خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تازه شروع كردم به خوندن چندتا سوال مهم دارم ...

سلام به همه دوستان گرامي

من فارغ التحصيل رشته تجربي هستم متاسفانه تا حالا كم كاري كردم نخوندم ولي هنوز اميدم رو از دست ندادم چون مطمئنم از همين الانم اگه يكم بيشتر زحمت

ميتونم در اخر به رشته مورد علاقم برسم ( اينو گفتم واسه اون دوستاني كه هي ميان سوال ميپرسن اگه از الان شروع كنم ميشه ؟ بسه ديگ برو شروع كن خخخ)

به هر حال من از لحاظ انگيزشي و برنامه ريزي خداروشكر فعلا مشكلي ندارم ولي تنها مشكلي كه بهم استرس ميده اينه كه ايا ميتونم تا كنكور همه درسا رو تموم

كنم؟ لطفا دوستاني كه تجربه دارن يه كمك به ما بكنن در ضمن اگه نياز هست كه مباحثي حذف بشه لطفا ذكر كنيد كه كدوم مبحث رو پيشنهاد ميديد حذف كنم

و سوال دوم : در مورد ازمون ازمايشي دوستان

ازمون ازمايشي رو صبر كنم بعد از عيد جامع ثبت نام كنم يا همين الان برم واسه ثبت نام ؟

مرسي از همگي

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کی پایس با هم بخونیم؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      کی پایس با هم بخونیم؟
      من

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان گرامي

من فارغ التحصيل رشته تجربي هستم متاسفانه تا حالا كم كاري كردم نخوندم ولي هنوز اميدم رو از دست ندادم چون مطمئنم از همين الانم اگه يكم بيشتر زحمت

ميتونم در اخر به رشته مورد علاقم برسم ( اينو گفتم واسه اون دوستاني كه هي ميان سوال ميپرسن اگه از الان شروع كنم ميشه ؟ بسه ديگ برو شروع كن خخخ)

به هر حال من از لحاظ انگيزشي و برنامه ريزي خداروشكر فعلا مشكلي ندارم ولي تنها مشكلي كه بهم استرس ميده اينه كه ايا ميتونم تا كنكور همه درسا رو تموم

كنم؟ لطفا دوستاني كه تجربه دارن يه كمك به ما بكنن در ضمن اگه نياز هست كه مباحثي حذف بشه لطفا ذكر كنيد كه كدوم مبحث رو پيشنهاد ميديد حذف كنم

ازمون ازمايشي رو صبر كنم بعد از عيد جامع ثبت نام كنم يا همين الان برم واسه ثبت نام ؟

مرسي از همگي
      سلام
      بله ازمون رواز همین الان برو
      چون بدون ازمون هم شل میشی هم اشفته
      ودر مورد حذف.فعلا تا جاییکه میتونی بخون و بعد عید ب فکر حذف باش
      موفق باشید

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش چطوری نمیدونی درسا تموم میشه یا نه ولی مطمئنی که رشته مورد علاقت رو قبول میشی ؟
      ازمون رو به نظرم بعد عید برو ..
      در مورد حذف هم زوده هنوز

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      من
      تا الان چیا خوندی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش خوب من واقعيتش از اول دبيرستان علاقه به داروسازي داشتم در واقع به پزشكي و دندان پزشكي علاقه اي ندارم و اصلا در واقع در توانمم نيس كه قبول بشم خوب دوستاني داشتيم كه سال هاي قبل با ٦-٧ ماه داروسازي رو قبول شدن منم به همين دليل اميد دارم كه از الان هم با تلاش زياد ميشه داروسازي اورد ولي در مورد پزشكي و اينا نميدونم ميشه يا نه اصلا هم مهم نيس برام من فقط در مورد هدف خودم مطمئن هستم

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش خوب من واقعيتش از اول دبيرستان علاقه به داروسازي داشتم در واقع به پزشكي و دندان پزشكي علاقه اي ندارم و اصلا در واقع در توانمم نيس كه قبول بشم خوب دوستاني داشتيم كه سال هاي قبل با ٦-٧ ماه داروسازي رو قبول شدن منم به همين دليل اميد دارم كه از الان هم با تلاش زياد ميشه داروسازي اورد ولي در مورد پزشكي و اينا نميدونم ميشه يا نه اصلا هم مهم نيس برام من فقط در مورد هدف خودم مطمئن هستم
      دارو سازی میگن سخت تر از دندون و پزشکی هست

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان گرامي

مرسي از همگي

آزمون آزمایشی بنداز بعد عید از برنامه عقبی یکم منم عقب هستم از برنامه آزمونا واس همین گذاشتم بعد عید جامع هارو برم فقط البته میتونی از همین خونه سوالاشو دانلود کنی از خودت امتحان بگیری درست مثه شرایط اونجا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقرا باسم ربک الذی خلق

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمون بهتره که نرید
      خودتون برنامه ریزی کنید بهتره
      عوضش منعطف تره برنامه تون و استرس کمتری هم دارید
      ازمون ها الان خیلی جلوترن نمیشه ک بهشون برسید!
      اما اگه ب انگیزه و رقابت و اینا نیاز دارید ثبت نام کنید

از الان هم دوستان گفتن به فکر حذف نباشید
      مخصوصا که زیست و ریاضی

در مورد رشته ی هدفتون هم ک بهترین و جذاب ترین رشته ست
      از زمین غافل نشید
      انشالله که همه به اهدافمون برسیم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم الان آزمون نرو ،،، چون دو ماه از برنامه عقبی ،، و نمیتونی بهش برسی
      تا عید خودت بخون
      بعد عید جامع ها رو آزمون بده

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راجب اینکه میرسید همه ی درسا رو بخونید یا نه هم که
      خب مطمعنن یه تلاش مضاعف میخواد
      اما چیزی نیست که نشه انجامش داد

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجا اکثرا یا سال اول کنکور میدن یا چند سال پشت کنکورن پس کسی نمیتونه راهنمایی درست رو بهت بده اگه بلد بودن که خودشون قبول میشدن-یکی میگه برو ازمون یکی دیگه میگه نرو .......................وقتی موضوع های در مورد منابع همین فروم رو بخونی اکثرا تا نزدیک کنکور دنبال منبع بودن الانم دارن همون کارو انجام میدن تو فروم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اقا ناموسا یکیم بیاد بامن پارتنری بخونیم ...از تلگرام پیگری میکنیم باهم برنامه ریزی میکنیم اخر شب هم ساعت مطالعه و کارهایی که کردیمو میگیم
      من خودم نظام قدیمم سال سوم کنکورمه وضعیت درسی نتوسط رو به بالا و انگیزه فوق العاده بالا
      هرکی خواست بیاد تلگرام پیام بده دختر یا پسر فرقی نداره فقط یکی بیاد که واقعا برای درس خوندن مصممه
      فک کنم اینجوری خیلی حال بده درس خوندن
      شمارم 09156425417

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن