خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      دقیقن قبولی روان شناسی امسالم یه امداد غیبی بودش
      خیلی خیلی خوشحالم
      همه جوره خداروشاکرم که این راهو بهم نشون داد

حال البته بازهم بیشتر میخام
      آفرین همیشه نه توی فقط درس و کنکور بلکه همه جا به کم قناعت نکن کلا از خدا بیشترینارو بخواه که بهت بده اگه هم نداد حکمته... یاده یه داستان افتادم از دوران یه پیامبر. به شخصی گفتن دو تا آرزو بکن ارزو اولش میگه از خدا یه کوه طلا و جواهر میخوام خدا هم براورده می کنه توی ارزو دومش میگه ارزو میکنم کور بشه هر کی ارزو های کوچیک از خدا بخواد که ناگهان خودش کور میشه

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کلی نوشتم پاک شد !!!!!!!!من یه سوال راجب دعا کردن دارم من چن وقت هی ب بدشانسی خوردم ب هرکی می گفتم چرا شرایطم اینجور میشه می گفتن حکمت خداست الان سوال من اینه اگ خدا بر اساس حکمت های خودش با بندهاش رفتار میکنه چرا تو قرآن گوفته بخوانید تا اجابت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟من سر اینک همش بر اساس حکمت حد زندگیم داره پیش میره دعا گزاشتنو کنار گزاشتم و این خیلی ازیتم میکنه چون از خدا خیلی دور شدم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      کلی نوشتم پاک شد !!!!!!!!من یه سوال راجب دعا کردن دارم من چن وقت هی ب بدشانسی خوردم ب هرکی می گفتم چرا شرایطم اینجور میشه می گفتن حکمت خداست الان سوال من اینه اگ خدا بر اساس حکمت های خودش با بندهاش رفتار میکنه چرا تو قرآن گوفته بخوانید تا اجابت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟من سر اینک همش بر اساس حکمت حد زندگیم داره پیش میره دعا گزاشتنو کنار گزاشتم و این خیلی ازیتم میکنه چون از خدا خیلی دور شدم
      من شاید هدفم پزشکی باشه از خدا بخوام و تلاشم بکنم ولی بش نرسم دلیلشم اینه که شاید اگه دکتر بشم اوضاع زندگیم وخیم تر از الان بشه چون خدا خودش بهتز از هر کس دیگه آینده هر شخص رو میدونه شمام اگه به چیزی که میخوای و نمیرسی دلیلش اینه که خدا نمیخواد در آینده مشکلی بزات پیش بیاد

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا بدخواه کسی نیس ما خودمونیم که طرز فکر و عقیدمون اشتباس

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      خدا بدخواه کسی نیس ما خودمونیم که طرز فکر و عقیدمون اشتباس
      واسه همین هستش که گفته میشه : به خدا خوش بین باش

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه همین هستش که گفته میشه : به خدا خوش بین باش
      اره دقیقا همینه. خوشبحالت باشه به امام رضا هم نزدیک تری یه دعا هم در حق خودت بکن هم در حق بقیه بلکه دیگه کمتر کسی پشت کنکوری بمونه یا اصن توی زندگیش بمونه.. من که پشت کنکوریم احساس می کنم عقب افتادم احساسم می کنم بابامم غیر مستقیم اشاره می کنه میگه تا کی دیگه باید سر وار خونه و خونواده باشی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اره دقیقا همینه. خوشبحالت باشه به امام رضا هم نزدیک تری یه دعا هم در حق خودت بکن هم در حق بقیه بلکه دیگه کمتر کسی پشت کنکوری بمونه یا اصن توی زندگیش بمونه.. من که پشت کنکوریم احساس می کنم عقب افتادم احساسم می کنم بابامم غیر مستقیم اشاره می کنه میگه تا کی دیگه باید سر وار خونه و خونواده باشی
      یه بار تو جمع بروبچ دکترای دانشکدمون بودم
      اوناهم فاز نصیحت برداشتن که یه چی بهم یاد بدن
      یکیشون گفت : همین الان همین لحظه درسو بی خیال شو برو دنبال زندگیت ...... تهش هیچی نیست
      ......................................
      یه بار هم با چندتا از بروبچ پزشکی هم صحبت بودیم بهم گفتن : اگه بمیرم هم نمیزارم بچه خودم پزشکی بخونه
      .................
      دیگه تهش خودت نتیجه اخلاقی داستان رو دریاب ... حوصله جم بندی ندارم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      خدا هرچی میگی رو میشنوه ...ولی واسش شرط نذار ..واسش مدت تعیین نکن..همه اتفاقای زندگی تو در بهترین برنامه ای که خدا برات چیده اتفاق می افته ...از خدا بخواه که برات انچه را رقم بزنه که برات بهتره..ما انسانیم به خصوصو الانم جوونیم نمیدونیم چی برامون بهتره ولی خدا میدونه...من همیشه این جمله رو میگم : خدا تو از اهداف و ارزوهای من خبر داری..پس انچه برای من بهتر است رقم بزن..به خدا بگو من بهت ایمان دارم چه برسم چه نرسم...
      یه چیزی هم راجع به سختی راه رسیدن به هدف بگم...خدا خیلی حکیم تر از اونیه که مارو توی موقعیتی قرار بده که نمیتونیم از پسش بربیایم ..پس اگه نتونستی از پسش بربیای بدون که کم کاری از خودت بوده

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      متأسفانه اکثر آدما هیچ‌وقت از اشتباهاتشون درس نمیگیرن الان دیگه فک کنم همه حداقل نظام قدیما میدونن که زمان چقدر مهمه چرا خیلیا چند سال پشت کنکور موندن؟مطمئن باشید همینا همیشه به خودشون میگن یه سال اگه تمام تلاششونو کرده بودن تاحالا صد بار قبول شده بودن و الان ترم چندم دانشگاشون بود
      تا کی میخاین سر خودتونو کلاه بزارین امروز همان فرداییست که دیروز منتظرش بودی تو اگه الانت تونستی تغییری به وجود بیاری تو خودت تونستی اگه گزاشتی واسه فردا بازم یه فردای دیگه از راه میرسه و اینقد امروز فردا میکنی میبینی نزدیکای کنکوره هیچ کاری نکردی
      7 ماه تا کنکور مونده زمان کمی نیست یا میتونی تو‌این 7 ماه جوری تلاش کنی که یه عمر عشقشو کنی تو دانشگاه یا میتونی به بطالت بگذرونی و منتظر عواقب کارات و نظام جدید و کلی دردسر دیگه باشی که سال دیگه انتظارتو میکشه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      متأسفانه اکثر آدما هیچ‌وقت از اشتباهاتشون درس نمیگیرن الان دیگه فک کنم همه حداقل نظام قدیما میدونن که زمان چقدر مهمه چرا خیلیا چند سال پشت کنکور موندن؟مطمئن باشید همینا همیشه به خودشون میگن یه سال اگه تمام تلاششونو کرده بودن تاحالا صد بار قبول شده بودن و الان ترم چندم دانشگاشون بود
      تا کی میخاین سر خودتونو کلاه بزارین امروز همان فرداییست که دیروز منتظرش بودی تو اگه الانت تونستی تغییری به وجود بیاری تو خودت تونستی اگه گزاشتی واسه فردا بازم یه فردای دیگه از راه میرسه و اینقد امروز فردا میکنی میبینی نزدیکای کنکوره هیچ کاری نکردی
      7 ماه تا کنکور مونده زمان کمی نیست یا میتونی تو‌این 7 ماه جوری تلاش کنی که یه عمر عشقشو کنی تو دانشگاه یا میتونی به بطالت بگذرونی و منتظر عواقب کارات و نظام جدید و کلی دردسر دیگه باشی که سال دیگه انتظارتو میکشه
      الان شوما خودت کنکوری هستی !؟!

یا ..... !؟!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان اگه ممکنه یه نگاه به پست اول بندازین بد نیس .
      اخه به کجاها کشوندین تاپیک رو

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      دوستان اگه ممکنه یه نگاه به پست اول بندازین بد نیس .
      اخه به کجاها کشوندین تاپیک رو
      زندگی هم اولش با یه سلول شروع شد
      ولی الان اون سلول کجاست و ما کجا

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه بار تو جمع بروبچ دکترای دانشکدمون بودم
      اوناهم فاز نصیحت برداشتن که یه چی بهم یاد بدن
      یکیشون گفت : همین الان همین لحظه درسو بی خیال شو برو دنبال زندگیت ...... تهش هیچی نیست
      ......................................
      یه بار هم با چندتا از بروبچ پزشکی هم صحبت بودیم بهم گفتن : اگه بمیرم هم نمیزارم بچه خودم پزشکی بخونه
      .................
      دیگه تهش خودت نتیجه اخلاقی داستان رو دریاب ... حوصله جم بندی ندارم
      احیانا این بروبچ که میگی با سهمیه ۲۵ درصدی نرفتن پزشکی؟! اخه دیده بودم بگن کاشکی بر میگشتیم میخوندیم ولی اینجوری ندیده بودم حالا چرا انقدر زده شده بودند از پزشکی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      احیانا این بروبچ که میگی با سهمیه ۲۵ درصدی نرفتن پزشکی؟! اخه دیده بودم بگن کاشکی بر میگشتیم میخوندیم ولی اینجوری ندیده بودم حالا چرا انقدر زده شده بودند از پزشکی
      تا جایی که یادمه سختی شرایط براشون کمی غیر قابل تحمل شده بود
      هردوشون دخترای شهرستانی بودن
      یکیشون نیشابور
      یکیشون خواف
      یه جورایی انگار از این که همش بخان درس و درس و درس باشه تفریح نباشه، از درس زده شده بودن

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که یادمه سختی شرایط براشون کمی غیر قابل تحمل شده بود
      هردوشون دخترای شهرستانی بودن
      یکیشون نیشابور
      یکیشون خواف
      یه جورایی انگار از این که همش بخان درس و درس و درس باشه تفریح نباشه، از درس زده شده بودن
      خدا به داد اینایی که قبل کنکور از درس زده میشن برسه پزشکی قبول شدن چیکار می کنن! ولی خب چه میشه کرد زندگی سخته

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن