها توی بهترین مدارس بهترین امکانات.. بابای پولدارو اینا.. اخرم هیچی نمیشه میره دنبال کار آزاد... در کل منظورم این که همه چی بستگی به همت و تلاش خوده شخص داره تموم.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همینا که متن میده میگه چندتا درست یا غلطن
      ..........
      شاید یه چندتاشو مطمئن متوجه شم درست یا غلطن
      ولی چون بقیه شون مطمئن نیستم درست یا غلطن
      همش میشه هیچ

دنبال یه راه حل مطمئنم
      راستش من توی خونه یا قبلا قلم میرفتم این سوالا حل میکردم و 60-70% درست درمیومد اما در کل تجربه ام اینکه وقتی احتمال درست درومدن و زمان لازمی که قراره صرف شه رو بررسی میکنم ترجیحم اینکه توی کنکور اصلی تستای شمارشی لغت و املا و تکواژ و صفت رو حل نکنم مگر اینکه سوال واقعا ساده باشه وگرنه همون وقتو میذارم عربی رو بشدت بالا میبرم و نتیجه بخشه درصدمم خیلی کم نمیشه توی ادبیات دیگه 70 -80 کافیه خو

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      کسی اگه درس خون باشه صد تا سنگ هم بندازی جلو پاش بازم اخره کار یه رتبه برتر در میاد اگه هم درس خون نباشه صد تا انگیزه هم بدی بی فایده اس کلیپ انگیزشی اینا همه اش باده هواس چون مثلا اگه اشتباه نکنم رتبه ۳ تجربی ۹۶ از روستا های دور افتاده بود این انگیزشی چه میدونه چیه ولی نشست مثل بچه آدم درسشو خوند بهترین شد از اون طرف خیلی ها توی بهترین مدارس بهترین امکانات.. بابای پولدارو اینا.. اخرم هیچی نمیشه میره دنبال کار آزاد... در کل منظورم این که همه چی بستگی به همت و تلاش خوده شخص داره تموم.
      معتقدم کسی که خیلی هم اهل تلاشه اگه صدتا سنگ بندازی جلوش وا میده مگر اونایی واقعا معتقدن که خب تعدادشون توی دنیا انگشت شماره چه برسه داوطلب کنکوری
      و معتقدم خیلی هستن وقتی سنگ رو از جلو راشون برمیداری ادامه میدن
      هم حرف شما درسته هم حرف من چون آدما متفاوتن
      یکی هست منتظره یه تلنگره راه بیفته
      یکی هست هزار بارم بکوبی و بسازیش آدم نمیشه
      یکی هست با یه زمین خوردن وا میده
      یکی هست کل بدنش زخمه و ادامه میده
      نمیشه قضاوت کلی کرد ممکنه حتی یه نفر یهو تغییر کنه...همین یه نفران که دنیارو تغییر میدن وگرنه بقیش که مثل معادلات ریاضی عادی و کسل کنندس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      راستش من توی خونه یا قبلا قلم میرفتم این سوالا حل میکردم و 60-70% درست درمیومد اما در کل تجربه ام اینکه وقتی احتمال درست درومدن و زمان لازمی که قراره صرف شه رو بررسی میکنم ترجیحم اینکه توی کنکور اصلی تستای شمارشی لغت و املا و تکواژ و صفت رو حل نکنم مگر اینکه سوال واقعا ساده باشه وگرنه همون وقتو میذارم عربی رو بشدت بالا میبرم و نتیجه بخشه درصدمم خیلی کم نمیشه توی ادبیات دیگه 70 -80 کافیه خو
      شرایطو خوب فهمیدی
      مشخصه حواست خوب جمه
      ..............
      حال فک کن میخای تستای شمارشی املارم بزنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معتقدم کسی که خیلی هم اهل تلاشه اگه صدتا سنگ بندازی جلوش وا میده مگر اونایی واقعا معتقدن که خب تعدادشون توی دنیا انگشت شماره چه برسه داوطلب کنکوری
      و معتقدم خیلی هستن وقتی سنگ رو از جلو راشون برمیداری ادامه میدن
      هم حرف شما درسته هم حرف من چون آدما متفاوتن
      یکی هست منتظره یه تلنگره راه بیفته
      یکی هست هزار بارم بکوبی و بسازیش آدم نمیشه
      یکی هست با یه زمین خوردن وا میده
      یکی هست کل بدنش زخمه و ادامه میده
      نمیشه قضاوت کلی کرد ممکنه حتی یه نفر یهو تغییر کنه...همین یه نفران که دنیارو تغییر میدن وگرنه بقیش که مثل معادلات ریاضی عادی و کسل کنندس
      اره خب ولی اونش دیگه دست خداس که کی برسه به عرش کی برسه فرش
      جام می و خون دل هر یک به کسی دادند در دایره قسمت اوضاع چنین باشد

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      اره خب ولی اونش دیگه دست خداس که کی برسه به عرش کی برسه فرش
      جام می و خون دل هر یک به کسی دادند در دایره قسمت اوضاع چنین باشد
      خدا .... هیچوقت واسه کسی بیشتر از تلاش و دعاش توی کاسه اش نمیذاره
      یجورایی واسه کسی حساب ویژه باز نمیکنه
      برای اینکه خدا بخواد قبلش باید بنده اش بخواد و براه بیاد حداقل در مورد کنکور

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا .... هیچوقت واسه کسی بیشتر از تلاش و دعاش توی کاسه اش نمیذارهیجورایی واسه کسی حساب ویژه باز نمیکنه برای اینکه خدا بخواد قبلش باید بنده اش بخواد و براه بیاد حداقل در مورد کنکور
      خدا رو خیلی دست کم نگرفتی؟ خدا ثروتمند ترین ثروتمند هاست... در ضمن خسیس هم نیست.. تو بزرگ تر از تلاش و دعات هات از خدا بخواه اگه بهت داد که هیچ اگه نداد پس حتما حکمتی توش هست.. اگه تونسی خط اول حرفتو اثبات کنی من خودم خدا و قرآنشو میبرم زیره سوال..

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو تلاش و ایمان داشته باش در هایی که قفلن و کلید ندارند روت باز میشه خدا دری رو باز می کنه که به نظرت باز شدنشون غیر ممکن این خوده ما انسان هایم که درا رو قفل نگه می داریم.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن