خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

راه حل این شرایط چیه؟مشاور یا چی؟

سلام
      مستقیم میرم سر اصل مشکل..ینی خودم
      پارسال کلی اشتباه درسی داشتم..از برنامه و همه چی جا موندم..حسابی کلافه بودم و استرس داشتم،درحدی که شبا نمیتونستم درست نفس بکشم..
      ب دی نکشیده بود که خسته شدم عملا ول کردم و قبول کردم کنکور رو از دست دادم..تا آخر سال افسرده بودم و خودم رو ناتوان و ضعیف و بازنده حس میکردم..ولی امید داشتم..ب امسال امید داشتم،مطمین بودم امسال موفق میشم که..
      امسالم دقیقا همون اشتباهات رو کردم..دقیقا...من اطلاعات کنکوریم خیلی بالاست ولی اشتباهات مسخره ای کردم...شاید دلیلش وسواس بوده یا انتظارات بالا یا اینکه به گام های کوچیک قانع نبودم و.. نمیدونم..
      واقعا نمیدونم..فقط میدونم باید ب اشتباهاتم خاتمه بدم..
      من اطلاعات کنکوریم بالاست ولی دیگه نه ب اطلاعاتم و نه ب کارهام اعتماد ندارم..قرار بود اشتباهاتمو تکرار نکنم ولی تکرار کردم..از بس شکست خوردم پیش خودم سرخورده و سرافکنده شدم..دیگه ب هیچکدوم از برنامه ریزی هام اعتماد ندارم.
      سال قبل تابستون از آزمون انصراف دادم ولی بعدش پشیمون شدم و درس عبرت گرفتم،پارسال واسه اولین آزمون دیر شروع کردم و ب کلی از آزمون جا موندم ولی درس عبرت گرفتم،پارسال از آذر عملا درس رو ول کردم ولی درس عبرت گرفتم،پارسال از دی از آزمون انصراف دادم ولی درس عبرت گرفتم..ولی نه انگار من از هیچکدوم اینا درس عبرت نگرفتم.. دوباره همون مسیر پارسال رو در پیش گرفتم..باید یجوری امسال رو تغییر بدم وگرنه نابود میشم..واقعا نابود میشم

راه حل تون چیه؟
      راه حل میتونه مشاور باشه؟
      مشاور میتونه بهم کمک کنه همین امسال به هدفم برسم؟؟البته خودمم اگه نتیجه بگیرم واقعا از جون و دل مایه میذارم..

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      سلام
      پارسال کلی اشتباه درسی داشتم..از برنامه و همه چی جا موندم..حسابی کلافه بودم و استرس داشتم،درحدی که شبا نمیتونستم درست نفس بکشم..
      ب دی نکشیده بود که خسته شدم عملا ول کردم و قبول کردم کنکور رو از دست دادم..تا آخر سال افسرده بودم و خودم رو ناتوان و ضعیف و بازنده حس میکردم..ولی امید داشتم..ب امسال امید داشتم،مطمین بودم امسال موفق میشم که..
      امسالم دقیقا همون اشتباهات رو کردم..دقیقا...من اطلاعات کنکوریم خیلی بالاست ولی اشتباهات مسخره ای کردم...شاید دلیلش وسواس بوده یا انتظارات بالا یا اینکه به گام های کوچیک قانع نبودم و.. نمیدونم..
      من اطلاعات کنکوریم بالاست ولی دیگه نه ب اطلاعاتم و نه ب کارهام اعتماد ندارم..قرار بود اشتباهاتمو تکرار نکنم ولی تکرار کردم..از بس شکست خوردم پیش خودم سرخورده و سرافکنده شدم..دیگه ب هیچکدوم از برنامه ریزی هام اعتماد ندارم.
      سال قبل تابستون از آزمون انصراف دادم ولی بعدش پشیمون شدم و درس عبرت گرفتم،پارسال واسه اولین آزمون دیر شروع کردم و ب کلی از آزمون جا موندم ولی درس عبرت گرفتم،پارسال از آذر عملا درس رو ول کردم ولی درس عبرت گرفتم،پارسال از دی از آزمون انصراف دادم ولی درس عبرت گرفتم..ولی نه انگار من از هیچکدوم اینا درس عبرت نگرفتم.. دوباره همون مسیر پارسال رو در پیش گرفتم..باید یجوری امسال رو تغییر بدم وگرنه نابود میشم..واقعا نابود میشم

راه حل تون چیه؟
      مشاور میتونه بهم کمک کنه همین امسال به هدفم برسم؟؟البته خودمم اگه نتیجه بگیرم واقعا از جون و دل مایه میذارم..
      الان که دوبرابر سال قبل وقت داری چون مدرسه نمیری و کل تایمت ازاده+معدلم که مثبت شد
      والا مشاورم بری یه سری برنامه بهت میده +یه سری مطالب که دیگه الان با این اینترنت بقال سر کوچه هم بلده مشاور که نمیتونه جای تو درس بخونه پس تو باید خودتو باور کنی استرس نداشته باشی چون استرس جز ضعف بدنی +روحی چیز مفیدی نداره پس یه عامل مزاحمه تلاشت رو انجام بده مصاحبه هایی که تو همین انجمن هست از جمله اقای سامان تارم +امیر حسین رضایی رو هم بخون خیلی کمکت میکنه
      ویرایش توسط maryam13 : 01 آذر 1397 در ساعت 20:47

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهمترین عامل موفقیت اینه که آدم خودش علت های عدم موفقیتش رو پیدا کنه و اون هارو درست کنه
      شما دلایل اش رو پیدا کردی خودت هم فقط میتونی درستش کنی نه کس دیگه ای
      ما هر وقت قبول کنیم که عامل موفقیت خودمون تنها و تنها وتنها خود ما هستیم اونقت هستش که همه مشکلات حل میشن
      و متوجه میشیم که راه موفقیت سر راست تر از اون چیزی هست که پای بند به اصول مشاور و چیزی باشیم برای اینکه فقط از خودمون فرار کنیم
      با خودت رو به رو شو و حلشون کن مشکلاتت رو
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      مهمترین عامل موفقیت اینه که آدم خودش علت های عدم موفقیتش رو پیدا کنه و اون هارو درست کنه
      شما دلایل اش رو پیدا کردی خودت هم فقط میتونی درستش کنی نه کس دیگه ای
      ما هر وقت قبول کنیم که عامل موفقیت خودمون تنها و تنها وتنها خود ما هستیم اونقت هستش که همه مشکلات حل میشن
      و متوجه میشیم که راه موفقیت سر راست تر از اون چیزی هست که پای بند به اصول مشاور و چیزی باشیم برای اینکه فقط از خودمون فرار کنیم
      با خودت رو به رو شو و حلشون کن مشکلاتت رو
      آره من مشکلم رو پیدا کردم الان..ولی الان که میبینم همون راه حل پارسال رو میخوام واسش برم..اینجاها آدم شک میکنه

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره من مشکلم رو پیدا کردم الان..ولی الان که میبینم همون راه حل پارسال رو میخوام واسش برم..اینجاها آدم شک میکنه
      خب وقتی همون راه پارسال رو نری یعنی مشکلت رو حل کردی
      به خودت ایمان داشته باش و شک نکن
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      خب وقتی همون راه پارسال رو نری یعنی مشکلت رو حل کردی
      به خودت ایمان داشته باش و شک نکن
      من خیلی کلافم..خیلی خستم،حوصله ی دوباره اشتباه کردن و شکست خوردن رو ندارم..
      حوصله راههای اشتباه رو ندارم...با اینکه 98 دومین کنکورمه ولی با اولین شکستم احساس سرخوردگی میکنم..من معدلم خوبه..تو مدرسه عالی بودم ولی سال کنکور رو نمیتونم خودم رو جمع و جور کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این حجم از شباهت بی سابقس منم معدلم عالی بوده و تو مدرسه ی تیزهوشان بودم و با اشتباهات مسخره پشت موندم الانم میخوام از نوع شروع کنم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      این حجم از شباهت بی سابقس منم معدلم عالی بوده و تو مدرسه ی تیزهوشان بودم و با اشتباهات مسخره پشت موندم الانم میخوام از نوع شروع کنم
      منم امسال از نو شروع کردم..ولی تکراری

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه کلام اگه الان خودتونو جم کردین که هیچ اگه نکردین چن ماه دیگه به ویرانه ای تبدیل میشین (به قول نیک خو مشاور کنکور)دیگه قابل درست کردن نیست .

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      خلاصه کلام اگه الان خودتونو جم کردین که هیچ اگه نکردین چن ماه دیگه به ویرانه ای تبدیل میشین (به قول نیک خو مشاور کنکور)دیگه قابل درست کردن نیست .
      منم دنبال راه حل همین مشکلم..

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دنبال راه حل همین مشکلم..
      من چن نکته برا کنکور خودم استفاده میکنم و نتیجه داده:تنوع درسا تو روز زیاد باشه+کتابی که میخوای کار کنی تعداد تستاش رو ببین چند تاس بین روزا تقسیم کنی با این روش حتی میتونی دو کتاب سنگین رو بخونی اینو از خودم در نمیارم همین کارو اقای سینا ملکی رتبه برتر کنکور تو همین فروم انجام دادن +بعد از تموم شدن مبحث بیای از خودت ازمون بگیری نه یکی بلکه چن تا تو ازمونا دچار مشکل نشی و ایرادات مطالعت رو ببینی +از منابع خوب استفاده کنی وقتی همه میگن زیست ای کیو یا الگو و خیلی سبز شما نرو تخته سساه بخون چون در حد کنکور نیست دیگه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

راه حل تون چیه؟
      ید ترین اشتباهت‌ نگاه صفر و صدیه،به هیچ وجه نباید پارسال ول میکردی
      لنگان لنگان تا آخر رفتن بهتر از ول کردن...
      امسالم‌ چ با مشاور چه تنها،اولین چیزی که باید با خودت کنار بیای اینه که هر اتفاقی افتاد تسلیم نشییی

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      ید ترین اشتباهت‌ نگاه صفر و صدیه،به هیچ وجه نباید پارسال ول میکردی
      لنگان لنگان تا آخر رفتن بهتر از ول کردن...
      امسالم‌ چ با مشاور چه تنها،اولین چیزی که باید با خودت کنار بیای اینه که هر اتفاقی افتاد تسلیم نشییی
      آره میدونم نباید کامل گرا باشم..
      لنگ لنگان با چی پیش برم وقتی از آزمون حسابی جا موندم؟
      من نتیجه توی بازه کوتاه مدت میخوام..اگه نشه دلسرد میشم..اگه بعد از اولین آزمونم که افتضاح دادمش بخاطر برگزاری افتضاح آزمون،پشتیبان یکم امیدوارم میکرد و دلسردم نمیکرد الان انقد از آزمون جا نمی موندم..

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      یه لحظه احساس کردم خودم این حرفا رو نوشتم . منم به خاطر ناامیدی و استرس زیاد و خیلی مشکلات دیگه پارسال نهایت تا ابان خوندم . نتیجش هم شد 5درس تجدیدی در خرداد .
      به نظرم تنها راهی که ادم میتونه از خوندن لذت ببره و مشتاق باشه اینه که واقعا به این درک برسه که ایندش فقط ( برا کسی که تنها راهش کنکوره واسه موفقیت) به خوندن الانش بستگی داره .
      مشاور هم بعید میدونم بتونه کمک کنه.
      خودمم با پایه درسی نسبتا داغون یه چند روزی هس که شروع کردم.
      منم تمام آیندم ب کنکورم بستگی داره،همینم از همه بیشتر بهم استرس میده
      ولی مشکل من نه انگیزه اس نه تنبلی نه بی میلی ب درسهام...مشکلم اینه که ب برنامه ریزی و کارای خودم ذره ای اعتماد ندارم..
      ویرایش توسط L3Ili.m : 01 آذر 1397 در ساعت 21:43

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم تمام آیندم ب کنکورم بستگی داره،همینم از همه بیشتر بهم استرس میده
      ولی مشکل من نه انگیزه اس نه تنبلی نه بی میلی ب درسهام...مشکلم اینه که ب برنامه ریزی و کارای خودم ذره ای اعتماد ندارم..
      پایین بودن اعتماد به نفسه دیگه
      ببین اولا روزانه برنامه بنویس من خودمم روزای اولیه که شروع کردم و نمیتونم برنامه هفتگی بنویسم گیج میشم
      به اینم مطمئن باش راه موفقیت یه شب و دو شب نیستش که انتظار داری واسه آزمون اول بترکونی
      اگه از الان بخونی به آزمون بعدی قلمچی میرسی منتهی باید ساعت مطالعه ات بالا باشه همین
      و به اینم مطمئن باش الان توپ بخونی تا عید یا حتی اردیبهشت ترازت ممکنه به ۷۰۰۰ هم برسه
      با بی اعتماد به نفسی هیچی حل نمیشه
      ۷ ماه و نیم مونده
      آقای سامان تارم از ۲۷ آذر شروع کرد رتبش شد ۶۸۰
      یا یکی دیگه تو همین فروم از عید شروع کرد رتبش شد ۴۰۵ منطقه ۲
      چون به خودشون مطمئن بودن که میتونن
      تو میتونی اولش سخته ولی یه ماه بگذره یا دو ماه پیشرفتتو ببینی خود به خود اعتماد به نفست میره بالا
      شروع کن تا دیرتر نشده منم برم سر درسم
      ♡Be your Own HERO

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)